Grunge štýl - odvážnosť proti pôvabu!

Prvýkrát, grunge štýl v odeve bol demonštrovaný Kurt Cobain, vedúci spevák slávnej skupiny Nirvanna. Potom to už dlho neexistovalo, ale dnes dizajnéri do neho vdýchli nový život.

Kurt Cobain - ikona v štýle grunge

Zaujímavé : Módne oblečenie a štýl hviezd

Pre mnohých obdivovateľov tohto štýlu je to druh výkriku zo srdca, spôsob, ako prejaviť svoju vzpurnú povahu, skutočnú výzvu pre modernú spoločnosť. Hlavnou myšlienkou grunge je, že veci sú maličkosťou, ktorej by ste nemali venovať osobitnú pozornosť. Ale napriek všetkým vzbúreniu tohto trendu, vytvoriť správny obraz je skutočné umenie.

Grunge štýl v dámskom oblečení

Ak ste pripravení napadnúť spoločnosť, musíte sa bližšie pozrieť na to, čo predstavuje štýl grunge v odevoch pre dievčatá, aké sú jeho formy a ako vyzerať naozaj cool.

Máte radi oblečenie v štýle grunge?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Aký je štýl grunge?

Z anglického „grunge“ je neupravený, neatraktívny. Navrhuje vzdať sa chic, lesku, ako aj iných pôvabov. Jeho zástupcovia podporujú odmietnutie materiálu a apelovať na duchovného.

Štýl grunge

On vznikol medzi rockovými hudobníkmi, ktorí všetkými prostriedkami odmietli pravidlá spoločnosti. potomMládež napodobňovala milovaného sólistu kapely Nirvanna vo všetkom. Na móle sa však prvé modely objavili v 90. rokoch na úkor mladého návrhára Marka Jacobsa. Stojí za zmienku, že vďaka tejto zbierke získal svetovú slávu.

Mark Jacobs grunge štýl

Spočiatku sa grunge koncipovala ako protest proti móde. Ale nakoniec, on sám sa stal módou.

​​

Vlastnosti štýlu grunge v oblečení pre ženy

Teraz už grunge nie je charakteristickou črtou subkultúr mládeže, pretože je určená tým, ktorí jednoducho odmietajú glamour. Teraz používajú kvalitné predmety s rôznymi textúrami na vytvorenie skutočne štýlového vzhľadu.

Grunge sa stal neoddeliteľnou súčasťou módy

Ale ako predtým, nezmenené atribúty zostávajú hrubé švy, surové okraje látky, škvrny a diery v nohaviciach. Je to univerzálny štýl, ktorý je rovnako vhodný pre mužov aj ženy. Avšak v ženskej forme, okrem povstania, sú tam aj poznámky o svetlej sexualite, ženskosti.

Grunge - odreniny, otvory, záplaty

Styl grunge v oblečení je vždy viacvrstvový. Vytvorenie príležitostného vzhľadu bude fungovať len vtedy, keď kombinujete niekoľko vecí. Napríklad sveter, oblečený cez košeľu alebo jednoduchý top, s objemnou pletenou šatkou.

Ženský obraz môže často pozostávať z objemných vecí, ktoré úplne skryjú rafinovanú postavu.

Grunge - objem skrývajúci obrázok

Tu nenájdete jasné,kyslé farby, len tlmené, tmavé odtiene. Na dokončenie obrázku musíte použiť niekoľko rôznych textúr.

Štýl grunge v oblečení (pozri foto) sa môžete naučiť takýmito vecami:

 • Flanelová kostkovaná košeľa je nevyhnutná a je nevyhnutné, aby bola veľkosť väčšia. Nosí sa len v rozopnutom stave s chudými džínsy alebo šortkami. Môže tiež pôsobiť ako doplnkové príslušenstvo viazané v páse.

Tričko s flanelovou kontrolou

 • Roztrhané džínsy. Bez nich nie je možné vytvoriť plnohodnotný štýl grunge Môžu byť odieraní, záplatovaní, milenci alebo zúžení.
 • Nadmerný sveter alebo sveter. Najlepšie zo všetkého je, ak sa zdajú byť "ako keby boli odstránené z ramena niekoho iného."
 • Kitsuha s veľkým počtom kovových dekorácií.

Módna kožená bunda a štýl grunge

Zaujímavé : Kožené bundy: 10 módnych trendov

 • Tričko alebo dres z úpletu s rôznymi písmenami, lebkami, obrazom vašich obľúbených spevákov, skupín.
 • Krátke šaty z lichobežníkového alebo rovného strihu. Môžete si vybrať pletené s dlhými rukávmi, ale vždy monochromatické.
 • Opotrebované džínsové bundy.
 • Tenisky.
 • Pánske hadice s otvormi alebo šípkami.
 • Topánky s vysokou podrážkou traktora;
 • Pletené alebo háčkované klobúky, ktoré sa nosia na voľných vlasoch.

Gymnastika, farbené vlasy, pletené čiapky - základ grunge

\ t

Tento štýl neguje všetky prvky pôvabu apreto v obraze nie sú povolené žiadne lesklé kamene.

Pri vytváraní rebelského obrazu vyberte veci z:

 • semiš;
 • Pletené výrobky;
 • Koža;
 • šifón;
 • džínsy;
 • Organza.

Vlastnosti grungeového štýlu

Aké topánky si vybrať?

Priestranné oblečenie v grunge štýle dopĺňa hrubá a masívna obuv. Medzi rôznymi dámskymi topánkami sú perfektné:

 • tenisky;
 • Sandále bez dekoru;
 • barety alebo štvorcové podpätky;
 • Brúsky alebo iné topánky so šnúrkami.

Grunge topánky

Ak chcete k obrázku pridať nejaké nadšenie, môžete použiť veľké šperky, okuliare neobvyklého tvaru. Fotografia zobrazuje príslušenstvo, ktoré bude relevantné v roku 2019.

Grunge štýl - správne vybrané príslušenstvo

Ako tašku si môžete vziať batoh alebo pôvodnú spojku. Ale na ženské kabelky budú musieť zabudnúť.


Aké druhy existujú?

Subkultúry mládeže, ktoré vznikli po objavení sa grunge, podnietili nové typy grunge.

Jedným z nich je grungeový softvér. Vyznačuje sa určitým ročníkom oblečenia, ako aj rozstrapkanou textúrou. Povolené ženské sukne v klietke, pripomínajúce škótske kilt a elegantné lode.

Soft grunge

Zaujímavé : Módne sukne na jeseň: trendy, foto

Nemenej zaujímavé a neo grunge. Spojil nekompatibilné -nedbanlivosť a ženskosť. Prvky ležérne a grunge vytvárajú dokonalý tandem, ktorý určite zaujme.

Neo grunge

Ak stále chcete pridať trochu nehy a romantiky do takého ponurého štýlu, potom vám bude hippie grunge vyhovovať. Táto kombinácia urobí obraz jasným a exkluzívnym. Niekoľko jasných akcentov a tie sú neodolateľné.

Hippie Grunge

Príspevok grunge môže byť opísaný niekoľkými slovami - drahý a relevantný. Oblečenie, ktoré kombinuje modernosť a šok. Hlavný rozdiel od hlavnej grunge - nedostatok vrstvenia.

Post-grunge

Grunge sa nezhoduje s tučným oblečením

Ženský obraz si vždy vyžaduje starostlivosť, a preto nie je výnimka prípustnosti štýlu grunge. Napriek všetkým nedbalým stehom, škvrnám a dieram by malo byť oblečenie kvalitnej a najznámejšej značky. Koniec koncov, to sú všetky čipy, ktoré pridávajú chuť k obrazu, a nie vôbec znamenie vášho zanedbávania vlastnej mysle.

Štýl grunge v oblečení

Pamätajte si, že výber príslušenstva je lepšie, ak dávate prednosť autorovi so zaujímavým a mimoriadnym dizajnom. Kozmetika by si mala zvoliť kvalitu.


Módne trendy v tomto roku ponúkajú, aby bol váš štýl jednoduchší a slobodnejší, a preto ponúkame, aby sme zanechali všetok pôvab a lesk, aby sme do vášho života pridali trochu vzbury. Snažte sa byť drzý tento rok na jeseň, kúpte si nové oblečenie v štýle grunge, dúfame, že vám náš článok dápomôže pri výbere!


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané09.16.2018Štítky: