Ktoré náušnice sú módne v roku 2019: trendy a fotografie

Náušnice pre ženy av roku 2019 stále zostávajú hlavným doplnkom, ktorý môže dokonca zmeniť najnudnejší obraz a urobiť ho módnym, pretože fotografické príklady ukazujú na sociálnych sieťach. Preto sa v tejto sezóne dizajnéri odklonili od obvyklých stereotypov a dávali náušniciam úplne nový tvar a dizajn kombináciou širokej škály materiálov.

Ďalej v článku vám povieme, ktoré náušnice sú dnes najmodernejšie a relevantné a ktoré je lepšie zabudnúť.


Top štýlových náušníc v roku 2019

Módne trendy tejto sezóny priniesli do segmentu šperkov mnoho nových výrobkov. V súčasnosti sú v móde klasické klasické náušnice a volumetrické modely, bohato zdobené rôznymi doplnkami. Preto sa ženy v roku 2019 nebudú nudiť, pretože im ponúka veľký výber týchto doplnkov, medzi ktorými by sa mala venovať osobitná pozornosť nasledujúcim možnostiam:

 • Dlhé. Ak budeme hovoriť o tom, čo sú najmodernejšie náušnice v tejto sezóne, dlhé modely oprávnene dostali ich primát. Tieto výrobky vizuálne predlžujú tvár a zdôrazňujú eleganciu krku, zatiaľ čo v hotovom luku vytvárajú elegantný a ženský vzhľad. Pokiaľ ide o dizajn, môže to byť rôzne možnosti, od banálneho plastu a končí drahými výrobkami s drahými kameňmi.

Dlhé náušnice

Dôležité! Dnes sú dlhé náušnice v móde, a to ako klasickej dĺžky a dosahujú klavikuly, zdobené rôznymi príveskami.

náušnice Pompom

 • Kefy. Tieto náušnice získali popularitu vďaka štýlovému dizajnu a cenovej dostupnosti. Tieto výrobky sa dajú vyrábať z banálnych nití, ako aj z tenkých semišových alebo kožených pásikov a zdobiť korálky, kamene alebo korálky.

Kefové náušnice

 • Sklo. Transparentné materiály - hlavný trend v roku 2019, ktorý sa dotkol šperkov. Môže to byť ako malé náušnice, tak aj objemové vo forme kvapiek a dokonca svietnik. V každom prípade, tieto výrobky vyzerajú štýlovo ako v dennom oblečení, tak vo večernom pohľade.

Náušnice so sklenenými príveskami

 • Geometrické tvary. Geometria vo všetkých svojich prejavoch je dnes hitom tejto sezóny. V móde, ako veľké kruhové náušnice, a trojuholníkové alebo obdĺžnikové možnosti, a tiež všetky možné polygonálne postavy.

Moderné geometrické tvary

Dôležité! Geometrické motívy sú široko používané v ich zbierkach, ako sú módne domy ako Chanel a Giorgio Armani, ktorých príklady možno vidieť na väčšine fotografií uverejnených na ich oficiálnych stránkach.

Zaujímavé: Módne šperky a štýlová bižutéria z roku 2019

 • Lopty. Dnes sú banálne náušnice na retiazke s malými príveskami vo forme guľôčok už tak dôležité a zaujímavé, takže dizajnéri ponúkli volumetrické možnosti moderným ženám módy. V každodennom outfite budú vyzerať smiešne, ale ako príslušenstvo pre večerné fitsprávne

Veľké náušnice

 • S kameňmi. Základom takýchto náušníc je najčastejšie zlato alebo striebro. Pokiaľ ide o kamene, musia byť sfarbené a pokiaľ možno nebrúsené.

Náušnice s kameňmi

\ t
 • Kvetinový vzor. Dnes môžete nosiť nielen náušnice zdobené jednoduchou kvetinovou potlačou, ale aj výrobky vo forme kvetov, ovocia, zeleniny a iných darov prírody rastlinného pôvodu.

Veľké kamene a motívy kvetov

 • Manžety. Sú na módnom podstavci viac ako jednu sezónu. Rozdiel spočíva len v tom, že v tomto roku boli manžety trochu modifikované a reťaze a prívesky boli pridané k jednoduchým variantom, ktoré boli v minulosti obľúbené.

Spectacular Cuff

Dôležité! Dizajnéri v tejto sezóne ponúkli manžety, ktoré majú taký objemný a komplexný dizajn, že ich ponožky budú potrebovať niekoľko vpichov do uší naraz.

Zaujímavé: Štýlové a módne kúzlo pre náramky: novinky z roku 2019 na fotografii

 • Bundy. Takéto náušnice v dizajne vytvárajú imitáciu niekoľkých prepichnutí naraz a majú malý a stručný dizajn. Preto sú bundy považované za výsadu mládeže a každodenného štýlu. Jednoducho vyzerajú perfektne s džínsy, košele a župany.

Štýlové bundy

 • Bilaterálna. Tieto náušnice nie sú ani prvý rok v móde. Ich zvláštnosť spočíva v pomerne volumetrickej zadnej časti.výrobkov vo vzťahu k prednej strane. Najčastejšie sa tieto doplnky nachádzajú v štandardnej plastovej verzii a vo forme zlatých alebo strieborných náušníc zdobených kameňmi.

Obojstranné kolíky

Dôležité! Ak sa rozhodnete doplniť obrázok o obojstranné náušnice, venujte pozornosť svojmu účesu, pretože predné pramene musia byť položené tak, aby plne demonštrovali krásu tohto príslušenstva.

Zaujímavé: Čo je móda pre ženy nosiť v lete roku 2019: predstavy o obrazoch

 • Obrovské formy. Oni sú dnes piskotom sezóny. Náušnice sú tak veľké a bohato zdobené, že nevyžadujú žiadne ďalšie bižutérie v obraze, pretože oni sami sú jeho vrcholom. Napriek tomu, že dnes môžete nájsť výrobky, ktoré sú vhodné pre denné luky, ale tieto náušnice sú vhodnejšie na večerný večer.

Módne veľké náušnice

\ t

V roku 2019 sa dizajnéri snažili čo najlepšie a ponúkli moderným dievčatám najúžasnejšie a najmodernejšie kombinácie v dizajne náušníc. Vďaka takýmto modelom si môžete vytvoriť naozaj kráľovský obraz, ktorý určite nebude bez povšimnutia.Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Uverejnené07/02/2018Štítky: