Manikúra so samolepkami

V tomto článku sa budeme zaoberať najrelevantnejšími nápadmi na manikúru s nálepkami na nechty. Takéto dizajnové prvky v dvoch účtoch urobia vaše nechty štýlovým, svetlým a exkluzívnym - dokonca aj pri úplnej absencii umeleckých zručností.


Typy samolepiek

Nie je dostatok času alebo trpezlivosti na vytvorenie jedinečného nail artu? Nekreslite príliš dobre, alebo si manikúru sami? Návrhy so samolepkami budú len spásou!

Módna manikúra s nálepkami na nechty v roku 2019 ponúka módnym ženám mnoho originálnych riešení. Vyberte si dekor podľa svojho vkusu - od malých prvkov až po tieto luxusné výtlačky. A to všetko s minimálnym časom a úsilím. Mimochodom, ceny týchto samolepiek sú tiež veľmi cenovo dostupné.

  • Samolepky na dizajn fotografií.Sú vyrábané v nepretržitom veľkoplošnom vzore na tenkom filme a tvoria plnú potlač na nechte. Je len potrebné odrezať kúsok tvaru klinca alebo akýkoľvek iný tvar podľa zamýšľaného dizajnu. Takéto vzory môžu byť vytvorené v takých luxusných variantoch, takže si môžete nechať nechty aj plátna slávnych umelcov!

  • Nálepky na vodu(druhé meno je určené pre návrhy jazdcov). Takéto nálepky nemajú papierovú podložku a aplikujú sa na vybranú farbu nechtíka len po navlhčení vodou. To znamená, že zostupujú do vody 5-8 sekúnd.

V manikúre s nálepkami s vodou ju môžete vykonať ako fragmentárnu dekoráciu nechtov,a nezávisle vybudovať zaujímavú tlač. Pri aplikácii však buďte veľmi opatrní - obrázok nemôžete opraviť ani presunúť.

  • Tepelné lepidlása používajú analogicky s vodnými lepidlami, iba predohrievajú. Pre tieto účely, perfektné UV lampy. Pre domáce podmienky, aj stolná lampa alebo horúci vzduch zo sušiča vlasov bude robiť. Najčastejšie sa tieto samolepky predávajú ako súvislý film, ktorý môže úplne nahradiť lak - s moduláciami, iskry a tak ďalej.

  • Nálepky s 3 D -účinkoms dôverou vytlačili trochu zastarané modelovanie. V tejto verzii nájdete aj drahocenné SweetBloom - módne odmerné obrázky kvetov. Už sa aplikujú na vysušený povlak - či už ide o lesk alebo gél. Často už v hotovej kresbe doplnené kamienkami.

  • Samolepky na kovový štýl.Zlato, striebro - je vždy veľmi relevantné a luxusné! Nemenej populárne sú farebné riešenia - kovové s ružovým alebo modrým leskom. Vynikajúca výmena fólie, ešte jednoduchšia a rýchlejšia.

Môžu byť vyhotovené s plnohodnotnými kresbami - akejkoľvek zložitosti. Môžu to byť jednotlivé prúžky na vytvorenie rôznych geometrických vzorov s dokonale rovnými líniami.

Alebo sa vo všeobecnosti predávajú ako solídny holografický film - môžete si z neho vopred nezávisle odrezať obrázok, alebo môžete dokončiť úplné pokrytie nechtu. S pomocou takýchto filmov môževytvárať zrkadlové vzory.

Najaktuálnejšie výkresy a návrhy 2019

Štýlová manikúra s nálepkami na nechty určite zaujme vašu perá. Vybrali sme pre vás najpopulárnejšie návrhy a pridali k nim fotografie.

Veľmi často sa používajúfloristické ornamenty- a nie náhodou, pretože takéto dizajny dodávajú nechtom hebkosť a jemnosť. Puky kvitnúce na nechtoch sú obzvlášť populárne počas teplej sezóny. Môže to byť tulipány, astry, ruže, chryzantémy, konvalinky alebo harmanček - existuje mnoho možností. Obaja vo forme samostatných kvetov, a celý kvet tlačí.

Geometrický ornamentvytvorí pruhy rôznej hrúbky alebo plnohodnotných geometrických útvarov. Experimentujte s ich kombináciou. V tejto sezóne je v trende klietka a puntíky - a na samolepkách na nich nemusíte pracovať ručne, tieto výtlačky sú už v hotovej podobe. Taktiež vaše nechtové nechty dokonale zdobiakrajkové vzory .

Jednoduchá, ale veľmi štýlová možnosť

Medzi trendy módnej sezóny-2019 patrí zviera . Môžu to byť kresby zvierat, napríklad v štýle geometrie (origami). V špecializovaných predajniach nájdete výtlačky vo farbách leoparda, tigra, zebry a dokonca aj plazy. Veľmi obľúbené sú aj malé pavúky, vtáky, lienky. Ostáva len nalepiť ich na nechty!

Zaujímavé:Korytnačky - módny trend 2019

Môžesú tu tiež veľkolepé krajiny , iné obrazy prírody. V lete dávajte pozor na módny tropický vzor - palmy, more, piesok. Vyzerajú ako skutočné umelecké obrazy na nechtoch. A nikto nemôže povedať, že je to záležitosť 5 minút práce.

Tematické nálepky.Napríklad na svadobnú oslavu môžete použiť postavy nevesty a ženícha. V obchodoch nájdete úžasné možnosti pre rôzne oslavy.

V prípade nápadov na kresby môžete použiť aj sezónnosť. V lete to môžu byť veľké bobule alebo ovocie, zmrzlinové šišky a iné svetlé sladkosti, ako aj megapopulárne morské motívy. Na jeseň sa vzťahujú na nechtíky, napríklad javorové listy. A v zime je veľa možností - snehové vločky, borovice, vianočné ozdoby.

Rôzne drobné ozdobné prvky - srdcia, pery, hviezdy, drahé kamene sú tiež dôležité. Všeobecne platí, že neexistujú žiadne zvláštne obmedzenia, pretože to sú kresby a nálepky, ktoré pomáhajú dievčatá vyjadriť sa, preukázať svoje chute, preferencie a dokonca aj náladu! Môžete držať na nechty aj kreslené postavičky, rozprávkové postavy, vtipné nápisy - kto povedal, že v tomto prípade humor nie je vhodný?

Zaujímavé:Priehľadná manikúra so vzorom

Pravidlá vykonávania

Samolepky sa môžu použiť na akékoľvek natieranie nechtov - lak na nechty, gélový lesk, gél, akryl. Technika prevedenia je veľmi jednoduchá - preto je tento typ manikúry tak obľúbený dievčatami, ktoré ju vykonávajúdomáce podmienky.

Najprv dáme kůžičku, spracujeme ju a odmastíme nechtovú platňu. Naneste základnú farbu (lak alebo gélový lak - podľa vlastného uváženia) a úplne vysušte.

Potom pripravíme obraz, v prípade potreby ho oddelíme od papierového substrátu alebo ho odložíme do vody. Pomocou pinziet ju aplikujeme na požadovanú časť nechtu a opatrne ju vyhladíme na nechtovej platničke - životnosť Vašich samolepiek bude závisieť od tejto fázy.

Opravte povrch. Mimochodom, je lepšie utesniť trojdimenzionálny vzor na celom klinci aj od koncov, takže sa neodlúpne. Ak je to bežný číry lak, potom je lepšie vo 2 vrstvách. Voila - všetko dômyselné je jednoduché! Orezávanie, mimochodom, môže byť tiež použité vyrezaním menších tvarov (napríklad pre geometrický minimalizmus).

Technika nanášania nálepky na necht

Dôležité! Pre manikúru so samolepkami na krátkych nechtoch vyberte malé konštrukčné prvky. Príliš objemné prvky vizuálne skrátia nechtovú platňu. Lepšie sa uchýliť k minimalistickej výzdobe.

Nálepky sú perfektne kombinované nielen s jednovrstvovým náterom, ale aj s akoukoľvek inou technikou nechtov - francúzskou alebo mesačnou manikúrou, rozotieraním. Sú tiež veľmi populárne na dvojfarebnom povlaku. Len to nepreháňajte počtom kresieb, miešaním rôznych tém a štýlov. To bude stačiť 1-2 položky na prízvuk prsty.

Zaujímavé:Červená manikúra: nový dizajn 2019

Nechajte sa inšpirovať našimi fotografiami a vyberte si svoje obľúbené možnosti! Tu je niekoľko ďalších trendových nápadov, ktoré môžete použiť na vytvorenie štýlových návrhov:

  • Nie je potrebné umiestniť výkres priamo alebo v strede klinca, môžete ho mierne nakloniť nabok a posunúť ho k okraju nechtovej platne. Získajte modernú asymetriu!
  • Môžete rozrezať veľký vzor na 2 alebo 3 časti a rozložiť ho do niekoľkých nechtov. Pri miešaní nechtov v tomto dizajne bude tvoriť holistický obraz.

  • Vyplňte obrázok kameňmi alebo kamienkami. Len 1-2 veci majú malú veľkosť - a vaše nechtíky sa budú účinne lesknúť.

Aký dizajn s posuvníkmi by ste chceli zopakovať?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Takéto dizajny sú vynikajúcou náhradou za starostlivé nástenné maľby. Koniec koncov, za predpokladu, vysoko kvalitný materiál, vaše kresby budú vyzerať ako skutočné ručne! Manikúra so samolepkami na nechty zdobí dámske perá - môžete si vybrať vhodnú možnosť dekorácie pre akýkoľvek štýl a príležitosť.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené03/10/2019Štítky: