Moderná manikúra 2019

Aká by mala byť moderná manikúra na rukách dievčaťa, ktorá sleduje najnovšie módne trendy? Súdiac podľa fotografie z internetu, kde majstri nechtov ochotne zdieľajú svoju prácu, nechty módy môžu byť vyzdobené v rôznych variáciách od banálneho monochromatického náteru až po 3D krajinu vytvorenú akrylovým práškom. A v intervale medzi nimi sa môžete stretnúť s najneobvyklejšími alebo naopak klasickými typmi dizajnov, ktoré nestratili svoj význam pre niekoľko sezón v rade. Čo je to, moderná manikúra? Učíme sa práve teraz!


Čo je dôležité vedieť dnes o nechtoch?

Takže pred použitím bežného laku na nechty alebo gélového leštenia na nechty by ste sa mali oboznámiť s trendmi tejto sezóny, ktoré sa priamo týkajú nechtov. Ak budete dodržiavať ich, potom sa uistite, že je to už polovica úspechu. A nikto vám nikdy nebude vytýkať, že vaše perá nevyzerajú módne.

  • Stav rúk. Toto je prvá vec, ktorá začína dokonalou modernou manikúrou každého dievčaťa. Nemali by byť žiadne chyby, koža je čistá a dobre upravená, bez kutikuly. A uistite sa, že vaše nechty a koža okolo nich majú zdravú farbu. Ak si myslíte, že nechty niečo nechýbajú (odlupujú, rozbíjajú), potom ich určite ošetrte olejovými kúpeľmi, krovinami, špeciálnymi krémami a vitamínmi.

  • Sledovanie prirodzenosti. To je teraz doslova vo všetkom. Najmä v nail art, tak totoMegopopulyarny trend, ako rozšírené nechty ide do pozadia, dávať cestu k primát prírodné krátke nechty. A to sa nemôže radovať, pretože existuje množstvo nepopierateľných výhod. Po prvé, zdravie. Žiadne ďalšie odrezky a iné manipulácie, ktoré môžu vážne poškodiť platňu. A po druhé, značné rozpočtové úspory, pretože už nemusíte míňať peniaze na postup výstavby a opravy. A make-up alebo len priniesť svoje nechty v poriadku môže ľahko a doma.
  • Tvar nechtov. V modernej manikúre 2019 sú všetky formy nechtov veľmi konzervatívne. Pozrite sa na fotografiu, nájdete tu dobrú starú mandľovú formu, mäkké námestie a ovál čo najbližšie k prírode. A žiadny vrcholný vrchol, skosenie a iné neprirodzené formy.

Módny tvar nechtov 2019

Dôležité! Napriek tomu, že krátke nechty sú teraz v móde, nikto vás volá, aby ste sa vzdali predlžovacích platní. V niektorých prípadoch môžu byť dokonca užitočné. Napríklad so širokým tvarom nechtov, keď je vizuálne predĺženie jednoducho životne dôležité.

Zaujímavé : Leopardská manikúra

Myšlienky na vytvorenie modernej manikúry

Teraz je na rade hovoriť o dizajne modernej manikúry a zistiť, ktorá z najrôznejších myšlienok by ste mali venovať osobitnú pozornosť.

Monochromatický

Nie je to tak dávno, keď boli nechty natreté v tej istej farbe považované za nudné a nenápadné. A ženy módy sa uchýlilitakéto umenie nechtov len vo výnimočných prípadoch. Všetko sa však zmenilo a teraz sa tento „anonymný trend“ teší neuveriteľnej popularite. Koniec koncov, veľa ľudí, ako je tento monochromatický dizajn, vyzerá veľmi lakonicky a zároveň štýlovo. A čo je najdôležitejšie, je to dôležité pre krátke nechty. Takže v blízkej budúcnosti nebude mať konkurentov.

Dôležité! Rovnako v dopyte v tomto type dizajnu bude lesklý aj matný povrch. Farby by sa mali vyberať výnimočne pokojne a čo najprirodzenejšie. A príliš svetlé neónové odtiene budú vyzerať bez chuti aj v lete.

Manikúra Matte Monochrome

Zaujímavé : Manikúra Zlomené sklo 2019

Francúzska manikúra

V tejto sezóne tento nail-art uznaný miliónmi módy nebude prinášať svoje pozície. A to bude relevantné vo viacerých verziách naraz.

  • Klasická francúzska manikúra . Platňa natretá v prírodnej béžovej farbe a špička kontrastnej bielej farby je najuniverzálnejší dizajn nechtov, aký kedy vynalezli stylisti. Postupom času sa však trendy trochu zmenili a teraz je možné bundu vykonávať v najneočakávanejších farebných variáciách. Avšak, hlavná myšlienka jeho presne vystopovať.

Štýlová matná francúzština

  • Francúzska manikúra s otvormi . Samotná lunárna manikúra je tiež veľmi dobráa dopyt. Ale záujem o ňu v modernej móde je oveľa menej stabilný ako v klasike, ktorú sme opísali vyššie. Potom sa objaví a potom znova zmizne. A teraz môžeme vidieť ďalšie stúpanie. Je pravda, že hlavný dizajn s trochu upravený. A teraz, aby sme pridelili diery s oblúkmi, ako to bolo pred niekoľkými obdobiami, už nie je módne. Skutočný trend je však kreslenie trojuholníkov namiesto polmesiacov. Pozrite sa na fotografiu, ktorú sme umiestnili do nášho prehľadu, a uvidíte, ako trojuholníková diera vyzerá štýlovo a moderne. Je to skvelé riešenie pre každodennú alebo kancelársku manikúru, a ak tu pridáte trochu lesku, dostanete dobrý večerný nail-art.

Dôležité! Ak chcete, môžete kombinovať dva módne trendy z roku 2019 naraz - reverznú bundu s trojuholníkovou dierou a negatívnym priestorom. Získate tak neuveriteľne elegantný a štýlový dizajn, ktorý sa už stal skutočným pocitom tejto sezóny.

  • Pridanie vzorovje ďalšou verziou realizácie modernej francúzskej manikúry. Jedná sa o nový produkt v roku 2019, ktorý práve začína dobývať mysle módy. A musíme jej okamžite vzdať hold, pretože to vyzerá jednoducho úžasne. Hlavná farba, ktorá pokrýva dosku, je pevná. Ale tip namiesto zvyčajného pruhu bielej, alebo nejaká iná kontrastná farba je zdobená vzormi. Najčastejšie ide o geometriu alebo etniku.

Francúzština s dodatočnými údajmidekor

Minimalizmus

Ako sme povedali o niečo skôr, teraz nie je múdrosť. To je dôvod, prečo v modernej manikúre je čoraz viac možné stretnúť vaše nechty namiesto umelého, diskrétneho dizajnu, ako na fotografii nižšie, namiesto chytľavých a objemných, farebných paliet v pastelových farbách namiesto jasných kyslých odtieňov. Na základe toho je jasné, prečo taký trend ako minimalizmus ideálne zapadá do dnešných módnych trendov nail art. V skutočnosti je to vždy relevantné. Ideálne riešenie pre ženy, ktoré dávajú prednosť zadržiavaniu a pragmatizmu vo všetkom, počnúc typom vlastných nechtov.

Zaujímavé : Dizajn manikúry v štýle minimalizmu

Kryštály na nechtoch

Napriek tomu je dizajn nechtov s kamienkami stále na vrchole popularity. Všeobecne platí, že moderná manikúra je veľmi ťažké predstaviť si bez tohto prvku dekoru. Koniec koncov, dáva každému nechtovému umenie určitú očarujúcu chuť. Ale ak teraz nikoho prekvapíte malými kryštálmi, potom jeden veľký kameň veľkosti celého nechta bude pre mnohých prekvapením.

Áno, áno, teraz hovoríme o inom novom produkte, ktorý sa práve objavil v segmente nechtov - dizajn, kde jeden klinec je pokrytý obrovským diamantom. Ak sa ponoríme trošku hlbšie do technológie popravy, v skutočnosti sa ukáže, že to nie je pevný kameň, ale fólia položená na substráte. A pomocou tenkých pinziet je pokrčený tak, že po prekrytí vrchom,obrovský kryštál A v ideálnom prípade by mal byť na obvode položený malý kamienok, ako na fotografii.

Dôležité! Prirodzene, nosenie takejto manikúry, podobne ako akékoľvek iné s kamienkami, by malo byť veľmi opatrné. Koniec koncov, existuje veľké riziko straty jedného alebo niekoľkých malých kamienkov, ktoré budú pokaziť vzhľad šperkov ako celku. A to samozrejme nie je každodenná možnosť. Nail Art s veľkým kryštálom na prste je jedinečný len pre večerný výjazd .

A ktorú manikúru preferujete?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Výtlačky zvierat

Tiež veľmi módny trend, ktorý je pevne zakorenený v modernej manikúre. A zvieracie výtlačky môžu vyzerať úplne inak, od zvyčajných mačacích škvŕn až po čierne a biele pruhy zebry. Patrí sem aj vzor pod kožou plazov a farba dalmatínskej a ďalších charakteristických kresieb.

Geometrické výkresy

Geometria sa stala tak obľúbenou pre všetky moderné ženy módy, že svoju prítomnosť na módnom Olympuse rozšírila na ďalšiu sezónu. Čo tu nenájdete: pruhy, body, plnohodnotné geometrické tvary - všetko je relevantné. Áno, a vykonávať tento vzor je veľmi jednoduchý.

Tu je potrebné povedať o ďalšom novom trende módy - pavučine. Je to kríženec geometrie a abstrakcie. Konkrétne ide o špeciálny viskózny gél na leštenie, ktorý sa dá aplikovať na nechty vo forme najjemnejších pásov a plnohodnotných geometrických vzorov. Táto inovácia urobila skutočný pocit medzi majstrami a všetkými fanúšikmi nail art. Čakáme na tento nový produkt s nami.

Dôležité! Ak hovoríme o populárnych farebných riešeniach v segmente manikúry v tejto sezóne, tu môžete odlíšiť jemné svetlé farby, bohaté odtiene bobúľ, ako sú slivky a bordó, klasické červené a modré, perleťovo biele a samozrejme čierne.

V našom preskúmaní sme vám dnes ukázali, aká všestranná môže byť moderná konštrukcia nechtov v roku 2019. Tu a diskrétne elegantný minimalizmus, ktorý okamžite zamiloval do miliónov módy, a klasické nápady, a úplne neuveriteľné novinky, ktoré nenechá nikoho ľahostajného. Jedným slovom, všetko, čo dnešné ženy módy tak radi.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené08.02.2019Štítky: