Módne tašky 2019: fotografie, dámske trendy

Každý rok sú slávni dizajnéri zmätení nad tým, aká novinka je potenciálnym kupujúcim. Väčší dôraz sa kladie na módu žien, pretože každé dievča chce vždy vyzerať dobre a vo svojej skrinke má len kvalitné veci. Okrem oblečenia by ste mali venovať pozornosť aj doplnkom, najmä módnym kabelkám v roku 2019, ženským trendom a módnym vlastnostiam na ulici (foto).


Táto sezóna uprednostňovala univerzálne modely. Súhlasím, je to celkom pohodlné, keď si nemôžete vybrať obrovský batoh pre športový oblek, ale malú kabelku alebo tašku na spojky a tašky s taškami alebo veľkí nakupujúci vyzerajú skvele s oblekom.

Tento rok v lete sa osobitná pozornosť venuje takzvaným „obrom“ - veľkým vreckám v ich rozmeroch pripomínajúcich cestujúci kufor. Je výhodné ísť na pláž, obchod s potravinami a dokonca aj s nimi pracovať - ​​v teplej sezóne si môžete dovoliť relaxovať a pridať zvýraznenie podnikateľského imidžu v podobe hlavného trendu v roku 2019, menovite módnej pouličnej tašky pre ženy.

Tašky od známych dizajnérov

Ďalší typ veľkého vrecka je k dispozícii vo forme vrecka. Vo väčšine prípadov sú prosté bez zbytočných dekoratívnych detailov. Namiesto zipsu sú vybavené špeciálnym káblom, ktorý reguluje objem celého výrobku.

Ale také značky ako Chanel, Stella McCartney, Saint Laurent a Céline šli ďalej ako iné, pretože prezentovali max.

Tašky s rukoväťou

Nemám rád veľké doplnky? Tu jemáte ďalšie extrémne kabelky, ktoré sa zmestia do dlane vašej ruky.

Pre pohodlie dizajnéri odporúčajú nenosiť takéto modely vo svojich rukách, ale nosiť ich okolo krku v podobe dlhých korálkov alebo ich upevňovať na opasok. Je tu pekné miesto pre malú zmenu, telefón a kľúče od bytu.

Mimochodom, módne tašky - Liliputians v roku 2019 môžu byť spárované aj pripojením jednej kabelky na krátky popruh k druhému. Takýto ženský trend v móde ulíc bude určite spomínať (foto).

Pokiaľ ide o tvar týchto doplnkov, najčastejšie sa v pôdorysoch, ako sú peňaženky, nachádzajú v tvare štvorca, modely na dlhom reťazci majú tvar polmesiaca alebo lichobežníka.

Kruhový tvar v tejto sezóne tiež nespásne chrbát, ale dizajnéri ponúkajú takéto tašky, aby sa skryli až do začiatku jesene. Najlepšie je, ak voľba spadá do monochromatického modelu strednej veľkosti. Pre väčšie pohodlie, ženy módy môžu pripojiť tašku na opasok ich pláštenky alebo šaty.

Klasické modely potešia každého, kto je zvyknutý na minimalizmus a jasné formy. Takéto vrecúška sa nachádzajú v rôznych veľkostiach a farebný rozsah vychádza zo skromného hnedého odtieňa a končí pestrými farbami, strihajúcimi očami.

„Klasiky“ tento rok dizajnéri len zriedka ozdobia dekoratívnymi zámkami, kvetinovými aplikáciami a držadlami v tvare copu. Výhodou týchto modelov je, že sa nenudia a perfektne zapadnú do rôznych obrazov.

Originálne modely

Ale pre tých, ktorí milujú poburujúce veci aVrecia „dva v jednom“ nie sú ochotné zostať v tieni. To znamená, že jedna malá kabelka alebo aktovka je pripojená k jednej veľkej alebo strednej taške. A čo je najzaujímavejšie, vykonávajú nielen dekoratívnu úlohu, ale používajú sa aj na určený účel.

Módny návrhár John Galliano navrhuje kombinovať kabelky rôznych veľkostí v tomto štýle, ale aby zostali v rovnakej škále farieb, boli vyrobené z tých istých materiálov a boli dodržané v rovnakom štýle.

Iný dizajnér dámskych módnych kabeliek a značka Tod, známa v roku 2019 (foto), dodržiava úplne iný princíp a odporúča, aby sa nekompatibilita spájala. Preto si každý milovník módy môže, bez toho, aby sa točí, vybrať to, čo má rád.

Ďalší v zozname módnych noviniek sú roztomilé pazúry, ale sú veľmi odlišné od toho, čo sme videli na módnych prehliadkach. Koniec koncov, teraz módne odborníci sa nebojí experimentovať s tvarmi, farbami a dokonca aj materiálmi.

Napríklad malé plastové vrecúška úplne zdobené kvetmi sa na výstavách zriedkakedy vidia. Z diaľky by sa mohlo zdať, že dievča drží živú kyticu kvetov.

Ak chcete ozdobiť iné modely, použijú sa skutočné kamene - vďaka nim sú obrysy hôr, pláží na pláži a oveľa viac obnovené. Ďalšou zaujímavou myšlienkou je trojuholníková spojka, ktorá vyzerá ako kúsok koláče alebo bar bielej čokolády.

Ako môžete vidieť, módne tašky (fotografie) a trendy žien v roku 2019 (fotografie)schopnosť pritiahnuť pozornosť kdekoľvek a kedykoľvek. Zvlášť, keď si uvedomíte, že uvedené modely sú len „bobule“. Najneobvyklejšie dnes sú:

  • vrecká vo forme bubna (opakujúce nielen tvar tohto nástroja, ale celý jeho vzhľad ako celok);
  • roboty na tašky, ktoré sú vyrobené z rôznych materiálov: od látky po mäkký kov. Najčastejšie majú malú veľkosť a sú namontované na dlhom páse, takže „robot“ je pohodlný na prenášanie cez rameno.
  • veľké vrecká na rameno, ktoré v tvare pripomínajú okrúhle a mierne podlhovasté tekvice;
  • kabelky vo forme ponožiek, dámskych topánok a kravat;
  • raketové tašky;
  • kabelky, koberce so svetlou farbou, neobvyklý vzor a často s okrajmi na okrajoch.
Stojí za zmienku, že okraj bol populárny v minulej sezóne, ale potom bol bežnejší na oblečení. Teraz je toto „čalúnenie“ prezentované výlučne na doplnkoch a najmä na večerných miniatúrnych kabelkách.

S týmto príslušenstvom sa každý obraz stane ženskejším, citlivejším a očarujúcim.

Ak to nie je oficiálna strana, ale zápalná strana, potom je lepšie vybrať si kabelku s kovovým efektom. Je ideálny pre mladých módy, ktorí zbožňujú diskotéky, zábavné spoločnosti a extravagantné veci.

Okrem obvyklých zlatých a strieborných odtieňov na hviezdnych pódiách boli prezentované modely s holografickým efektom, metalizovanéštruktúra, kopírovanie stupnice plazov a, samozrejme, svetlé viacfarebné farby, ktoré sa jemne lesknú na slnku.

Nemali by ste však bývať len v letných verziách - dizajnéri ponúkajú dostatočný počet módnych tašiek a trendov pre ženy na jeseň-zima v roku 2019 (foto).

Neobvyklé modely

Napríklad kabelky, ktoré opakujú vzor na oblečení, pôsobia veľmi pôsobivo. V minulej sezóne sa táto myšlienka neocenila a nazvala sa "nudná a predvídateľná". Dnes však rovnaký tón a vzor budú hrať iba ženy módy. Okrem toho, proces vytvárania takéhoto obrazu sa stal oveľa jednoduchším, pretože mnohí dizajnéri prezentovali hotové súpravy na módnych prehliadkach.

Ďalším trendom sú doplnky z plazov z plazov. A vôbec nie je potrebné, aby „počiatočný produkt“ bol „prirodzený“, pretože záujem o svet zvierat nie je na poslednom mieste.

Venujte pozornosť!Takéto kabelky tento rok na jeseň av zime nebudú opakovať skutočnú farbu snakeskin alebo krokodílej kože. Naopak, jasnejší a nečakaný tieň - tým lepšie.

Niektoré globálne značky, ako napríklad Prada, išli ešte ďalej, kombinujúc plazovú stupnicu a zvieraciu tlač v jednej peňaženke alebo spojke.

Osobitnú pozornosť si zasluhujú módne zimné tašky z roku 2019 (foto) a trendy žien plne pokryté kožušinou. V minulej sezóne boli populárne kožušinové kľúčenky a tentoraz dizajnéri takto zdobili kľučky veľkých a stredných tašiek. Ale Dolce & amp; Gabbana prekvapilavšetky „detské“ modely, ktoré sa vyrábajú vo forme zvieracích hláv (tiger, medveď, lev) a majú veľmi realistický vzhľad.

Tašky s jasnými farbami

Napriek tomu tento doplnok nevyzerá vôbec desivo, naopak - vyžaruje z neho teplo a pohodlie domova. Kabelky šelmy budú vyzerať skvele s kožuchom, dlhé plášte, skrátené zimné bundy, sukne a vysoké topánky.

Ak v zime nie je dostatok letného tepla, kvitnúcich záhrad a divokých kvetov, mali by ste venovať pozornosť modelom kabeliek s výšivkou. Dlho prestala byť spájaná s „babičkiným štýlom“ a pre niektorých dizajnérov sú vyšívané prvky vždy prioritou.

Okrem toho, kabelky v podobnom štýle dodajú každej žene ženskosť, energetickú príťažlivosť a výraznosť.

Ďalšími na zozname sú dámske kufre, truhlice a vrecúška. Ich rozlišovací znak je ideálne pravidelný štvorcový alebo obdĺžnikový tvar. Tiež pozoruhodné výtlačky v štýle "retro", výrazné hrany, masívne upevňovacie prvky a krátke rukoväte.

Tento rok na jeseň a zimu sa opäť módne ukázali všetkým módnym značkám - z tohto dôvodu sa objavili dámske kabelky s logami. A nie sú umiestnené vo vzdialenom rohu, niekedy sa skromne ukazujem ľuďom, ale na najvýraznejšom mieste. A čím viac - tým lepšie. Značkové logá sú zdobené kamienkami, drahými kameňmi, korálkami, lesklou a neónovou tkaninou.

Ak chcete nejako rozjasniť sivé dni, pre mladýchObdivovatelia módy a mladých dievčat predstavili novinku - pekné malé vychádzkové tašky malých veľkostí s detskými kresbami a aplikáciami.

Jasné nápisy, objemné hviezdičky, obraz kačíc z detskej kresby sú typické pre takéto modely. Tam sú tiež kvety, motýle miesto obvyklého hradu a samozrejme svetlé farby.

Pre viac diskrétnych jednotlivcov, ktorí sa prikláňajú ku klasickému štýlu, predstavuje vreckové tašky, ktoré sa podobajú mužským diplomatom. Iba farebný gamut nie je prezentovaný v takom strednom sortimente, tvar sa môže líšiť od obvyklých noriem a v niektorých modeloch nie sú žiadne rukoväte.

Žiadna módna prehliadka nie je kompletná bez batohov pre ženy a tento rok nie je výnimkou. Toto príslušenstvo už dávno presahuje športový štýl a je originálnym mestským modelom so zaujímavými obrázkami a nápismi.Materiál vypracovali redaktori webovej stránky outletvoderady.sk


Uverejnené28.7.2018Štítky: