Letná pedikúra 2019: módne trendy a fotografické nápady

Módne trendy v roku 2019 diktujú nové pravidlá pre letnú pedikúru pre ženy: z fotografií prvotriednych majstrovských diel zmiznú komplexné obrazy, nechty na rukách a nohách už nie sú v kontraste. Móda Neil v tomto roku spočíva v jednoduchosti, bohatých farbách a jednoduchej hravosti.


Trendy farby

V zozname módnych odtieňov, ktoré sa majú dať ženám na výber, stojí za zmienku červená a bohatá modrá. V zozname tradičných letných farieb určujú stylisti:

  • ružová, od bohatej fuchsie po práškový tón;
  • žltá;
  • tráva zelená;
  • svetlomodrá.

Kamienky a odtiene ružovej

\ t

Povlaky jemných pastelových odtieňov nikde nevyblednú: od broskýň až po mäty.

Zaujímavé: Módne tresky z roku 2019: trendy a zrážky fotografií

Manikúra a pedikúra v pastelových farbách

Odporúča sa odoberať laky s hustými textúrami. Dizajn umožnil priesvitné nátery, kompozície s perleťovou a svetlou metalikou.

Jasný gradient

Stojí za to venovať pozornosť novosti sezóny: rozličným odtieňom fialovej. Zvlášť pôsobivo nasýtené farby budú vyzerať v rámci módneho večerného vzhľadu.

Trendy trblietky

Faktúra krytia nie je obmedzená. To môže byť lesklý, matný alebo jemnozrnný povrch, spojený s cukrom marmeládou v mnohých.

Zaujímavé: Módne matné manikúry 2019: najnovšie trendy, fotografie

Pravidlá pre módu

V roku 2019 boli zavedené zvyčajné pravidlá na vytvorenie módnej zmeny pedikúry. Čo by teraz malo venovať pozornosť?

Topická červená a lesklá

Manikúra a pedikúra

Pred desiatimi rokmi by nechty na rukách a nohách nemali mať inú farbu. Štandardom bola jednofarebná flakónová fľaša na vytvorenie manikúry a pedikúry. Nie je to tak dávno, trend je v minulosti. Aby neboli známi ako prosté ženy, ženy módy urobili inú farbu a dokonca štýl na nechty svojich rúk a nôh. Vznikol tak skutočný kontrast.

Možnosti kombinácií manikúry a pedikúry

\ t

Módna letná pedikúra 2019 je zlatým priemerom medzi uvedenými extrémmi. Manikúra a pedikúra by nemali byť v ostrom kontraste alebo by nemali klesať. Teraz zvolenú farebnú schému a návrh navzájom dopĺňajú alebo navzájom kombinujú.

Zaujímavé: francúzska manikúra 2019: módne trendy, fotografie, novinky

Výkresy

V ére vývoja dizajnu nechtov sa majstri snažili prekonať vzájomné umelecké schopnosti. Výsledkom bola fotografia s futuristickými prácami v portfóliu. Boli to zložité vzory, objemové kvety, perie a dokonca aj miniatúrne náušnice ako šperky. Teraz také potešenie - moveton. Kýč bol nahradený eleganciou.

Jemná letná pedikúra

Prelamované a kvetinové vzory sú povolené, ale nemali by byť mnohé. Nekombinujú niekoľko dekoratívnych prvkov naraz v rámci jedného dizajnu. Všetko to vyzeráčo je minulosťou.

Veľké akvarely

Všetky nechty nie sú zdobené naraz kresbami a kamienkami. Dekoratívne techniky sa snažia prideľovať len palce.

Populárne vzory

Moderné módne trendy, kresby na nechtoch a dekor nemožno úplne nahradiť. Sú a budú v budúcnosti, ale s vlastnými vlastnosťami a nuansami.

Monochromatický

Napriek nepokojom farieb sa monochróm vracia k móde nechtov. Dnes je na vrchole súčasných trendov. V tejto technike sú všetky nechtíky lakované v jednom tóne. Textúra povlaku by mala byť rovnaká. Blízkosť lesku a matný povrch nie je prípustná.

Matná povrchová úprava

Gradient

Populárna technika krásneho a hladkého prechodu farieb z jedného do druhého je charakteristickejšia pre manikúru. Na nohách je ťažšie to opakovať a nevyzerá to tak pôsobivo. Z tohto dôvodu je ombre vyrobené len na palcoch. Pre zvyšok, skúste si vybrať monochromatický náter, ktorý zodpovedá farbe.

Módny gradient

Námorné témy

Fotografia letnej pedikúry s morskou témou v roku 2019 nie je minulosťou. Navyše, pre prázdnin - to je klasická verzia nechtového dizajnu.

Letná pedikúra na pláži

Prvky pedikúry v móde v štýle mora si môžu vybrať rôzne: od kontrastných pruhov a kotiev až po mušle a ryby. Takéto vzory vyzerajú dobre na morsko-zelenom povlaku.

Pedikúra aqua farby s dekorom vo forme farebných kamienkov

Je možné uviesť zoznam populárnych odtieňov morského dizajnu:

  • červená;
  • modrá;
  • biela.

Odber a geometria

\ t

Geometrické kresby a minimalistické abstrakcie sú ozveny komplexného pedikúru. Teraz sú to čiary, kruhy a cikcaky.

Módna letná manikúra 2019

Svetlá francúzska pedikúra

Klasický francúzsky prúžok na okraji nechtovej platne v lete je natretý v tých nepredstaviteľných tónoch. Môže to byť len čiara kontrastnej farby alebo komplexný gradient. Tu všetko záleží na skúsenostiach a zručnostiach majstra.

Francúzske + diery

Metallic

Striebro a kovové zlato - klasika tohto leta. Na zakrytie takéhoto laku môže byť buď celá nechtová platňa, alebo môže byť vyhotovená ako samostatné prvky. Mimoriadne pôsobivá je kombinácia zlata a červenej.

Pedikúra s trblietkami a trením

Ak sa vám nepáči lesklý kovový lesk, venujte pozornosť technike trenia. Taktiež vytvárajú perlový efekt na tanieri, ale výber odtieňov je oveľa bohatší.

Kamienky

Kamienky v letnej pedikúre z roku 2019 tiež zostávajú, módne trendy už neodporúčajú zdobenie celej nechtovej platničky s nimi. Majstri sú vyzvaní, aby ich usporiadali vo forme úhľadného vzoru na základni nechta alebo ako geometrické línie.

Pedikúra s kamienkami

Je teda možné kombinovať eleganciu a brilanciu, ktorú mnohé ženy nemôžu odmietnuť počas letného obdobia.

Fólie a laky

Pomocou fólie môžete tiež dosiahnuť kovový efekt, ale stylisti navrhujú ísť opačne a vytvoriť na nechtových platniach prstov vzhľad rozbitého skla. Hlavnou vecou na realizáciu myšlienky je odobrať dostatočné množstvo vrchu, aby sa kúsky fólie ponorili do hrúbky povlaku.

Pedikúra s fóliou

Na fotografii sme vám ukázali hlavné módne trendy letnej pedikúry v roku 2019. Ktorá možnosť výberu závisí od vášho želania, obrázkov a chuťových preferencií.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané24/05/2018Štítky: