Asymetrické bob - najlepšie nápady

Asymetrické bob s ofinou - to je módna variácia na tému klasického krátkeho strihu, ktorý sa v každej sezóne stáva čoraz populárnejším. Tento účes zvyčajne vyberajú sebadôverné, nezávislé, ženské a kreatívne osobnosti. Ak zistíte v tomto popise seba, mali by ste si myslieť: možno asymetrické štyri druhu je to, čo potrebujete práve teraz?

Zaujímavé : Zrážky pre krátke vlasy s ofinou

Nesporné výhody

A aký druh auta uprednostňujete?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Druhy asymetrického kosáčika

Ak by existovalo toľko výhod asymetrického boba, bol by tento účes taký populárny? Samozrejme, že nie! Jej význam a láska k miliónom módy je pre ňu viac než zaslúžená. A tu je dôvod.

Krásny a štýlový asymetrický bob s ofinou

 • Všestrannosť asymetrického bobu je, že ostrih je vhodný pre každého bez ohľadu na tvar tváre, hrúbky alebo typu vlasov. To je skvelý spôsob, ako urobiť chybu s účesom a nie je sklamaný v dôsledku ísť do salónu.

 • Pri asymetrickom vozidle nie je potrebná každodenná úprava, pretože prameňky prirodzene ležia tak,ako chcete vďaka pevnej forme účesu. A ak stále chcete robiť štýl, budete príjemne prekvapení množstvom obrázkov, ktoré môžete vytvoriť na základe krátkeho strihu.

 • Nezáleží na tom, či ste jogging, datovania alebo spoločenské udalosti. S asymetrickým účesom budete vždy a všade vyzerať perfektne.
 • V prípade módy s alergiou na banalitu a nudný vzhľad sa takáto zostrih stane skutočným nálezom a bude prospešné, ak ich vyberieme z davu.
 • Hlavným poslaním asymetrického štvorca tohto druhu je zamerať sa na hlavné cnosti žien - výrazné oči, labuťový krk alebo krásne lícne kosti.

Asymetrická kareta - zdôrazňuje výraznosť očí

 • Tento účes sa majstrovsky prispôsobí každej vlasovej štruktúre. Tenké pramene sa stávajú vizuálne objemnejšími a hrubé vlasy sa stávajú požadovaným tvarom a ľahkosťou.
 • Pestované pramene naďalej tvoria účes, čo znamená, že nebudete musieť ponáhľať kaderník pár týždňov po návšteve salónu.

Možnosti výberu

Jediní, ktorí by nevyhovovali asymetrickým štyrom, budú dievčatá s plným krkom a príliš výraznými nedostatkami na tvári. Bohužiaľ, krátka zostrih vždy kladie dôraz na to .

Pre ostatné dievčatá je užitočné poznať niektoré charakteristické vlastnosti výberu účesu.

 • Oválny tvar tváre je krásny, pretože sa spája s takmer všetkými zrážkami a štyri z nich so všetkýmitento druh nebol výnimkou.

Venujte pozornosť! Ak sa ovál tváre zdá byť príliš predĺžený, pridajte rovnú ranu s hrubými rany na líniu obočia.

 • Ak chcete skryť uhlovosť štvorcovej plochy, vyberte asymetrickú štvorstranu s predĺženými reťazcami.

Asymetrické štvorkolky s rany - ideálna voľba pre typ štvorcovej plochy

 • Asymetrický štvorec pre okrúhlu plochu naznačuje prítomnosť šikmého delenia a rany na boku, ktoré prispievajú k vizuálnemu predĺženiu oválneho povrchu.

 • Ženy s veľkými znakmi sa často obávajú, že budú s týmto účesom vyzerať hlúpo. Dámy, upustite všetky pochybnosti - asymetrické štyri druhu by boli pre vás dobrým nápadom.

 • Kučeravé vlasy nie sú prekážkou tohto strihu. Treba však pamätať na to, že pri pokládke môžu vykonávať každodenné práce.

Druhy účesov

Ako je bežné v kaderníctve, každý účes má niekoľko odrôd. Určite to bolo vynájdené tak, že každá žena módy si vyberie svoju vlastnú verziu.

Zaujímavé : Vlasová biovlnka: stojí hra za sviečku?

S predĺžením

Takáto zostrih je vždy módny a moderný. Vyznačuje sa výrazným kontrastom medzi prameňmi na zadnej strane hlavy a bočnými časťami s predĺžením. Jasné a grafické línie vytvárajú atraktívnu siluetu vlasov a dodávajú hosteske šarm a extravaganciu.

Rozšírené pramene môžu byť umiestnené na dvoch stranách. V tejto sezóne sa však najmodernejšie predlžuje len na jednej strane. Veľmi štýlový!

S odstupňovaním

Vyštudované auto robí očarujúce vlasy gradácie na vlasy. Vzhľadom na štruktúrované prvky takého rýchleho tempa nie je prakticky potrebný žiadny štýl. Dokonca aj po prebudení, vlasy rýchlo prevezmú požadovaný tvar, ak ich porazíte rukami.

Zaujímavé : Vyštudovaný bob-caret - vhodný pre každého!

Spomedzi všetkých druhov rán pre klasifikované štyri je lepšie zvoliť predĺženú verziu. Bude to skvelé riešenie pre rovné aj vlnité vlasy.

Jedinou nevýhodou takejto zrážky je, že si vyžaduje časté aktualizácie od kaderníka. To je potrebné, aby sa pramene nezmenili a nevyzerali elegantne.

Zaujímavé! Ak sa na to pozriete z druhej strany, pravidelné návštevy salónov nebudú vôbec chýbať. Pre zdravie vlasov a ich atraktívny vzhľad to bude prínosom.

So skrátenou lehotou

Asymetrický štvorec na štvorci s dlhým šijou môže byť, s alebo bez tresku. Fotografia ukazuje, ako vyzerá ženský a elegantný účes.

Bohužiaľ, nie všetky dievčatá. Táto možnosť môže dovoliť len majiteľom hrubých vlasov. Môžu byť úplne ploché alebo mierne kučeravé.


Сoholený chrám

Foto pred a po takomto účese lepšie ako akékoľvek slová pomôžu zistiť, koľko môže dievča zmeniť tým, že raz navštívi kaderníka.

Jasné asymetrické námestie s oholeným chrámom

Takýto účes má úžasný majetok nielen na to, aby sa zmenil na nepoznanie, ale aj na vytvorenie objemu vlasov. Tento účinok sa dosahuje v dôsledku rozdielu v dĺžke a oholenej oblasti.

Ak sa chcete obdivovať po vás, vyberte si tento provokatívny účes. Pozor na vašu zaujímavú osobnosť!


Zaujímavé : Top 10: Štýlové účesy na námestí

Výber rany

 • Neváhajte a rozhodnite sa o uhlopriečke krátkej dĺžky, ak máte hrubé a rovné vlasy tmavej farby. Na takej hlave vlasov táto extravagantná verzia vyzerá skvele. Tvar tváre pre takéto rany môže byť oválny, okrúhly alebo štvorcový.

 • Striekajúci tresk je životným hackom, ktorý dodáva vlasom objem. Je však potrebné byť s ním mimoriadne opatrný - príliš bez života a tenké pramene s takýmto dizajnom sa stanú beztvarými. Ale to je skvelá voľba pre dievčatá s jemnými funkciami.

Je to zaujímavé : Módne trendy účesu účesu v roku 2019: foto

 • Asymetrický štvorstranný tresk s jednostranným predĺžením vyzerá veľmi štýlovo. S takýmto účesom sú rany zvyčajne odrezané z hornej časti hlavy a padajú na tvár. To je skvelé riešenie pre okrúhle aleboštvorcový tvár, ak chcete, aby tvar do oválu.

 • Priame rany do obočia dokonale zapadnú do obrazu dievčaťa akéhokoľvek veku a dodajú mu ženskosť a tajomstvo. Je to spása, ak potrebujete skryť veľkú bradu alebo vysoké čelo.

Priame rany na obočie - módny trend 2019

 • Ideálna línia polkruhu v rany vyhovuje vlastníkom oválnej tváre s pravidelnými prvkami.

Je to zaujímavé : Bangs v polkruhu: strihať alebo nie?

 • Najuniverzálnejší tresk v našom hodnotení bude šikmý. Pre ňu nie je dôležitý typ tváre - hra s dĺžkou a hustotou rán ju robí vhodnou pre každého.

Dúfame, že naša kolekcia fotografií vás presvedčila o atraktivite a všestrannosti asymetrických štvorčekov s ofinou. Vyberte si tento účes na zvýraznenie krásnych vlastností vašej tváre a povedzte svetu o vašom mimoriadnom charaktere. Sme si istí, že nebudete mať rovnosť s asymetrickým kare!


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané07.11.2018Štítky:
​​