Biowave vlasy: je hra stojí za sviečku?

Biowave vlasy pre stredné vlasy je zázrak postup, ktorý umožňuje dievčatá získať elegantné kučery na dlhú dobu. Fotografie pred a po našom článku ukazujú, ako premieňa vlasy, robí ju väčšou a atraktívnejšou. Ak uvažujete o výrobe biovln s vlasmi, prečítajte si náš článok.

Vlasová biovlnka

Aký druh vlasov máte od prírody?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Čo je

Biowave je moderná a šetrná alternatíva známej chémie vlasov. Môže sa pochváliť, že nemá agresívne zložky vo svojom zložení, z ktorých sú vlasy zdesené. Ale podiel prírodných neškodných látok je 70%. Ako vidíte, chemické zložky zostávajú 30%. Preto je určité poškodenie vlasov je miesto, kde sa má.


Hlavnú úlohu v biovine má cysteamín. Je to syntetická kyselina, ktorá odstraňuje prebytočnú síru a pomáha zlepšovať štruktúru vlasov. Bola to ona, kto bol zodpovedný za charakteristický ostrý zápach kučier po zákroku. Cysteamín je však zodpovedný za dobre udržiavaný stav vlasov.

Štýlové kučery - výsledok biovln

Hlavné výhody

 • Hlavnou výhodou biovln je, že môže byť dokonca kvapalnátenké vlasy sa zmenia na zmyselnú hlavu vlasov. Áno, hustota a štruktúra vašich vlasov sú pre ňu absolútne nedôležité - biovln je vždy 5+ schopný vyrovnať sa s jeho poslaním.
 • Módne trendy sezóny 2019-2019 určujú popularitu prírodných kučier. Ale ak vás príroda neodmieňala kučeravkami, nie je to dôvod, aby ste strávili celú hodinu sám s kulmou každé ráno. Biowave dodá atraktívne kučery s prirodzeným efektom.
 • Nebudeme šíriť a úplne odstrániť škody spôsobené postupom Ale ak to porovnáme a vplyv pravidelných žehličiek, trik-styling, druhý presne preváži.

Biowave - fotky pred a po zákroku

Vieme, ako často sa môže vaša nálada zmeniť. Dnes, zrazu som chcel závratné kučery, a hneď druhý deň duša vyžaduje dokonalú hladkosť vlasov? Našťastie biowave pevne vydržala všetky ženské rozmary. Môžete si narovnať vlasy a kučery späť ihneď po šampónovaní.

Biowave postup - dodatočný objem aj pre tenké vlasy

Zaujímavé : Chémia na krátke vlasy: foto pred a po zákroku

 • V dopoludňajších hodinách môžete dlhšie spať a potom sa prebudiť s hotovým štýlom. Milovaný bude určite potešený a vytvorí nádhernú tradíciu „raňajok v posteli“.
 • Výsledok biologickej vlny vás môže potešiť najmenej šesť mesiacov. Hlavná vec je nezabudnúť na starostlivosť o vlasy.
 • Tento postup nedovoľuje dievčatám farbiť si vlasy. Preto, ak sa rozhodneteodtieň koreňov alebo zmena farby vlasov, biovlnka nebude prekážkou.

Výsledok biovln

Existujú však aj nevýhody

.

Ako každá kozmetická procedúra, aj biovlnky majú nielen výhody, ale aj niektoré nepríjemné nevýhody.

 • Ak vaše vlasy reagujú negatívne na akékoľvek účinky chémie, potom biovička nebude výnimkou. Pramene môžu poškodiť krehkosť, prierez a dokonca stratu.
 • Táto technológia poškodzuje štruktúru vlasov. Mnohé komentáre dievčat hovoria, že po zákroku sú vlasy tlačené a stávajú sa poréznymi.
 • Tehotenstvo, dojčenie, ochorenie pokožky hlavy a zápalové procesy v tele sú prísne kontraindikácie pre biovln.
 • Niekoľko týždňov po zákroku sa bude musieť vytvoriť zápach cysteamínu. Šampóny, parfumy, rozmarínové dekorácie majú slabý účinok a sú prakticky bezmocné. To by malo len nejaký čas trvať, kým sa úplne vymyje kyselina.
 • Ak zanedbávate starostlivosť o vlasy po zákroku, ich stav sa v priebehu jedného mesiaca stane poľutovaniahodným.

Správna starostlivosť po zákroku je kľúčom k zdravým vlasom

Zaujímavé : Chémia na krátke vlasy: foto pred a po zákroku

Zobrazenia

Líder v šetrnosti je klasická biovln. Neobsahuje vo svojom zložení dodatočnú výživnú starostlivosť - iba zložky na vytvorenie kučier.

Klasická biovlnka

 • Angel Curls-typ mávania, ktorý vám umožní vytvárať ľahké a prirodzené kučery ako na fotografii. Obsahuje keratín, lecitín a bielkoviny pšenice. Kaderníci často používajú tento vzhľad pre bielené alebo bielené kučery.

Angel Curls

 • Talianska mossaje charakterizovaná prítomnosťou aminokyselín v kompozícii, ktoré sú zodpovedné za výživu a obnovu vlasov po zákroku. To zaisťuje, že po biovlne musia vlasy zostať v dobrom stave.

Biomasa Mossa - fotografia pred a po zákroku

 • Vytvoreniejaponskej biologickej vlnyje diktované zvláštnosťou ázijských vlasov - sú dosť tvrdé, hrubé a rovné. Ak spoznáte svoje vlasy v tomto popise, je to pre vás najvhodnejší typ postupu.

Japonská biovlnka s veľkými kaderami

 • Bielkovinová biovlnkasa inak nazýva hodváb. Vyhladzuje vlasové šupiny a potom kučery vyzerajú hladko a hodvábne.

Proteín Perm

 • V názve sa zobrazuje podstataspodného zvlnenia . Podľa tejto technológie, vlasy krúti iba na korene, čo vytvára úžasný objem.

Radikálny curling vlasov

 • Zvinutie špirályje najvhodnejšie na vytvorenie elastických kučier. Tento efekt vyzerá originálne a je vhodný pre dievčatá s výraznými vlastnosťami. Najlepšie zo špirály biovlnky vyzerá bez rán.

Špirálová biovlnka

Zaujímavé : Módne účesy pre stredné vlasy pre ples 2019 krok za krokom (foto)

Vlastnosti biovln na strednej srsti

Je úplne správne sa domnievať, že priemerná dĺžka vlasov je pre tento postup najvhodnejšia. Rôzne fotografie pred a po ukázať, že s ním môžete vytvoriť rôzne obrázky. Čo chcete - jasné elastické kučery alebo neopatrné prírodné kučery? Priemerná dĺžka biovln je schopná experimentovať.

Biovlna na strednej srsti - foto pred a po

Podľa stylistov sú najvýznamnejšie dnes dosť veľké kučery.

Veľké vlnité vlny

V poslednej dobe existuje ďalší módny trend: dievčatá radi robia biovlnku na stredných vlasoch s rovnými rany. V tomto prípade nie sú kučery vytvorené z koreňov, ale bližšie k špičkám.

Kučery nie sú z koreňov, ale zo stredu vlasov

Ukazuje sa zaujímavý obraz s dôrazom na prirodzenosť. Dievčatá tiež experimentujú s módnou striedaním rovných a zvlnených prameňov.


Veľkosť kučier

Existuje niekoľko jednoduchých pravidiel, ktoré vám pomôžu rozhodnúť o požadovanej veľkosti kučier:

 • veľké kučery sú ideálne pri vytváraní objemu;
 • špirálové kučery sú ideálne pre dievčatá s podlhovastou tvárou a dĺžkou vlasov pod ramenami;
 • afrozavivka relevantná len s dokonalým tvarom tváre.
 • mäkképrírodné vlny - dar z nebies pre dievčatá s okrúhlou tvárou;
 • Pre trojuholníkový tvar sú optimálne vertikálne trojuholníky rôznych tvarov.

Kučery rôznych veľkostí

Zaujímavé : Rezbárstvo na krátke vlasy: fotografia kučier pred a po zákroku

Starostlivosť o vlasy po zákroku

\ t

Aká krásna a dobre upravená biovina bude závisieť od toho, ako zodpovedne pristupujete k starostlivosti o vlasy.

Správna starostlivosť je kľúčom k zdravým vlasom po biovlne

Venujte pozornosť! Ak vôbec zanedbať túto fázu, potom vaše vlasy sú vystavené riziku, že sa rýchlo zmenia na žinku.

Bio - foto pred a po

 • Po návšteve salónu odložte umývanie hlavy a sušiča vlasov na 2-3 dni.
 • Najlepší hrebeň na vlasy je drevený hrebeň so vzácnymi zubami.
 • Pozorne si preštudujte zloženie šampónu. Ak nájdete silikón v zozname zložiek, potom je tento produkt pre vás to pravé.
 • Po zákroku je lepšie minimalizovať používanie sušiča vlasov. Ak to nie je možné, nastavte nízku teplotu vzduchu.
 • Urobte si priateľov s vyživujúcimi a regeneračnými maskami. Hlava vlasov vám bude vďačná za domáce kúpele s ošetrujúcimi ošetreniami aspoň raz týždenne.
 • Rôzne chemické účinky (napríklad farbenie alebo zvýrazňovanie) by sa mali odložiť na 2 týždne po curlingu.

Biowave - zvyšuje objem, eliminuje dennýstyling

Biowave vlasy na strednej vlasy vám umožní vytvoriť malé alebo veľké kučery, ktoré vás potešia po mnoho mesiacov. Nezabudnite sa starať o svoje vlasy, a potom výsledok konania bude naozaj skvelé. Prajeme Vám veľa šťastia v experimentoch krásy!


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené10/28/2018Štítky: