Najkrajšia biela manikúra

Medzi novinkami v dizajne neyl z roku 2019, ktorý je prezentovaný vo fotografických zbierkach popredných stylistov, sú biele nechty nepochybne jedným z popredných miest.


Biely je ťažké preceňovať. Je základom akéhokoľvek odtieňa a zároveň pôsobí ako jasný kontrastný prvok pri vytváraní akejkoľvek farebnej kompozície.

Biela a béžová manikúra v mesiaci

\ t

Biela manikúra je univerzálna. Je vyrobený pre každý deň a pre oslavy. Rôzne možnosti dizajnu pomocou bielej umožňujú vybrať presne manikúru, ktorú potrebujete.

Zaujímavé: Biela manikúra: nápady a fotografie módneho dizajnu 2019

Možnosti bielej manikúry v závislosti od sezóny:

 1. Zima. Toto je čas na rozprávkové fantázie. Na bielej, transparentnej alebo modrej báze sa používajú rôzne zimné vzory - vzory, snehové vločky, kusy ľadu. Novoročná manikúra sa vyznačuje brilantným dekorom s použitím kameňov, kumufubuki, strieborného prachu, vločiek Yuki atď.
 2. Jar. Zvyčajne do tohto ročného obdobia sa klasická francúzska bunda teší veľkej popularite. Lunárna manikúra v bielej farbe sa tiež najčastejšie vykonáva na jar. Bližšie k máju sú nákresy vyhotovené na bielej nehtovej doske veľmi dôležité.
 3. Leto. Biela farba v lete je vo všetkom obľúbená. Svetlé odtiene prevládajú nielen v odevoch, ale aj v prírode všeobecne. Biela a modrá manikúra na morskej téme pomôže zdôrazniť nádhernú letnú náladu, biela a žltá dodá optimizmus a biela a červená odstráni negatívne a znovavám pripomenie leto.
 4. Jeseň. Zlaté jesenné dni prichádzajú nahradiť svetlé farby leta. Farby vyblednú nielen v prírode, ale aj v manikúre. Na jeseň, bude čierna a biela manikúra vo všetkých jeho variáciách v trende. Upozorňujeme, že gradient je najlepší v tomto ročnom období.

Kombinácia biela, modrá a strieborná v manikúre so zimnými motívmi

Len biela

Ak si myslíte, že biele nechty nie sú vôbec zaujímavé, potom sa mýlite. Okrem jemných odtieňov vám dobrý majster ponúkne aj fotografiu s krásnymi novinkami módneho dizajnu v roku 2019, v ktorom sa môžete sami presvedčiť, ako môže byť biela manikúra elegantná.

Kombinácia mesačnej manikúry a francúzskej

Okrem toho môžu byť biele nechty lesklé alebo matné. Kombinácia týchto dvoch textúr v jednej manikúre bude hitom sezóny.

Zaujímavé: Štýlová červená manikúra: foto

Efektívna biela manikúra

Biely zamatový kryt a monofónna manikúra s objemnými vzormi vyzerajú veľmi pôsobivo.

Objemové biele modelovanie

Biela hra

Manikúra s brilantným bielym trblietaním je jednou z noviniek tejto sezóny a dosahuje sa pomocou špeciálneho laku a niekoľkých krycích techník.

Kombinácia bieleho laku, fólie a farebných pruhov

Toto je ombre, gradient, lesklý rub, "mačacie oko". Krásny prepad môže byť dosiahnutý pomocou laku a perleťovej farby na bielom podklade.

Kombinácia bieleho povlaku a perlete

Manikúra bieleho mesiaca

Kombinácia mesačnej manikúry a francúzskej manikúry bude v roku 2019 veľmi módna. To znamená, že tieto techniky môžu byť striedané, a môžete jednoducho vybrať jeden prst s manikúrou mesiaca, a zvyšok s francúzsky a naopak.

Módne biele manikúry

Stylisti ponúkajú veľmi zaujímavú možnosť, keď je základný náter biely a studňa je priehľadná. Pre dovolenkovú manikúru môže byť obrys otvoru oddelený malými kamienkami.

Kreatívny dizajn s bielym lakom

Mesačná manikúra na krátkych nechtoch v striebristo bielej verzii vyzerá veľmi štýlovo.

Páči sa vám biely povrch bez dekoru a obrázkov?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Kamienky na bielom

\ t

Nezvyčajne krásny efekt, najmä na fotografii, dáva malé farebné, strieborné alebo transparentné kamienky na bielom pozadí. Všetko záleží na vašej predstavivosti a zručnosti pána. S pomocou kamienkov si môžete vytvoriť celé skladby a môžete sa obmedziť na jeden alebo dva kamienky ako dekor.

Biela perla a kamienky

Luxusné stopy zlatých kameňov na mliečne bielom pozadí vyzerajú skvele. Úderom tohto pádu budú transparentné bodky napodobňujúce dažďové kvapky.

Zaujímavé: Delikátna nahá manikúra: 10 módnych nápadov

Čisté čierne kvapky na bielom pozadí

\ t

Farebné výkresy na bielom pozadí

Francúzština

Existuje mnoho variantov francúzskej manikúry v klasickej bielej farbe. Dnes „úsmev“ nie je len polkruh, je to geometria alebo vzor, ​​ktorý ohraničuje necht. Stále populárne francúzsky s uvoľnením jedného klinec. Varianty módneho dizajnu nechtov 2019, použiteľné na bielej bunde, ukazujú veľa fotografií.

Biele prelamované vzory na striebornom pozadí

Biela a čierna

Prilákanie protikladov - to sa dá povedať o kombinácii bielych a čiernych farieb. Možno je to najúspešnejšia možnosť, v ktorej bude efekt vždy úžasný.

Efektívna čiernobiela manikúra

V roku 2019, čiernobiele pokrytie a určiť módne trendy sezóny. Všimnite si, čo stylisti radia:

 1. Striedavé nechtíky čierno-biele
 2. Šachovnica (štvorcová, kosoštvorcová, pravouhlá)
 3. Hrach (veľký a malý)
 4. \ t
 5. Vtáky (imitácia kŕdľa)
 6. Linka pavúkov
 7. Voštiny
 8. Geometria (veľmi tenký, vizuálne predlžujúci klin)
 9. Negative (skutočný trend v čiernobielom)
 10. Gradient

Prelamované vzory a kamienky na bielom pozadí

Zaujímavé: Lunárna manikúra - originálny dizajn 2019: foto

Výberom nového dizajnu 2019, ktorý je uvedený na fotografii a odporúčaný stylistami, si všimnite, že biele nechty veľmi odrážajú stav vašich rúk. Táto farba je podobnánikto nie je schopný posunúť akcenty. Preto musí byť koža na rukách bezchybná. Doprajte si bielu manikúru a vytvorte náladu pre seba a pre iných!Materiál vypracovali redaktori webovej stránky outletvoderady.sk


Uverejnené22.8.2018Štítky: