Módne štýlové klinové topánky

Topánky s klinovými podpätkami sú „praktickou“ náhradou za topánky s podpätkami. Oni tiež vyzerajú ladne na ženské nohy, ale nevytvárajú nepohodlie kvôli stabilné topánky. V tomto ohľade dizajnéri vytvorili veľa zaujímavých štýlov tohto typu topánok, z ktorých najmódnejšie sme citovali v článku.

Štýlový obrázok s klinovými topánkami

Zaujímavé : Módne topánky na platforme a päty - top 20 modelov, fotografie!

Štýlové klinové topánky

Dnes sú klinové topánky jedným z najpopulárnejších, čo nie je výnimkou a obuvou. Vďaka originálnym dizajnom a rôznym formám vankúšikov sa stali základnou voľbou, ktorá harmonicky dopĺňa absolútne akýkoľvek vzhľad, či už klasický, alebo ležérny. Patria sem tieto modely obuvi:

Štýlová a originálna klinová obuv

 • V súvislosti s vysokým klinom . Chytľavé a ultrahigh vzostup stále v móde tento rok. Najobľúbenejší je model, v ktorom platforma plynule prechádza do bloku. Takéto topánky môžu byť vyrobené v monofónnej alebo farebnej verzii. Ale s klinmi je situácia úplne iná.

Päta alebo klin - čo je lepšie?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Často pre ňuDecor návrhári používajú nubuk, semiš alebo textílie, na vrchole ktorých sa používa dekoratívne kovanie, výšivky alebo rozptyl kamienkov. Napriek pôvodne zdánlivej masivosti sú tieto topánky veľmi pohodlné, vďaka čomu sú vhodné aj na dlhé ponožky.

Platformová obuv so zvieracím potlače

\ t
Jeseň-zimná sezóna 2019-2019 plne oživuje tlač zvierat vrátane obuvi. Topánky s klinovou podrážkou z kože s imitáciou dravých farieb sú nevyhnutnou nutnosťou tohto roku.

Topánky na nohy pre celebrity

 • S popruhom . Členkový popruh je nielen módnym prízvukom, ale aj plne funkčnou časťou, ktorá bezpečne upevňuje nohu a robí ju ešte elegantnejšou. Môže to byť jednoduché alebo farebné modely, v ktorých je popruh zvýraznený kontrastnou farbou alebo je ozdobený kovovým dekorom. Obzvlášť dôležité sú dnes dámske klinové topánky, v ktorých je súčasne niekoľko popruhov, alebo miesto zaujme kovová reťaz.

Na klin s popruhom

 • Na nízkom kline.Dnes môžete nájsť masívne možnosti a skôr zdržanlivé a stručné možnosti. Považujú sa za skvelú alternatívu k baletným topánkam, pretože na rozdiel od nich nedeformujú nohu. Ostrá podlhovastá špička a klin imitujúci pätu dokončí obraz a urobia ho ešte ženskejším.

Pokiaľ ide o nízky klin

Vojvodkyňa z Cambridge Kate Middleton jefanúšik klinových topánok a bez ohľadu na protokol, nosí ich vo svojom voľnom čase z oficiálnych udalostí.

Kate Middleton uprednostňuje klinové topánky

Zaujímavé: Trendy džínsy - príklady z hviezd

 • Denim . Denim je tak populárny, že sa aktívne používa pri výrobe obuvi, vrátane klínových topánok. Môžu byť pevné alebo farebné, alebo môžu mať otvorenú špičku alebo päty, zdobené tak módnym šnurovaním alebo nitmi.

Topánky Denim Wedge

 • S uzavretou špičkou . Módny a elegantný štýl, ktorý aj s masívnou topánkou vyzerá žensky. V závislosti od ročného obdobia môžu mať také topánky ľahkú konštrukciu vo forme perforácií alebo textilných základov, alebo viac ohrievané použitím materiálov prírodného pôvodu a minimálneho počtu otvorených plôch.

Topánky s uzavretou špičkou

Najvýznamnejší model uzavretej obuvi na kline sa dnes považuje za možnosť, pri ktorej veľmi vysoký podpätok dosahuje až po úroveň členka.
 • S otvorenou špičkou . Dokonale zapadajú do akéhokoľvek oblečenia a sú vhodné na nosenie v lete a na začiatku jesene, a niekedy, so šikovnou kombináciou, sú vhodné aj pre chladnejšie dni. Tieto topánky sa často vyznačujú hlbokým strihom prstov. Otvorená päta alebo pôvodná forma vysokého podpätku môže pôsobiť ako doplnkový prízvuk.

Štýlovýmodel otvorenej špičky

Hlavným znakom otvorených topánok je klin vyrobený z nubuku alebo polyuretánu. Tieto materiály sú považované za mäkké, takže pod „šiškami“ sa mierne prehnú a vyzerajú skôr smiešne, nehovoriac o možnom nepohodli, ktoré sa vyskytuje počas nosenia.

Plošinové topánky na celebrity

 • Suede . Považuje sa za najobľúbenejšiu možnosť. Ich zvláštnosťou je univerzálnosť, pretože sú úplne vhodné pre akýkoľvek obraz a dokonca aj pre večerný obraz. Semišové topánky vyzerajú elegantne a slávnostne, či už v monochromatickom alebo s rôznymi dizajnovými riešeniami, ako je rozptyl kamienkov, objemový luk na boku alebo na zadnej strane členka, alebo s úplne priehľadným klinom.

Čierna semišová obuv s popruhom

Zaujímavé : Módne a krásne dámske nízko podpätkové topánky značky Kitten pre rok 2019 (s fotografiou)

Módne farby klinových topánok


Dnes sú klinové topánky prezentované v najúžasnejších farbách. Popri monofónnych možnostiach pre návrh takýchto topánok sú naplnené všetky druhy výtlačkov a ozdôb a dokonca aj kozmické motívy.

Topánky so zaujímavou potlačou

Čo sa týka samotnej palety farieb, v nej prevládajú tieto tóny:

 • Biela. Biele klinové topánky sú ideálne pre svadobné nevesty. Často sú vyrobené z hodvábu, čipky alebo perforovanej kože. napriek tomu,Existujú tiež uzavreté modely určené pre chladné dni.

Boty s bielym klinom

 • Červená. Neprerušiteľný trend súčasnej sezóny. Jasné a hlboké odtiene budú vynikajúcim doplnkom obchodného alebo večerného obrazu.

Zaujímavé : 7 módnych farieb tejto jesene

 • Béžová. Pokojná a všestranná farba, ktorá dokonale zapadne do akéhokoľvek oblečenia. Dnes sú v móde obyčajné klinové topánky vyrobené z prírodných materiálov, ako je koža a semiš. Ale lakovaný náter alebo textílie posiate kameňmi budú hlavným lákadlom večerného luku.

Beige topánky na platforme

 • Čierna. Topánky vyrobené z matnej alebo lakovanej kože, semišu alebo textilu - len nepostrádateľná voľba, ktorá je vhodná pre všetky príležitosti v živote. Sú univerzálne a praktické, vďaka čomu už získali titul klasiky.

Celebrity milujú platformu

 • Modrá. Takéto topánky budú kontrastom a jasným bodom v obraze. Stylisti odporúčajú nemyslieť a otočiť svoj pohľad, a to ako na svetlomodré tóny a tmavé tmavé odtiene modrej. Pokiaľ ide o materiály, v tomto prípade je lepšie dávať prednosť semišu, pretože vďaka svojej štruktúre dodáva výrobku zvláštnu čistotu.

Topánky s modrým klinom

Klinové topánky - to je módne, štýlové a čo je najdôležitejšie - pohodlné. Preto sa tento typ obuvi ľahko a jednoducho zmestí nielen do vekovej skrineženy, ale aj dospievajúce dievčatá. A vďaka jasným a kreatívnym štýlom, ktorých príklady sú umiestnené na fotografii nižšie, môžete vytvoriť veľmi neobvyklý a originálny luk.Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Uverejnené08/10/2018Štítky: