Módne copánky pre dlhé vlasy

Krásne vrkôčiky na dlhých, dobre upravených vlasoch vždy vyzerali žensky a atraktívne. Takéto účesy zo staroveku boli populárne u starovekých gréckych žien, Indov, Egypťanov a boli tiež súčasťou slovanskej kultúry.

Krásne ženské obrazy založené na účesoch z vrkôčikov

Zaujímavé : Krásne účesy pre dlhé vlasy

Výhody

Prečo je tkanie tak populárne? Faktom je, že vrkôčiky pomáhajú vytvárať obraz v závislosti od nálady a situácie, zdôrazňujú individualitu, korigujú chyby tváre.

Klasické tkanie

Kvôli veľkému množstvu spôsobov a variantov tkania, krásne vrkôčiky na dlhé vlasy sú čoraz viac používané dievčatami na špeciálne príležitosti, napríklad na fotografii zo svadobných obradov sa môžete stretnúť s účesmi v rímskom a francúzskom štýle.

Možnosti pre svadobné účesy založené na copánkach

Zaujímavé : Štýlová kaskáda pre dlhé vlasy - foto

Malé krásy a ich rodičia dávajú prednosť prameňom pre ich praktickosť, pretože účesy pre dlhé vlasy založené na tkaní zostávajú v poriadku už dlho, napriek zvýšenej aktivite a nepokoju dievčat.

Spit Option for School

Medzi hlavné výhody, ktoré robia tkanie ideálnou voľbou pre dlhé vlasy, patria:

 • pohodlie - vlasy sa nemusia často česať;
 • predsa len šetrné vlasové podmienkystyling nevyžaduje použitie žehlenia alebo curlingu, zatiaľ čo kučery sú chránené pred negatívnymi účinkami prostredia a ultrafialového žiarenia;
 • veľký výber účesov - na základe tkania, môžete vytvoriť rôzne obrazy, meniť možnosti aspoň každý deň;
 • všestrannosť - takéto účesy sú vhodné pre dievčatá všetkých vekových kategórií a dokonale dopĺňajú každodenné luky a slávnostný vzhľad.

Jedinou nevýhodou takýchto účesov je pracnosť procesu tkania, ktorá často desí novici módy.

Obľúbené možnosti tkania

Určite, každé dievča pozná základný princíp vytvárania vrstiev. Aby sa dosiahol požadovaný účinok, je potrebné opatrne rozdeliť kučery na pramene rovnakej veľkosti a preniesť ich do seba v určenom poradí.

Obyčajný ruský spit

Ďalej sa zoznámime so základnými možnosťami a zistíme, ako sa dajú splétať krásne vrkôčiky na dlhých vlasoch, pomocou ktorých môžete vytvoriť skutočné majstrovské diela!

Páči sa vám tkanie vrkôčikov?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Objemové

Ak chcete dať účesu extra objem, mali by ste sa pozrieť na túto možnosť. Po tkaní opatrne natiahnite niekoľko prameňov a snažte sa pozorovať symetriuvoči strednej časti.

Odmerný prámik

Aby ste udržali účes čo najkrajší, mali by ste ho jemne postriekať lakom.

Klasická

Je to tkané rýchlo a ľahko, je to najjednoduchšia možnosť pre účesy pre všetky príležitosti. Jediné, čo treba urobiť, je rozdeliť kučery do troch častí a postupne ich preplietnuť. Po dosiahnutí požadovanej dĺžky by ste mali vlasy upevniť gumičkou alebo sponou.

Obyčajný prámik

Ak chcete, aby obraz nevyzeral nudne, môžete použiť „reverznú“ verziu prameňa, aby ste to neskladali zhora, ale posúvajte ich pod seba.

Spätný ruský prámik

Aby sa účes lepšie držal a nestratil svoj vzhľad dlhšie, opletenie by sa malo udržiavať pod napätím.

Z postrojov

\ t

Je veľmi ľahké urobiť taký prámik vlastnými rukami a proces tkania nebude trvať dlho. Preto je táto možnosť ideálna pre chod do školy. Všetko, čo je potrebné urobiť, je rozdeliť vlasy na dve rovnaké časti, otočiť každý z nich pevne v smere hodinových ručičiek, potom ich otočiť dohromady, upevniť dno s gumičkou.

Spit z postrojov

Fázovaný model tkania účesov uvedený na fotografii nižšie.

Schéma systému postrojov

\ t

Ak sa účes robí na účesovej kaskáde, potom by sa mala venovať osobitná pozornosť krátkym prameňom, ktoré by sa mali pevne upevniť do účesu s neviditeľnými vlásenkami, vlásenkami alebo lakom.

Francúzština

tkanie je takmer úplne identické s klasickou verziou. Robia to však nie od chvosta, ale od šije. Chubby mladé dámy by mali mať vrkoč čo najvyššie a splietať celú dĺžku vlasov, čím upravujú tvar tváre.

Francúzsky spit

Aby sme sa predišli zmätku mladých módnych žien, pokiaľ ide o to, ako splietať vrkôčiky, odporúčame použiť podrobné pokyny:

 1. Dobre si hrebeň vlasy.
 2. Rozdeľte vlasy na korunku do troch prameňov.
 3. Posunutie prameňov ako pri klasickom tkaní, v každom štádiu, kde sa k nim pridávajú vlasy.

Spikelet - tkáčsky vzor

Ak chcete, aby vlasy vyzerali objemne, mali by ste mať hrubšie pramene a nepritiahnuť ich príliš pevne.

Fishtail

Moderná verzia, ktorá sa objavila pomerne nedávno. Tkanie sa uskutočňuje pomocou štyroch prameňov, čo umožňuje získať širokú a hustú štruktúru.

Fishtail

"Fishtail" môže byť tkaný z vlasov, predtým zozbieraných v buchte, a tiež začať zo zadnej časti hlavy analogicky s "spikeletom". Hlavnou požiadavkou je rovnaká hrúbka prameňov zapojených do tkania, čo umožňuje získať symetrický a zaujímavý štýl.

Nižšie uvedená fotografia zobrazuje podrobný vzor tkania, ktorý vám umožní ľahko vytvoriť originálny účes na dlhých kučerách.

Metóda tkania orechov

Zaujímavé : Účesy s tečúcimi vlasmi: 10 módnychmožnosti

Vodopády

Ak chcete ozdobiť šikmým účesom s tečúcimi vlasmi, potom vodopádový štýl bude skutočným nálezom! Základom vlasov je "špica" a požadovaný výsledok sa dosahuje v dôsledku striedavého uvoľňovania spodných vlákien.

„Vodopád“

Aby sa v praxi „vodopád“ realizoval, mali by sme rozdeliť vlasy na dve nerovnaké časti s rozdeľovaním a začať sa tkať z troch strán z jednej strany. Potom, čo sa niekoľko „rozpätí“ utká analogicky s „spikeletom“, každý spodný prameň by mal byť nahradený kučerami z hornej časti hlavy. Výsledný prámik by mal byť upevnený vlásenkami v oblasti chrámu.

Vzor tkania „vodopádu“

Ak chcete pridať obraz ženskosti a ľahkosti, môžete zvinúť voľné pramene pomocou kulmy alebo natáčky.

Zaujímavé : Top-10: ľahké účesy pre každý deň

Účesy

Prámik nemusí byť hlavným prvkom účesu, ale len štýlovým zvýraznením obrázku. Ponúkame niekoľko módnych možností:

 • Nosník . Zozbierame vlasy do chvosta, splietame vrkôčiky a až potom ich dáme do buchty. Je to jednoduché, ale ako krásne!

Banda vrkôčikov

 • Kvety- skvelá voľba pre dovolenku. Tento účes je vhodný pre dievčatá 1. septembra, a všetky ďalšie slávnostné udalosti.

Kvety z vrkoča

 • Srdce- ideálne na vytvorenie romantického obrazu. A tento účes neberie prečveľa času.

Romantický účes z vrkôčikov

Dievčatám s trojuholníkovou tvárou by sa mali uprednostňovať načechrané a voľné vrkočové varianty.

Pravidlá tkania

Ak chcete, aby jej vlasy vychádzali z vrkoča, vyzerali po dlhú dobu elegantne a udržali si požadovaný tvar, vlasy by mali byť riadne pripravené.

 • Účes sa má robiť na čistých, mierne vlhkých vlasoch.
 • Na odolnosť pred tkaním možno na vlasy aplikovať špeciálnu penu.
 • Hotový účes by mal byť striekaný lakom.

Ak sa chystáte na vrkôčiky, buďte nielen pacientom, ale aj doplnkovým príslušenstvom - hrebeň, stealth, cvočky, gumičky, spony.

Krásne vrkôčiky

Schopnosť vytvoriť krásne vrkôčiky na dlhé vlasy vám umožňuje každý deň vyzerať štýlovo a originálne. Jednoduchá manipulácia ušetrí čas a námahu pri každodennej inštalácii.


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Publikované08.09.2018Štítky: