Fotografie hviezd v plavkách bez photoshopu

Hviezdy sa vždy objavujú pred nami na fotografii v krásnych plavkách s dokonalými proporciami tela. Avšak, obraz na obrázku nie je vždy pravda, pretože mnoho moderných celebrít je horlivý Photoshop fanúšikov. Pracujme teda s tými slávnymi osobnosťami, ktoré sa môžu pochváliť krásnymi krivkami a pre ktorých je žiaduce navštíviť telocvičňu.


Potrebujeme spracovanie fotografií celebrít?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Celebrity na pláži v plavkách

Zaujímavé : 2019 Benátsky filmový festival: kostýmy hviezd!

Hollywoodske hviezdy

S nástupom obdobia dovoleniek, mnoho svetových celebrít ísť na pláž a predviesť svoje módne a drahé haute couture plavky. Na niektorých sedia ako rukavica a na iných zdôrazňujú chyby „vydutia“ postavy. Nižšie sme priniesli najviac "čerstvé" fotografie bez dodatočného spracovania Photoshopom z hollywoodskeho štýlu ikon, ktoré sa paparazzi podarilo získať toto leto.

Celebrity v pokoji

 • Dakota Johnson.Dnes je to jedna z najvyhľadávanejších hollywoodskych hviezd, ktorá získala celosvetovú popularitu vďaka úlohe Anastacia Steele z trilógie „50 odtieňov šedej“, kde je vystavená,preukázal krásne a štíhle telo.

Dakota Johnson

Ako je vidieť z foto fragmentu z natáčania tretej časti toho istého filmu, žlté bikiny ideálne sedí na Dakote. Jedinou nevýhodou jej postavy je mierne klesajúci zadok, ktorý by sa dobre napumpoval.

Dakota Johnson na dovolenke v Miami

 • Katy Perry.Jasný a charizmatický spevák v živote má správne proporcie postavy, ktorá je zdôraznená elegantnými plavkami módnej modrej farby. Kety by mali udržiavať len dosiahnutý výsledok a vybrať modely plaviek s vyššou teplotou topenia.

Katy Perry

 • Jessica Alba . Sexy a elegantná na fotografii v živote, je živým príkladom obdĺžnikového športového typu postavy, ktorá ďalej zdôrazňuje nie celkom dobre zvolené plavky. Jessica by mala spomaliť rytmus v jej športových aktivitách a venovať pozornosť typom fitness, ktoré pomôžu vytvoriť hladké krivky postavy presýpacích hodín.

Jessica Alba

 • Scarlett Johansson . Veľkolepá a flexibilná Nataša Romanová z filmu „Mstitelia“ v živote nie je tak plastická. Ako možno vidieť na fotografii, Scarlett Johanssonová získala niekoľko kíl navyše, čo by sa nezranilo, najmä v oblasti tlače.

Scarlett Johansson

Zaujímavé : Módne oblečenie a štýl hviezd

 • Fergie . Na 43, Fergie má vynikajúce proporcie tela, ktoré by závidel.mladšie dievčatá. Čokoládová farba bohatá na plavky len zdôrazňuje nie tak veľkolepé výhody umelca.

Fergie

 • Lady Gaga . Túto fotografiu Lady Gaga možno nazvať jedným z najviac nešťastných. Vzhľadom k extra kíl, voľnej kože, rovnako ako celulitídy, tento veľmi výstredný spevák často uchýli k pomoci Photoshopu, a na jej stránkach na internete odhaľuje už retušované "ideálne" proporcie.

Lady Gaga

Dôležité! Psychológovia vo Veľkej Británii dokázali, že fotoreportáž korigované fotografie hviezd vyvolávajú depresívny stav u mladých ľudí,, čím sa zvyšuje miera samovraždy. Vláda preto zvažuje rozhodnutie zakázať používanie Photoshopu v rôznych periodikách.

Lady Gaga

Zaujímavé : Hviezdy v mladosti a teraz: porovnať!

 • Drew Barrymore . Fotografia bohužiaľ ukazuje, že postava Drewa prešla. Namiesto hladkých kriviek a sexuálnych obrysov, Drew Barrymore do značnej miery získal extra kíl, čo vo vzťahu k malému prsníku ďalej zvyšuje objem proporcií.

Drew Barrymore

 • Jennifer Aniston . Krása zo série „Priatelia“ nás potešila už roky a roky nielen svojimi úspechmi, ale aj jej zmyslom pre vôľu, pretože všetci vieme, že bývala plnená. Dnes má Jennifer krásnu postavu, ktorú jej súčasníci môžu závidieť. Avšak, miernevydutý bruško a malé prsia kazia celkový obraz trochu, takže herečka by mala pracovať najmä na týchto miestach.

Jennifer Aniston

 • Britney Spears . Postava Britney môže byť nazývaná práve dokonalá. Krásne proporcie, dobre upravená koža a neprítomnosť nadbytku telesného tuku naznačujú spevákovu náklonnosť k správnej výžive a láske k športu. Ale plavky Britneyho si mohli vyzdvihnúť ďalšie plavky, pretože hrudník vypadávajúci z busty nevyzerá celkom eticky a trochu neupravený.

Britney Spears

Zaujímavé : Trendy džínsy - príklady z hviezd

Domáci guru plážového štýlu

Domáce hviezdy nie sú ďaleko za Hollywoodom a tiež radi predvádzajú svoje plavky nielen z obalov časopisov, ale aj z jednoduchých fotografií, ktoré sami nahrajú na internet bez spracovania pomocou Photoshopu.

Hviezdy v plavkách

 • Victoria Bonya . Bývalý účastník televízneho seriálu „House-2“ je už dlho známy svojimi krásnymi a sexy obrysmi postavy. Avšak, v poslednej fotografii z jej dovolenky v Cannes, Victoria sa objavil s dostatočným množstvom celulitídy na nohách. K týmto obvineniam v ich prospech tele-diva odpovedal a povedal, že paparazzi k nemu špeciálne pridali „pomarančovú kôru“, aby získali senzačné zábery.

Victoria Bonya

 • Alena Vodonaeva.Ďalším „absolventom“ televízneho prijímača, ktorý sa na rozdiel od Boni podarilo nielen zachrániťv čase, jeho prirodzenom šarme a sexualite postavy, ale stále v nej dosiahnuť dokonalosť.

Alena Vodonaeva

 • Olga Cabo . Je to jedna z ruských hviezd, ktorá sa napriek svojej 50-ročnej dobe nebojí predstavovať pre fotoaparáty bez make-upu a v plavkách.

Olga Kabo

 • Anfisa Chekhov.Po rozvode sa stala dosť tenkou a teraz neváhá zverejniť svoje fotografie na Instagrame, vrátane celkom otvorených outfitov a samozrejme aj plaviek. Okrem hladkého tvaru postavy a zastrčených nôh má Anfisa tiež nádhernú hruď, ktorá je hriechom, ktorý sa nesmie pochváliť.

Anfisa Chekhova

 • Polina Gagarin . Skvelá speváčka, ktorá vďaka svojej sile vôle a práci s osobným trénerom dokázala odhodiť niekoľko desiatok kilogramov a získať krehkú ženskú postavu, ktorú elegantné červené plavky zdôrazňovali.

Polina Gagarina

Zaujímavé : Neúspešná plastická chirurgia hviezd: foto pred a po

 • Regina Todorenko . To je jedna z tých fotografií, v ktorých sa slávny televízny moderátor stále snaží skryť svoje tehotenstvo. Príliš zvedavé osobnosti si však ešte všimli, že už majú zaoblené bruško.

Regina Todorenko

Zaujímavé : hviezda stratila váhu: fotografia pred a po

V článku sme priniesli najfarebnejšie fotografie hviezd v plavkách, ktoré vytvorili novinári v lete 2019. Na nichje vidieť, že veľmi málo predstaviteľov hviezdnej elity má presne tie „telesá“, s ktorými sa chvália z obálok lesku. A ich krásne postavy a dokonalú pleť - to je hlavne zásluha Photoshopu.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené10.26.2018Štítky: