Inteligentné kožušiny z ekologickej kožušiny

Kožušinové plášte vyrobené z umelej alebo ekologickej kožušiny v roku 2018 sa stali skutočným „prielomom“ v módnom priemysle. Ľahká váha, nezvyčajný dizajn, jednoduchosť starostlivosti a samozrejme aj rozpočtové náklady podplatili nielen moderné módy, ale aj svetoví dizajnéri, ktorí vo svojich zbierkach prezentovali rôzne modely. Budeme o nich hovoriť neskôr v článku.


Umelé alebo prírodné - ktoré kožušiny si vyberiete?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

„Nové“ trendy pre nadchádzajúcu sezónu

Tieto zimné módne požiadavky sa kladú nielen na veci, ale aj na vrchné odevy. Preto, ak sa rozhodnete kúpiť kožušinu z ekologickej kože, odporúčame vám, aby ste uprednostňovali modely uvedené nižšie.

 • S golierom . Obzvlášť dôležité sú kožušinové výrobky s golierom v roku 2018. Môže to byť dvojradový alebo otočný, stojaci alebo „mandarínsky“. V každom prípade tu golier slúži ako hlavný prízvuk. Čo sa týka veľkostí, obojky sú povolené, malé aj s pomerne objemným strihom, ktorý úplne pokrýva ramená.

Dôležité! Kožušiny z eko-kožušiny bez goliera tiež nie sú horšie ako ich pozície. Hlavnou vecou je, že rukávy v nich by mali mať raglánový strih, a celý výrobok by mal byť šitý z kožušiny s dlhým vlasom.píle.

Štýlové modely bez goliera

Zaujímavé : Kožušinový kabát a klobúky: tajomstvo kombinácií!

 • Biela . Hoci snehobiely kožušiny sú považované za pomerne nepraktické nosiť ako zástupcovia vrchného ošatenia, dnes sú v móde. Obzvlášť populárne budú zámorské modely. Ľahký plyš alebo s dlhou srsťou nielen nepokazí postavu, ale aj vizuálne vytvorí vzdušný a šľachtický obraz.

 • Farbené gradientom . Viacfarebný gradientový úsek je „horúcim“ trendom nadchádzajúceho roku 2019, ktorý sa používa nielen v kozmetickom priemysle, ale aj vo výrobe odevov, vrátane topu. Prechody môžu byť hladké, a to ako v rámci jednej palety, tak v kontraste vo forme pomerne „kričajúcich“ kombinácií.

Kožušiny s gradientovým efektom Bella Potemkina

 • V štýle patchworku . Kožušinový kabát z kusov kožušiny z rôznych veľkostí, textúr a farieb vyzerá veľmi chytľavo a dokonca kreatívne. Preto sú teraz tieto štýly prítomné v takmer všetkých kolekciách popredných módnych domov. Napríklad Braschi a Dolce & Gabbana vydali modely kožuchov, vytvorené z farebných kožušín.

Dolce & Gabbana

Tom Ford sa však rozhodol tenké kožušiny zredukovať na úplne iné tkaniny. Výsledkom bola kombinácia produktov pozostávajúcich z 5 až 6 úplne odlišných plátien.

Kombinované kožušiny Tom Ford

Zaujímavé : Módne umelé kožušiny

 • So zvieracím farbivom.Ďalší trend, ktorý je pevne zakorenený na módnych pódiách a stal sa neoddeliteľnou súčasťou dizajnu vrchného ošatenia. Najdôležitejšie budú ekokožeže s farbou jaguára, tigra a leoparda. S ohľadom na farby, to môže byť ako prirodzená paleta vlastné týchto zvierat, a svetlé výrobky, vyrobené v kyslej farbe.

 • S kvetinovými vzormi.Mierne nezvyčajný dekor pre kabáty, ale táto zima je na nich stále prítomná. V móde sú výrobky husto "posiate" s sedmokrásky, ruže, gerbery, maky, rovnako ako neobvyklé rastliny. Podľa stylistov sa takýto kožušinový kabát stane nielen hlavným zameraním celého luku, ale tiež výrazne zvýši náladu jeho majiteľa v chladnom počasí.

 • „Šachovnica“.Jednoduchá kockovaná tlač nikoho prekvapí. Čiernobiela bunka napodobňujúca farbu šachovnice sa dnes stala novinkou, ktorá sa rýchlo získava na popularite. V tomto prípade to môže byť, ako klasický výkon kockovanej tlače vo forme štvorcov a diamantov.

Dôležité! Stylisti odporúčajú nosiť kockované kožušiny nielen ako jasný doplnok k obrázku, ale aj v plnohodnotnom celkovom luku.

 • S „perím“.Ľahké eko-kožušiny napodobňujúce krídla vtákov sa stali módnym hitom tejto sezóny, ktorá sa nachádza na takmer všetkých fotografiách s obrázkami najštýlovejších lukov. Tento výsledok sa dosahuje vďakapoužitie umelej kožušiny s tenkým a veľmi dlhým vlasom, čo v dôsledku toho vytvára efekt opeřenia.

Zaujímavé : S tým, čo nosiť kožuch bez kapucne: užitočné tipy, foto

 • Colored Plush “. Dizajnéri sa rozhodli presunúť malú letnú farbu v zime do šedej a ponúkli módne farebné plyšové kabáty ženám módy. Červená, ružová, citrónová žltá, svetlomodrá atď. bude jasným doplnkom zimného oblečenia.

 • Ultra Long.Dlhé kabáty, ktoré úplne pokrývajú topánky, sú luxusné predmety, ktoré už získali sympatie kritikov v módnych prehliadkach. Okrem toho, že spoľahlivo chránia pred vplyvom počasia, sú tiež účinným doplnkom k obrazu. Čo sa týka štýlov, môžu to byť klasické modely a skôr kreatívne výrobky na opasku vo forme rúcha s príliš veľkým golierom.

Zaujímavé : Kožušiny 2019: hlavné trendy sezóny!

Skutočné štýly

Módne trendy nadchádzajúcej zimnej sezóny ovplyvnili aj kožušiny. V trende budú produkty priame aj skôr nezvyčajné asymetrické rezy. Avšak medzi radom produktov, ktoré ponúkajú dizajnéri, stylisti odporúčajú venovať osobitnú pozornosť nižšie uvedeným možnostiam.

 • Kožušinové saká.Krátke mini-kabáty, viac pripomínajúce bundy v štýle, sa stali jednou z hlavných nevyhnutností zimného šatníka. Môže to byť, ako produkty priameho alebo zámorského strihu, a vo forme bombardérov s koženými manžetami.

 • Kožušinový plášťKožušiny, ktoré úplne opakujú strih srsti, sú nielen veľmi praktické na nosenie výrobkov, ktoré sa zahrejú v zime, ale aj celkom elegantné modely, ktoré dodajú obrazu vysokú cenu a lesk. Pre milovníkov klasických riešení, návrhári ponúkli možnosti pre norky, ktoré sú natoľko realistické, že vytvárajú efekt, akoby boli vytvorené z prírodnej kožušiny. Milovníci kreatívnejších produktov boli prezentovaní s viacfarebnými modelmi kožuchov zdobenými farebnými potlačami.

Zaujímavé : Dámske módne kabáty jeseň 2018: trendy, fotografie, novinky

 • Poncho a Capes . Títo predstavitelia vonkajšieho oblečenia sa však plynule presúvali z jari do zimných trendov. Kožušinové čiapky a ponča sú jednoducho plné svojej rôznorodosti dizajnov a farieb. Stylisti odporúčajú nosiť takéto výrobky s dlhými rukavicami z jemnej lakovanej kože alebo matnej kože, ako v príkladoch uvedených na fotografii v našom článku.

 • Hyper-objem.Jednoduchý dohľad dal cestu k masívnym produktom, ktoré sú doslova niekoľko veľkostí väčšie. Pokiaľ ide o dĺžku, to môže byť, ako ultra-krátke kožušiny a "avtoledi", a výrobky strednej dĺžky s asymetrickým rezom.

 • Transformátory.Originálne štýly kožuchov, ktoré pred transformáciou vyzerajú ako klasické kabáty, a potom sa zmenia na štýlové a sofistikované kožušinové vesty. Tajomstvo je, že rukávy sú pripojené k produktu.pre špeciálne upevňovacie alebo skryté zipsy. Rovnakým spôsobom môžete nastaviť dĺžku srsti, ako aj prítomnosť kapucne.

Kožušinové kabáty vyrobené z ekologickej kožušiny dnes zaujali hodné miesto vedľa výrobkov z kožušiny prírodného pôvodu. V skutočnosti, podľa recenzií na internete, to nie je len rozpočet ekvivalent drahších modelov, ale aj oveľa praktickejšie pri nosení výrobku, ktorý nie je úplne hrozné pre zlé počasie. Okrem toho, na rozdiel od prírodných kožušinových plášťov, umelé prekvapenie s obrovským množstvom rôznych štýlov a vzorov, medzi ktorými si každá žena módy môže nájsť svoju vlastnú.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané11/19/2018Štítky: