Módne topánky pre rok 2019 - teplé a štýlové topánky

Čižmy s vysokou špičkou, pokrývajúce koleno, sa nazývajú čižmy. Sú koncipované, rozširujú sa na koleno a majú stabilnú pätu, ale premenlivá móda ponúka širokú škálu modelov s tým výsledkom, že teplé a štýlové topánky uspokoja požiadavky každej modernej módnej ženy. Tieto topánky si vyberajú milovníci minisukní - v nohách budú pohodlné a teplé. Ale s ležérne džínsy tieto topánky vyzerajú veľmi harmonicky. Poďme zistiť, ktoré módne topánky si vybrať na jeseň-zima 2019, a to, čo návrhári navrhujú nosiť takéto topánky v nadchádzajúcej sezóne.


Medzitým sa pozrieme na modely topánok na fotografii, ktoré demonštrujú rôzne štýly a dekoratívne povrchy módnych dámskych topánok pre rok 2019:

Módne topánky na jeseň-zima 2019 - čierne semišové alebo pančuchy

\ t

Hlavným charakteristickým znakom topánok je, že ich bootleg pokrýva patellu. Moderné modely sú však často oveľa vyššie a dosahujú polovicu stehien. Tieto možnosti budú vyhovovať majiteľom štíhlych nôh. Módne semišové topánky sezóny jeseň-zima 2019 úspešne dopĺňajú aj elegantný a slávnostný vzhľad. Sú dokonale kombinované s mnohými štýlmi kokteilových šiat a stanú sa luxusným prvkom novoročného luku. Moderné čierne topánky z kompozitných materiálov. Jedná sa o kožené topánky s koženými vložkami a pompoms, koža v kombinácii s semišom alebo semišom s kožušinovým lemom. Pri výbere kožených modelov sa uistite, že materiál je dostatočne mäkký,inak to bude veľmi nepríjemné chodiť, a ešte viac sedieť v takých topánkach.

- 50%
aliexpress.com
Čižmy s umelým semišovým chudým plášťom Atraktívna žena ...
3 824rub.1 874 rub.
Aliexpress.com
WETKISS móda ženy nad kolenami topánky Sexy Flock High Thick ...
\ t
2 974 rub.
- 50%
Aliexpress.com
Móda 2017 vyrobená z umelej kože, čižmy nad kolenami žien s ...
\ t
2 530rub.1 265 rub.
​​

Nezabudnite na skladovanie topánok, ktoré aj tento rok sú prezentované v najvyšších možných štýlov. Bez topánok svedomia sa takéto topánky môžu nazývať pančuchy, pretože ich horný okraj sa často skrýva pod lemom sukne. Ak chcete nosiť také topánky, musíte mať úplne hladké štíhle nohy. Ak máte šťastie, neváhajte a kúpte si pančuchy vyrobené zo semiša alebo latexu. Semiš je vhodný pre luxusné oblečenie a latex je dobrý z praktického hľadiska, takéto topánky sú ideálne pre daždivú jeseň. Za zmienku stojí aj ďalší trendový model - tzv. Topánky s kolennými chráničmi, v ktorých je predná časť vrchov vyššia ako chrbát. V týchto topánkach tak pohodlné, ako je to možné, aj keď ste zastrčený vnútri pomerne široké tesné džínsy. So širokými nohavicami môžete nosiť topánky, rúry,ktoré členok nerozširuje nahor, ale už na úrovni členka - tieto modely sú v tomto roku nápadne relevantné.

Farebné varianty topánok sú koncentrované v rámci klasiky - čiernej, hnedej, bordovej, smotanovej, ako aj červenej a tmavo modrej. Dizajnéri tieto topánky aktívne zdobili, aby boli elegantnejšie. Jedná sa o rôzne pracky a popruhy pod kolenom alebo v úrovni členka, vyššie spomenuté kožušinové mašle, perforácia, kamienky a korálky - pre špeciálne akcie, hroty a nity - na vytvorenie brutálneho vzhľadu. Na pódiách sa nachádzali topánky s prešívaným hriadeľom z kože a nylonu, so šnurovaním a luky vzadu, s lemovaním a výšivkou. Zaujímavou a funkčnou možnosťou je odnímateľná topánka, ktorá premení obuv na tradičné topánky a dokonca aj na topánky. Ďalším príkladom transformátorových topánok, keď sa vrch topánok odbočuje, tvoria manžety - tieto topánky nevychádzajú z módy.

Voľby pre vysoký podpätok, klin a nízku rýchlosť

\ t

Dizajnéri sa páčili topánky nad kolenom natoľko, že sa rozhodli dať všetkým dievčatám možnosť vzplanúť sa v módnych topánkach. Na lávkach boli prezentované možnosti s rôznymi podrážkami, ale najobľúbenejšou možnosťou je tzv. Topánky bez päty alebo na malej viedenskej päte. Že topánky na nízkej ísť bude najviac módne. Takéto modely nemusia byť hrubé, ak používate popruh okolo členka a nosíte legíny, aby zodpovedali farbe vašej topánky, môžetetvoria veľmi ženský a zvodný luk.

Klinové topánky sú ideálne pre dievčatá, ktoré chcú zvýšiť svoju výšku a urobiť svoju chôdzu pôvabnejšou, ale nebudú riskovať svoju bezpečnosť v moderných mestských uliciach, najmä za zlého počasia. Klin je skvelou voľbou pre rozšírené sukne, krátke kabáty, krátke kabáty, vlnené alebo pletené šaty.

Módne topánky s vysokými podpätkami by sa mali nosiť opatrne, aby sa nezdali byť vulgárne. Čím vyššia je topánka, tým nižšia by mala byť päta. Štíhle dievčatá môžu uprednostňovať ihlové a plné krásy - stabilnejšie päty "tehly" alebo "stĺpec", v takých topánkach budete vyzerať atraktívne a štýlové. Ak chcete, aby luk vyzeral neobvykle, kúpte si pár na kovboji, klinovitom alebo rozšírenom päte - také štýly sú tiež v móde. Ak nechcete trápiť nohy a cítiť bolesť vo svaloch, a nebudete odmietať pridať pár centimetrov rastu, nosiť topánky a behúne na nepretržitej vysokej platforme. To nie je len športové možnosti, takéto topánky môžu byť bezpečne nosené s šaty, ak podrážka nevyzerá príliš masívne. Môžete použiť trend ťah - skrytá platforma, tieto topánky sú najviac elegantné.

S čo nosiť módne topánky, čižmy (s fotografiami)

Aby oblečenie vyzeralo harmonicky, topánka topánok by mala byť úplne viditeľná. Noste také topánky s koženými kabátmi a krátkou srsťou, orezanými plášťmi a plášťami s priekopou, s ultrafialovými kabátmi bez rukávov akožušinové vesty s rovnými bundami, bundami a bombardérmi.

Nie je potrebné nosiť módne čižmy so širokým hriadeľom s dlhou srsťou alebo pláštenkou, s výnimkou luku s rozopnutou srsťou. Pri nasadení na nohavice si ich určite oblečte do topánok, takže by ste si mali vybrať chudé nohavice a chudé modely. Nebuďte leniví vyskúšať na tuniku šaty s legínkami a topánky - možno tento outfit bude váš obľúbený. Krátke flared šaty, rovnako ako skladané sukne, bude tiež priblížiť topánky. Vysoké topánky, pančuchy možno nosiť so sukňami a šaty, ktorých lem pokrýva hornú časť topy, ale uistite sa, že šaty boli šité z pomerne husté nepriehľadné tkaniny.

Čo by sa malo nosiť na pätách v roku 2019? V žiadnom prípade s náročnými a úprimnými outfitmi, ako sú napr. Vyberte si najzatvorenejší a stručnejší odev.

- 50%
aliexpress.com
Topánky s kužeľovou faux semišovou cape .. Atraktívne dámy ...
3 824sa trie.1 874 rub.
aliexpress.com
WETKISS Fashion ženy nad kolenami topánky Sexy Flock High Thick ...
2 974 rub.
- 50%
aliexpress.com
2017 Fashion Faux kožené topánky vyššiekolená (topánky) žien s ...
\ t
2 530 .1 265 rub.

Móda pre topánky sa znovu a znovu vracia, aby nás opäť prekvapila nezabudnuteľnými variáciami na tému vysokých topov. Tieto teplé a praktické topánky vám pomôžu v akejkoľvek situácii, ak chcete vyzerať štýlovo a byť v trende.Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Vydané20.09.2018Štítky: