Top 10 trendy demi-sezóny bundy

Dámske bundy z polosezónneho oblečenia prichádzajú v širokej škále štýlov: pretiahnuté, s kapucňou, krátke, pre tehotné ženy atď. Všetky sú však zjednotené jednou vecou - sú neuveriteľne štýlové a bez nich sa na jeseň nedá robiť. Takže ste uhádli, dnes budeme hovoriť o bundách. Zoberieme najaktuálnejšie módne trendy v tomto segmente a povieme vám o nich a čo najviac podrobne.

Módna demižónová bunda

Čo si vyberiete z demi sezóny?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Čo je to bunda s demi sezónou?

Jednoducho povedané, bunda s demi sezónou je vec, ktorú možno ľahko prispôsobiť akémukoľvek počasiu. Spravidla má kapucňu, regulátor dĺžky rukávov a odnímateľnú podšívku a v prípade potreby zahriaty golier. Druh transformátora, ktorého hlavným cieľom je, aby bol náš život oveľa pohodlnejší. Polokošele sa nosia prevažne na jar a na jeseň, keď je počasie najviac premenlivé.

Polovičná maskovacia bunda s kapucňou

Dôležité! Aj napriek svojej ľahkosti je tento vrchný odev veľmi praktický. Nezvlhčuje sa, nie je fúkaný vetrom a dobre si udržuje teplo.

Najobľúbenejšie modely bundy na jeseň apružina

  • Možno začneme náš prieskum s jedným z najbežnejších modelov -predĺženádámska demi sezóna. V inom sa nazýva aj park. Je to skvelé pre každodenné nosenie, sedí na obrázku dobre, čo neumožňuje chlad dostať sa dovnútra, a má pohodlnú, strednú stehnú dĺžku. Takáto bunda je spravidla vyrobená z hrubého materiálu, napríklad dyspo alebo moleskina, čo je dôvod, prečo ju mnoho žien uprednostňuje pri výbere demi sezóny.

Podlhovastá podlhovastá bunda - park

Dôležité! Dlhá bunda vyzerá veľmi protichodne s oblečením maxi alebo midi. Viac či menej s mini, ale lepšie sa tomu vyhnúť. Výber tohto modelu, dať prednosť chudé nohavice a džínsy. Dokonale padnú.​​

Zaujímavé : S tým, čo má na sebe v zime oblečený ženský bundový park: foto

  • Dlhépolokošele. Z diaľky je táto bunda skôr ako kabát. A to všetko preto, že jej dĺžka dosahuje koleno a niekedy aj nižšie. Ale čo je dobré na tomto modeli je skutočnosť, že v ňom budete určite teplý a útulný. Dlhá bunda môže byť osadená alebo rovná, s koženými vložkami alebo bez. Ale jedna vec sa ukáže byť rovnaká - v neskorej jeseni alebo skoro na jar sa v nej určite budete cítiť teplo.

Dlhá demižónová bunda

Dôležité! Dlhá sako dobre sedí s vysokým podpätkom. A na rozdiel od predchádzajúcej verzie, šaty a sukne budú celkom vhodné tu.

  • Bundy z kože . Zdá sa, že tento módny trend nás nikdy neopustí! Čo môže jeseň alebo jar urobiť bez koženej bundy? Jeho obrovské plus je nepriepustnosť. Ale tu kožušiny obloženie na demi-sezóny modely kožené bundy nie je často vidieť. To znamená, že za chladnejšieho počasia to nebude úplne relevantné.

Kožená bunda - ideálna na daždivé jeseň

Dôležité! V roku 2018, v trende "prísne" kožené bundy. To znamená - žiadne ďalšie dekor! Len potrebné gombíky, gombíky, zipsy a spony. Vyberte si akýkoľvek štýl, ale farba je lepšia čierna alebo tmavo hnedá.


  • S kapotou.Bunda s kapucňou je tiež jednou z najobľúbenejších. Je to pochopiteľné, pretože s týmto detailom nemôžete nosiť klobúk vôbec. A ak ste sa ešte rozhodli nosiť, potom je to v poriadku. Môžete sa stretnúť s kapucňou a na krátkych modeloch bundy a podlhovasté. Niekedy môže byť čalúnená kožušinou, ale je to skôr na dekoratívne účely.

Bunda s kapucňou

Zaujímavé : Bundy mládeže na jeseň 2018: nové položky na fotografii a štýlové snímky

  • Prešívanébundy .Často ich nazývajú len dutiki. Majú buď široké priečne pruhy alebo vzor kosoštvorca. Prešívané vrchné oblečenie sa vďaka svojej ľahkosti a praktickosti nikdy nezmení. Okrem toho je ideálny pre dámy s našuchorenou postavou, pretože najčastejšie prešívané bundy sú v nadrozmernom štýle.

Prešívaná bunda pre demi sezónu

\ t

Dôležité! V tejto sezóne, najobľúbenejšie farby pre prešívané demi-sezóny bundy: zlato, striebro, čierna a biela.

  • Bombardér.Raz bunda amerických pilotov. Teraz je to jeden z najvyhľadávanejších modelov vrchného ošatenia pre ženy aj mužov. Jeho hlavné detaily sú nezmenené: elastická manžeta a lem, polkruhový krk a len zips ako zips. V letných mesiacoch sa môžete stretnúť s bombardovacou bundou, demi-sezónou a zimnými verziami. A pre chladné obdobie, celkom nedávno, začali šiť rozšírené asymetrické bombardéry. V tomto prípade je lem na zadnej strane dlhší ako predný. A takýto model je medzi mladými ľuďmi veľmi populárny.

Dvojsezónová bunda bombardéra

Zaujímavé : Módne spodné bundy na zimu 2019

  • Elegantná bundaa bundypre tehotné ženy.Nosiť módne dámske bundy by bolo žiaduce nielen pre bežné ženy, ale aj pre tehotné ženy, ako aj pre mladé mamičky. Preto sme v našom preskúmaní nemohli ignorovať model pre nich. Po prvé, poďme sa porozprávať o plášti transformátora, ktorý má vložku tvaru A. Vďaka nej bude bunda, ktorá sa kvôli veľkému brušku nezapojí, opäť v čase. A pre tých, ktorí už porodili, je k dispozícii model 3 v 1. To je, keď je vhodný plášť pripevnený na plášť a dieťa je bezpečne upevnené.

Detská detská bunda

  • Vetrovku.Ďalší známy módny trend, ktorý je ideálny pre teplú jeseň alebo jar. Dokonale chráni pred malým mrholením a náhlym nárazom vetra. Okrem toho sú vetrovky ľahko kombinované s akýmkoľvek štýlom oblečenia. Napríklad pod klasickým oblekom, šatami alebo sukňou je bunda vetrovka perfektná.

Univerzálna vetrovka

Dôležité! V poslednej dobe, krátke semišové vetrovky získali popularitu. Vyzerajú tak štýlovo a odvážne, že im nemôžeme zostať ľahostajní. Trendom sú nielen klasické čierno-hnedé farby. Venujte pozornosť burgundským, tmavosivým a béžovým odtieňom.

  • Denim.Podobne ako koža, aj toto je nadčasová klasika. Samozrejme, pre daždivé počasie sa to vôbec nehodí, ale z chladu sa úplne zachráni. Môžete sa stretnúť s džínsovými bundami v kratších aj dlhších verziách. Vyzerajú rovnako štýlovo. V tejto sezóne sa dizajnéri snažili čo najlepšie a zdobili džínsové bundy nepredstaviteľnými svetlými odtlačkami a dekoratívnymi prvkami.

Denimová džínová bunda

Zaujímavé : Štýlové vetrovky na jeseň 2018

Takže dámske bundy na demi sezónu sú úplne iné. A nezáleží na tom, čo si vyberiete: prešívaná, kožená, džínsová alebo niečo iné. Hlavná vec je, že sa vám táto vec páči, a cítite sa v nej príjemne a príjemne. Móda je, samozrejme, dobrá. Ale pamätajte na pohodlie- predovšetkým!


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané10.10.2018Štítky: