Oblečenie, ktoré štíhla postava

Každé dievča potrebuje niekedy tenké oblečenie. Pozrime sa spoločne na základné modely, ktoré budú vyhovovať všetkým módnym ženám.


Hlavné trendy, ktoré sú chudnutie

  • Šaty z vône

Šaty na vôňu - ideálne pre každodenný život. Tento štýl vyhovuje každému dievčaťu, bez ohľadu na výšku alebo typ postavy. Zvláštnosťou tohto oblečenia je, že musí existovať uhlopriečka, ktorá je vytvorená vôňou.

Vizuálne ťahá siluetu, robí obraz vyváženým a pevným. Pre každodenný život by ste si mali vybrať klasické neopatrné možnosti s vôňou v spodnej časti as opaskom. Ak chcete viac nezvyčajné verzie, potom sa pozrite na prehodené modely s strapcami alebo objemné luky.

Venujte pozornosť! Šaty s flounces štíhle plné ženy, pretože modely dokonale skryť plnosť, odstrániť hlasitosť, pomoc, ak ste vlastníkom "obrátený trojuholník."

  • Vertikálny pruh

Módne oblečenie so zvislým prúžkom, ktorý štíhla postavu, vhodné pre všetky dievčatá. Prísne línie na bundách, longslivs, nohavice pomôžu skryť extra objem. Ale je potrebné pripomenúť, že nie každý prúžok je štíhly, musíte si vybrať oblečenie, ktoré majú úzke čiary. Ak ste vlastníkom figúrky „jablko“, šírka čiar by mala byť maximálne 1,5-2 cm, inak sa pás rozšíri o skutočný objem.

Zaujímavé:Móda pre obézne ženy2019

Vertikálne pruhy - ideálne pre kancelárske alebo obchodné luky. Vyzerajú prísne zdobené akýmkoľvek lukom. Treba si vybrať tričká s pruhmi pre podlhovastú bundu, s ceruzkovou sukňou a topánkami na vysokom podpätku, potom je váš vzhľad vhodný pre každú príležitosť v živote.

Vertikálna tyč dokonale skryje malé chyby

  • Dlhá bunda

Pre obchodný alebo klasický vzhľad si vyberte predĺžené bundy alebo bundy. Jedná sa o modely, ktoré sedia prísne a správne na ramenách, majú podrezania na hrudi, ale majú lem ukončený v strede stehna. Štíhlosť sa dosahuje dvoma zvislými čiarami, ktoré tvoria základ celého obrazu. Dĺžka rukávu je najčastejšie na zápästí, ale existujú modely s rukávom ¾.

Popri bundách a sakách môžu byť vesty a iné vrchné odevy predĺžené. Umožňujú vytvoriť sofistikované luky, dokonca aj v jesennom a zimnom období. Pod takýmto sveterom by ste mali nosiť monofónne veci, napríklad mliečne blúzky, béžové svetre. Vďaka kontrastu sa dosiahne aj zaujímavý efekt.

  • Zárez v tvare V

Na jar alebo v lete by ste si mali vybrať tričká a tričká s výstrihom do V, ktoré vizuálne predlžujú postavu. Rez vo forme kliešťa môže predĺžiť krk, odstrániť prebytočný objem v oblasti ramena. Tvár tiež vyzerá štíhlejšie, pretože šírka základne zárezu je približne rovnaká ako šírka tváre, vytvárajú sa zvislé čiary, vďaka ktorým je obraz prísnejší. žezdôrazniť predĺženie luku, mali by ste vyzerať dlho, možno viacúrovňové náhrdelníky alebo korálky.

Pri krku V-V buďte opatrní, ak máte oválnu tvár alebo dlhý krk. Stojí za to spomenúť na rovnováhu v obraze, pretože ak si dáte na šaty alebo blúzku s takýmto výstrihom, potom bude luk príliš predĺžený, nie harmonický.

  • Formálne nohavice

Ďalším typom oblečenia, ktoré skrášľuje postavu - nohavice so šípkami, sú fotografie prítomné v našom hodnotení. Štýlové modely vhodné pre každodenný život a pre kancelársku prácu. Táto postava vyzerá opäť štíhlejšie vďaka dvom zvislým čiaram na nohách, navyše v tomto roku sa stávajú populárnejšie obrázky.

Dĺžka takýchto nohavíc až do stredu ihlovej päty sa považuje za klasickú, ale v modernom živote sa dĺžka 7/8 ukázala byť oveľa praktickejšou, teda mierne nad členkom. S touto dĺžkou stojí za to byť opatrný, pretože pri nesprávnom výbere oblečenia môže vizuálne skrátiť nohy, urobiť obraz „zostrelený“.

Zaujímavé:Šaty pre obézne ženy

Venujte pozornosť! Kombinujte nohavice so šípkami s módnymi mokasínami alebo oxfordmi. Jedná sa o prísne, uzavreté lakované topánky na malom šnurovaní, ktoré pomôžu urobiť cibuľu integrálnou a zaujímavejšou.

  • Midi sukne

Ak chcete do svojho šatníka pridať ženskosť, je na to ideálna sukňa so strednou dĺžkou. Dĺžka midi začína od kolena akončí o niečo vyššie ako členok, pretože všetko nižšie je považované za maxi. Midi je vhodný pre takmer každé dievča, ale niektorí by mali byť opatrní, pretože dĺžku nohy možno vizuálne skrátiť, obrázok bude orezaný. Tieto modely by sa mali pozrieť na dievčatá s tvarom hrušky.

Stojí za to pripomenúť si dôležité pravidlo - sukňa by mala končiť v úzkom mieste nohy. Vzhľadom k tomu, že naše nohy nie sú úplne rovné, majú široké časti v bokoch, kolená, uprostred lýtka, úzke nad a pod kolenom, členok, musíte si vybrať modely, ktoré končia priamo pod kolenom alebo členkom, takže obraz bude vznešený, a obrázok je vizuálne štíhlejší. Ak sukňa naopak končí v širokej časti nohy, lukom bude svetskejšia a nohy budú masívnejšie.

  • Šaty

Puzdro Šaty sú obzvlášť konzervatívne, ale veľmi elegantné a ženské. Dokonale zdôrazňuje siluetu postavy, správne zvýrazňuje pás, sedí úhľadne v oblasti hrudníka. Vzhľadom k tomu, šaty najčastejšie hodí postavu, veľa dievčat radšej mierne upravenú verziu - šaty so širokou sukňou, ktorá skrýva objemné boky. Aj tento model je niekedy označovaný ako tulipán, pretože široké sklady majú často vrecká, na vrchole je zaujímavý masívny dno.

Mnohí ľudia majú radi tieto štýly, pretože kladú dôraz na pás, vizuálne rozdelia postavu na dve rovnaké časti, každý typ sa môže zmeniť na"Presýpacích". Pod takýmto modelom by ste mali určite dať na malé podpätky, aby ste ďalej natiahli postavu, urobili ju elegantnejšou a rafinovanejšou.

  • Podpätky

Najjednoduchší spôsob, ako urobiť z luku vyššie a ľahšie je nosiť nízku pätu. Každé dievča je známe, že je mazaný - jej ramená sú automaticky narovnané na pätách, je ťažké chodiť na nich s bradou dole alebo vaše brucho nie je vtiahnuté dovnútra. Nielen 15-centimetrové vlásenky, ale aj možnosti 7, 5 alebo 3 centimetrov sa s takýmito úlohami vyrovnávajú.

Podpätky budú vaše nohy vizuálne dlhšie a budete vyzerať štíhlejšie

Mnohí neodporúčajú vybrať si dlhé päty, pretože je nepohodlné v nich chodiť dlhú dobu, s najväčšou pravdepodobnosťou budete nepohodlní, to nie je obzvlášť užitočné pre chrbticu a chodidlá. Pozrite sa na uzavreté muly na čistej päte, transparentné materiály sú v móde dnes. V päte môže byť nejaký kvetinový alebo geometrický dekor, takže topánky budú nielen praktické a pohodlné, ale aj krásny prvok obrazu.

  • Snímky v technike 1: 2

Zvláštnosťou takejto techniky je, že je potrebné vybrať luky, v ktorých bude horná časť polovica dna. Napríklad si vyberiete blúzku alebo tému, potom vizuálne vyskúšajte a vyberte si nohavice, ktoré sú dvakrát tak dlhé ako vrch.

Zaujímavé:Módne nohavice 2019 pre obézne ženy

Oblečenie by zároveň malo mať rôzne farby, niebyť opakujúce sa odtiene, inak sa luk vypne. Na dosiahnutie efektu 1: 2 je potrebné zvoliť nohavice s vysokým pásom, orezané vrcholy. Nohy sa potom stávajú štíhlejšími, obraz je jemnejší a ľahší, fotografie si môžete prezrieť v našej recenzii.

Pozreli sme sa na oblečenie, ktoré ten obrázok zmenšuje. Vyberte si nezvyčajné modely, vytvorte luky, v ktorých budú jasne vyznačené zvislé čiary, ktoré sú základom úspešného obrazu. Neváhajte experimentovať a vyskúšať nové veci, potom budete jedineční!


A aký druh oblečenia vás robí štíhlejším?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Uverejnené04/12/2019Štítky: