Módne vesty na jeseň 2019: novinky

Jeseň prichádza a to znamená, že každá žena bude určite chcieť doplniť svoj šatník štýlovou a otepľujúcou novinkou. Ideálne pre túto príležitosť bude vyhovovať vesta, ktorá sa vrátila na módny Olympus v roku 2019, čo potvrdzujú aj fotografie zo svetových pódií. Čo pre nás v tejto sezóne pripravili dizajnéri? Aké neočakávané rozhodnutia zmenia našu myšlienku takýchto jednoduchých vecí na prvý pohľad na vestu. Poďme zistiť.

Umelá kožušina je v móde

Pletené vesty

\ t

V prípravách na chladné obdobie začneme náš výber s najteplejšími modelmi - pletenými vestami. Neexistujú žiadne prísne pravidlá alebo kritériá. Všetko je vhodné - veľké a malé pletenie, manuálne a strojové. Výrobky s koženými, kožušinovými a látkovými vložkami sú vítané. Vzory sú založené na etnických motívoch, geometrických tvaroch a vrkočoch.

Teplá pletená vesta

Pokiaľ ide o dĺžku, je lepšie venovať pozornosť priemerným modelom vesty a pod kolenom. Sú dokonale kombinované s pätou, ktorá opticky robí siluetu štíhlou. Na vytvorenie takýchto vesty sa najčastejšie používa veľké párenie, ale to ide ďaleko od každého.

Zaujímavé: Najmódnejšie dámske oblečenie na jeseň 2019

Dievčatá s našuchorenou postavou by mali dávať pozor na veľké pletenie, pretože len zdôrazňuje prítomnosť nadváhy. Je lepšie si vybrať modely z tenkej priadze.

Kožušinové vesty

\ t

Pokračovanie v rozhovore o modeloch kúrenia nemôže spomenúť len módne kožušiny. A vtrend ako krátky, tak aj dlhý štýl. Najmä módne ženy mali radi výrobky, kde je srsť šitá priečne. Táto vesta vyzerá veľmi elegantne a štýlovo. Ďalšou veľkou výhodou je, že sa doslova zmestí do akejkoľvek veci z vášho šatníka, či už ide o džínsy, večerné šaty alebo minisukňu.

Kožušinové vesty sú uprednostňované autodishers

.

A pre tie dámy, ktoré odmietajú kožušiny z etických dôvodov, existujú vesty z umelej kožušiny. Stojí za zmienku, že ich nepozerajú a neohrievajú o nič horšie ako ich prirodzení bratia. Ľudstvo v kombinácii s krásou, čo by mohlo byť lepšie?

Obrázky s vestami z prírodnej kožušiny


Kožené vesty

Žena, ktorá sa pokúšala o nejakú koženú vec, v nej určite vyzerá veľmi sexy. Vesta nie sú výnimkou. Vzhľadom k tomu, že sú najpohodlnejšie a najpraktickejšie, vyberajú ich milióny módy po celom svete.

Kožené vesty

Nové v sezóne 2019 oceľové vesty, vyčinené pod kožou plazov. Táto cibuľa vyzerá veľmi nezvyčajne, ale nie bez chuti. Je ideálny pre každodenné nosenie av kombinácii s džínsy a topánkami. Netreba dodávať, že každá dievčina bude vyzerať v takých šatách nápadne a odvážne. Ale nie je to, čo je kúpená kožená vesta?

Zaujímavé: Buďte štýlové - módne nohavice 2019!

Ďalším znakom dámskych kožených vesty v tomto roku je jasná farba a neštandardný strih. Stručne povedané, čím je nezvyčajné, tým lepšie.

Vesta môže byť podobná koženej bunde

.

Vrátil sa do sveta módy a zabudol na motorkársky štýl, spolu s nýtmi, zámkami a odieraním. Tvrdý, hovoríte. A nie! Ženská a veľmi štýlová, odpovieme. Ideálny pre teplú jeseň.

Aký štýl vesty sa vám páči?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Podnikateľská vesta

Medzi módnymi vestami vytvorenými pre ženy nie je nemožné odlíšiť klasiku. Patrí medzi ne prísne, zdržanlivý štýl výrobkov, ktoré môžu robiť každú ženu podnikania žena. Vybavený strih, rovné čiary, jasná silueta, minimum šperkov - to všetko je obchodná vesta.

Klasické vesty

Je vhodné ho nosiť ako sako, odkiaľ v skutočnosti išiel do samostatného plávania a cez blúzky, košele a topy. Dĺžka vesty sa tiež líši od krátkej po midi. Je pravda, že najvyhľadávanejší štýl je stále klasický, siahajúci do stredu pásu.

Najbežnejšie farby, v ktorých môžete najčastejšie nájsť obchodnú vestu, sú:

  • čierna;
  • sivá;
  • tmavo modrá;
  • hnedá;
  • béžová;
  • biela;
  • tmavo fialová.

Módne štýly klasických vesta

Ako vidíte, všetky odtiene nie sú chytľavé. Ale moderná žena by nebola taká, keby nebolaChcela, aby vyzerala jasnejšie. To je dôvod, prečo mnohé dámy ochotne kombinujú tento diskrétny model s nejakým jasným doplnkom. Napríklad šál, rukavice, kabelka.

Moderné klasické vesty

Klasika je klasika a ide o ženy akejkoľvek stavby. Ale dievčatá s extra centimetrami v páse by mali stále opustiť vybavené modely v prospech predĺžených a rovných. Pomôže to skryť vady postavy a štíhlejšiu siluetu.

Zaujímavé: Módne dámske svetre: nové 2019!

Denim

Ďalší nadčasový módny trend. Zo zrejmých dôvodov sú džínsové vesty veľmi obľúbené u takmer všetkých dievčat. Sú skvelé pre začiatok jesene, keď je slnko stále teplo. Okrem toho, moderné dizajnéri dosiahli taký efekt z džínsovej vesty, že sa stal dokonalým zápasom aj s klasickými šatami a sukňami.

Denimová vesta s výšivkou

Ďalším novo vznikajúcim trendom je denimový materiál vyšívaný aplikáciami a vzormi. Kvety, vtáky, slogany a iné rôzne obrazy, ktoré sa môžu stať odrazom vášho vnútorného sveta - to všetko sú krásne, ultra štýlové moderné denimové vesty.

Módne džínsy na džínsy

Maxi - vesta

Čo môže byť lepšie pre ženu, ako byť oblečená v najnovšej móde? A ak je to pre teba tiež prioritou, potom dávaj pozor na dlhé modely vesty.

Maxi dĺžka vesty

Nedávno sa na tento štýl nikto nevzťahoval, pričom uprednostňuje zvyčajné skrátené vesty. Ale dnes sa všetko zmenilo, a dokonca aj svetové celebrity sú čoraz viac vidieť na verejnosti v tomto ležérnom oblečení.

Modely s rozšírenou vestou

Rez a textúra maxi-vest môže byť veľmi rôznorodá. Ostatné vesty sú ako plášť, iné sú ako sveter alebo kabát. Jediná vec, ktorá ich spája, je dĺžka. Mala by byť hlboká a nižšia.

Športová vesta

Ľahká, pohodlná, praktická, moderná - to všetko je vesta s dôrazom na šport. Je vhodné robiť jogging alebo gymnastiku na ulici, keď sa blíži teplota mínus. Ale to nie je jeho hlavným účelom.

Športová vesta s kapucňou

Mnoho dievčat bez povolania sa v tomto modeli ochotne oblieka, keď si pre seba vyberajú športový štýl oblečenia. S takou vestou, batohom alebo veľkou športovou taškou, teniskami, jednoduchými nohavicami a tričkom bude vyzerať dôležité. Okrem toho prehnaná vesta dokonale uchová teplo. Niektoré modely sú tiež doplnené kapucňou, ktorá ich robí univerzálnymi.

Izolované športové modely vesty

\ t
Venujte pozornosť fotografii, najlepšia športová vesta vyzerá na štíhlych dievčatách, ktoré majú dobrú postavu. Ale dám širšiu vestu bujnejšej veste.

Pletená vesta

Ženy, ktoré milujú jednoduchosť aprirodzenosť by mala venovať pozornosť pleteniny. Majú voľný strih, dokonale zapadajú do džínsov a dokonale sa zahrejú. Aj keď doma, aj v kancelárii budete vždy cítiť veľmi pohodlne v takejto vesty.

Klasická pletená vesta

Najbežnejšími materiálmi na vytvorenie pletenej vesty sú:

  • mohair
  • cashmere
  • angora

Pokiaľ ide o farby, okrem pastelových farieb v módnych tyrkysových, bordových a modrých odtieňoch.

Zaujímavé: Módne pláštenky na jeseň 2019: nové položky

Ako je možné vidieť z nášho dnešného preskúmania, výber vesty je jednoducho obrovský! Toto a módne pletené vesty, koža a pletené, a dokonca aj kožušiny. Pre každú ženu bez ohľadu na vek bude v roku 2019 dokonalá vesta. A na uľahčenie vyhľadávania pomôže naša zbierka fotografií. Štúdium, predstieranie a nájdenie toho, čo sa vám páči.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené09/10/2018Štítky: