Aké päty sú v móde v roku 2019

Chcete zostať v trende - potom si v roku 2019 vyberte topánky s najmodernejšími podpätkami. Pri pohľade cez fotografie z prehliadok, štýlových časopisov, môžete identifikovať hlavné trendy.


Skutočné formuláre

Každý rok dizajnéri diktujú nové módne pravidlá. Pozrime sa na hlavné trendy, ktoré si módni návrhári vybrali pre nasledujúce sezóny.

  • Šikmá päta . Táto forma k nám prišla z kovbojského mexického štýlu. Cowboys potreboval šikmú pätu na bičovanie koňa, tam boli pripevnené ostruhy. Kovbojský štýl sa stal populárnym v minulom roku, keď americkí dizajnéri a módni návrhári obrátili svoju pozornosť k koženým výrobkom, lemovaným topánkam, ošumelým denimom a západným motívom.

Štýlové topánky s Fendi Bevel Heel

Calvin Klein

Výber obuvi so skoseným modelom, môžete venovať pozornosť značkám Fendi, Saddle, Calvin Klein, Coach. Módna päta s týmto tvarom nemá rovnú vonkajšiu časť, ale skosenú, nasmerovanú k nosu. Mimochodom, predná časť topánky musí byť nevyhnutne napnutá. V opačnom prípade budú topánky vyzerať neprimerane, všetko pôjde. Najčastejšie je táto forma vybraná v hnedých, čiernych, zriedka modrých odtieňoch. Model môže byť doplnený o kovové vložky: nity, krúžky, gombíky.

Zaujímavé:Módne dámske topánky 2019: foto

  • Trapézová päta . Mnoho dievčat si vyberie túto možnosť, pretože je stabilná, je pohodlná chodiť po dlhú dobu, nohy nie sú tak unavené. natáto päta vo forme lichobežníka nemôže byť veľmi vysoká, takže je vhodná pre vysoké dievčatá a pre tých, ktorí neradi chodia na vysokej plošine. Táto masívna, mierne hrubá dámska obuv sa ukázala byť veľmi ženská so správnou kombináciou.

Vďaka lichobežníkovému tvaru je chodník ľahký a elegantný. Značka Chloe vyrába topánky tohto formátu, ale masové obchody ako Zara, H & M tiež držia krok s modernými inováciami. Tento model má otvorenú pätu na popruhu alebo otvorenú špičku, takže je vhodnejší na jar alebo leto. Môžete kombinovať túto formu s čímkoľvek, ale to vyzerá obzvlášť výhodné s ľahkými lietajúcimi šaty, nadrozmernými svetrami, rozšírenými džínsami a koženými koženými bundami. Farba topánok môže byť ľubovoľná: svetlá, neónová, základná, s kvetinovou potlačou alebo leopardovou farbou.

  • Heel-sklo . Móda je cyklická, takže sa vracajú prísne formy - poháre na víno. Tvar naozaj pripomína pohár: je tu hrubá, široká základňa a úzky koniec. Päta nemôže byť vysoká, potom sa stáva čo najviac nestabilnou, preto je jej prípustná výška 5-7 cm.

Ale moderná móda diktuje nové pravidlo: päta by nemala byť väčšia ako 2 cm, je to určitá výzva pre spoločnosť, výsmech stereotypu, že každá žena by mala byť na vlásenke. Mnoho dievčat nemá rád túto formu, pretože je nepohodlné stáť v topánkach, nemôžete ísť dlho a dlho. Tento trend uprednostňujú vysoké dievčatá, pretože päta vyzerá ako ihlové, vytiahne postavu, robí nohydlhšie. Výber týchto topánok, mali by ste sa pozrieť na značky Prabal Gurung, Marni, Escada, Tibi, Burberry. Takéto topánky môžu mať otvorenú pätu, výškové alebo malé šnurovanie - voľba je neobmedzená.

Zaujímavé:Módne topánky - jar 2019

  • Objemová päta . Masívna päta zostáva v móde v roku 2019, je to vidieť z fotiek z módnych prehliadok. Je to podobné ako v predchádzajúcich modeloch, ale líši sa tým, že vnútorné a vonkajšie strany zostávajú rovné, nie skosené. Fashionistas milujú túto formu pre stabilitu, praktickosť. Päta dáva obraz mužskosti, priťahuje pozornosť, vyzerá dobre s kontrastnými látkami a materiálmi. Napríklad hrubý model môže byť kombinovaný s otvorenými čeľusťami, lietajúcimi textúrami, hladkými čiarami na prove. Podľa módnych trendov sa farby môžu líšiť. Vyberte si mrkvu, marsal, tmavo modrú, bohatú červenú. Vyzerajú dobre so základnými tónmi: biela, sivá, čierna.

Venujte pozornosť! Zaujímavým riešením by bolo vybrať topánky, v ktorých by horná časť mala rovnaký tón a päta je veľmi odlišná.

  • Vyklenutá päta . Toto je veľmi nezvyčajná, špecifická forma, ktorá sa nebude páčiť každému dievčaťu. Vyberajú ju odvážne ženy módy, ktoré chcú na seba upozorniť. Päta má široký vrch a koniec a jej stred je úzky. Ukazuje sa, že takýto model sa rozširuje. Jednota pripomína štýl 80-tych rokov, kedy boli módne rozšírené džínsy a široké blúzky. Je toudržateľná a pohodlná možnosť, ktorá môže byť asymetrická. Úzke centrum sa dá posunúť doprava alebo doľava. Je zaujímavé kombinovať takú pätu na topánkach s hrubými tkaninovými gumičkami, anglickou klietkou alebo neštandardnými odtieňmi, aby bol obraz kompletný.

  • Priehľadné podpätky . Transparentné príslušenstvo je nový trend roku 2019, päta nie je výnimkou. Skutočné módy by si mali vybrať topánky s priehľadnou pätou. Takéto možnosti sú inštalované na večerných topánkach s masívnymi podrážkami, pätami, pružinovými topánkami. Je lepšie zvoliť transparentné modely pre leto, jar alebo začiatok jesene, pretože v zime bude nepraktické. To by mal byť hustý vysokokvalitný plast, ktorý dokáže odolať kilometrom chôdze. Pre párty a prechádzky by ste sa mali bližšie pozrieť na priehľadné podpätky, ktoré majú vo vnútri dekorácie - kvety, zlaté ozdoby, farebné škvrny.

Pozor! Transparentné možnosti - zaujímavý spôsob, ako urobiť obrázok jedinečným. Nebojte sa experimentovať, napríklad nosiť úplne transparentné topánky alebo čižmy. Pod nimi môžete nosiť nezvyčajné ponožky s módnou potlačou.

  • Klasické kolíky . To je najznámejšia možnosť, že všetky dievčatá milujú. Je univerzálny, ale je ťažké chodiť na tenkej päte. Vlasy môžu byť tenké, podobné ihle na pletenie, a môžu byť stabilné. Minimálna dĺžka je 8 cm. Najčastejšie je takýto model kombinovaný s klasikouloď - zoznámte sa so všetkými topánkami, v ktorých môžete ísť na párty, do práce alebo do štúdia. Predpokladá sa, že takéto topánky by mali byť v šatníku každej ženy, takže v kritickej situácii je vždy núdzový východ.

Zaujímavé:S akým plášťom v roku 2019

  • Vysoká platforma . Tento model päty v móde na dlhú dobu a mnohí sa podarilo dostať dosť unavený tejto možnosti. Ale neponáhľajte sa vzdať trendu! Dizajnéri a módni návrhári tento rok ponúkli odvážnu možnosť - platforma by mala byť aspoň 10 cm, čo je voľba pre strany, pretože je nepraktická a nepohodlná pre každodenný život. Ale ak idete do klubu a chcete pritiahnuť pozornosť na seba - neváhajte a vyberte si pevnú pätu. Je možné ju ďalej ozdobiť nášivkou, kamienkami, výšivkou. Hrubá platforma neovplyvňuje hmotnosť topánky, pretože podrážka je vyrobená z ľahkých penových materiálov.

  • Okrúhla päta . Bez ohľadu na výšku ho všetky dievčatá milujú. Je stabilný, je ľahké sa naučiť chodiť na pätách, vyzerá nezvyčajné a zaujímavé. Môže byť zvolený pre chladné obdobie: skoro na jar, na jeseň, v zime. Na letných topánkach, päta vyzerá veľmi ťažkopádne, musíte ju správne kombinovať s inými vecami. Ak ešte nemáte istotu vo svojich schopnostiach, mali by ste si zvoliť túto možnosť pre obdobie snehu.

Módne podpätky v roku 2019. Zapamätajte si základné pravidlá pre kombinovanie farieb, materiálov a tvarov, ale vždy vyberte luky,podľa vašich preferencií. Potom si každý z vašich obrázkov bude určite pamätať iní a bude jedinečný!

Aké päty si pohodlne prechádzaš?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené03/01/2019Štítky: