Štýlová manikúra 2019

V roku 2019 sa bez štýlovej manikúry nedá urobiť žiadny módny obraz - predstavíme vám množstvo zaujímavých nových produktov, techník a fotografií módnych dizajnov. Poďme zistiť, čo nail art móda diktuje v tejto sezóne!


Aká je dĺžka a tvar nechtov v trende?

V ideálnej manikúre musí byť súčasne v súlade viacero kritérií: tvar, dĺžka, dizajn, dekor a nasledujúce módne trendy. Každý z týchto faktorov hrá dôležitú úlohu. Po prvé, pozrime sa na základy vytvárania štýlovej manikúry.

Trendy určite stavili na praktickosti a prirodzenosti dĺžky a tvaru. Hrubé čiary sú minulosťou. Najvýznamnejšie sú nechty strednej dĺžky v takých formách, ako je mandľový, oválny alebo mäkký štvorec. Takéto obrysy urobia z úchytiek každej módnej ženy sofistikovanú a elegantnú.

To však neznamená, že krátke a dlhé nechty stratili svoj význam. Odborníci neil-art priemyslu odporúčajú dodržiavať osobné preferencie. Ale dlhé nechty, napríklad, sa odporúča vykonávať v jasných farbách, ktoré dopĺňajú zaujímavý dekor a kresby. Pre krátke všetky vhodné zariadenia, ktoré sú v tejto dĺžke uskutočniteľné. A svetlé farby sú vítané.

Štýlová možnosť pre krátke nechty

V podobe laku na nechty gél na leštenie - tak dlhšie udržujú čistý vzhľad, farbu a vždy dobre vyzerajú. Opravu je potrebné pripomenúť len včas.

Módna manikúra na gélové leštenie

Zaujímavé : Ružová bunda: módna manikúra2019

Módna farebná paleta

V trende ušľachtilé nahé odtiene - béžová, smotana, ecru, svetloružová, levanduľa, broskyňa. Dokonca aj keď na nechty nanesiete priesvitnú základňu, bude to vyzerať jemne a jemne. Ale súčasne by mala byť nechtová platňa dobre upravená - bez odlupovania, bez prúžkov. Inak budú všetky chyby viditeľné voľným okom.

Manikúra v pastelových farbách prináša obraz čo najbližšie k prirodzenosti a prirodzenosti. A táto možnosť bude vyhovovať absolútne každému - bez ohľadu na štýl, šaty, vekovú kategóriu. Tak pre mladé dievčatá, ako aj pre elegantné ženy po 50 rokoch.

Vo viac nasýtených tónoch sa rozlišuje víno, tmavo modrá a smaragdové farby. Nemenej dôležité a šarlátový, ktorý sa stal súčasťou klasickej manikúry. Nezabudnite tiež na kovové - zlato alebo striebro. Použite špeciálne laky, trenie alebo fóliu.

V trende kombinácia textúr - trenie alebo matný náter, nechty v monochromatickom prevedení a kožušiny. A tak ďalej. Stačí použiť rôzne techniky na rôzne nechty, pričom nezabudnite na umiernenosť.

Zaujímavé:Moderná manikúra 2019

Prinášame novosť pre manikúru

Aké sú nové štýlové nechty pre nás pripravené nail art v roku 2019? Skôr choďte do nášho módneho zoznamu návrhov a foto príkladov!

 • Kožušinový povlak . V roku 2019 sa vykonáva pomocou kŕdľa (prášok s časticami)viskózy alebo bavlny rôznych veľkostí). To vám umožňuje nastaviť stupeň "načechranosti". Najodvážnejšie ženy módy jednoducho držia kúsky kožušiny alebo vlny na nechte. Tento dizajn je vhodnejší pre mladé dievčatá.

 • Nechty v štýle Galaxiaje dosť komplikovaná, ale veľmi účinná manikúrová technika. To doslova urobí vaše nechty priestor! V dizajne fotografií uvidíte rôzne možnosti - galaxie, hviezdicový prach, meteorický roj a mnoho ďalšieho.

 • Grafikarozšírila aj rad štýlovej manikúry v roku 2019. Nový grafický dizajn víta najkomplexnejšie a najkomplikovanejšie kompozície - na fotografii nájdete mnoho hotových módnych vzorov. V takejto manikúre je vaša fantázia obmedzená iba dĺžkou nechtovej platne a nič viac!

Stelesnite najodvážnejšie myšlienky. Všetky abstraktné návrhy s geometrickým štýlom sú vítané. Grafická technika sa používa aj v klasickej bunde alebo mesačnej manikúre, čo výrazne osviežuje klasiku. Napríklad trojuholníková bunda alebo zúžená línia úsmevu. V trende je aj grafická matná manikúra.

 • Manikúra so zvieracími motívmije triumfálne späť v móde a je považovaná za najtrendovejšiu tlač. Venujte pozornosť leopardovým farbám a ozdobte nechty dravými škvrnami. Alebo na novovybudovanú manikúru korytnačky, pôvodne opakujúcu farbu škrupiny. Nie je nutné používaťklasické odtiene hnedej.

 • Negatívny priestor -pri tejto technike časť nechtu zostáva bezfarebná. Niekedy sa nazýva "holý klinec". Vytvorte zaujímavé geometrické vzory alebo vytvorte transparentné vzory. Veľmi módnou možnosťou je urobiť mesačnú manikúru s negatívnym priestorom. V tomto prípade zostáva medzi základnou farbou a farbou čiary úsmevu priehľadný pásik.

 • Manikúra s pavučinou- len dar z nebies pre dekoráciu nail. Pomocou špeciálnej gélovej farby môžete vytvoriť desiatky úplne odlišných vzorov akejkoľvek zložitosti. Linky nie sú ťahané, ale natiahnuté - vďaka tomu sú hladké a ostré.

 • Štýlová manikúra s akrylovým práškom.S jeho pomocou sa na nechtoch vytvárajú objemové vzory so sametovým náterom - geometria, floristika a iné výtlačky. Tento prášok často vytvára pletenú manikúru, pripomínajúcu textúru teplého a útulného sveter.

Zaujímavé : Manikúra s akrylovým práškom

 • Manikúra s perímje veľmi jemná voľba na zdobenie nechtov, ktorá je pevne zakorenená v trendoch sezóny. Používa sa prírodné alebo umelé perie zo špeciálnych obchodov - sú uložené na nechty pod fixačným prostriedkom.

Zaujímavé : Manikúra s perím

Trvalo populárne a klasické verzie

Classic je vždy v móde. Ale pôsobenietrendy sa tiež menia, stávajú sa ešte zaujímavejšími a to prináša mnoho nových produktov do nechtového umenia. V tejto časti budeme hovoriť o štýlových nápadoch, ako diverzifikovať klasické manikúrové techniky.

 • Klasická francúzština -veľmi elegancia a ženskosť v nail art. Táto štýlová manikúra je dôležitá v každom ročnom období, pre akýkoľvek obraz a pre každú formu nechtov. Je to ťažšie len s dĺžkou - nezasahuje príliš dobre na krátke nechty a ešte viac skracuje nechtovú platňu. Ich majitelia sú lepšie zvážiť ďalšie možnosti pre štýlovú manikúru.

Ktorú manikúru by ste uprednostnili?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Farebná bunda sa tiež stane módnou verziou manikúry. Kombinujte rôzne farby základne a špičky nechtu - napríklad červenej a čiernej, červenej a bielej, bielej a fialovej. Na prekrytie okraja nechtíka môžete použiť aj trblietky - tento dizajn sa nazýva „francúzsky milénia“.

 • Lunárna manikúra alebo antifrancouzkasa tiež považuje za klasiku neil artu. Je univerzálny, ale najvhodnejší pre nechty krátkej a strednej dĺžky. Hrajte s textúrami - kombinujte lesk, mat, všetky druhy metalických farieb.

Studňa so služobným plášťom tiež vyzerá veľmi štýlovo, najmä na stredných nechtoch.Táto technika s jedným tónom na každom nechte sa objaví hrany a úsmev line.

 • Matná manikúravždy sprevádza umelecký priemysel na nechty od sezóny k sezóne. Velvety marigold robí farbu výraznejšou. Stupeň otupenosti závisí od prostriedkov pre matný povrch - od nie príliš výrazného zamatového po plnohodnotný velúr.

 • Ombre.V trende je klasický prechod hladkých farieb a jednosmerný skosený gradient v štýle geometrie. Tento prechod vyzerá veľmi organicky a umožňuje diverzifikovať populárnu techniku ​​ombre. Všimnite si aj matný gradient - vyzerá veľmi originálne.

 • Štýlová manikúra s konfetami (kamifubuki).Sú prezentované v širokej škále variantov - matných alebo lesklých, viacfarebných alebo monofónnych. Veľkosť a tvar sa tiež môžu líšiť. Skvelý nápad - len rozptyľovať kamifubuki na povrchu nechtov chaotickým spôsobom. Ak je to potrebné, s ich pomocou, môžete vytvoriť a vzory.
 • ​​

Zaujímavé : Manikúra s kamifubikami

 • Manikúru s kamienkami a kamienkamimožno nazvať aj nikdy nezmizujúcim trendom. Ozdobte ich jedným alebo viacerými klincami a pridajte lesk svojmu dizajnu. Môžete experimentovať s tvarom a farbou kamienkov.

V rôznych technikách a dizajnoch v roku 2019 je ťažké určiť najlepšiu manikúru - vyberte si možnosť podľa svojich predstáv akaždodenný štýl. Vyskúšajte niečo nové, pretože niektoré z nových produktov môžu byť zaregistrované vo vašich obľúbených položkách!


V tejto zbierke trendov určite nájdete niečo špeciálne pre seba. K tomu, všetky techniky a nové štýlové manikúru v roku 2019, sme ilustrované fotografiu - byť inšpirovaný módne možnosti a byť krásne!


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané13.02.2019Štítky: