Módne topánky jeseň-zima 2018-2019

Fotografie trendov v módnych topánkach 2019-2019 vám umožnia nestratiť sa vo svete inovácií obuvi a vybrať si pre seba najkrajší a štýlový pár. Rad módnych trendov vás ohromí veľkým sortimentom a určite vás prekvapí a poteší. Zaujalo? Čoskoro si prečítajte náš článok!

Ktoré topánky si vyberiete: koža alebo semiš?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Príslušné materiály

V tejto sezóne sa do popredia dostávajú prírodné textúry v topánkach. Ak chcete byť najštýlovejšou módou, vyberte si kožu, semiš alebo nubuk.

Osobitná pozornosť sa venuje luxusnej zamatovej topánke. Táto elegantná textúra dokonale zapadne do štýlových obrazov s nádychom šľachty. Topánky Velvet sa ťažko vyrovnávajú s našimi poveternostnými prekvapeniami, ale budú ideálnou voľbou pre špeciálne príležitosti.

Módne semišové topánky

Ďalším materiálom z kategórie „nie každý deň“ je velúr. Nech je rozmarný v starostlivosti, ale vyzerá to veľmi slávnostne.

Zamatové čižmy

Žiadne štýly počasia nebudú desivé so štýlovými topánkami vyrobenými z gumy, plastu alebo gumy.

Zaujímavé : Štýlové gumové čižmy na jeseň

Akú farbu zvoliť

Dole s nudnými čiernymi topánkami! Samozrejme, nemali by ste sa úplne vzdaťtemné klasiky, ale len na diverzifikáciu svojich farebných modelov jednoducho nebolí.

Absolútna hlavička sezóny jeseň-zima 2019-2019 - módne topánky svetlých farieb. Vyskúšajte si modely žltej, oranžovej, červenej, tyrkysovej a smaragdovo zelenej farby a nebudete schopní odolať ich originalite. Toto je dosť odvážne rozhodnutie, ale keď to nie je teraz najštýlovejšie a najpozoruhodnejšie?!

Ak sa vám takáto dúha farieb nepáči, pozrite sa na topánky z ušľachtilých hlbokých odtieňov. Burgundsko, víno a horčica vyzerá skvele v zimnom oblečení.

Zaujímavé : S čím nosiť topánky na vysokom podpätku v roku 2019 - tipy a triky

Biele topánky sa nebudú môcť pochváliť svojou praktickosťou, ale ako inteligentné sú! Toto je skutočné spojenie s luxusom a prestížou obrazu. Samozrejme, že nie každá žena módy si môže dovoliť elegantné biele topánky. Ale ak ste veľkolepý a sebavedomý charakter, neváhajte a kúpte si takýto pár a ohromte všetkých svojou bezchybnou chuťou.

Kovové čižmy nemajú význam. Môže to byť zlato, striebro, bronz alebo oceľ. Veľmi cool!

Aj fanúšikovia klasiky nebudú pre tento rok na jeseň a zimu ťažké nájsť štýlové topánky. V tejto sezóne budú tiež populárne modely chladnej čokolády, červených a sivých odtieňov.

Fashion Finish

Čo môže urobiť aj tých najnudnejších pár zaujímavých a jedinečných? To je pravda, dekor!

V tejto sezóne sú dizajnéri spravodlivíZbožňujú stručnú a zároveň štýlovú dekoráciu obuvi. Používajú nášivky, zvieracie a geometrické výtlačky, výšivky, šnurovanie a strapce.

Štýlový rámový dizajn

Dôležitý bod! V módnych trendoch len zriedka nájdete nehorázne modely s nepredstaviteľným dekorom. Hlavnými trendmi sú stávky na eleganciu, ženskosť, praktickosť a prirodzenosť.

Módny kurz prirodzenosti nevylučuje hranie na kontrastoch. Elegantný top a zámerne hrubý povrch je perfektnou kombináciou pre unbanal pár topánok.

Kombinácia viacerých materiálov v jednom modeli je tiež vítaná, ako na fotografii uvedenej nižšie. Zaujímavá je napríklad kombinácia semišových topánok s koženými alebo plastovými vložkami. Výsledok takýchto odborov vyzerá výnimočne a štýlovo.

Zaujímavé : Módne topánky pre rok 2019 - teplé a štýlové topánky

\ t

Pozornosť k päte

\ t

Sezóna 2019-2019 vyhlásila najmodernejšiu obuv s hrubou pätou. Jeho výška sa môže líšiť od strednej po vysokú. Tento trend určite poteší módy, ktorí ocenia vo svojich topánkach nielen krásu, ale aj pohodlie.

Stelesnením elegancie sú topánky s podpätkami, sklo, stĺp alebo ihlové.

Tiež dizajnéri nezabudli na topánky bez päty, sú stále v móde.

Ploché topánky pod kožou plaza

\ t

Ponožky a čižmy

\ t

Nechajte sa byť najchladnejší a najatraktívnejší počas chladného obdobia as tým vám pomôžu topánky, ponožky. To je skutočný hit sezóny 2019-2019, ktorá vážne chce po dlhú dobu udržať pozíciu favorita módy.

Obuv, ponožky

\ t

Skutočná dĺžka topánok pre pančuchy sa pohybuje od vysokých čižiem po značku tesne nad kolenom. Ktorýkoľvek vybraný model bude vaše nohy vizuálne štíhlejší a dlhší. Určite treba vziať!

Pri nákupe hľadajte ponožky v jednom z týchto materiálov:

 • usne;
 • semiš;
 • zamat;
 • latex;
 • tkaniny.

Topánky na harmoniku

Áno, áno, triumfálne sa vracajú! Kožené harmonické topánky už zažili vrchol svojej popularity, potom išli do tieňa a v tejto sezóne nás opäť potešia svojou relevanciou.

Venujte pozornosť! Hlavné trendy povoľujú len vysoké topánky s charakteristickou zostavou harmoniky. Dokonale držia formu, líšia sa v pohodlí a univerzálnosti.

Stylisti odporúčajú kombinovať takéto topánky s chudými džínsami, sukňami a šatami.

Štýlový obrázok

Kovová obuv

\ t

Kovové farby vážne napadli všetky trendy: možno ich nájsť v oblečení, manikúre a samozrejme aj v topánkach.

Ak máte v pláne svietiť v doslovnom zmysle slova a zbierať obdivné pohľady, pozrite sa na topánky v odvážnych metalických farbách. Odporúčame vám, aby ste sa zamerali na tieto topánky a kombinovali ich s pokojnejšími a minimalistickými vecami.

Kovové motívy možno vysledovať nielen vo farbe obuvi, ale aj v jej príslušenstve. Textúra zrkadla sa prejavuje v reťaziach, prackách, pásoch a nitoch. Tento dekor vyzerá obzvlášť impozantne v kombinácii s klasickým dizajnom topánok.

Metal Decor

Topánky so šnurovaním

Dnes sa dizajnéri snažia pridať šnurovanie kdekoľvek a rôzne modely obuvi nie sú výnimkou. Topánky s týmto dekorom vyzerajú ako vysoké topánky a vyzerajú veľmi štýlovo.

Zaujímavé! Šnurovanie pomáha vytvoriť dokonalý strih pre nohu, pretože si sami prispôsobíte svoju veľkosť.

Zaujímavé : Módne polovičné topánky na rok 2019 a fotografie súčasných modelov

Lyžiarske topánky

Ak sa vám páči kombinácia praktickosti a štýlu, určite oceníte populárne topánky na džokej. Sú tak pohodlné a teplé, že zima s ťažkým chladom vás nebude môcť prekvapiť.

Klasické modely sú vyrobené z monochromatickej kože a viac kreatívnych možností privíta hada tlače, svetlých farieb a aplikácií.

Lakové topánky

V lakonických módnych trendoch bolo miesto na veľkolepú lesklú textúru na topánkach. Ak sa svetlý výkon takýchto topánok zdá príliš extravagantný, vyberte si stlmené odtiene - čiernu, bordovú, tmavomodrú a čokoládovú.

Antitrandy

Fashionistas vedieť, že krásne a pohodlné topánkyšatník sa nestane veľa. Existujú však modely, s ktorými sa musíte rozlúčiť bez ľútosti, pretože ich popularita je v minulosti. Vybrali sme pre vás zoznam hlavných anti-trendov tejto sezóny, aby sa zabránilo vášmu štýlovému zlyhaniu. Ďakujem!

Módne topánky 2019-2019

Zaujímavé : Antitrandy alebo zločiny proti móde v roku 2019!

 • Neonové topánky boli tiež vylúčené zo zoznamu hlavných trendov. Ak chcete prekvapiť a pritiahnuť pozornosť, môžete ľahko nájsť ďalší módnejší pár pre tento účel.
 • Raduj sa dievčatá, ktoré trpeli neuveriteľne vysokými a nepohodlnými podpätkami! Dnes ich nahradili viac squatové a pohodlné modely.
 • Nosenie športovej obuvi v kombinácii s kamienkami nemožno odôvodniť. Jednoznačný anti-trend!
 • Odpusť nám milovníkom obuvi s podrážkami traktorov a vysokými klinmi, ale takéto modely budú dnes jasným znamením, že si nie ste vedomí módnych trendov
 • Hlavnou črtou módnych členkových topánok je znížený členok. A ich vyššia a uzavretá verzia dnes nie je len znakom nedostatku informácií o trendoch, ale aj zlej chuti.
 • Uggs, armádne topánky a krokodíly sa posielajú aj do najvzdialenejšej poličky módneho šatníka.

Hlavné trendy z nášho výberu fotografií pre módne dámske topánky 2019-2019 vám ponúkajú spoľahlivosť, eleganciu a ženskosť. Ponúkame im, aby odolali a zohrali sa štýlovo a krásne!


Materiálpripravili redaktori stránky outletvoderady.sk


Publikované11/20/2018Štítky: