Loafers 2019: štýlová nová sezóna

Dievčatá, ktoré sa zúčastňujú na výstavách, sa v roku 2019 čoraz viac venujú módnym močiarom. Toto je praktický a krásny prvok šatníka, možno je to to, čo potrebujete?


Skutočné trendy

Móda sa každý rok mení a ovplyvnila mokasíny. Pred niekoľkými desaťročiami boli vyrobené na úplne plochej podrážke s hladkým vrchom bez zapínania a šnurovania. Dnes má táto módna obuv dvojcentovú elastickú podrážku, zdobenú hornú časť. Obuv zostáva stabilná, praktická a vhodná na skorú jar a na chladnú jeseň. Päta je stále stabilná, čap v tomto modeli sa neberie do úvahy.

Pohodlná, štýlová a praktická obuv

Módne mokasíny na jar 2019 by mali tiež trvať jazyk. Ide o charakteristický kus obuvi, ktorý ho odlišuje od ostatných modelov. Ako príslušenstvo pre lofters vyberte malé strapce. Sú pripojené k jazyku a sú vyrobené z toho istého materiálu ako samotný samotár. To pridáva vzhľad na vzhľad, a to tiež vyzerá veľmi roztomilý.

Módne farby

Pri výbere odtieňa topánok musíte začať len zo svojho šatníka. Je potrebné vybrať modely, ktoré môžu byť kombinované s ležérnym alebo formálnym oblečením pre štýlový vzhľad. Ak väčšina vecí v šatníku sú jasné, nezvyčajné, potom mokasíny, s najväčšou pravdepodobnosťou by mali zvoliť také. Ak ste prívrženec klasického štýlu, základné farby, kúpte si topánky v bielej, čiernej, \ thnedé odtiene. Ale ak hľadáte niečo, čo by vás v tejto sezóne rozriešilo, ako pridať svetlé farby do vášho života, neváhajte sa obrátiť na neónové farby. Áno, sú späť v móde a získali srdcia mnohých dizajnérov. Žltá, ružová, modrá - tieto odtiene budú populárne v roku 2019.

Pozor! Nebojte sa ich kombinovať s klasickými farbami. Vyberte si 2-3 základné farby a 1 nezvyčajné, potom vám každý určite bude venovať pozornosť.

Chcete do svojej každodennej rutiny pridať niečo kozmického? Vyberte si módne mokasíny na jar 2019 v metalických alebo strieborných odtieňoch. Vyzerajú štýlovo v kombinácii so všetkými odtieňmi. Toto je módna farba v roku 2019, takže určite zostanete v trende. Čo nosiť s takýmito topánkami? Vyberte si klasické béžové nohavice dĺžky 7/8, roláky pod hrdlom jemných odtieňov, zákopové kabáty a klobúk v súprave. Potom dostanete zaujímavý luk, v ktorom môžete chodiť do práce, študovať alebo chodiť s priateľmi.

Biela je rovnaká univerzálna farba ako čierna. Nie je vždy vhodný na studený prameň, keď je v okolí slimák a špina, ale pre teplejšie počasie si môžete kúpiť topánky presne tej farby. Ak chcete vytvoriť krásny luk, nosiť biele mokasíny s džínsy, sukne, klasické biele košele. Jasný akcent na tomto obrázku môže vytvoriť tašku. Môže to byť mrkva, korál alebo marsal. Na dovolenke, môžete kombinovať také topánky s pruhovanými svetre, vytvárať squill.

Ak vo vašomExistuje mnoho svetlé oblečenie v šatníku, béžové topánky ocenia dokonale. Je dôležité si zapamätať pravidlo: nenoste viac ako 2 alebo 3 svetlé veci. Preto sú v každom prípade vhodné béžové alebo pieskové mokasíny. Tento odtieň vyzerá obzvlášť dobre s vínovou, tmavomodrou alebo červenou. Skombinujte veci podobného tónu a potom budete určite štýloví.

Zaujímavé:Módne trendy 2019 v odevoch a obuvi

Ďalší módny odtieň nadchádzajúcich sezón je vo všetkých možných variantoch červený. Nasýtené šarlatové, ružové, červené a hnedé - mokasíny takýchto farieb sa stanú zrejmými trendmi. Pri nákupe takýchto topánok stojí za to pripomenúť, že kombinácia nie je jednoduchá.

Venujte pozornosť! Ak ešte nemáte istotu vo svojich schopnostiach, kupujte červené semišové alebo nubukové mokasíny. V dôsledku textúry bude tieň tlmený, nie je nasýtený. V každom prípade je červená farba najlepšie nosená so základnými vecami.

Mocníci: čo kombinovať?

Podľa módnych trendov môžu byť v roku 2019 opotrebované nohavičky s čímkoľvek. Fotografie z najobľúbenejších lukov nájdete v našej zbierke. Topánky sú kombinované s klasickými, uličnými, obchodnými štýlmi, takže táto nepostrádateľná vec jednoducho nespočíva vo vašom šatníku. Nižšie budeme diskutovať o najmodernejších luky s mokasínami.

  • Nohavice - prvok šatníkovej skriňovej skrine, ktorý dievčatá milujú. Kombinovať ich s módne mokasíny, nemôžete sa báť vytvoriť nevhodné luku, pretože je ťažké kaziť tento outfit. Pretože topánky majújasne definovaná hrana, nie je vzostup, potom najzaujímavejšia vec, ktorú vyzerá s orezanými nohavicami. To môže byť zastrčený do niekoľkých centimetrov džínsy alebo klasické nohavice dĺžka 7/8. Otvorené členky v tomto prípade vyzerajú veľmi elegantne a sexy.

  • Pantsuit - univerzálna voľba pre prácu, vhodná pre klasickú skriňu. S touto kombináciou stojí za to pripomenúť pravidlo rovnováhy: ak je vrchol objemný a voľný, spodná časť by mala byť čo najtesnejšia a naopak. Potom si na úzke nohavice s mokasíny, na vrchole by ste mali vybrať objemné hodvábne blúzky alebo bundu nadrozmerných.

Zaujímavé:Úspešné snímky so širokými nohavicami

  • Pre ženský, jemný vzhľad s mokasínami stojí za to ich nosiť so sukňami. Vyzerajú najlepšie s dĺžkou midi alebo maxi, v tomto prípade nie je objem sukne kritický. Skladané sukne, sukne, rovné svetlice alebo zvončeky - to všetko bude vyzerať rovnako dobre s plochými topánkami. Aby bol luk zaujímavý, je lepšie nenosiť si ceruzkovú sukňu s ostrými lakovanými topánkami.

  • Šaty sú dobrou voľbou pre horúci letný deň. Ak chcete zachovať obraz s šaty aktuálne, doplňte ho s mokasíny na masívnej podrážke. Takéto topánky budú zatieniť vzdušnosť textúr, zdôrazňujú ľahkosť, pridá zvýraznenie obrazu. Módne mokasíny v roku 2019 sa najlepšie kombinujú so šatníkom, fotografie nájdete v našej recenzii. Obraz je tuhý, striktný.sa navzájom dopĺňajú. Je lepšie vybrať si jednofarebné šaty, vo farbe topánok a vybrať si doplnky ako svetlé akcenty. Objemový vak, masívne náušnice, farebný šál - to všetko dokonale zvýrazní váš luk.

Materiály na obuv

\ t

V nasledujúcich sezónach sú populárne neobvyklé tkaniny. To bude napríklad:

  • Suede.Materiál je vhodný na chladnejšie počasie, skoro na jar alebo koncom jesene. Tkanina prechádza kvapalinou, takže je lepšie zvoliť iné topánky v kaši. V rovnakej dobe semišové mokasíny vyzerajú drahé, môžu stlmiť príliš svetlý odtieň, v kombinácii s mnohými ďalšími textúrami.

  • Priehľadný plast.Čokoľvek sa môže stať transparentným v roku 2019 - taška, doplnky a topánky nie sú výnimkou. V chladnom období môžu byť transparentné neobvyklé ponožky nosené pod transparentnými mokasínami - toto priťahuje pozornosť a módne ponožky sú trendom nasledujúcich sezón.

Zaujímavé:Módne topánky 2019: trendy v sezóne

  • Koža.Toto je spoľahlivý materiál, ktorý vám bude určite slúžiť niekoľko sezón. Kožené mokasíny zaujímavo zdobené kovovými vložkami, strapcami, strapcami. Zvyčajne sú prezentované v klasických tmavých farbách a svetlé odtiene sú najčastejšie eko-kože.

Máte mokasíny? S čím ich nosíte?

Zobrazenievýsledky

Načítava sa ...
  • Látka.Látkové mokasíny sú tento rok hitom. Tkanina je pod leopardovou farbou, používa klasickú klietku. Na tkanine môžu vyšívacie nite, korálky - náklady na tieto topánky výrazne stúpa.

Ide o módne mokasíny v roku 2019. Pamätajte na aktuálne trendy, ale riadiť sa vlastnými preferenciami a túžbami, potom sa niektorá z vašich cibúľ stane jedinečnou.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané27.2.2019Štítky: