Čo na sebe v zime s parkom pre dámske bundy: fotografie

Dámsky bundový park je čoraz obľúbenejší. História bundy tohto modelu má asi 300 rokov. Teraz jeden z najnaliehavejších problémov je to, čo nosiť s parkom v zime (pre fotografie bundy, pozri článok).

Existuje mylný názor, že park patrí k tým prvkom šatníka, ktoré sú kombinované len s nohavicami a doplnkami určitého štýlu. Ďaleko od toho. Bundový park je možné kombinovať so šatami a sukňami. Jacket Park je základným prvkom každého šatníka, s ktorým si môžete vytvoriť svoj vlastný štýl.


Klasická verzia

Klasický bundový park nie je dosť teplá vec. Je vyrobený z Bolonian tkaniny, ktorá chráni pred dažďom a snehom, ale neohrieva v mrazu. Na zimu, stojí za to pridať kožušinu na sako, uvedenie pod dnom. Alebo si vyberte už zahriaty park: s kožušinovou podšívkou alebo inou izoláciou.

Takáto bunda sa môže nosiť s nohavicami a teplými svetrami alebo s vnútorným oblečením z pomerne tenkých tkanín. Tu môžete použiť ako ležérny štýl, nosiť nohavice, džínsy s sveter alebo pulóver, a môžete doplniť obraz s hustými teplými pančuchy a šaty, ktoré nemusí byť pletené a teplé. Môže to byť šaty z pomerne tenkého úpletu. Silueta oblečenia je vhodnejšia na výber.

Štýlový park

Topánky môžu byť v tomto prípade dosť ženské. Hlavnou vecou je nezabudnúť na počasie. Ak zima nie je príliš snežná, potom je celkom možné vybrať si elegantný a sofistikovanýopcie, napríklad na večerný výjazd. Pre iné príležitosti sú vhodné obyčajné ploché topánky, klinová päta alebo široká masívna päta. Topánky môžu byť vybrané v súlade s tie nohavice, ktoré sú vybrané pre sadu.

Park jemného tieňa

Športový štýl a bundový park v zime

\ t

Pre dievčatá, ktoré uprednostňujú športový štýl, je bunda tohto modelu darom z nebies. Ďalšie, zvážte, čo nosiť s parkom v zime, tipy a fotografie športového štýlu.

Bundový park je to, čo módni návrhári a stylisti radi propagujú mestský štýl. Vyzerá to skvele v každodennom živote, v kombinácii s detailmi šatníka, ktoré patria k štýlu "športu".

Park vo vojenskom štýle

S týmto plášťom môžete nosiť:

  • športové nohavice;
  • zimné tenisky, s vysokou podrážkou alebo normálne;
  • čiapky;
  • Šály a licencie.

Pre športový park si môžete vybrať rôzne módne farby bundy a všetky prvky obrazu. Bunda v športovom štýle môže byť svetlá odtiene: červená, žltá, modrá (indigo). Tiež pre takéto bundy fit a pastelové odtiene: béžová, svetlo zelená, sivá. Môžete si vytvoriť svetlú bundu s tmavými nohavicami a čiapkou a svetlými teniskami. Pastelové odtiene možno kombinovať s podobnými odtieňmi výberom šedých nohavíc a pastelovo farebných doplnkov.

Park s kožušinou

Vojenský štýl

Jacket Parkveľmi dobré pre tých, ktorí dávajú prednosť vojenskému štýlu. Na základe toho je vytvorenie obrazu pomerne jednoduché. Pre tento účel musí byť plášť jedným z nasledujúcich odtieňov:

  • khaki;
  • zelená, tlmená;
  • sivá;
  • hnedá;
  • kamufláž.

Ale aj sako inej farby môže byť úspešne vložené do „vojenského“ súboru. Na tento účel musíte vybrať všetky prvky obrázka Pozrime sa na fotografiu s tým, čo sa nosí v zimnom parku v štýle "armády". Pre tento štýl by bol dobrý doplnok k topánkam na plochej masívnej podrážke. Môžu byť šnurované alebo nitované.

Elegant Park

Môžete si vyzdvihnúť topánky alebo vysoké topánky. Tu potrebujete nohavice. Môžete si vybrať z pravej kože alebo umelej kože. Slim strečové nohavice budú robiť. Ako čelenku, vyzdvihnúť pletené čiapky alebo čiapky. Môžete si vyzdvihnúť šatku v klobúku vo vhodných farbách a rukaviciach. Obraz môžete doplniť štýlovým batohom.

Samozrejme, park má športové podtóny. To však neguje ostatné možnosti konfigurácie, ktoré zvažujeme nižšie.

Neformálny štýl

Park je pre každodennú potrebu nepostrádateľnou možnosťou. Je dokonale zabalený s džínsy, teplé útulné svetre. Ako topánky fit topánky s plochou podrážkou alebo na masívnom podpätku. Môžete si vybrať zimné topánky, bunda park je dokonale zviazaný s akýmkoľvek pletené doplnky. Môžu to byť kožušinové klobúky s pomponom alebočiapky čiapky. Budú dopĺňať obraz a dávajú teplo objemu pletených šatiek, nohavíc, baktusy.

Môžete si zahriať ruky a pridať obraz pletených štýlových palčiakov. Neexistuje žiadny limit na fantáziu.

Park ide dobre s každodenné veci - džínsy, nohavice, šaty a sukne. Je dôležité vybrať si správnu obuv. S parkom môžete nosiť pevné ploché topánky, topánky s štvorcovou pätou, ihlové topánky (v prípade večernej verzie) a tenisky. Vo všeobecnosti je park univerzálnou verziou zimného oblečenia, čo je vhodné pre každú príležitosť.

Večerná strana

A teraz uvažujme o tom, čo by sme mali nosiť s parkom v zime na večerný večer (foto nižšie). Ak máte v pláne odísť večer, potom môžete nosiť park cez večerné šaty. Ide dobre s oblečením vo vnútri, ktoré sú vybrané na večer. Môže to byť malé čierne šaty, tenké pančuchy a topánky s podpätkami.

Kombinácia parkov s sukňou

Súpravu možno doplniť klobúkom so širokým okrajom. Klasický park znamená pomerne veľké množstvo. Dizajnéri a stylisti, ktorí odporúčajú park ako doplnok k ženským šatám, považujú túto vlastnosť bundy za druh opozície voči ženskosti a mužskosti. Táto kombinácia v rámci jedného obleku kladie dôraz na ženskosť a krehkosť dám.

Možnosti zimného parku

\ t

Stojí za povšimnutie, že samotný plášťový park bol vytvorený tak, aby sa dosiaholchrániť pred mrazom, vetrom a snehom. To znamená, že bunda je celkom teplá a vyrobená z tkaniny, ktorá neumožňuje dostať sa dovnútra. Ale dnes sa bunda zmenila. Stále má tie, ktoré sú potrebné pre zimné vlastnosti, zatiaľ čo zostávajú tenké, čo umožňuje zdôrazniť krásu a krehkosť ženskej postavy. Dnes môže byť park zdobený všetkými druhmi pruhov, odznakov, nitov.

Kombinácia parkov v elegantnom obraze

Túto bundu si môžete vybrať pre dievčatá, ktoré uprednostňujú ležérny alebo športový štýl. K dispozícii sú parašutistické bundy s kožušinovým lemom a prírodnou podšívkou z kožušiny. Táto možnosť je vhodná pre tie dámy, ktoré si myslia, že ich obraz bez päty, cvoky, šaty. Ale táto bunda môže byť doplnená džínsy a masívne topánky.

V súčasnosti parky nemajú kontext oblečenia pre pracovníkov alebo polárnych prieskumníkov, ktorý vznikol počas ich tvorby. Pevne vstúpili do ženského šatníka, kde sa cítia byť relevantnými, slobodnými a žiadanými. A pre ženy - to je ďalšia príležitosť zdôrazniť ich ženskosť v ktoromkoľvek ročnom období.Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Vydané11/21/2018