Ako krásne uviazať šál na hlavu

Akonáhle sa dozviete z nášho článku, ako nosiť šatku, budete mať možnosť vytvoriť najštýlovejší obraz. Tento módny doplnok dodá móde vždy eleganciu a eleganciu. Ak chcete byť mystery girl, čo je štandard štýlu a dokonalý vkus, ponúkame vám prejsť od teórie k praxi a naučiť sa správne používať šatku v luky.


Čo používate ako čelenku?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Ako si vybrať šatku podľa typu farby

Tajomstvo dokonale zladeného doplnku v jeho farbe. Poznanie vášho typu farby vám pomôže urobiť správnu voľbu.

Dievčatá s typom studenej farby sú rozkošné v šatkách zelenej, fialovej a modrej.

Pre ženy s teplou farbou odporúčame zastaviť voľbu na žiarivo červenej, ružovej, žltej a oranžovej farbe.

Výber farby podľa typu farby

Ak nakupovanie stále vyvoláva pochybnosti, použite jednoduchý trik. Pripojte vybraný výrobok na tvár a sledujte jeho účinok. Ak je koža svieža, vaše oči sú výraznejšie a ste atraktívnejší, to je určite vaša vec.

Niektoré triky

 • Farba šatky by nemala vyčnievať z hlavného súboru. univerzálnevoľbou bude príslušenstvo v čiernej, šedej, béžovej alebo bielej farbe.

Ak máte krásne výrazné oči, zdôraznite túto dôstojnosť s rovnakou farbou doplnku.

 • Pri vytváraní sezónnych lukov zohľadnite textúru šatky. Tepelné príslušenstvo bude v lete alebo na jar mimo prevádzky. A v zime nie je svetelný šifón vôbec vhodný.
 • Dievča v šatke by malo vyzerať bezchybne. O unavenej forme a nedostatku kozmetiky nemožno hovoriť. Ale okuliare, šarlátová rúž a sebadôvera budú najlepším doplnkom obrazu.
 • Ak príslušenstvo skĺzne na navíjanie, posypte ho a sprej na vlasy.
 • Je veľmi výhodné, ak sa viažu 2 zrkadlá. Vo veľkom, musíte sa pozrieť, keď vinutie, a malý pomôže správne umiestniť uzol v zadnej časti.
 • Invisibles je veľký život hack pre upevnenie padajúce šatku.

Štýlový luk s šatkou na hlave

Zaujímalo by ma:Ako uviazať šatku okolo krku: najlepšie spôsoby!

Turban a turban

Metódy viazania šatky na východný štýl sú opäť v trende. Pridajú vám neuveriteľné kúzlo av obraze prinesú dotyk exotiky. Takéto možnosti sú obzvlášť dôležité pre dievčatá s krátkymi vlasmi. Ale majitelia dlhých vlasov môžu tiež experimentovať s turbanom a turbanom.

Zaujímavé : Móda jeseň-zima 2019-2019

Dievča na fotografii naklonila hlavu dolu a zabalila ju dlhým šatkou, ktorá prechádzala cez jej čelo. Potom onaotočila postroj, položila ho do tvaru škrupiny a za výslednú ranu zastrčila okraj postroja.

Druhá metóda nie je menej štýlová. Je potrebné vytvoriť všetky vlasy vo vysokej rane. Potom by ste mali zakryť hlavu šatkou a zalomiť jej okraje okolo kužeľa. Tipy na šatku vyplniť podľa-out design.

V metóde 3 musíte zakryť hlavu šálkom tak, aby jej okraje boli vzadu. V oblasti krku otočte zväzok a naplňte ho okrajom pod príslušenstvom.

Turban bude vyzerať veľmi odvážne a módne ako na fotografii uvedenej nižšie.

Ak chcete tento dizajn zopakovať, musíte zložiť látku s trojuholníkom a pripevniť ju k hlave tak, aby ostrá hrana bola na prednej strane a dlhá je na zadnej strane hlavy. Okraje šatky by sa mali zdvihnúť nahor a vytvoriť uzol v čele, potom viesť k zadnej časti hlavy a upevniť. Posledným krokom bude maskovanie trojuholníkového hrotu pod uzlom na čele.

Zaujímavé : Učíme sa módne kravatu šatku

Hollywood štýl

Ak sa chcete pokúsiť o štýlový obraz celebrít alebo tajomných dievčat, stačí, aby ste týmto spôsobom šnúrku uviazali. Odporúčame vám, aby ste si na tento účel vybrali štvorcové a dosť veľké príslušenstvo, aby ste ho mohli otáčať okolo krku.

Takže začnime! Fold námestie uhlopriečne a hádzať do stredu na hornej časti hlavy. Potom prekryte hrany v prednej časti krku a pošlite ich späť. Zostáva len uviazať uzol pod zátylkom nad voľným okrajom.

Zaujímavé: Ako štýlovo zviazať pás cez kabát

Tradičná metóda

Móda - dáma je nepredvídateľná a je nemožné odhadnúť, aké novinky bude prezentovať. Napríklad, v sezóne 2019-2019, povzbudzuje moderné dievčatá, aby kravatu šál tradičným spôsobom.

Jeho podstatou je, že jednoducho položíte príslušenstvo na hlavu a spojíte okraje so spodnou časťou brady. Súhlasím, vyzerá to veľmi výnimočne!

Významní dizajnéri už vyskúšali tento spôsob viazania šatky vo svojich zbierkach. Po nich sa začínajú praktizovať celebrity, bloggeri a jednoduché dievčatá.

Cheeky Pirates

Túto možnosť sme pripravili pre tých najodvážnejších a najistých módy.

 • Preložte štvorcový šál uhlopriečne, aby ste ho premenili na trojuholník.
 • Hoďte ho cez hlavu tak, aby predná časť bola na čele a okraje boli na dne.
 • Uvoľnite konce a vytvorte uzol.

Kombinácia s plášťom

Vlnený šál bude vyzerať skvele s balónovým plášťom alebo sakom. Je to štýlová a praktická alternatíva k otravnému klobúku.

Pri výbere správneho príslušenstva pre vrchné odevy dodržiavajte tieto zásady:

 • kožená bunda dobre zapadá do svetlých doplnkov;
 • čierna bunda s šatkou fialovej alebo bordovej vyzerá štýlovo;
 • čerstvý vzhľad sa získa kombináciou svetlého oblečenia s modrou farboupríslušenstvo;
 • denimová textúra vytvára zaujímavú kombináciu s Arafatom;
 • Hnedá bunda alebo pláštenka vyzerá skvele s bielym šatkom, ktorý je ozdobený ornamentami.

Tieto metódy budú odpoveďou na otázku, ako nosiť šatku s plášťom.

 • Preložte výrobok do úzkeho pásu, zakryte jeho hlavu a vráťte okraje dozadu. Prekročte konce šálu v spodnej časti hlavy a prineste späť. Konečným nádychom je uzol v spodnej časti brady.
 • Preložte výrobok v tvare trojuholníka, prehoďte ho cez hlavu, otočte dlhé konce okolo krku a upevnite ho v zadnej časti s úhľadným uzlom.
 • Nasaďte príslušenstvo na hlavu a jeho okraje pritiahnite zauzleným chrbtom. Potom musíte prejsť konce nad hlavou a re-tie uzol späť v zadnej časti hlavy.

Možnosti trendu

Zaujímavé : Módna šatka arafatka - úspešná akvizícia pre rok 2019

Kombinácia s kožou

Elegantný kabát a krásna módna šatka sú perfektnou kombináciou. Použite ho pri vytváraní vlastných jedinečných obrázkov!

 • Hodváb, šifón, vlna alebo bavlnená šatka sa dobre hodia kašmírovému kabátu. Voľba závisí od ročného obdobia.
 • Monochromatický vrchný odev umožňuje použitie viacfarebného príslušenstva.

Naša kolekcia fotografií bude odpoveďou na otázku, ako nosiť šatku s kabátikom.

 • Najjednoduchší spôsob je dať si na hlavu šatku a potom hodiť jeden z okrajovcez rameno.
 • Môžete viazať šatku vo forme šatiek.
 • Klasika tohto žánru je hollywoodskym spôsobom.
 • Na jeseň môžete zmeniť šatku na elegantný obväz.

Zaujímalo by ma: : Ako uviazať šatku okolo krku: najlepšie spôsoby!

Kombinácia s kožou

Elegantný šál bude vyzerať skvele s kožou v zime. Toto je klasický vzor štýlového a praktického obrazu.

Módne trendy ponúkajú modernej pani niekoľko spôsobov, ako uviazať šatku s kožuchom.

 • Hollywoodska technika, ktorú sme opísali skôr, by bola veľmi užitočná.
 • Tento nezvyčajný spôsob vás zmení na skutočnú orientálnu krásu. Musíte zabaliť hlavu s látkou, natiahnuť jej hrany na vrchole a zviazať s čelom alebo na zadnej strane hlavy - ako sa vám páči. Výsledný uzol môže byť ozdobený elegantnou brošňou.
 • Šatka vo forme obväzu tiež vyzerá ako koža. Ak chcete takto viazať príslušenstvo, musíte z neho vytvoriť obdĺžnikový pás a hodiť ho nad hlavu. Kravatu krásny uzol na jednej strane chrámu, a skryť konce šatky pod obväz.

Zaujímavé : Kožušinový kabát a klobúky: tajomstvo kombinácií!

Hlavné tabu

Venujte pozornosť! V týchto tipoch zachránime našich čitateľov pred módnymi chybami.

 • Pavloposadsky príslušenstvo so vzormi nebude vyhovovať bacuľaté dievča s ružovými tvárami. Výnimkou by bola túžba vytvoriť obraz ruského roľníka.
 • Plné dámy s malým krkom by nemali nosiť šatku.
 • Ľahký kožušinový odev len zriedka akceptuje okolie svetlého vzorovaného doplnku, ale s tmavým odevom vyzerá taká šatka skvele.
 • Bunda s kožušinovou kapucňou sotva dobre zapadne do klasického šatku.

Šály Pavloposad - pre skutočné ruské krásy

Teraz ste vyzbrojení módnymi tipmi ako nosiť šatku v zime alebo v lete. Takéto poznanie je rozhodne moc, pretože s nimi budete najštýlovejší a najkrajší!Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané28.11.2018Štítky: