Módne topánky - jar 2019

Čo potrebujete vedieť pri výbere módnej dámskej obuvi na jar 2019? Po prvé, skutočnosť, že to bude veľmi ďaleko od konzervativizmu. Moderné topánky, čižmy, topánky na členky, topánky, čižmy a tenisky doslova napádajú základy a objavujú sa pred zákazníkmi v ich najneobvyklejšej forme. Po druhé, dekor. Bez preháňania ohromí svojou brutalitou, výrazom, nezvyčajnými vzormi a štylistickými rozhodnutiami. Takže, vo všetkých tejto odrody, absolútne každý fashionista nájde svoj dokonalý pár topánok.


11 módnych trendov nadchádzajúcej jari

Nebudeme vás trápiť dlho a okamžite prejdeme k najdôležitejšej veci - módnym trendom topánok nadchádzajúcej jari. A v našej dnešnej módnej prehliadke čakáte na fotografie najlepších vzoriek, užitočné tipy a podrobný popis jedenástich modelov topánok. Poďme!

Topánky so štvorcovými podpätkami

V tejto sezóne bude tento typ päty relevantný pre každú topánku, od topánok až po topánky. Všetko toto poslúžilo tomuto módnemu, ale neuveriteľne pohodlnému trendu. A nebojte sa, že obdĺžniková päta bude vyzerať masívne, hrubé a rustikálne. Nie, toto sa nestane! A ak len preto, že okrem obvyklej klasickej formy, tu nájdete mnoho ďalších možností. Napríklad päta, zužujúca sa dole alebo naopak expandujúca. Alebo vo všeobecnosti jeho forma neposkytuje žiadny opis. A to všetko bude v dopyte a v móde v nadchádzajúcom jari. Aj tento stabilný trend bude veľký.alternatívny poriadok obťažujúce stud. Takže tu nenájdete minusy, niektoré plusy.

Dôležité! Pokiaľ ide o výšku, vyberte ju výhradne podľa vlastného uváženia. Neexistujú tu žiadne obmedzenia a najnižšia a najvyššia štvorcová päta je v móde. Hlavná vec, že ​​ste boli na to pohodlný.

Zaujímavé: Na čo nosiť topánky s podpätkami

Priehľadné topánky

Toto je pravdepodobne najneobvyklejší trend sezóny. A musím povedať, že to vyzerá veľmi originálne. A to je nový produkt z roku 2019, čo znamená, že je to úplne správne rozhodnutie doplniť si svoju kolekciu topánok.

„Neviditeľné“ topánky, topánky, tenisky, čižmy, čižmové topánky - na uliciach Paríža, Milána, Londýna a New Yorku nebudete prekvapení týmto „nahým trendom“. Na tom, že aj svetové metropoly módy. Ale tu pre našich priemerných ľudí táto zvedavosť prišla relatívne nedávno. Preto sa domáce ženy módy jednoducho neodvažujú nosiť v ich každodennom živote. Maximálne na uverejnenie. Alebo možno ešte stojí za to spoznať transparentné topánky bližšie?

 • Plexiglas sa považuje za tradičný materiál pre „neviditeľné“. Jedná sa o druh plastu, jemný na dotyk a bez farby.

  Zaujímavá možnosť pre jar

 • Napriek zdanlivej nepraktickosti budú transparentné topánky udržiavať vaše nohy dobre v prípade dažďa. Takže môže vykonávať nielen dekoratívnu funkciu.

 • Nosenie priehľadných topánok by malo byť výlučnev teplej sezóne. To znamená, že toto je možnosť pre neskorú jar.
 • Podobne ako akékoľvek iné módne dámske topánky na jar 2019, tieto topánky alebo topánky na nohavice budú dobre kombinované so všetkými základnými vecami v šatníku. Pozrite sa na fotografiu nižšie, "Invisibles" dokonale zladiť s sukne, a šaty, a džínsy, a dokonca aj športové nohavice. Výnimkou bude snáď iba obchodný štýl. Koniec koncov, nie každý kód oblečenia umožní takéto slobody.

Zaujímavé: Módne topánky - jar 2019

 • Pokiaľ ide o diskrétne módy, existuje ďalšie, konzervatívnejšie riešenie - topánky s priehľadnými vložkami, kde hlavná časť nohy bude uzavretá ako obvykle a len malá časť bude vyzerať holá.

Dôležité! Ak sa rozhodnete sledovať módne trendy a zahrnúť do svojej príležitostnej luku transparentné topánky, nezabudnite sa najprv postarať o svoje nohy. Päty by mali byť čisté, bez trhlín; koža je hladká a bez rán; Je žiaduce ozdobiť nechty pedikúrou, alebo aspoň dať do poriadku.

Kotníkové čižmy

Na jar roku 2019 sa nezaobídu bez domácich miláčikov miliónov módy - členkových topánok. Toto je skutočná potreba pre všetky príležitosti. A teraz vám povieme, ktoré modely by ste mali venovať tejto sezóne.

 • Topánky s otvorenou špičkou , odhaľujúce konečky prstov. Je to skvelá voľba pre suchú a teplú jar. Vyzerajú veľmi ženské a roztomilé. A ak ich nosíte v páre s tesnými legínkami, potom vaše nohy budúzdajú sa štíhlejší. Ale čo sa nedá nosiť pod topánkami s otvoreným nosom, tak sú to nylonové pančuchy, vložky a ponožky. Zadajte ich tu nemôžete v žiadnej forme. Tento moveton!
 • Kotníkové topánky na „traktore“ podrážkabudú výberom odvážnych a sebavedomých mladých žien, ktoré si cenia pohodlie a praktickosť v obuvi. To je ideálne riešenie pre každý deň. A ak si myslíte, že budú vyzerať dobre len s džínsami, mýlite sa. So správnym prístupom je možné vytvoriť harmonický luk, v ktorom bude vrcholom len topánka na podrážke „traktora“, so sukňami a šatami.
 • Kotníkové čižmy na tanieri . Klin - jeden z najmodernejších druhov podrážok, ktorý bol v dopyte niekoľko predchádzajúcich sezón v rade. Teraz však stráca pôdu v prospech rovnej plošiny a päty. To však neznamená, že bude musieť byť zanedbaná na budúcu jar. Nie! Klin je stále relevantný. Takže nosiť odvážne!

Pohodlné a štýlové klinové topánky

\ t

Dôležité! Kotníkové topánky s neobvyklým dekorom budú vyzerať veľmi zaujímavo a sviežo. Napríklad, zdobené výšivkou, korálky, strapce, reťaze, perie, kamienky a ďalšie prvky, ktoré robia obyčajné topánky viditeľnejšími a dokonca extravagantnými.

Behy

Nedávno boli topánky považované za anti-trend a ženy módy ich nehanebne odstránili zo svojich zbierok. Teraz sú však opäť na zozname najviacmódne modely dámskej obuvi na jar 2019, čo znamená, že v našom hodnotení bude pre nich miesto.

Jednoducho povedané, nazývajú topánky s vysokými topánkami, ktoré pokrývajú kolená. V klasickej verzii budú rovné a tesné. Hlavným materiálom pre nich bude koža, tkanina alebo semiš. Všetci však už dlho vieme, že móda nestojí na mieste a tento rok na jar prišli k nám topánky v mierne upravenej verzii - zloženej v harmonike. Ihneď treba poznamenať, že táto možnosť nie je pre každého. Koniec koncov, nie každý, aj tie najpokročilejšie fashionista, príde na to, kde nosiť takéto extravagantné topánky.

Zaujímavé: 20 módnych spôsobov nosenia semišových čižiem

Športová obuv

Najmä v tejto sezóne by mali byť pridelené športové topánky. Navyše, módni návrhári vo svojich zbierkach jej venovali veľkú pozornosť. To znamená, že rozsah bude príjemne prekvapený svojou rozmanitosťou.

A musím povedať, že moderné tenisky, tenisky a tenisky sa nedávno zmenili dosť vážne. Napríklad obvyklá klasická podrážka už nie je v trende. Pripravovaný výber jari by mal byť preto v prospech nízkej plošiny alebo behúňa.

Vzhľad športovej obuvi sa zmenil. Teraz by ste nemali byť prekvapení vidieť luky, kožené vložky, kamienky a šnúrky na tenisky.

Dôležité! Moderné tenisky a tenisky už dávno prestali byť topánkami,Nosenie výlučne pod teplákom alebo džínsy. K dnešnému dňu môže byť bezpečne kombinovaný s šaty a sukne akejkoľvek dĺžky.

Topánky

Keď už hovoríme o módnych topánkach pre nadchádzajúce jar, nie je možné vyhnúť sa topánkam. V skutočnosti je to najuniverzálnejšia vec v segmente obuvi. Poďme zistiť, ktoré modely budú považované za najvyhľadávanejšie v tejto sezóne.

 • Klasická obuv.Rovnako ako čižmové topánky, aj bežná obuv je nevyhnutná. Spravidla sú vyrobené z kože, nubuk alebo semiš a majú úplne tradičnú farbu - čiernu alebo hnedú. A sú veľmi pohodlné a dokonale kombinované s akýmkoľvek vrchným oblečením, počnúc kabátikom a končiac sveter.
 • Veľmi zaujímavým módnym trendom v segmente dámskej obuvi na jar 2019 budezamatová obuv . Mimochodom, toto je ďalšia novinka našej revízie, ktorá si stále získava na popularite. Ihneď je potrebné poznamenať, že zamatové topánky budú vyzerať veľmi luxusne, ale určite budú menej praktické ako ich kožené náprotivky. To znamená, že v mokrom klzkom počasí, ktoré sa najčastejšie stáva skoro na jar, tento trend nebude chrániť vaše nohy pred vlhkosťou. Preto by mali byť nosené sametové topánky výlučne v suchých dňoch.
 • Rocker topánky.Všetko je tu jednoduché - ak ste fanúšikom brutálneho rockerového štýlu a koženej bundyroztrhané džínsy, potom topánky by ste mali zvoliť vhodné. Navyše, v jarných topánkach zdobených reťazami, nitmi, prackami, hroty budú považované za apogee štýlu.

A aké topánky budete nosiť túto zimu?

Zobraziť výsledky

Nahrávam ...

mokasíny

Vynikajúcim riešením pre nadchádzajúce jar bude nákup mäkkých a pohodlných mokasín. Sú považované za vynikajúcu alternatívu k baletným topánkam, ktoré, ako viete, sú veľmi dobre z módy. Okrem toho existuje jednoducho obrovské množstvo farebných možností. Najobľúbenejšie z nich sú: strieborná a zlatá metalíza, klasická čierna, biela, šedá, modrá a vínová, ako aj celý sortiment pastelových farieb.

Dôležité! V tejto sezóne budú všetky topánky s potlačou zvierat skutočným hitom. Preto, keď sa stretnú s topánkami alebo topánkami vyrobenými pod kožou hada alebo krokodíla, určite si ich zbierajú.

Módne dámske topánky na jar 2019 spĺňajú takmer všetky požiadavky moderných žien. A predovšetkým je to praktickosť, pohodlie a štýl. Preto môžeme s istotou povedať, že vaše nohy budú pod spoľahlivou a veľmi krásnou ochranou.Materiál vypracovaný redaktormi webovej stránky outletvoderady.sk


publikované pred02/16/2019Tagy: