Jarná manikúra 2019

Jarná manikúra v roku 2019 je skvelý spôsob, ako vyskúšať niečo nové a pridať vášmu vzhľadu nové akcenty. Sezóna 2019 je bohatá na trendy v umení nechtov, ktoré určite chcete vyskúšať. Vybrali sme najaktuálnejšie novinky pre jarný čas - je to s takou módnou a krásnou manikúrou, že by ste mali splniť najkrajší čas roka!


Akú farbu zvoliť

Najviac miloval! Pravdepodobne bude na zozname módnej palety jarnej sezóny.

Šťavnaté odtiene žltej a zelenej

 • Medzi najobľúbenejšími favoritmi sa ukázala rodina červených odtieňov, ktorá každému dievčaťu umožňuje cítiť sa istejšie a atraktívnejšie.
 • Najlepší spôsob, ako splniť jar, je džentlmen z roku 2019 - koralová farba. Svieža, šťavnatá, veselá - na každom nechte vyzerá dobre a nevyhnutne zlepšuje vašu náladu.

Módny korálový kryt

 • Odtiene z mäkkej modrej až svetlej tyrkysovej farby sú tiež deklarované ako módne a relevantné. Pri ich používaní musíte byť opatrní, aby ste pre vás našli perfektný tón.

 • Neočakávaným hosťom farebnej palety je sebestačná čierna farba. Toto nie je najčastejšia voľba pre jarnú sezónu, ale s ním môžete vytvoriť veľkolepý a štýlový dizajn.

Originálny dizajn na čiernom pozadí

 • Tradične nie je farebný rozsah prameňov bez nahých odtieňov. V tejto sezóne predstavila prašnú ružovú, rôzne tóny béžovej, mliečnej,kávy a pastelových farieb.
 • Ak chcete do svojho každodenného života pridať farbu s príchodom jari, začnite s veľkou premenou manikúrou. Nech je to módne oranžové, žlté alebo karmínové!

Akú dĺžku a tvar zvoliť

Módne trendy novej sezóny ponúkajú dievčatám možnosť pozrieť sa na tieto formy:

 • mandľového tvaru;
 • ovál;
 • štvorec s mäkkými krivkami.

Bright Fuchsia

Pokiaľ ide o skutočnú dĺžku platní, vedúca pozícia patrí strednej a krátkej dĺžke. Móda má kurz prirodzenosti a je proti nesmierne dlhým a nepohodlným mesiačikom extravagantného tvaru.

Francúzsky a obrysový obraz kvetov

Ste pripravení inšpirovať sa novinkami manikúry na jarnej sezóne 2019? Potom sú naše nápady k vašim službám!

Idea č. 1

Elegancia a zdržanlivosť obsiahnutá vo francúzskej manikúre je skvelou voľbou pre každú sezónu, ale jej ženskosť sa prejavuje najmä na jar.

Tentokrát vám ponúkame trochu viac ako klasická bunda a rozoznávajte ju elegantným dekorom:

 • čipky;
 • vzory;
 • kvety;
 • flitre;
 • kamienky.

Zaujímavé: Transparentná manikúra so vzorom

Určite sa nestratíte s farebnou bundou s použitím pastelových alebo svetlých farieb. Skúste experimentovať s najdivokejšie možnosti - jar má veľa na to!

Skvelý nápad premeniť klasickú bundu - zvýraznenie jedného prsta iným dizajnom. Môže to byť napríklad nápis, ktorý vás povzbudzuje - „šťastný“ je dokonalý.

Idea číslo 2

Dizajn pružinového klinca je nemysliteľný bez rastlinných motívov. Samozrejme, mnoho majstrov je schopných vytvoriť skutočné majstrovské dielo v manikúre z aranžovania kvetov. Ale nemenej úspešný bude minimalistický štýl nechtov s úhľadnými malými lístkami.

Pekný bonus! Takáto manikúra sa dá ľahko opakovať doma!

Idea č. 3

Elegantné kvetinové motívy v kombinácii s nádhernou matnou textúrou sú dizajnom, ktorý jednoducho nemôže vyzerať zle. Hlavnou vecou je vybrať si harmonické odtiene a vytvoriť krásnu lakonickú kompozíciu - s týmto prístupom jarná manikúra sľubuje, že bude krásna a štýlová. Myšlienku môžete bezpečne použiť s fotografiou - usporiadajte časti jedného vzoru na priľahlé nechty.

Myšlienka # 4

A to je príklad, ako môžete úspešne kombinovať niekoľko trendov v jednom dizajne. Kombinácia koralov a pistácií s trblietkami a kvetinovými vzormi vyzerá mimo pochvalu. Použite, neváhajte!

Idea č. 5

Kvety v jarnom dizajne môžu byť tak jemné a veľmi krásne!

Krásny vzor na sivom pozadí

Idea č. 6

Technika „negatívnych priestorov“ sa nedávno dostala do zoznamu trendov nail art, ale už sa jej podarilo získať lásku módy.Dôvodom pre túto popularitu je výnimočný dizajn a široké možnosti na prejavenie fantázie. Ak je zvyčajne nejaký druh dizajnu, ktorý zostane bezfarebný, táto možnosť navrhuje, aby základňa nechtov transparentné, a zdobenie zvyšok priestoru s abstraktnými ťahmi rôznych farieb. Veľmi pôsobivé!

Idea č. 7

Je možné bezpečne pomenovať jeden z najaktuálnejších návrhov novej sezóny. Viac nedávno, perla dekor bol len privilégium nevesty, ale teraz taká manikúra môže byť nazývaný jar s dôverou.

Zaujímavé: Krásna každodenná manikúra

Idea č. 8

Nemáte dosť motivácie pre najšťastnejšiu a nezabudnuteľnú jar? A čo keď dať cenené slová priamo na nechtík? Táto technika nielen efektívne funguje na podvedomí, ale zodpovedá aj najnovším módnym trendom - rôzne nápisy v nechtovom umení sú teraz na vrchole popularity.

Idea č. 9

Ak máte pre túto jar veľmi špecifické plány - zamilovať sa a zamilovať sa - odporúčame to vyjadriť vo vašej manikúre. Tento dizajn je najlepší melódie na romantické vlny a vyzerá očarujúce.

Možnosti matného náteru


Idea # 10

Oranžová manikúra je darom pre dievčatá, ktoré sa neboja experimentovať!

Jasná manikúra s oranžovými akcentmi

Monochromatický povlak

Myšlienka číslo 11

Milovníci zaujímavého a zároveň obmedzeného nechtového umenia určiteocení geometriu trendu. Hlavná jarná láska všetkých módy je naughty polka-dot manikúra.

Geometrické výkresy a nápisy

Idea č. 12

Pružinová verzia blokovania farieb sa vyznačuje hladšími líniami a jemnou paletou farieb. Viacfarebná väzba, pripomínajúca puky, vyzerá úžasne na nechtoch akéhokoľvek tvaru, ale na krátku dĺžku by mali byť stručnejšie.

Jasná a zároveň jemná manikúra

Idea č. 13

Logomania dnes zachytili všetko okolo, a dokonca aj manikúra sa vzdala svojho významu. Nail art vo farbách alebo s logami známych značiek vyzerá veľmi cool a moderný. Myslíte si, že jar je ten správny čas, aby ste preukázali svoje povedomie o módnych trendoch a boli najštýlovejší?

Idea č. 14

Takýto skromný detail ako pásik môže premeniť akýkoľvek monochromatický povlak na trendovú manikúru. Ak chcete vykonať tento dizajn, budete potrebovať lak na nechty, lepiacu pásku a malú predstavivosť. Ak chcete vizuálne predĺžiť nechtovú platňu, vyberte si vertikálne čiary v nechtovom umení ako svojho asistenta.

Aké možnosti dizajnu uprednostňujete na jar?

Zobrazenievýsledky

Načítava sa ...

Idea č. 15

Konštrukcia nechtov s použitím techniky „rozbitého skla“ sľubuje, že poskytne mimoriadne luxusný lesk na jarnom slnku a urobí manikúru bezchybnou. Takéto nechtové umenie nestráca svoj význam už od roku 2017, pretože rozbité sklo s imitáciami diamantov vyzerá štýlovo a pôsobivo.

V novej sezóne sú najviac trendovými návrhmi možnosti, v ktorých:

 • Rozprestrite rozbité sklo po celom povrchu nechtovej platne;
 • vytvára zaujímavý efekt z niekoľkých vrstiev dekoru;
 • nechtík lekársky zdobí iba jednotlivé fragmenty;
 • módne geometrické motívy sú vyrobené z lesklých častíc.

Číslo myšlienky 16

Absolútnym hitom sezóny je kovová manikúra. Je potrebné poznamenať, že striebro, zlato a farebné vzory sú rovnako populárne. Zrkadlové trenie, fólia alebo špeciálny lak na nechty zvyčajne pomáhajú pri vytváraní takejto veľkoleposti.

Zaujímavé: Manikúra s akrylovým práškom

Idea č. 17

Manikúra „cat-eye“ vyzerá úžasne s gélovým leštením alebo špeciálnym magnetom. V novej sezóne sú prezentované výlučne tmavé odtiene.

Idea # 18

Pozrite sa na fotografiu, ako zmyselná a štýlová jarná manikúra sezóny 2019 v červených farbách môže byť. Nezáleží na tom, či dávate prednosť lesklej alebo matnej povrchovej úprave - výsledok bude aj tak perfektný.

Manikúra s geometrickými tvarmimotívy

Idea č. 19

Na jar chcete farbu a jas viac ako inokedy a sezónna manikúra často preberá najspokojnejší výraz. Nepochybná klasika zábavného dizajnu - všetky odtiene žltej farby.

Tropické motívy

Idea č. 20

Marigolds s dravým dizajnom leoparda, tigra alebo zebry na tomto jarnom poli opäť získavajú hybnosť.

Venujte pozornosť! Módne trendy odporúčajú výber tlmených a prirodzených odtieňov pre takéto nechtové umenie. Môžete si vziať ako základ len vzor, ​​ale poraziť ho v úplne neočakávaných farbách.

Módne trendy sezóny 2019 ponúkajú stretnutie s jari plne vyzbrojené štýlovou manikúrou a veľkou náladou. Dúfame, že naša kolekcia fotiek vás inšpirovala k krásnemu dizajnu a už ste sa prihlásili k pánovi!Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Uverejnené01/29/2019Štítky: