Manikúra s čipkou

Dnes sa pozrieme na módnu manikúru tejto sezóny s čipkou na kolekciách fotografií. Tento nechtový dizajn je vhodný pre mladé dievčatá aj ženy vo veku, pretože vyzerá štýlovo a zároveň elegantne.


Základné pravidlá pre výber manikúry s čipkou

Pred niekoľkými rokmi sa verilo, že nail art s čipkou je vhodný len pre svadobné obrazy. Ale v priebehu rokov, módne zmeny, a dnes prelamované manikúra bude vyhovovať každému dievčaťu. Za akú manikúru s čipkou? Prvá odpoveď, ktorá príde na myseľ, je jemný, romantický luky v pastelových farbách. To nie je prekvapujúce, pretože samotná čipka je ľahká, bez tiaže, čo znamená, že by mala byť kombinovaná s obrázkami rovnakého formátu.

Obrazy nevesty sú aj naďalej ozdobené prelamovaným vzorom. Vo svadobnom luku, je dôležité, aby ste to nepreháňali s nail art, aby ste nebrali pozornosť od oblečenia alebo celého obrazu. Manikérky preto odporúčajú vybrať si minimalistické vzory alebo masívny vzor len na niekoľkých nechtoch. Farby by mali byť nepriehľadné, pastelové, najlepšie kombinované s bielymi šatami. Nemali by ste si vybrať svetlé odtiene, zameranie je lepšie, aby sa neobvyklý vzor na nechty alebo niekoľko kamienkov. Univerzálna pre každú nevestu bude francúzska manikúra - jednoduchá a elegantná možnosť.

Zaujímavé:Francúzska manikúra 2019: módne trendy

Spôsoby použitia čipky

Existuje niekoľko spôsobov použitia prelamovaného vzoru na nechtoch. zvoliťspôsobom, na základe mojej vlastnej skúsenosti, schopnosti kresliť a požadovaný výsledok.

 • Pečiatkovanie. Nedávno sa preto objavil veľmi populárny spôsob použitia kresieb na nechtoch. Šnúry sa aplikujú na nechty technikou potlače, takže potrebujete špeciálnu šablónu a pečiatku. Existuje veľa šablón pre takéto zariadenia, takže bude ľahké nájsť ten, ktorý sa vám páči. Výhodou tejto metódy je, že bude vyhovovať neskúseným dievčatám, každý sa s tým vyrovná.

 • Kreslenie štetcom. To je dosť komplikovaný proces, ktorý nováčikovia nemusia mať. Ale nevzdávajte sa, častá prax a presnosť pri realizácii pomôže každému naučiť sa. V arzenáli stojí za to mať tenkú kefku vyrobenú z umelého materiálu, dotter by mal mať kovovú tyčinku so zaobleným hrotom, aby dal bodky. Šnúry sú nakreslené po etapách, s jednoduchými čiarami, ktoré spoja body stanovené bodkou. Výhodou tejto techniky je, že môžete kresliť čipky akéhokoľvek tvaru a veľkosti.

 • Nálepky - jednoduchý spôsob nail art, ktorý je k dispozícii pre všetky módy. Aplikovanie samolepiek je každému dievčaťu známe, pretože s jeho pomocou môžete vytvoriť najneobvyklejší obraz. Ak chcete použiť túto techniku, budete potrebovať čistú vodu, tenkú vyrovnávaciu kefu a šablóny čipiek.

 • Posledným spôsobom je použitie skutočnej čipky, fotografie sú prezentované v našom preskúmaní. V tomto prípade vhodná čipka, tenký plast. Spôsob je vhodnýpre dievčatá, ktoré sa neboja experimentovať, pretože takýto vzor pritiahne pozornosť.

Venujte pozornosť! Základom takejto manikúry je bezfarebný alebo farebný lak, potom sa objemné šnúrky položia a upevnia vrchom.

Druhy manikúry s čipkou

\ t

Zvážte základné myšlienky manikúry pre rôzne príležitosti.

 • Matná manikúra. Takéto nechtové umenie môže byť uskutočňované v niekoľkých variantoch. V prvej, najbežnejšej, je klinec pokrytý matným lakom a čipka je nakreslená na vrchole razby, nálepky alebo štetca. Samotná kresba môže byť brilantná, potom tu bude zaujímavá hra farieb a textúr, alebo matná - taký celkový luk nenechá nikoho ľahostajného. Druhá verzia manikúry - na lesklom podklade sa aplikuje matným lakom. Vzhľadom k tomu, že matný vzor na bežnom laku výrazne vyniká, môže to byť zaujímavý detail obrazu.

Zaujímavé:Podnikateľská manikúra 2019

 • Kombinácia čipky s inými vzormi. Vzhľadom k tomu, čipky vzory samotné sú veľmi jemné svetlo, stojí za to kombinovať s podobnými vzormi. Módna manikúra s čipkou bude skvele vyzerať spolu s kvetinovými motívmi, kresbami motýľov alebo vtákov. Nebojte sa experimentovať - ​​dať si na nechty ruže, ľalie, listy. Tiež sa nebojte vyskúšať niečo nové - vyberte si ako ďalší vzor ľudových vzorov, geometrických vzorov, monogramov.

 • Ombre. Táto technika zostala populárna pre niekoľko sezón, aTo nie je prekvapujúce. Roztiahnutie farby vertikálne alebo horizontálne spôsobí, že každá manikúra bude ešte neobvyklejšia a jasnejšia. Odtiene môžu byť odstupňované od kutikuly až po špičku nechta a od palca až po malý prst. Vyberte si módne odtiene tejto sezóny: mrkva, odtiene bielej, hnedej, modrej, marsálnej. Na vrchole trendových farieb stojí za to umiestniť menej populárne čipky vzory. Vyzerajú skvele pre každodennú manikúru a pre slávnostný vzhľad.

 • Manikúra s otvormi. Manikúra so šnúrkami a dierkami, podľa fotografie z trendových časopisov, zostane obľúbená aj v nasledujúcich sezónach. Tento dizajn v roku 2019 pripomína opačnú francúzsku manikúru - polkruh nie je nakreslený v blízkosti špičky nechta, ale v blízkosti kutikuly. Je v móde ponechať taký otvor nie je namaľovaný. Čipka, ako rastie z kutikuly. Nemali by ste navyše preťažiť manikúru s kamienkami alebo iskrami, už sa nasýti kvôli prelamovaným prvkom a otvoru.

 • Jasná manikúra. Nail art môže byť jasnou súčasťou obrazu, ak používate bohaté, hlboké farby. Použitie ako základný odtieň zelenej, mrkvovej, fuchsiovej, šarlátovej alebo ultramarínovej. Nebojte sa takých farieb, so správnou kombináciou, zdôrazňujú vašu individualitu.

Dôležité! Prelamovaný dizajn v tomto prípade je lepšie robiť v klasických bielych alebo čiernych farbách. To dodá manikúru rafinovanosť, neha a presnosť.

Skutočné farby pre manikúru sčipka

V roku 2019 sa tieto farebné kombinácie stávajú módnymi:

 • Modrá a žltá. Je to čerstvá kompozícia, ktorá je vhodná na jar a leto. Ak chcete vytvoriť jasný obraz, použite žltý, mandarínkový alebo horčičný základ a mäkkú modrú čipku. Ak ešte nie ste pripravení na odvážne rozhodnutia, potom urobte opak - aplikujte žltý vzor na nebeskú alebo ultramarínovú základňu. Takáto manikúra s čipkou bude vyzerať obzvlášť dobre na krátke nechty, fotografie nájdete v našej recenzii.

 • Odtiene červenej a bielej. Toto je odvážne rozhodnutie, ktoré pritiahne pozornosť ostatných. Biela čipka bude vyzerať obzvlášť čistá a čistá na žiarivo červenej, šarlátovej. Aby sa táto kombinácia farieb riedila, je potrebné urobiť manikúru na Mesiaci alebo Francúzsku.

Zaujímavé:Červená manikúra: nový dizajn 2019

 • Fialová a oranžová. Tieto farby sú vhodné na jeseň, zimu, sú viac tlmené, pokojné. Môžete si vytvoriť zaujímavý nail art, ak si nechty striedavo maľujete v rôznych odtieňoch. Čipka potom môžete pridať hromadné, vyberte zložité vzory s monogramy.

 • Módne khaki. Táto farba je pevne založená na módnych prehliadkach, takže sa dá presne opakovať na nechtoch. Khaki ide dobre s bielou, fialovou alebo sivou. Robiť manikúru v tomto tieni, môžete pridať čipky kvetinové motívy.


Ako možno vidieť z fotografie z nášho výberu, manikúra s čipkou je skvelou voľbou pre každú módu. nieBojte sa experimentovať, vyskúšajte si prelamované látky, nové techniky vykonávania, aplikujte skutočné farby - potom sa vaša manikúra určite stane jedinečnou!

Akú máte manikúru?

Zobraziť výsledky

Nahrávam ...

Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Uverejnené03.11.2019Štítky: