Vínové pančuchy: 12 módnych obrázkov

Svetlé farebné pančuchové nohavice už nie sú tak populárne ako pred niekoľkými ročnými obdobiami, ale tmavé odtiene sú stále v móde. Najobľúbenejšie zo všetkých sú gaštanové pančuchy, ale s tým, čo ich nosiť, módne ženy nie vždy jasné. Učíme sa od stylistov, aké farebné kombinácie vyzerajú najviac ekologicky v obrazoch a ako vytvoriť módny luk na prechádzku, prácu, romantický deň atď.


Hustota pančúch a kombinovaných pravidiel

Najčastejšie ženy kupujú bordó-farebné pančuchy pre seba od 60 den a viac. Sú teplé a ich farba je čo najsýtnejšia. Takéto výrobky sú vhodné na vytváranie neobvyklých zimných lukov.

O niečo menej, môžete nájsť nylon pančucháče burgundy odtiene s hustotou 20 alebo 40 den. Ukázalo sa, že sú priesvitné a ich kombinovanie s inými šatníkovými skriňami je trochu ťažšie. Tenký materiál vo svojej funkcii a vzhľadu je najvhodnejší na vytvorenie jesenných a jarných snímok.

Jedným z najdôležitejších pravidiel harmonickej kombinácie pančuchových nohavíc nasýtenej farby v obraze je schopnosť spojiť ich s inými prvkami skrine, aby vyzerali organicky.

Ak môžete vyzdvihnúť svetlý vak na cibuľu a urobiť z neho prízvuk, bez toho, aby ste sa starali o to, či sú ešte veci podobného tónu, potom táto technika nepracuje s pančuchami. Prvok toho istého tónu musí byť. Môže to byť:

  • vrecko;
  • veľká brošňa;
  • ukradnuté;
  • šatka alebo LIC;
  • potlač na rolák alebo sveter;
  • vložky na kabáty a bundy;
  • klobúk atď.

Gamma odtieňov a ich kombinácie

Rozhodnúť, čo nosiť gaštanové pančuchy, dávajte pozor na fotografiu, ako sú kombinované rôzne odtiene tejto hlbokej farby.

Pantyhose zaujímavo preplnené v obrazoch pre klub a stranu

Ak je to bordó s opatrnosťou v červenom tóne, môžete si vziať jasnejšie, sýtejšie a teplejšie farby.

Ženy si častejšie vyberajú stlmené odtiene vínovej farby so starostlivosťou v hnedej farbe. Vyzerajú najzaujímavejšie a veci béžových odtieňov sú s nimi dobre kombinované.

Jasný luk

Takže najlepšie s bohatou burgundskou kombináciou:

  • tmavo modrá;
  • Khaki;
  • tóny horčice;
  • tlmené oranžové a červené;
  • rôzne odtiene sivej;
  • béžová;
  • odtiene hnedej a fialovej;
  • ako aj klasická čierna.

Obrázky v štýle ležérne

Obrázky so šortkami

Vínové pančucháče a v zime av demi sezóne by sa mali nosiť s kraťasmi a sukňami, lepšie ako tieto šaty šatníka, nič nemôže ukázať ich farbu.

Šortky a sukne vyzerajú najlepšie s farebnými pančuškami

Pokúste sa vybrať šortky mierne objem s vysokým nasadením. Ich odtieň môže byť zo zoznamu uvedených kombinovaných farieb, ale ako ukazuje prax, na obrázkoch najlepšie vyzerajú čierne a tmavo hnedé šortky s kockovanou potlačou.

Zaujímavé: Teplé zimné šortky: prehľad modelov

Capron tieň bordó a minisukne

\ t

Minisukňa je skvelou alternatívou k módnym šortkám. To tiež umožňuje preukázať krásu nôh a nezvyčajné farby pančucháče. Najjednoduchší spôsob, ako kombinovať s bordó pančuchy mini čierne.

Štýlový luk je pre vás jednoduchý, ak si vyberiete sukňu tmavomodrého tónu. Zaujímavým a nezvyčajným vzhľadom bude mini horčica a sivý odtieň.

Venujte pozornosť najvhodnejšiemu obrazu podobného lichobežníkovej sukni alebo modelom.

Midi sukne

Sukne Midi nie sú zlé s farebnými kaprami, ale nie všetky štýly sú vhodné pre takýto obraz, pretože len malá časť nohy je odkrytá, obraz je zložitý a strihaný. Mierne rozšírené sukne alebo lichobežníkové sukne vyzerajú harmonickejšie, je oveľa ťažšie vybrať spodnú rezanú ceruzku.

Ak sa rozhodnete pre tento odvážny krok, dávajte prednosť tmavo modrým alebo čiernym odtieňom, ktoré vyzerajú najviac organicky. V podobnom formáte je možné dobre kombinovať aj sivé tóny.

Textúra plisse vyzerá neobvykle, romanticky a zaujímavo. Jedná sa o ženské a nežné modely, a to ako v strednej dĺžke, tak v mini verzii.

Monoluke

Najjednoduchší spôsob, ako vytvoriť harmonický obraz s bordómi pančuchami, je vyzdvihnúť monoluk. K tomu si vezmite rolák, kraťasy, sukňu alebo šaty vo farbe pančuchových nohavíc. To bude základom obrazu.

Monoluk

Dokonale dopĺňa jeho kabát, topánky aleboČlenkové topánky v čiernej a tmavo modrej farbe. Tmavo hnedé vrchné oblečenie a topánky budú vyzerať harmonicky v takom štýlovom luku.

Ak sa vám páči originálny a jasný obraz, urobte jeden z prvkov monoluku kontrast, napríklad položte si sukňu tlmeného oranžového alebo sivého.

Kombinácia vínovej a tmavomodrej

Bolo by pekné, keby ste si vyzbierali oblečenie s kontrastnými úpravami vo forme línií: horizontálne, diagonálne a vertikálne. Zriekajú všeobecné pozadie, stávajú sa prízvukmi obrazu a nastavujú dynamiku.

Ročník

Neobvykle, spolu s tmavými bordó pančucháče vyzerať obrazy v retro štýle. To môže byť návrat v 20. rokoch minulého storočia s ceruzkou sukne, kabát cez blúzku a kabát s výrazným pásom. Ideálny doplnok podobného obrazu klobúka, rovnako ako topánky v retro štýle.

Retro obraz v duchu 20. rokov

Nie je to zlé vzhľad hnedé pančucháče s kostýmmi v romantickom štýle, vyrobené zo zamatu a čipky. Môžu byť pripísané kráľovské gule na strih a dekor, ale výzdoba a silueta bude trochu skromnejšie a jednoduchšie.

Venujte pozornosť takýmto komplexným tkaninám, ako aj romantickým obrazom, najlepšie kombinujte burgundské polopriehľadné čiapky.

Obrázky so šatami

Najjednoduchší spôsob, ako kombinovať hnedé pančuchy, je nosiť šaty. V tomto prípade jednoducho zdvihnite farbu a textúru. Môže to byť:

  • klasická kostýmová tkanina;
  • dobrézahalená pletenina;
  • bavlnená bielizeň, ktorá drží tvar.

Obrazy sú takmer vždy ženské a mierne romantické. Príklady:

  • čierne šaty s bielym golierom;
  • našuchorený vznešený model v romantickom štýle, ktorý je úspešne doplnený hrubými topánkami;
  • oblečenie z priesvitnej čipky.

Zaujímavé: Módne teplé šaty na jeseň a zimu

Kotníkové čižmy

\ t

Najlepšie zo všetkého dopĺňajú obrazy s pančuchovými topánkami Bordeaux. Hlavná vec v nich je stabilná päta. Materiál, z ktorého sú vyrobené, nezáleží. Môžete tiež nájsť kárované tlačové topánky. Zo všetkých možných prípustných ozdobných šnurovaní je povolené.

Aká je najlepšia kombinácia vínových pančuchových nohavíc?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Topánky

Najzaujímavejšia vec s bordó capron vzhľad topánky vintage plánu s dodatočným popruh okolo členku a vertikálny pás od špičky.

Sukňa s ceruzkou a čiara A

Tiež to nie je zlé v kombinácii s pančuchami podobného tónu topánok s nízkou rýchlosťou a oxfordmi, môžete to vidieť na fotografii.

Bordová pančucháče a béžový trenčkot

Khaki

Neočakávanou kombináciou pre mnohých je trend.vojenský v kombinácii s farebnými kapronkami. To môže byť rozšírené tričko šaty. Noste ho s plášťom a hrubými topánkami.

Vojenské a pančuchové nohavice

Klasické bundy v parkoch vyzerajú harmonicky v obrazoch s bordómi kaprónového tónu.

S pletenými šatami

V zime sa pletené šaty kombinujú s pevnými pančuchovými nohavičkami. Kotníkové topánky s podošvou, podrážkou a vysokými topánkami ich môžu doplniť. Takéto obrazy sú vhodné na relaxáciu v prírode, ako domáce oblečenie, ako aj na prechádzky a stretnutia s priateľmi.

Kombinácia kaprónových a pletených šiat

\ t

S koženými výrobkami

Veľmi zaujímavé v kombinácii s farebnými farbami kapronov z ekologickej kože alebo prírodných kožených materiálov:

  • sukne;
  • kraťasy;
  • šaty.

Šaty z ekologickej kože a kapradia claretron

Bude to prísne luk, elegantné alebo provokatívne, záleží na topánkach, ktoré si vyzdvihnete a na štýle samotného oblečenia.

Zaujímavé: Kožená sukňa-a-line: vyberieme luku

Tlač ako prízvuk

Zdá sa, že svetlé pančuchy bordovej sýtej farby s potlačou sú príliš zložité a nasýtené. To je pravda, ale častejšie než táto táto vlastnosť kapron pomáha uľahčiť proces výberu iných vecí, aby sa vytvoril harmonický obraz.

  • Pančucháče s potlačou malých bodiek dokonale kombinovaných s lichobežníkovými šatami a sukňami.
  • imitujúce pančuchy Kapron,sukňu dopĺňajú v romantickom štýle. Pravidelná daň mini bude vyzerať preč.

Pančuchové nohavice so vzormi

Po štúdiu podľa fotografií a odporúčaní, s tým, čo nosiť bordó pančuchy, si môžete vytvoriť svoje vlastné verzie obrázkov pre rok 2019. Nezabudnite na hlavné pravidlo odtieňov: nemiešajte teplé a studené v jednom luku.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané12/25/2018Štítky: