Štýlová manikúra - nové predmety

Módna manikúra v roku 2018 je pomerne jednoduchá, pretože pre neho bude veľa štýlových nápadov a nových produktov, ktoré sa ľahko opakujú, dokonca aj z fotografie. Samozrejme, že pokročilé ženy módy vedia, o čom hovoria, pretože udržiavanie nechtov v kráse je pre nich zásadnou záležitosťou. Niekedy však nie je tak jednoduché sledovať najnovšie trendy v oblasti módy. Preto sme pre vaše pohodlie zozbierali všetky tieto informácie v dnešnom prehľade. Takže pripravte laky a kefy, pokračujeme. Pred vami čakáte na najlepšie trendy a na absolútne novinky tohto a ďalších ročných období.

Efektívna manikúra mesiaca

Aké by mali byť nechty?

Skôr než prejdeme k trendu nail art, poďme sa trochu porozprávať o nechtoch. Takže, čo by mali byť ideálne nechty pre manikúru v rokoch 2018-2019?

Neobvyklá verzia bundy

  • Pokiaľ ide o dĺžku, krátke alebo veľmi krátke nechty sa tu budú považovať za hlavný trend. To znamená, že voľný okraj dosky by nemal presiahnuť 5 mm. Navyše aj táto dĺžka sa považuje za neprimeranú. Ale najviac správne bude vyzerať nechtík, ustupovať od okraja nie viac ako 2-3 mm.

Trendy krátke nechty

  • Formulár. Určite oválny alebo mandľový. A to všetko preto, že každý z nich je čo najbližšie k prírode. Pokiaľ ide o obľúbené námestie mnohých, nie je zakázané. Jediné, čo nedovoľte, aby sa vytvorili ostré rohy. Námestie by malo byť "mäkké".

Nechty v tvare mandlí

Ide o optimálnu dĺžku klincov v roku 2019

.
Dôležité! Neuveriteľne dôležité, od zimy, bude vzkriesená forma pointe nechty z 90. rokov alebo iný druh balerína. Možno si na ňu ešte niekto pamätá. Vyzerá to napoly zaoblené, pol štvorcové, s odrezaným hrotom. Pravda dnes stojí za to mať priemernú dĺžku nechtu.

Zaujímavé: Šedá manikúra: nie matný dizajn

Módna forma "balerína"


  • Ak chcete v plnej miere dodržiavať postup, vzdajte sa predĺženia nechtov. Teraz nie sú veľmi populárne.

Prírodné nechty sa premenia oveľa pozornejšie ako tie rozšírené

Výkresy krátkych nechtov nie sú menej pôsobivé

Módne trendy v manikúre

\ t

Čo je to, módna a štýlová manikúra 2018-2019 rok? Aké nové položky na nás čakajú? Čo sa zobrazí na fotografii? Teraz už všetci viete.

Ideálna verzia dovolenkovej manikúry


Farebná paleta

  • Prírodné pastelové farby. Počas roku 2018 boli na vrchole popularity svetlé, jemné béžové odtiene. V roku 2019 budú ďalej posilňovať svoje pozície v umeleckom priemysle na klinec, takže ich základom je obraz, ktorý je veľmi múdre rozhodnutie. Najmä módne ženy miloval béžovú, pretože perfektne zapadá do akéhokoľvek štýlu oblečenia a životného štýlu. Okrem toho, táto manikúra vyzerá dobre v jednoduchej verzii, a mierne zdobené.

Jemný dizajn v pastelových farbách

Kombináciabéžová a trblietavá s ružovým leskom

Flitre a poťahy z pastelových odtieňov

  • Tmavý lak je skvelým riešením pre chladné obdobie. A ak dizajnéri minulej sezóny odporučili jasné a neprirodzené odtiene na jeseň av zime, potom sa tento rok dramaticky zmenil. Najbežnejšie farby pre bohatú manikúru budú: čierna, tmavo hnedá, tmavo modrá, tmavo zelená, tmavo fialová a ďalšie farby, ktoré sa im približujú. Skvelým riešením by bola ich vzájomná kombinácia.

Jednoduchá tmavá manikúra je ideálna pre jesennú a zimnú sezónu

Dôležité! Podľa dizajnérov je dvojfarebná manikúra tou najlepšou vecou, ​​ktorá sa môže stať vašim nehtom v roku 2019. Len je potrebné spojiť všetko s mysľou. Konkrétne: dva odtiene rovnakej farby.

Farby v rámci jedného tónu a kombinácia textúr

Pri použití rôznych farieb sa uistite, že sa navzájom dobre kombinujú

.
  • Gentle Nude. Čo by mohlo byť prirodzenejšie a jednoduchšie ako manikúra v nahých tónoch. Súčasná paleta farieb je navyše veľmi rozsiahla. Tu, vy a ružové, a mäkké zelené a mäso, a šedá, a modré odtiene. A dokonca aj olivy a slonovina. Zvlášť očarujúce sa pozerajú na krátke nechty. Vyskúšajte to!

Vždy upratané Nyud

Štýlový moderný dizajn.

  • Všetky odtiene červenej. Nie, to nebolo, naopak, móda pre jasnú, bohatú a neuveriteľne veľkolepú červenúpaleta re-zachytil celý priemysel nail art. A nie je to len o ušľachtilej burgundskej. Všetko od vínnych tónov až po červenú krv bude neuveriteľne populárne. Samozrejme, že s červeným lakom, musíte byť veľmi opatrní, pretože sa nezmestí do každej situácie a každý obraz. Ale ak si ho môžete vhodne zapadnúť do luku, môžete si byť istí svojou neodolateľnosťou.

Červená manikúra s efektom „rozbitého skla“

  • Metallic. Už sme povedali, že dnes sú veľmi žiadané kovové odtiene. Preto, ak sa rozhodnete aplikovať na nechty lak strieborných alebo zlatých odtieňov, urobte to bez premýšľania, pretože tento trend bude relevantný aspoň pre budúcu sezónu.

Klasická strieborná metalíza

Kozmická hra v zrkadlovej manikúre alebo votieraní zostane v trende

Dôležité! A v tomto jeseň "berry" odtiene, ako sú slivky, čerešne, hrozno, ríbezle, jahody a ďalšie budú v špeciálnom dopyte na jeseň.

Aktuálny odtieň manikúry bobúľ

\ t

Najlepšie nápady na dizajn

Aj tu je všetko neuveriteľne zaujímavé. Samozrejme, nemožno povedať, že všetky nápady na nechtový dizajn sú úplne nové, ale určite nie každý módny trend prežije túto zmenu ročných období.

Pri manikúre sa čoraz častejšie kladie dôraz na textúru náteru

.

Kombinácia textúr vyzerá luxusne

Výkresy zvierat

Stalo sa tak, že kvetinové a kvetinové motívy vybledli do pozadia. Samozrejme, že sa nevzdajú do konca svojej pozície v roku 2019, ale už viac nestojí za to, aby sa kládol veľký dôraz. Boli však nahradené tzv. Hovoríme o výtlačkoch vo forme: leopardových farieb, "husej nohy", hadí kože alebo farebnej zebry. Často sa môže takýto dizajn stretnúť, keď sú vyššie uvedené vzory natiahnuté na niekoľko prstov naraz a nie sú umiestnené na jednom, ako to bolo predtým.

Efektívna a moderná živočíšna manikúra

Dôležité! Vo všeobecnosti je manikúra s obrazom stále veľmi žiadaná. Práve nahradil abstraktné a nezmyselné vzory prišli s významom obrazu.

Leopard v manikúre

Páči sa vám tieto zvieracie výtlačky?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Matná manikúra, zdobená kamienkami

Vo všeobecnosti by sa v záujme spravodlivosti malo poznamenať, že matná manikúra je úplne sebestačná a vyzerá nádherne bez zbytočného zdobenia. Ale k mnohým módy, ako nail-art sa zdá nudné, a pridajú kúsok luxusu na to.

Matné ombre s kamienkami

Čo je nové, pýtate sa, pretožedrahokamy na nechtoch už dlho bijú trend? A to je to, čo: v súčasnosti sú manikúry s veľkými kónickými kameňmi, ktoré sú pripevnené k povrchu špeciálnym lepidlom, veľmi zaujímavé. Tento dekoratívny prvok môže byť buď samotný alebo obklopený menšími kryštálmi. A samozrejme, vyzerá obzvlášť impozantne na matnom povrchu.

Vzor, veľkolepé farebné prechody a skosené kamienky

Dôležité! Použite kónické kamene v dizajne nechtov by mali byť veľmi starostlivo. Tieto veľké kamienky vyzerajú celkom chytľavo, takže môžete prekračovať čiaru z luxusného na vulgárny blesk.

Zaujímavé: Manikúra z mramoru: krásne možnosti

Kamienky v manikúre a minimalizme

Manikúra z mramoru s gélovým leštením

Ďalšia módna novinka, ktorá vyzerá neuveriteľne krásne na krátkom aj dlhom nechte. Vytvorenie abstraktného vzoru pripomínajúceho mramor je hračka. Stačí použiť zábal na jedlo alebo vodu. Manikúra z bieleho mramoru je skvelou voľbou pre ležérny vzhľad. Ak však chcete hlbšiu a sýtejšiu farbu, skúste kombináciu čierno-šedej alebo zlato-modrej farby.

Manikúra z jemného mramoru

Geometrické vzory

V súčasnosti jednoduché geometrické tvary, ako aj čiary, pruhy, cikcaky a body, nikam neopustia. Najmä pokročilí majstri dokonca odporúčajú ich vzájomné spojenie.

Módne geometrické vzory

Matná manikúra s geometrickým vzorom

Imitácia krúžku na nechte

Chcete sa potešiť niečím naozaj krásnym a ženským? Potom venujte pozornosť tejto novosti. Tento dekor môže byť odlišný. Napríklad vo forme jednoduchého kovového pásu pozdĺž alebo cez klinec. Alebo vo forme prsteňa, zdobené kameňmi. V niektorých prípadoch môžete nájsť aj malý perlový náhrdelník.

Prstene a náhrdelníky na nechtoch sú zdobené pruhmi

Tento dizajn je dobrý, pretože je to veľmi jednoduché. Aby ste to mohli urobiť, musíte najskôr natrieť nechty vo zvolenej farbe laku a potom pomocou špeciálnej lepiacej pásky, ktorá bude simulovať lesk kovu, natrieť krúžok na klinec. Samozrejme, ak sa rozhodnete urobiť dekor z kameňov, bude to trochu zložitejšie a bude vyžadovať zručnosť, ale určite sa vám páči konečný výsledok.

Zaujímavé: Krásne nechty 2018 - čo je dôležité?

Čipka a náhrdelník na nechte

Pletená ozdoba

Chcete v zime ozdobiť nechty? Potom nezabudnite dávať pozor na kŕdeľ alebo akrylový prášok. S ním môžete vytvoriť len neuveriteľné útulné sametové vzory, ktoré vás zahrejú aj v tých najťažších mrazoch.

Klasická pletená manikúra

Pôvodná verzia pletenej manikúry

Francúzska manikúra

Klasický alebo reverzný francúzsky - jeden z najodolnejších dizajnov, ktorý nie jestratí význam v roku 2019. Pokiaľ ide o módne trendy, francúzska manikúra nemá žiadne obmedzenia. Všetko je v móde: obvyklá klasika a bunda v kontrastných farbách, so vzorom as akýmkoľvek iným druhom dekoru.

Neobvyklá francúzština

Ako môžete vidieť, veľa štýlových nápadov pre módnu manikúru v rokoch 2018-2019. Je tu niečo na výber a milovníkov monochromatických nechtov a tých, ktorí dávajú prednosť dizajnu. Preto neváhajte realizovať svoje najdivokejšie nápady a túžby, s najväčšou pravdepodobnosťou zasiahnu cieľ.

Priehľadné geometrické tvary matnej manikúry

Aký je váš obľúbený dizajn nechtov?


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené11/23/2018Štítky: