Manikúra pre mládež 2019

Mladé ženy módy veľmi pozorne sledujú najnovšie inovácie. To platí aj pre výber šatníkových predmetov, účesov a vytvorenie mladej manikúry, ktorá je v roku 2019 prezentovaná v rôznych dizajnérskych riešeniach.


Aký typ nechtových platní by mal venovať pozornosť?

Dievčatá v tomto roku budú môcť vytvoriť štýlové nechtové vzory pre akúkoľvek dĺžku a tvar. Medzi najobľúbenejšie možnosti patria:

 • Mandľový tvar . Toto je výhra, pretože vyhovuje takmer každému. Vyznačuje sa jemným zaoblením, takže obraz sa stáva ženskejším. Marigolds získajú elegantný a sofistikovaný vzhľad. Pre mandľový tvar je vhodnejší umiernený dizajn, potom nechtové umenie bude vyzerať veľmi harmonicky.

Sviatočná manikúra

 • Akútne nechty . Foto prehľad ukazuje, že v roku 2019 mladistvá manikúra na špicatých nechtoch vyzerá celkom jasne a dokonca vzdorne. Mladé ženy módy sa nemôžu obmedzovať na prejavy fantázie a aplikovať nápady, ktoré vyzerajú chytľavo a trochu agresívne. Napríklad, to môže byť použitý veľmi bohatú farebnú paletu, lesklý rub alebo množstvo kamienkov. Táto forma vyzerá obzvlášť impozantne na dlhých nechtových platniach.

 • Štvorcový tvar nechtov . Toto je možnosť, ktorá sa už stala klasikou. Je to uprednostňované mnohými spravodlivými pohlaviami, pretožeprináša obraz a je schopný urobiť nail art jedinečný. Štvorcový tvar môže byť veľmi jasný alebo mäkký, ak sú okraje zaoblené.

 • Klinec tvorí „balerína“ . To je jeden z populárnych trendov, ktorý bol dopyt po niekoľko sezón v rade. Tvar sa podobá štvorcu, ale zároveň sa mierne zužuje na okrajoch smerom k stredu. Táto možnosť vyzerá veľmi elegantne a sofistikovane.

Módne farby

Nechtové platne môžu byť potiahnuté lakami rôznych farieb, ktoré sú vybrané v závislosti od povahy dievčaťa a jej individuálnych preferencií.

Milovníci citlivých a romantických obrazov preferujú nahé a pastelové farby. Je béžová, krémová, mäta, bledoružové, svetlo modré odtiene. Táto konštrukčná možnosť je odôvodnene uznávaná ako univerzálna, pretože klince takýchto odtieňov dopĺňajú akýkoľvek obraz a sú vhodné z akéhokoľvek dôvodu. Nail art možno použiť na výlety do práce alebo do školy a na doplnenie každodenných lukov. S pomocou pastelových farieb, štýlová mládež manikúra môže byť tiež vytvorený pre krátke nechty.

Dôležité! Ak vytvoríte mladistvý dizajn na skrátených nechtových platniach, je lepšie upustiť od množstva dekoratívnych prvkov. Takže kamienky možno aplikovať v jednej kópii na každý prst alebo vo forme skromného vzoru aplikovaného na niekoľko nechtov.

Ďalším spôsobom, ako vytvoriť trendy nail art jeaby bol extrémne jasný a nasýtený. Na tento účel sa používa rôznorodá farebná paleta, ktorá sa prezentuje v tradičných tónoch, ako sú jasne červená, akvamarínová, žltá, oranžová a neuveriteľne chytľavé, kyslé odtiene, ktoré môžu obsahovať neónový lesk.

Ak použijete určitú farebnú schému, obrázok môže byť tajomstvom a hĺbkou. Hovoríme o odtieňoch, ktoré možno nazvať klasika, je vínová, čierna, tmavo modrá. Ako je vidieť na fotografii, často sa používajú pri príprave večerných lukov.

Stačí, aby ste na nechty aplikovali taký náter, ktorý sám o sebe vyzerá luxusne. Ale ak chcete pritiahnuť pozornosť čo najviac, môžete použiť dekoráciu s kamienkami alebo iskry.

Súčasné trendy manikúry mládeže

Pri vytváraní dizajnu sa používajú mnohé štýlové nápady, medzi ktorými môžete uviesť:

 • Ombre . V móde prechod farieb z jednej farby na druhú. V tomto prípade sa môžu použiť dva alebo viac tónov, farby môžu byť podobné alebo vytvárajú kontrast. Gradient aplikovaný s lesklým alebo matným povlakom.

 • Miešanie . Toto je jedna z najobľúbenejších možností dizajnu, ktorá predstavuje dizajn nechtov pre mládež v roku 2019. Vtieranie môže mať zrkadlový alebo perlový efekt, pôsobí ako nezávislý povlak alebo sa aplikuje na všetky ostatné. takýnail art bude perfektným doplnkom k večerným šatám.

 • Geometrická tlač . Kresba, obsahujúca najrôznejšie postavy, nestráca svoju popularitu niekoľko sezón v rade. Na nechtových platniach je možné znázorniť diamanty, štvorce, trojuholníky, pruhy, rovné alebo prerušované čiary.

Zaujímavé: Manikúra s geometrickým vzorom

 • Mramorové podlahy . Keď je vytvorený, vzor sa aplikuje na nechty, ktoré vyzerajú ako imitácia mramorovej žily. Na to môže byť použitý svetlý, tmavý alebo nahý lak.

 • Velvet Effect . Je vytvorený špeciálnym povlakom - akrylovým práškom, ktorý robí povrch nechtovej platne zamatovou.

 • Ovocné motívy . Sú obzvlášť dôležité v predvečer letnej sezóny a patria medzi najnovšie módne trendy. Napríklad, na nechty citrón, pomaranč, melón môže byť zobrazená v rezu. Mimoriadne pôsobivé sú plody, na ktorých povrchu sa nachádzajú kvapky vody, ktoré sa aplikujú špeciálnymi technikami.

 • Námorné témy . To je ďalší hit z nadchádzajúceho leta, ktorý dokonale doplní štýlový plážový luk. Modro-biele pruhy sú natiahnuté na nechtové platne, sú zobrazené kotvy, plachty, čajky a iné prvky spojené s morom.

 • Francúzština.Toto je klasika, ktorá nie je ovplyvnená módou. Avšak aj sVytvorením tradičnej francúzskej manikúry môžete ukázať originalitu a ozdobiť ju nezvyčajnými prvkami. Napríklad, toto môže byť vykonané, ak je použitie svetlý povlak, aby špička nechtu nie je obvyklý zaoblený tvar, a aby bolo trojuholníkové, dostanete trendy mládeže manikúru!

Univerzálna manikúra

Zaujímavé: Francúzština s obrázkom 2019: foto

 • Lunar nail art . Keď vytvoríte tento návrh na klinec dosky je pridelená oblasť studne. Je možné ho vyrobiť v tradičnej transparentnej verzii, ktorá sa dá sledovať v bielej, čiernej alebo svetlej farbe. K novinkám dizajnu patrí, že diera má tvar trojuholníka, ťahajúc ju v opačnom smere, pričom ju položí s kamienkami alebo iskrami.

 • Tlač zvierat.Tento dizajn je veľmi populárny medzi mladými módy. Nechty môžu byť znázornené sfarbením akéhokoľvek zvieraťa, napríklad leoparda alebo zebry. Ďalšou zaujímavou možnosťou je, keď sa zvierací papuľa nakreslí na jeden prst, napríklad mačka alebo tiger.

 • Tematický návrh . Je to dôležité v predvečer všetkých druhov dovoleniek. Napríklad, na Valentína, srdce môže byť vypracovaný na nechty, a na Nový rok, obrazy snehové vločky, vianočné stromčeky a lesklé hračky budú vhodné.

Zaujímavé: Jesenná manikúra - nové vzory

 • Modelovanie . Táto konštrukcia sa aplikuje pomocou špeciálneho náteru apomáha vytvárať určité volumetrické prvky. Jeden z nechtov môže obsahovať "pletené" nail art, zameriava sa na zvyšok prstov.

A akú manikúru by ste urobili sami?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...
 • Nápisy . Tento dekor je veľmi populárny medzi mladými dievčatami, pretože im umožňuje vyjadriť svoju individualitu.

Medzi rôznymi možnosťami dizajnu, ktoré predstavujú mladú manikúru v roku 2019, každá dievčina určite nájde možnosť, ktorá jej vyhovuje. To jej pomôže ukázať svoje individuálne vlastnosti, vytvoriť jedinečný štýl.Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Uverejnené02.16.2019Štítky: