Dámska kolekcia Chanel na jar - leto 2019 (foto z výstavy)

Brilantný francúzsky módny návrhár Karl Lagerfeld udivuje módy po celom svete. Skvelý zmysel pre štýl, neuveriteľná prezentácia ženskosti v kombinácii s trendmi a trendmi - to všetko je zakotvené v modelovej rade nových kolekcií. Nedávna výstava kolekcie Chanel pre jaro-leto 2019 ukázala, že maestro ľahko použil najobľúbenejší štýl bielizne v neformálnom a obchodnom oblečení a zriedil ju veľmi jemnými pastelovými tónmi rôznych farieb.

Štýlová neobvyklá veľká klietka a firemný vzor husej nohy - to všetko zdôrazňuje nekomplikovaný strih s čistými líniami. Komentáre k stylistom nájdete nižšie.

Navrhovaná kolekcia Chanel (Chanel) na jar-leto 2019 na fotografii ukazuje takmer všetky modely a štýly, ako aj spôsoby, ako vytvoriť skutočné denné celkové luky. Nie je ťažké sledovať jednoduché kombinácie, pretože všetky veci jednoznačne odrážajú použité materiály a paletu farieb.

Nová kolekcia Chanel demonštruje všetky súčasné trendy, ako naznačujú komentáre stylistov:

  1. vo veľkom počte navrhovaných modelov vyrobených v ľanovom štýle;
  2. bundy a bundy majú konštantný "mäkký" alebo zaoblený strih, ale zároveň môžu kombinovať pomerne zaujímavú klietku;
  3. Abstraktné výtlačky sa používajú v šatách, vo všeobecnosti pripomínajúcich kvetinové a listnatémotívy;
  4. čisté farby sa prakticky nepoužívajú, nahrádzajú sa tlmenou pastelovou paletou (ružová a broskyňová, sivá a prášková, nahá a béžová);
  5. hojnosť výzdoby, počnúc lemovaním spodnej časti výrobku, lemom sukne so širokým pásikom čipky, rôznymi závesmi, výšivkami a detailmi nad hlavou;
  6. zaujímavé výtlačky a možnosti kombinovania vecí, ktoré sa zdajú byť úplne prepojené s rôznymi rozhodnutiami štýlu;
  7. tvídové bundy sú prišité z materiálov s hrubou väzbou.

Presvedčte sa však a vychutnajte si veľké umenie, ktoré bolo prezentované v bezprostrednej blízkosti bulváru Champs Elysees v Paríži. Predmostí sa stali palácom Veľkého paláca. Dámska kolekcia Chanel pre rok 2019 je uvedená na fotografii z výstavy ďalej na tejto stránke. Chceme nakresliť množstvo jedinečných nápadov na vytvorenie vášho nového obrazu pre nadchádzajúce teplé obdobie. (36 )


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené02/28/2018