Námestie nechtov dizajn: super nápady!

Štvorcové klince nedostali v roku 2019 šampionát vavrínu, vzdali sa názvu hlavného trendu mandľového tvaru a oválnych nechtov. Avšak, krásny dizajn, ktorý vyzerá skvele na štvorcový tvar povzbudzuje fashionistas k tomu, aby prebývali na to viac a viac často. Na štvorcových nechtíkoch môžete stelesniť svoje najdivokejšie myšlienky nail art. A my vám zase povieme, ktorá manikúra bude v roku 2019 najmódnejšia.

Krásna manikúra pre dlhé nechty

Prečo dievčatá vyberajú štvorcové nechty

V skutočnosti je na to niekoľko dôvodov a nie je to len krása.


A aký tvar nechtov sa vám najviac páči?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...
 • Ak ste aktívna a módna dievčina, pravdepodobne hľadáte kompromis medzi štýlovou a praktickou manikúrou. Potom je štvorcový tvar nechtov tou najlepšou voľbou. S ním môžete robiť akúkoľvek prácu bez strachu z lámania nechtov v najnevyhnutnejšom momente.

Módna a pohodlná forma nechtov

Zaujímavé : Mandľovité nechty - módny dizajn 2019!

 • Praktické námestie je nielen pohodlné, ale aj bezpečné. Táto forma je zriedka vystavená zraneniu a delaminácii.
 • ​​

Manikúra na štvorcových nechtoch

 • Holistický obraz modernej ženyJe ťažké si predstaviť bez stručnej manikúry. Ale obchodné dievčatá vedia, ako dlho a veľkolepé nechtíky môžu zasahovať do počítačovej a kancelárskej práce. Tieto nepríjemnosti vás neohrozujú štvorcovým tvarom nechtov.

Námestníky

 • Dizajn, ktorý sa dá realizovať na tomto formulári, je veľmi rôznorodý. Neexistujú prakticky žiadne výnimky, takže môžete experimentovať s manikúrou tak, ako chcete.

Dizajn manikúry na štvorcových nechtoch

Zaujímavé : Efektívny dizajn ostrých nechtov

Ak je lepšie vybrať iný formulár

Štvorcové klince nie sú bohužiaľ vhodné pre všetky ženy módy.

 • Tvar štvorca je navrhnutý tak, aby vizuálne predĺžil nechty a urobil prsty tenšie a uhladenejšie. Ak si však myslíte, že sú vaše prsty príliš tenké, radšej by ste mali radšej zaoblený klinec.

Manikúra na štvorcových nechtoch prírodných farieb - vizuálne predlžujú prsty, robia ich hladšími

 • Široké nechtíky budú tiež výnimkou pre tvar štvorca.

Široký plech na nechty - nie je najlepšou voľbou pre štvorcovú manikúru

Štvorcový tvar je ideálny pre dievčatá s prstami normálnej dĺžky a hrúbky a plochými nechtovými platňami. Harmonicky námestie vyzerá na nechty strednej dĺžky - nezabudnite na to pri podaní.

Krásna manikúra na nechtoch prirodzenej formy

Hlavné farby štvorcovej manikúry

\ t

Dizajn štvorcových nechtov vV roku 2019 dáva nail art majstrom príležitosť stelesniť všetky ich nápady a fantázie. Fotografie ich diel sa vyznačujú najmodernejšími farbami tejto sezóny:

 • fialová;
 • modrá;
 • modrá;
 • ružová;
 • piesok;
 • káva;
 • červená;
 • čerešňa;
 • strieborná sivá;
 • zlato.

Módne manikúrové farby na štvorcových nechtoch

Skutočné nápady na akúkoľvek dĺžku

 • Konštrukciu štvorcových klincov v roku 2019 je možné vykonať klasickou francúzskou technikou. Je to ideálna voľba pre vás, ak chcete vytvoriť sofistikovanú a ženskú manikúru, ktorá dokonale zapadne do akéhokoľvek vášho obrazu.

Štýlové štvorcové klince

V súčasnosti sú v trende rôzne varianty francúzskeho dizajnu. Smile odvážne mení tvar, šírku a dokonca sa pohybuje od špičky nechtu. Vavríny šampionátu najzaujímavejšej bundy dostanú geometrickú manikúru a ombré.

Francúzsky sklon k štvorcovým klincom

Zaujímavé : Manikúra francúzština: fotografie nových produktov

 • Móda prispôsobuje mesačnú manikúru. Ktorýkoľvek z trendových návrhov v tejto technike môžete ľahko stelesniť na štvorcovom tvare.

Lunárny plášť na štvorcových nechtík

 • Fascinujúca technika spoločnosti Ombre je ďalšou relevantnou myšlienkou pre tento formulár. Najúspešnejšia manikúra sa získa, ak farebný prechod zahŕňa svetlý pastelový odtieň.

Gentle Ombra na námestí Marigolds

 • Výborné riešeniepre večerný dizajn - matný vrch v kombinácii s bohatou výzdobou kamienkov alebo perličiek. Nezabudnite na zmysel pre proporcie a vašu dokonalú chuť - vytvorte stručnú výzdobu na všetkých nechtoch alebo zaujímavejšie, ale už na 1-2 nechtoch.

Matná manikúra so štýlovým dizajnom pre dva nechty

 • Geometrické motívy v najlepších tradíciách minimalizmu sú na štvorcových nechtoch elegantné. Avšak v takejto manikúre je jedno dôležité tabu: horizontálny vzor dáva zbytočnú šírku.

Štýlová maticová geometria

Zaujímavé : Geometria na nechtoch - hit v roku 2019

 • Pridanie hravosti a koketovania na obraz pomôže polka dot manikúru. Je to úžasne kombinované s paletou pastelových farieb. Fialové, mäty, ružové a koralové odtiene sú vítané. Taký dizajn si môžete ľahko uvedomiť doma a potom to bude vždy fandiť vás.

Manikúra Polka Dot

 • Módna sezóna maľovaná manikúra v súlade s tvarom námestia. Táto technika zahŕňa objemové výkresy v tmavom ráme na transparentnom základe. Ak súhlasíte s tým, že manikúra je umenie, stelesnite skutočné umelecké diela na nechtiach.

Maľovaná manikúra

Krása prírodných krátkych nechtov


Najžiadanejšia dĺžka nechtov v sezóne 2019-2019 bude krátka alebo stredná. Majitelia prírodných nechtíkali boli neuveriteľne šťastní: sú automaticky v móde. A akpridať krásnu manikúru na skutočnú dĺžku, potom sa nikdy nebudete rovní.

Štýlová manikúra na krátkych štvorcových nechtíkoch

Zaujímavé : Gel poľský na krátkych nechtoch: dizajn

Na krátkych nechtoch môžete bezpečne aplikovať svetlé a provokatívne návrhy bez strachu z toho, že budete vyzerať vulgárne. Prirodzená dĺžka zmäkčí všetky vaše kreatívne impulzy v manikúre.

Jasná manikúra na krátkych štvorcových nechtíkoch

Hrajte s bohatými a hlbokými farbami, vyskúšajte ich rôzne odtiene - v tejto sezóne je všetko možné! Farebná schéma, ktorá sa vám páči, bude vyzerať rovnako dobre s lesklými aj matnými textúrami.

Matná manikúra pre krátke štvorcové nechtíky

\ t

Je povolené ozdobiť krátke nechty iskrami a kamienkami. Musia však byť malé. Odporúčame umiestniť dekorácie do centrálnej časti nechtovej platne alebo na jej základňu.

Chic manikúra pre štvorcové nechty s kamienkami

Ak máte strach z vizuálne sa rozširujúcich krátkych nechtov, vyberte si svetlý geometrický vzor. Kontrastné zvislé pruhy vizuálne predlžujú tvar nechtu. Takáto stručná manikúra je perfektná aj pre dospievajúce dievča.

Moderná geometrická manikúra na krátkych štvorcových nechtoch

Zaujímavé : tvar baletky: pôvodný dizajn

Účinné dlhé nechty

Najimpozantnejšia inkarnáciaštvorcový tvar bude na dlhých nechtoch. Ostré rohy tohto tvaru sa nemôžu pochváliť ich praktickosťou, takže dievčatá sa najčastejšie rozhodnú pre zaoblený štvorec.

Manikúra s dlhým štvorcom

Ak budete sledovať módne trendy, pravdepodobne budete chcieť, aby vaše nechty boli mäkšie a prirodzenejšie.

Štvorcová manikúra - pastelové farby

Trend prirodzenosti vám ponúka použitie pastelových farieb v dizajne manikúry. Jemné nahé a práškové farby upokojujú horlivosť agresívneho námestia na dlhých nechtoch.

Krásna manikúra na dlhých štvorcových nechtiach

Môžete tiež hrať na kontrast a zvoliť tmavý lak. S dekorom vo forme akrylového prášku, taká manikúra bude vyzerať elegantne a reprezentatívne.

Manikúra s akrylovým práškom

Matné laky na nechty prispejú k dotyk romantiky nail art. Textúra zamat je luxusne kombinovaná so svetlými tónmi a robí manikúru ľahkou a vzdušnou.

Matná manikúra pre dlhé štvorcové nechtíky

Červené nechty v spoločnosti s dlhými nechtami sú bezpečnou voľbou na vytvorenie manikúry s efektom "Wow!".

Červená manikúra pre dlhé štvorcové nechty

Venujte pozornosť! Je nepravdepodobné, že by toto riešenie bolo pre každodenný dizajn úspešné. Pre špeciálnu príležitosť je však najlepšia myšlienka luxusnej červenej manikúry.

Módna manikúra na krátkom námestí

Konštrukcia štvorcových klincov nemá žiadne obmedzenia vo výbere farieb, techník a výzdoby. Manikúra na tejto forme je skvelou príležitosťou vyskúšať si na nechty štýlový nový nail art 2019 z našej fotografickej zbierky. Pamätajte, že krásny dizajn nechtov je najlepší spôsob, ako zvýrazniť vašu osobnosť.


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené10.26.2018Štítky: