Módne topánky - jar 2019

Ak chcete zostať v trende, musíte vedieť, aké módne topánky sa nosia na jar 2019. Každú sezónu sa objavujú nové trendy, preto je dôležité sledovať výstavy a nové módne domy.


Hlavné trendy sezóny

\ t

Na jar roku 2019 venujú stylisti po celom svete nezvyčajným tvarom, textúram, tkaninám a štýlom. To sa stáva módne, že vyniká z hromadnej. Ale pre bežné topánky je braný do úvahy ďalší dôležitý faktor - pohodlie. V niektorých modeloch je to výhodná obuv alebo praktický materiál, ktorý sa stáva rozhodujúcim pri kúpe. Pre každodenné nosenie sa odporúča zvoliť si obyčajné topánky. Túto jar možno nosiť ako klasické čierne, hnedé topánky a svetlé odtiene. Dôležitým faktorom - v topánkach by nemala byť viac ako 2-3 farby.

Ďalšie neobvyklé detaily sú na masívnych modeloch. Nachádza sa vo väčšine prehliadok v kombinácii so svetlými šatami, ktoré sa rozširujú na dno. Obraz je celkom ženský, pretože je tu rovnováha medzi masívnymi topánkami a topom. Päty moderné ženy módy radšej zahustené. Je to praktické aj krásne. Zvlášť odvážni si vyberajú sochárske, vyrezávané päty neobvyklého tvaru.

Farby obuvi

\ t

Aké farby zostávajú relevantné pre módne topánky na jar 2019? Fotografie z prehliadok hovoria, že mnohé módne domy venovali tejto sezóne klasickú bielu farbu. Je pohodlné nosenie? Je univerzálny, čo znamená, že sa hodí ako klasický oblek, tak svetlé šaty. aleBiele topánky by mali byť vybrané pre teplejšie počasie. Takže je menej pravdepodobné, že ich znečistíte.

Ďalšou módnou farbou je striebro. Často sa vyskytuje v kombinácii s hnedou, bordovou alebo čiernou. Topánky môžu byť vyrobené z tmavého materiálu, ale hojne pokryté kamienkami alebo flitrami, a môžu byť vyrobené zo striebornej koženky.

Štýlové topánky pre odvážne ženy módy

Ďalšia skutočná farba topánok na jar 2019 je bordó. Je to bohatá, hlboká farba, ktorá dobre ladí s mliečnymi, béžovými odtieňmi. Je lepšie zvoliť si takú farbu v zamatovej farbe, potom sa dosiahne najzaujímavejší efekt.

Skutočné modely

\ t

Novinkami tohto roku sú:

 • Topánky s vysokými prstami- neštandardné riešenie pre každodenné nosenie, ktoré sa určite ospravedlní. Prichádzajú v rôznych dĺžkach. Nad kolenom sú vysoké topánky, ktoré je možné kombinovať s minisukňami za teplého počasia. Tam sú tiež krátke, ktoré možno nosiť s pevnými nohavicami alebo juggins. Vrchol sa môže rozšíriť rôznymi spôsobmi, tvar päty nie je zásadný. Vyzerá to zaujímavé topánky, v ktorých predná časť vrchov niekoľko centimetrov vyššia ako chrbát. Takáto asymetria zvýrazňuje obraz.

 • Poločasná poločasovka- dobrá voľba pre teplé počasie. Obvykle sú 2-3 cm nad členkom, majú malú pätu. Sukne strednej dĺžky, nohavice s dĺžkou 7/8 s nimi dokonale ladia. Môžete kombinovať niekoľko trendov.v tom istom čase, nasadenie orezaných topánok so širokým hriadeľom. Takáto obuv bude pristupovať k voľnému každodennému štýlu ulice.

 • DámskeKozácke topánkysú tak pomenované kvôli ich vonkajšej podobnosti s kozáckou obuvou. Topánka má nízku, šikmú pätu, špicatý nos, široký hriadeľ a nezvyčajný jasný vzor. Po stranách pridajte kvetinové vzory alebo asymetrické vzory. Takúto obuv je možné kombinovať s akýmkoľvek oblečením. Jediný štýl, v ktorom sa kozácke topánky nehodia, je oficiálny biznis.

 • Behy alebo pančuchysa objavujú na módnych prehliadkach nie v prvom roku, ale v tejto sezóne sa stávajú najdôležitejšími. Tieto topánky sú veľmi dlhé, 15-20 centimetrov nad kolenom. Väčšina dizajnérov kombinovať topánky s sukne, chudé nohavice, šaty. Topánky sú vyrobené z kože, syntetiky a čižiem, pančúch z textilu. Výber topánok stojí za vysoké dámy. Dievčatá so stredným alebo nízkym rastom musia byť opatrné, pretože môžete dosiahnuť opačný účinok.

V roku 2019 sa obuv vyberá nielen pre krásu, ale aj pre pohodlie. Široká, stabilná päta je najlepším riešením pre tých, ktorí chodia veľa a rýchlo po celý deň. Môže byť postavený alebo rovný, vysoký alebo krátky. Táto päta priťahuje pozornosť, takže horná časť by mala byť čo najjednoduchšia. Topánka musí byť jednofarebná, bez dodatočných dekorácií, inak sa vytvorí efekt nedbanlivosti.

Niektoré módne topánky na jar 2019 zostávajú ženámskrine na špeciálne príležitosti. Obuv s tenkou pätou opticky predlžuje nohy, robí ich tenšie, dodáva milosť a ženskosť. Mínus takýchto topánok - je ťažké chodiť v nich dlhú dobu. Ak si stále vyberiete topánky na stiletto na dovolenku, vyberte si možnosti laku. Vyzerajú najštýlovejšie, prezentované v jasných farbách - ultramarínová, červená, žltá.

Zaujímavé: Módne topánky - jar 2019

Krása je v detailoch

Pásky, spony, otvorené časti nôh, vložky z iných materiálov - to všetko sa veľmi často nachádza na fotografii z módnych prehliadok. Čo zostáva v tejto sezóne populárne?

 • Popruhy a zámky v akýchkoľvek tvaroch, farbách a miestach;

 • výtlačky kvetov v jasných, nezvyčajných odtieňoch na celej topánke alebo na samostatných miestach;

Veľmi pekné topánky

 • otvorené časti chodidla - takýto trend je vhodný len pre suché, teplé počasie, ale len vtedy môžete otvoriť pätu alebo pätu;

 • strapce, strapce na vrchole vysokých topánok;

 • spony na topánky;

 • perie, ktoré dodáva každému topánke šikovnosť a mení každodenné oblečenie na slávnostné.

Materiály na čižmy

\ t

Topánky na jar 2019 takmer opakujú módne trendy minulých období. Fotografie uvedené v našom prehľade vám pomôžu lepšie porozumieť aktualizáciám.

 • Lak.Nový trend v tejto sezóne a s najväčšou pravdepodobnosťou aj v najbližších niekoľkých rokochlak a vinyl. Stále viac dizajnérov venuje pozornosť veľkolepým topánkam z lakovanej kože. Takéto modely vyzerajú veľmi sexy, ženský. Môžu byť kombinované s oboma úzkymi šaty nohavice, dostať obchodné oficiálny vzhľad, a ľahké hodvábne šaty. V druhom prípade je výsledkom vzdušná, skutočne jarná cibuľa. Oblečenie by nemalo byť príliš dlhé, v ideálnom prípade by lemu nedosiahli.

Dôležité! Lak je veľmi rozmarný materiál. Dievčatá, ktoré sa nechcú starať o stav lakovanej kože, je lepšie obrátiť sa na vinylové topánky.

 • Fur . Módne topánky, pokryté krátkou srsťou vonku, si nemôžete dovoliť v zime, pretože slush. Ale na jar, keď sa sneh roztopil a všetko sa roztopilo, je čas obrátiť sa na kožušinové topánky. Nie sú horúce, vhodné ani na neskorú jar. Existujú modely s koženými vložkami. Sú oveľa praktickejšie, vhodné pre každodenné nosenie. Napríklad umelý materiál môže byť prítomný na špičke, päte, lemovaní hornej polovice členkovej topánky. Na tieto topánky sa nemusíte úplne obliekať v kožušinách, inak hrozí, že budete vyzerať ako snehuliak. Je lepšie zvoliť hladké obyčajné materiály a okrem toho vziať malú kabelku.

Zaujímavé: S čím nosiť hnedé topánky

 • Semišje druh kože, ktorý sa spracúva osobitným spôsobom. Napriek impregnačným prostriedkom, mínus tento materiál - v klzkom a daždi semišnepraktické. V takýchto dňoch je lepšie nosiť gumové čižmy a nechať semiš na suché počasie. Topánky vyzerajú veľmi ušľachtilé, vyzerajú perfektne na krátke topánky. Suede akejkoľvek farby je zaujímavé kombinovať so zlatým kovaním: zámky, spony, gombíky.

 • Velor . Nie každý dokáže odlíšiť velúr od semiša, pretože materiály majú podobný vzhľad. Velúr je lacnejší, ale nie menej teplý. Tento materiál vyzerá najlepšie na vysokých topánkach, topánkach. Takéto topánky určite pritiahnu pozornosť, okrem toho sa bude nosiť niekoľko sezón.

Aké topánky budete nosiť v zime?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...
 • Guma.V období jarných dažďov a slush, dávajte pozor na gumové čižmy. Dlho migrovali z chaty na módne pódiá. Teraz nevyzerajú ako bezrozmerné koloshi pre špinu, skôr ako úhľadné nezvyčajné chelsea. Takéto nízko podpätkové topánky s priemernou pätou s pevnými gumičkami na bokoch budú vyhovovať každému štýlu. Môže sa zdať, že jar je v nich chladný. Ale výber topánok na veľkosti podlahy je viac, je potrebné ich vypáčiť do kompaktnej ponožky a nemusíte sa starať o teplotu.

Venujte pozornosť! Pre odvážne módy sú vhodné plne transparentné modely, podľa ktorýchna ponožky s veľkou potlačou.

Zaujímavé: S tým, čo nosiť a zápas biele topánky

Takéto módne topánky zostanú relevantné na jar roku 2019. Nie je potrebné sledovať všetky trendy, je lepšie vybrať si tie najvhodnejšie pre váš každodenný štýl a zopakovať ich na jarných topánkach.Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Uverejnené02/19/2019Štítky: