Manikúra s kamienkami 2019: foto

Ak hľadáte súčasné a štýlové predstavy o manikúre s kamienkami, potom v našej zbierke fotografií! A to všetko preto, že poznáme vzhľad a heslá módneho dizajnu a chcete sa s vami podeliť. V sezóne 2019 sa nail art s kamienkami podrobuje významným zmenám a vyzerá úplne inak. Na nové čítanie šumivé dekor v manikúre, prečítajte si náš článok.


Kľúčové trendy

Fanúšikovia brilantné dekor oslavovať! Kamienky v manikúre opäť na vrchole popularity. Módne trendy však významne zmenili ich používanie.

 • Zlaté pravidlo krásneho dizajnu je umiernenosť. Nie je potrebné oslňovať okolité prostredie s kamienkami na každom nechte. Najlepšou voľbou by bolo vhodné umiestnenie stručných akcentov na 1-2 nechty z každej ruky.
 • Transparentné kamene sú najuniverzálnejšie. Tento dekor možno kombinovať s lakom akejkoľvek farby. Pri použití farebných kamienkov sú k dispozícii 2 možnosti - zdvihnite základňu tak, aby zodpovedala alebo hrala na kontraste.

 • Ak sa na dekoráciu vyberú drobné kamienky, je lepšie nepoužívať dodatočný dekor.
 • Krátke nechty by mali byť zdobené kamienkami malých rozmerov, aby sa nevytvoril nesúlad. Mali by ste tiež pozorovať zmysel pre proporcie pri použití brilantného dekoru.
 • Nové čítanie bolo prijaté technikou „frame“ - teraz sa mŕtvica vykonáva malými kameňmi.
 • Vždy v trende zostáva klasický - francúzsky a mesačný dizajn s brilantným dekorom.

 • Rýchlozískať popularitu v kombinácii s kamienkami.

Monochromatický povlak s vložkou

Najjednoduchším vzorom pre štýlovú manikúru je jednofarebný náter v módnej farbe, doplnený o nádherné kamene. Ich umiestnenie v novej sezóne je veľmi rôznorodé: od 1-2 kameňov v kutikule až po komplexné zloženie kamienkov. Pamätajte si, ktoré odtiene sú najviac trendové v roku 2019.

 • Krém, káva a hnedé tóny sa krásne navzájom dopĺňajú a kamene. Takéto tlmené a útulné farby môžu byť skvelým riešením pre každodennú manikúru.

 • Pantone verzia 2019 líder sezóny je koralová farba s bohatou paletou odtieňov. Sú spojené oranžovo-červenou a tehlou. Tieto farby kombinujte s pokojnou béžovou alebo zelenou farbou. Módne manikúra s kamienkami v takých farbách priťahuje pozornosť a vytvára štýlový akcent v obraze módnych žien.

Zaujímavé:Jasná manikúra 2019

 • Čierna a hlboká indigo - toto je už klasika žánru efektívnej manikúry. V novej sezóne sa ich kontrast s bielou a červenou zvyšuje.
 • Žltá a oranžová farba je myšlienka pre tých najodvážnejších módnych umelcov, ktorí radi vytvárajú expresívne nail art, povznášajúci.

 • Červený lak + kamienky = štýlový a elegantný dizajn.

Kombinácia s nahou paletou

Bolo to tlmené béžové tóny v novej sezóne, ktoré dali dlani manikúru. Nahá paleta vôbec nie jenudné, ak ju šikovne skombinujete s veľkolepým dekorom. Kamienky môžu byť prvkom, ktorý premení elegantný dizajn na luxusný a módny. Hlavnou vecou je nepreháňať to!

Absolútny trend v pokojnom pásme je biely, mliečny, práškový, béžový a mäsový. Jemný úsek neutrálnych farieb, ich nenápadný gradient vyzerá úžasne.

Minimalizmus

Aj keď ste skeptickí k manikúre s kamienkami, určite vás poteší minimalistický dizajn. Elegantné, lakonické a elegantné - to je presne to, ako nechtové umelecké kánony podľa kánonov obmedzenia a minimalizmu. Chytiť najlepšie foto myšlienky, ktoré budete pravdepodobne chcieť zopakovať.

Slza jednorožca

Posledným trendom v jeho veľkoleposti je manikúra slzy jednorožca. Druh škvrny, ale necht vyzerá zaujímavo a sviežo. Tento dizajn sa dá ľahko vytvoriť aj doma pomocou fólie, a bude to vyzerať občas veľkolepejšie s kamienkovým dekorom.

Neobvyklý dizajn "Unicorn Tear"

Stojí za zmienku, že krátka dĺžka nechtov nie je obmedzením pre najkrajší dizajn s účinkom tekutého kovu.

Floristika

Kamienky harmonicky zapadajú do módnych aranžmá kvetov. V tomto dizajne, dekorácie vo veľkom drahokamu vhodne vyzerá len na dvojici nechtík. Najviac veľkolepé a komplexné kresby je možné vytvoriť na dlhej doske. Ak je dĺžka vášho nechtíkanestačí, vždy môžete požiadať o pomoc na vytvorenie gélového leštidla.

Perlový dekor

V období jaro-leto vykonáva každá žena módy audit v šatníku a ponecháva len tie najjasnejšie a šťavnaté odtiene. Rovnaké transformácie sa vyskytujú s manikúrou - nasýtené farby a odvážny dizajn sa dostanú do popredia. Napríklad hit sezóny 2019, ktorý sľubuje, že sa počas prázdnin nahlas prehlási - to je manikúra s imitáciou perly. Takéto umenie nechtov je úžasne kombinované s kamienkami.

Francúzština

Bez ohľadu na módne trendy diktujú, najobľúbenejšia manikúra s kamienkami pre ženy módy je sako. V sezóne 2019 je stále dôležitý dekor iba prstene vo francúzskej manikúre. Medzi trendy patrí aj úsmevová dekorácia, ktorá mení svoj tvar s kamienkami. Trendy experiment je hra s farebnou paletou bundy, rovnako ako jeho kombinácia s rôznymi vzormi.

Tradične je francúzska manikúra vždy v trende

.

Čierny dizajn

Neočakávaným účastníkom nášho módneho hodnotenia je čierna manikúra s drahokamovým dekorom. To je odvážny a veľkolepý kontrast, ktorý zaručene priťahuje pozornosť na dobre udržiavané nechty.

Červená manikúra

Zaujímavé:Letná manikúra 2019

Medzi novinkami neal-artu patrí aj veľkolepá kombinácia červeného náteru s luxusnými kamienkami. Taká manikúra v priebehu rokov jevýhra za najelegantnejší a slávnostný obraz.

Myšlienky

Kombinácia matného topu so šumivými kamienkami vždy vyzerá úžasne a módne trendy sa rozhodnú využiť toto maximum v sezóne 2019. Kľúčovým favoritom je šedá matná manikúra s kamienkami vo farbe mokrého asfaltu alebo taufu.

Ušľachtilý monochróm s monochromatickým matným povlakom a kamienkami v tóne nezostáva pozadu. Fanúšikovia kontrastných rozhodnutí sa môžu rozhodnúť pre matný top so zlatými alebo striebornými kamienkami.

Nápady na krátku dĺžku

V sezóne 2019 nie je mierna dĺžka nechtov len otázkou chuti a voľby v prospech praktickosti, ale aj módnym trendom. V našej zbierke fotografií uvidíte najlepšie nápady na manikúru s kamienkami na krátke nechty.

Zaujímavé:Manikúra pre mandľový tvar 2019

Skvelým nápadom pre takýto nechtík je monochromatický náter v tmavých farbách v kombinácii s malými kamienkami na základni alebo v rohu. Dizajn môže naladiť s nádychom luxusu, ak dáte kamene vo forme geometrického vzoru na 1-2 nechty. Ak chcete vizuálne predĺžiť nechtík, položte v strede alebo na okraj zvislú čiaru drahokamu.

Zaujímavé! Čo sa týka farebných riešení win-win, do popredia sa dostávajú jemné pastelové farby. Ideálne možnosti pre viac slávnostné manikúra by bola červená, bordová, modrá a čokoládová farba.

Naša kolekcia fotografií spája tie najúžasnejšie myšlienky manikúry s kamienkami sezóny 2019. Vyberte si najlepšiu možnosť a nezabudnite, že charakteristickým znakom vynikajúcej chuti je umiernenosť.


Aký typ manikúry máte radi?

Zobraziť výsledky

Nahrávam ...

Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Uverejnené04/02/2019Štítky: