Pánska móda jeseň-zima 2018-2019: novinky a trendy

Pánska šatníková skriňa dnes, rovnako ako žena, by mala spĺňať všetky hlavné módne trendy, preto vo svojich zbierkach sezóny jeseň-zima 2019-2019 dizajnéri ponúkli úplne nové nápady a trendy, ktoré ocenia jasnú a odvážnu osobnosť. , A ak k tomu patríte, pozývame vás, aby ste sa zoznámili s „čerstvými“ trendmi nadchádzajúcej jesennej sezóny v segmente pánskej módy.


„Výbušné“ trendy nadchádzajúcej jesene

Pánska móda sa v tomto roku vyznačuje futuristickými a dokonca nehoráznymi trendmi, ktoré možno vidieť na väčšine fotiek, ktoré predložili blogeri z rôznych relácií. Medzi nimi je však možné určiť najrelevantnejšie a najdôležitejšie - nositeľné trendy, ktoré určite zaujmú moderných Kazánov. Patrí medzi ne:

 • Klasika. Prísne obchodné obleky sú neotrasiteľným základom pánskeho šatníka. Moderným mužom ponúkame štandardné výrobky čiernej, modrej a sivej farby, ako aj absolútne neštandardné verzie svetlých farieb s lesklou textúrou.
 • Bunka. Trend, ktorý je relevantný už viac ako rok, ktorý si čoraz viac získava svoju popularitu. Okrem kostýmov a nohavíc, stylisti v nadchádzajúcom chladnom období ponúkajú pohľad na bundy, kabáty, svetre a dokonca aj topánky vyrobené v tejto tlači.

Vrchné odevy pre mužov

 • Farbenie zvierat. Trench kabáty, bundy a kabáty, zdobené leopard, tiger tlač alebo zebra tlač bude len požehnaním pre mimoriadneosobnosti. A vďaka tkaninám rôznych textúr a farebnému dizajnu týchto produktov budú nezabudnuteľné a štýlové obrazy.
 • Koža. Je ideálny pre odvážnych a brutálnych mužov. Bundy, kožené bundy a plášte z pravej kože pomôžu vytvoriť nielen odvážny, elegantný obraz, ale aj chrániť ich pred jesenným počasím.
 • Kožušina. Kožušiny a kožušiny z ovčej kože s prírodnou kožušinou môžu zdôrazniť nielen solídny stav ich majiteľa, ale aj jeho rafinovaný zmysel pre štýl. Okrem štandardnej farebnej palety používanej pre tieto produkty prezentovali dizajnéri jasné a efektívne modely so súčasnou kombináciou viacerých farieb a typov kožušín pre fanúšikov odvážnych riešení.

Teplé a štýlové spodné bundy

 • Retro štýl. Oliver Spenser vo svojej kolekcii jeseň-zima ponúkol mužom nosiť predmety s vintage poznámkami. Orezané nohavice, bundy s navinutými rukávmi a objemné kabáty budú vynikajúcim základom pre vytvorenie štýlového mužského obrazu.
 • Športový štýl. Dnes sú v móde absolútne všetky veci, ktoré sa nejakým spôsobom podieľajú na športe, či už ide o štandardné tenisky alebo malú športovú tašku.
Dôležité! Stylistom modernému človeku sa odporúča kombinovať prvky športu s klasickým štýlom, čím sa vytvorí módny fúzny luk.

Zaujímavé: módne pánske účesy pre krátke vlasy 2019

 • Vrstvenie. Bunda cez kabát, polokošele na sveter, rovnako ako šortky s legínkami a mnoho ďalších podobných kombinácií - lentrendov súčasných módnych trendov.
 • Celkový celkový vzhľad. Napriek tomu, že táto výbava nie je veľmi praktická, najmä v jesennom nepriaznivom počasí, dizajnéri bezohľadne navrhujú nosiť ju v nadchádzajúcej sezóne, riediť obraz rôznymi farebnými doplnkami.

Viacvrstvový obrázok

 • Odoslanie. Pre milovníkov kreatívnych a šokujúcich módnych domov ponúkajú stredne dlhé sukne so záhybmi, dlhé záhyby, transparentné peignoirs a korzetové šaty. Živé floristické motívy na týchto produktoch pomôžu dotvoriť obraz.

Najvyššie povinné veci módneho šatníka pre mužov na jeseň

Napriek skutočnosti, že pánska móda v roku 2019 je veľmi pestrá a premenlivá, stále existujú veci, na ktorých sa zástupcovia nadpolovičnej polovice spoločnosti v nadchádzajúcej jesennej sezóne nezaobídu. Patrí medzi ne:

 • Vest. Prvok oblečenia, ktorý vám pomôže zohriať sa v chladnom období a zároveň vytvoriť elegantný mužský vzhľad. V súčasnosti sú v móde klasické modely kostýmových tkanín a úpletu s farebnými ornamentami, rôzne vzory a dokonca aj fotografické obrazy kreslených postavičiek a slávnych osobností.

Módne vzhľad chlapcov

 • Bombardér. Toto je neotrasiteľný vodca medzi mužskými odevmi, ktorý si podmanil viac ako jedno srdce moderného dandy a ktorý sa právom nazýva klasikou žánru. Čo sa týka štýlov, couturier ponúkol tento rok na jeseň, okrem klasických monochromatických verzií a neštandardných farebných kombinácií okrem bohatých fariebpočet prúžkov a iné ozdobné doplnky.
 • Dvojradový kabát. Prvok vrchného pánskeho oblečenia, ktorý sa nielen vrátil k móde, ale stal sa aj najvyšším trendom v kolekciách jeseň-zima 2019-2019. V chladnom období budú najobľúbenejšie produkty midi s malým skladacím golierom. Pokiaľ ide o tkaniny, musia byť vysoko kvalitné a drahé. Vaša pozornosť by sa mala venovať plášťom tvídu, vlny a kašmíru.

Módne kabáty

Dôležité! Ako klobúk na kabát si môžete vybrať klobúk, ktorý je dnes tak módny. Mal by byť rovnaký tón s vonkajším oblečením alebo niekoľkými tónmi tmavšími.

Zaujímavé: Pánska móda jeseň-zima 2019: hlavné trendy

 • Rifle. Sú správne považované za „večné“, pretože po desaťročia neboli v hodnotení medzi mužskými módnymi trendmi. Dnes, v trende, ako štandardné modely a varianty zdobené rôznymi pruhmi, kožušinové vložky a obojky. A tak, aby tieto výrobky mohli byť nosené nielen v teple, ale aj v chladnejších dňoch, džínsy boli tiež pridané s teplými obloženiami.
 • Kožené nohavice. V nadchádzajúcej sezóne budú mať mužský šatník. Produkty priameho strihu doplnené klasickou košeľou vytvoria zároveň elegantný a sexy obraz moderného macha.

Praktická khaki na jeseň bude v móde

 • Pláštenka. Okrem toho, že mu umožňuje ísť na prechádzku za zlého počasia, je tiežHlavným zameraním celého obrazu je módne dizajnérske riešenie vo forme neštandardného strihu, svetlý dizajn a všetky druhy farebných kombinácií.
 • Deka. Stal sa plnohodnotným zástupcom vrchného ošatenia, ako ženského, tak mužského šatníka. Monofónne alebo farebné tkaniny umožňujú obťažovať, a len hádzať ho ísť na prechádzku alebo neformálne stretnutie.

Snímky s bombardérmi

Pánska móda pre sezónu jeseň-zima 2019-2019 je veľmi rôznorodá a mnohostranná. Ak však pristupujete k podnikaniu kreatívne as náležitým pochopením štýlu, aj z takého kontrastu si môžete vybrať tie produkty, ktoré zdôrazňujú vašu individualitu a mužstvo.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené21.7.2018Štítky: