Štýlová pedikúra pre tých najmodernejších!

Dnes ponúkame možnosť zoznámiť sa s novinkami módnej pedikúry z roku 2019, ktorá je obsiahnutá vo fotografických zbierkach a elegantne demonštruje štýlové nápady popredných dizajnérov nechtov.

Toto je zaujímavé!

Prvá pedikúra sa objavila v New Yorku na začiatku 20. storočia. V roku 1916 bola medzi absolventmi tejto školy jedna žena. Ukázalo sa, že to bol skutočný pocit, pretože doteraz sa do starostlivosti o nechty zapojili len muži.

Pedikúra v salóne

Existuje niekoľko typov pedikúry:

  1. Classic (hrana)
  2. Hardvér
  3. Európsky
  4. SPA pedikúra
  5. Kombinované

Postup pedikúry

\ t

V našom článku vám predstavíme štýlové predstavy o umeleckom dizajne pre pedikúru v roku 2019.

Robíte pedikúru v chladnom období?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Súčasné trendy v módnom priemysle stále viac zdôrazňujú prirodzenosť a jednoduchosť. V móde prírodných tkanín, prírodných odtieňov, pokojný make-up. Pokiaľ ide o tvar nechtu, mal by byť čo najbližšie k prírodnému. Aj keď v pedikúra forme hrá druhú úlohu. Moderná štýlová pedikúra 2019 je predovšetkým krásnym dizajnom nechtov.

Módne nechtové umenie

Zaujímavé : Módna pedikúra: 10štýlové nápady na jeseň

Čo nám teda stylisti ponúkajú na leto-jeseň 2019?

Biela pedikúra

Biela povrchová úprava sa stala skutočným hitom tejto sezóny. Biela viacfarebná paleta vyzerá úžasne, či už v monochromatickej verzii alebo s iným dekorom.

Design biela módna pedikúra

Zaujímavé : Biela manikúra: nápady a fotografie módneho dizajnu 2019

Na letnú módnu pedikúru a manikúru používajte svetlé kontrastné kompozície vo forme kresieb alebo objemových šperkov. Variácie na morské tému, kvetina alebo ovocie bude veľmi populárny u tých, pre ktorých je leto svetlé farby a len pozitívne emócie.

Pedikúra na morskú tému

Zaujímavé : Módny dizajn pedikúry 2019 - moderné obrazy

Mliečne odtiene bielej sa prednostne používajú na pedikúru na jeseň. Počas tohto obdobia sa prirodzené farby strácajú a spolu s nimi sú tlmené farby poťahu na nechty. Vyzerajú veľmi krásne na mliečnom pozadí cesty alebo rozptylu zlatých kryštálov.

Svetlá pedikúra s kamienkami

Pedikúra s bielym povlakom z perleti z perly vyzerá na jeseň av lete veľmi elegantne. Toto je skutočný trend novej sezóny. Nepotrebuje ďalší dizajn a sám o sebe vyzerá priestranne a sebestačne. Veľkou zásluhou perleťovej perly je, že je schopný odvrátiť pedikúru samotnú alebo prsty od určitých defektov.

Štýlové verzie svetelnej pedikúry

Francúzština

Bolo to dosťTrochu času od chvíle, keď sa bunda presunula do pedikúry. A zdá sa nám, že to tak vždy bolo. To je preto, že tento návrh nápad sa stal skutočným prínosom pre módy. To nie je prekvapujúce, pretože biely "úsmev", rovnako ako je to možné podčiarkuje dobre upravený a sviežosť vašich nôh.

Štýlový a vždy relevantný francúzsky jazyk

Táto sezóna urobila niektoré úpravy klasickej francúzskej pedikúry. Návrhári ponúkajú svoje fotografie s odvážnymi kombináciami bohatých farieb a niekoľkými nádhernými úsmevmi naraz.


Zaujímavé : Jesenná manikúra - nové motívy

Miešanie

Neobvyklý zrkadlový lesk na nechtoch sa môže vykonať pomocou špeciálneho prášku. Aplikuje sa tenkou vrstvou na akýkoľvek monochromatický povlak. Výsledkom je úžasná farba s krásnym prepadom.

Pedikúra s trením

Velvet

Účinok zamatového pokrytia v pedikúre možno vykonať pomocou špeciálnych súprav na nechtový dizajn. Tento pád sa táto pedikúra stane skutočným trendom. Okrem toho, stylisti odporúčajú "zamat" vybrať len veľký klinec, a zvyšok zdobí lesklý povrch v rovnakej farbe. Dizajnérske novinky módnej pedikúry 2019 v „zamatovom dizajne“ sú prezentované v mnohých fotografických zbierkach.

Velvet pedikúra

Negatívny priestor

Veľmi zaujímavá a mierne nezvyčajná je kombinácia „nekrytých“ fragmentov lakov na nechtovej platni. Účinok "holých priestorov" sa dosahuje pomocoušpeciálne šablóny. S ich pomocou môžete otvor oddeliť, aplikovať vzory, elegantne zvýrazniť špičky nechtov. Veľmi často sa používa negatívny priestor v dizajne jesennej pedikúry.

Pedikúra v štýle negatívneho priestoru

Výkresy

Rôzne pedikúry možno vykonať jednoduchým kreslením obľúbeného dizajnu na akomkoľvek monochromatickom povrchu. Úlohu môžete zjednodušiť pomocou šablón a šablón. V pedikúra, zvyčajne zdobené palcom, ale ak chcete, môžete si vybrať zvyšok.

Cool pedikúra so štýlovým vzorom

Lesk

Kamienky, trblietky, trblietavé prášky, yuki vločky, kumufuki a ďalšie trblietky v pedikúre sa používajú veľmi opatrne. Ak si želáte, môžete si vybrať niekoľko prstov, ale nie je žiaduce, aby ste s nimi úplne nezakryli nechtovú platňu.

Správne dávkovanie pozlátka

V letnej pedikúre je viacfarebný lesklý povrch striedavo s brilantným vzhľadom veľmi štýlový. "Glossy marigolds" môžu byť zdobené malým šumivým kamienkom.

Ombre

Plynulé prechody z jedného tónu na druhý sa používajú aj v modernej pedikúre na návrh nechtov. Toto nie je nová technika, ale celkom populárna v tejto sezóne. Výber odtieňov, všimnite si, že môžu byť úplne iné, dokonca nekompatibilné.

Ombre na pedikúru

Zaujímavé : Gel poľský na krátke nechty: dizajn a nové nápady

Etno a abstrakcia

Etnická pedikúra je novinkou jesennej a letnej sezóny v roku 2019. Národné motívy prenášané na výkresochv abstraktnej forme vyzerajú tak štýlovo, že nie je nemožné venovať pozornosť. Samozrejme, je veľmi ťažké vymyslieť kompozitný obraz v tomto štýle, preto vám odporúčame, aby ste čerpali z myšlienok módnej pedikúry od profesionálov, ktorí prezentujú svoju prácu na fotografiách v časopisoch nail art design.

Pedikúra v etnickom štýle

Pri výbere módneho dizajnu pedikúry nezabúdajte, že by to malo byť nielen krásne, ale aj praktické. Vyhnite sa veľkým kompozíciám, sochárstvu, veľkým dekoračným prvkom. Môže to byť traumatické.

Dúfame, že po prečítaní nášho článku a prezeraní fotografie ste si našli módne, štýlové nápady na pedikúru na jeseň alebo leto v roku 2019. Nebojte sa experimentov, pretože s nimi sú možné len nové objavy!


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené24.8.2018Štítky: