Blúzka s lukom na krku - na fotografii nového 2019

Po tom, čo Alexandro Michele prijal post kreatívneho riaditeľa Fashion House Gucci, vo svete módy došlo k mnohým zásadným zmenám. Každý si všimol, že Michele má talent kombinovať moderné s minulosťou. Móda pre blúzky pre niekoľko budúcich sezón určila zobrazenie tejto značky, kde boli prítomné blúzky s lukom na krku - rok 2019 bude rokom retro štýlov.


Toto smerovanie podporili Emilio Pucci, Prada, Chanel, Valentino, Roberto Cavalli a ďalší guru štýlu, takže je bezpečné povedať, že golier na luku je absolútnym trendom. Na tejto stránke je fotografia čierno-biela, šifónová a saténová modelov podobného dámskeho oblečenia. Blúzka s lukom na krku v roku 2019 bude vhodná ako v kancelárii, tak v romantickom luku.

Nemyslite si, že taká vec vás bude premýšľať o niečom starom - takéto „inovácie“ vnímajú ženy módy s treskom a veľmi rýchlo sa stávajú pýchou v ich šatníku. Vyskúšajte si jeden z modelov známej značky alebo uprednostnite cenovo dostupnejšiu značku oblečenia - v každom prípade budete vyzerať skvele. Dámska blúzka s lukom okolo krku sa môže líšiť: pozrite sa na fotografie nového 2019:

Dámska blúzka s golierom - foto módne variácie, šifónové a saténové blúzky

\ t

Módna dámska blúzka s golierom na luk je ideálna na vytvorenie obrazu v klasickom štýle. Oblečte si rovné alebo mierne skosené sukne, ceruzkové sukne, nohavice so šípkamivybavené bundami s ¾ rukávmi alebo rovnými orezanými bundami. Módne veci s obleky v obchodnom štýle a kancelárske šaty bude vyzerať skvele. Nezabudnite si kúpiť takú blúzku, ak chcete obliekať v romantickom štýle. Fotografie módnych variácií sú uvedené nižšie - šifónové a saténové blúzky v rôznych farebných kombináciách:

Aliexpress.com
oodji 2017 Blúzka s lukom a rukávom zvonček Doprava zdarma v Rusku ...
999 rub.
- 49%
Aliexpress.com
BFDADI 2016 hot predaj príležitostné ženy blúzky s lukom krku ...
2 309trieť.1 155 rub.
- 18%
aliexpress.com
HDY Haoduoyi dámske šifónové luk skladaný Single Breasted blúzka košele ...
\ t
1 498 .1 213 rub.

Kombinácia nohavíc a blúzky s lukom je vhodná pre každý deň - fotografia zobrazuje oblečenie pre každé počasie. Nohavice Palazzo, bermudy a capri nohavice, zvončekové nohavice, chudé bundy, mini šortky a dokonca aj milenci, ktoré milujú všetci - takéto tričko bude vyzerať harmonicky s každým štýlom nohavíc. Vyhnite sa príliš zložité veci s množstvom dekoratívnych prvkov - Basque, opasok, náplasť vrecká. Aj z baskickej sukne by sa malo upustiť, ako aj zo štýlu "tulipánu", skladaného sukňa, asymetrickémodely s flounces.

Módne variácie na tému „v zámorí“ - aj keď samotná blúzka a nohavice, ako aj bunda alebo sveter sú voľné, dizajnéri sa rozhodli dnes. Rozšírená bunda, rovné široké nohavice a tiež oxfordky bez päty - tak módni návrhári uvidia štýlovú modernú ženu. Dokonca aj poddimenzované krásy sa môžu pokúsiť vyskúšať na podobnom obraze, pretože podľa názoru stylistov, tenké a ľahké tkaniny, z ktorých sú šité dámske blúzky s luky, urobia šaty ženským a romantickým dokonca aj bez pätiek.

Šifónové a saténové košele sú príjemné na dotyk a vyzerajú veľmi jemne. Takéto obojky sú ideálne pre ženy módy s dlhým elegantným krkom, ale pre dievčatá so širokým a krátkym krkom nebude veľký luk fungovať. Pozrite sa na modely s trojuholníkovým výstrihom, v ktorom sa luk tenkých prúžkov tkaniny nachádza takmer pod hrudným košom. Tento štýl bude ťahať vrchole siluety. Nemali by ste sa obliekať do topu s veľkým lukom pre dievčatá s veľkými prsiami a majiteľmi silueta v tvare V, ale pre ženy s postavou „hrušky“ sa táto košeľa dokonale hodí.

Čierne, biele a farebné blúzky s lukom

\ t

Biela blúzka s lukom bude skvelým doplnkom k obleku, bude zdobiť a oživovať kancelárske vybavenie, aby sa slávnostný vzhľad originálne. Použite takéto tričko v každodennom nosení, napríklad pri výrobe cibule v námornom štýle. Elegantné večerné šaty dopĺňajú čiernu blúzkuS lukom, ak ho nosíte s bordovou ceruzkou sukňou v dĺžke stredného a ihlového podpätku.

A v tandeme s vašimi obľúbenými džínsy možno čiernu košeľu prispôsobiť ako voľnočasové. Mnohí dizajnéri prezentovali farebné priehľadné blúzky s luky - táto technika vám umožní negovať obchodný dotyk obrazu a urobiť oblečenie ako ženský ako je to možné. Niektorí dizajnéri boli schopní vytvoriť košeľu s golierom v tvare luku, dokonca aj z tkaniny s potlačou, zatiaľ čo iní zdobili len blúzku s ornamentom a golier zanechali monofónny.

Luk obojok nesie pôvodný názov - ascot. Je to stojací golier, ktorý nie je vpredu uzavretý, ale ide do stužiek, ktoré sú viazané na luku. Ale dizajnéri sa na to neobmedzujú. Mnohé modely s luky boli tiež ozdobené jabotom, lukom zdobeným vrcholmi golfového goliera, niekedy to bol golier košele a luk vytvoril ilúziu oddelene zviazaného závoja. Luk môže byť kontrastný s blúzkou.

aliexpress.com
oodji 2017 Blúzka s lukom a zvončekom Doprava zdarma v Rusku ...
999 rub.
- 49%
aliexpress.com
BFDADI 2016 Hot Sale Casual Dámske blúzky s výstrihom ...
\ t
2 309 .1 155 rub.
- 18%
aliexpress.com
HDY Haoduoyi dámske šifónové luk skladaný Single Breasted blúzka košele ...
\ t
1 498 .1 213 rub.

Ak sukňa alebo nohavice majú rovnakú farbu, výbavu možno považovať za dokonale vyváženú. Dokonca aj guipure blúzky, dizajnéri navrhli luku okolo krku, ktorý vyzeral veľmi nezvyčajné. Rôzne druhy rukávov v takýchto košiliach v roku 2019 sú pozoruhodné - baterka, dlhý, široký, dlhý, úzky rukáv, rukáv biskupa, s manžetami alebo bez manžiet a dokonca aj modely bez rukávov.

Nezabudnite si prečítať o módnych blúzkach v tejto sezóne

Blúzky s luky sú teraz spojené nielen s Margaret Thatcherovou, ale aj s modernou módou. Buďte trendy s novými, ženskými topmi, ozdobenými luxusnými luky.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané12/03/2018Štítky: