Dámske účes American

Iste, ak ste sa pozreli na naše stránky, určite budete hľadať štýlový a praktický ženský účes. Predstavujeme vám americkú ženu, ktorá nám dala rovnaký kontinent. Všestrannosť, stručnosť a štýl - je to všetko o tomto účese. A všetko ostatné v tomto článku!


Výhody

 • Hlavnou výhodou tohto strihu je samozrejme jeho všestrannosť. Toto je zriedkavý prípad, keď neexistujú žiadne obmedzenia, pokiaľ ide o vek alebo tvar tváre. Profesionálny kaderník si bude môcť vybrať takú možnosť, ktorá je pre vás ideálna.

Elegantný účes

 • Tajomstvom popularity Američana je aj to, že žiadne situácie vyššej moci s ňou nie sú hrozné - vždy si zachováva svoju ideálnu formu a leží v spôsobe, ktorý bol pôvodne zamýšľaný. Preto, ak máte radi vždy vyzerať ako ihly, je to určite vaša voľba.
 • Ak sa budete držať módnych trendov v sezóne 2019, pravdepodobne už viete, že vedúce pozície patria tentoraz k krátkym vlasom.

 • Táto ostrihanie nie je absolútne rozmarná v starostlivosti - zasychá a zapadá do niekoľkých okamihov, vždy vyzerá elegantne a dobre upravená. Avšak, Američan vyžaduje mesačnú návštevu kaderníka, takže krk prameň nemá čas, aby sa ošklivý.
 • Pri pohľade na fotografiu ženského účesu na krátke vlasy, môžete vidieť jeho omladzujúce a transformujúce vlastnosti zázraku. Otvorí tvár,zdôrazňuje krásny krk, robí oči výraznejšie, a obraz viac ženský.

 • Takýto vlasový styling vyzerá rovnako harmonicky na odvážnom móde v roztrhaných džínsoch a sebadôveryhodnej podnikateľke.
 • Krok ostrihania vlasov s bonusom vo forme rednutia je prísľubom dodatočného objemu. To je dôvod, prečo tak často voľba v prospech amerických žien majitelia tenkých vlasov.

Čo je podstatou

Američana ľahko rozpoznáte viditeľným objemom v korunke a kratšími zadnými a bočnými zámkami. Takýto elegantný účes spravidla znamená rany, ale výnimky z tohto pravidla sú možné. Celková silueta americkej ženy sa podobá tvaru kvapky - vyzerá zaujímavo a dodáva obrazu jedinečné zvýraznenie.

Zaujímavé: účes na krátke vlasy

Kaderník bude s najväčšou pravdepodobnosťou ponúkať tento účes vo vrstvách s riedením jednotlivých prameňov. Určite sa vás opýta: páči sa vám prísna symetria alebo zlomová asymetria? Dĺžka a objem sú určené aj individuálne, pretože priamo závisia od vlastností vzhľadu a chute klienta.

Na fotografii dole vidíte, že účes americkej ženy na stredných vlasoch znamená zvýšenú hornú zónu, ktorá sa plynule mení na podlhovasté pramene na zadnej strane hlavy a bokov. Tento dizajn pripomína notoricky známú kaskádu s objemom a samostatnými krokmi vlasov.

Krátka dĺžka vlasovvám umožní vytvoriť objem v hornej časti, s bočnými a okcipitálne zámky budú pomerne krátke. Tento strih je úžasne kombinovaný so šikmým alebo mletým roztrhnutým okrajom.

Zaujímavé: Štýlová čiapka: foto

Pozrite sa na predný a zadný pohľad, aby ste sa dozvedeli viac o vlastnostiach tohto účesu.

Komu je vhodné

S elegantným a elegantným Američanom je veľmi ľahké byť dobre udržiavanou dámou. Voľba v prospech tohto účesu môže byť:

 • každý, kto chce zakryť plochú šiju;

 • dievčatá, ktoré chcú vlasom pridať objem a dynamiku;
 • alebo dievčatá, ktoré chcú zabezpečiť nadmernú hustotu vlasov;

 • majitelia vyčnievajúcich uší, ktorí chcú túto funkciu skryť;
 • navždy v zhone módnych žien, ktoré neradi trávia veľa času na ranných stretnutiach;

 • fanúšikov stupňovitých alebo otrhaných zrážok;

 • znalci klasiky.

Či voľba závisí od typu osoby

Už sme povedali, že pre americké ženy je tvar tváre absolútne ľahostajný - bude ozdobou pre každé dievča. Pri výbere typu účesu je však potrebné zohľadniť individuálne charakteristiky.

 • Každý kaderník potvrdí, že pre dievčatá s okrúhlou tvárou je ideálnou voľbou účes s výrazným objemom v oblasti korunky - taký trik vizuálne predlžuje tvar tváre. Je veľmi ľahké dosiahnuť požadovaný efekt s Američanom - stačí predĺžiť okcipitálne a bočné zámkya ich česanie do brady, čím sa vytvorí vrchný diel. Je lepšie uprednostniť účes so šikmými rany, alebo dokonca bez tejto časti.

 • Pre úplnú tvár je najvhodnejšia rozšírená variácia účesu. Stylisti tiež odporúčajú česanie postranných prameňov počas tvarovania, aby sa masky líčiek a vizuálne roztiahli do tváre.
 • Mimoriadna a moderná verzia americkej ženy sa získava rezaním rovných rán s úrovňou centimetra nad obočím. Táto možnosť je skutočným nálezom pre majiteľov širokého čela.

 • Aby bolo možné vizuálne vytvoriť úzky povrch širší, mali by ste na jednej strane rozčesať strapce a zároveň skrátiť bočné pramene.
 • Trojuholníkový tvar čelia tiež vyžaduje vytvorenie objemu v hornej časti a dodatočné nastavenie obrysov tváre dlhými bočnými zámkami.

 • Ak uvediete predĺžený typ tváre, požiadajte majstra, aby skrátil predné zámky a doplnil ich záhadným rovným treskom. Avšak, niektoré predné kučery by mali byť dlhšie a ísť na bradu.
 • Módne ženy s oválnou tvárou sú neuveriteľne šťastné - každá variácia tohto nádherného účesu im bude vyhovovať.

Vlasové typy

Toto je ďalší dôležitý faktor na ceste k výberu dokonalého strihu.

 • Tenké vlasy sú spoločným znakom, ktorý si vyžaduje náležitý dizajn na žiadosť kaderníka. Majster vsadí na chaotickú zmenudĺžky sú rovné a predná časť zároveň vykonáva postupné a mierne česané. Takýto prístup sľubuje vytvorenie atraktívneho objemu, ktorý potrebujú tenké pramene.

 • Očarujúce kučery alebo romantické vlny na vlasoch - to vôbec nie je kontraindikáciou pre takýto účes, ale len preto, aby sa to robilo postupne. To upokojí neposlušné kučery a nedovolí im držať sa v rôznych smeroch.

 • Silné vlasy tiež nevyhnutne vyžadujú osobitný prístup. Tento typ vlasov zahŕňa riedenie hornej časti účesu a postupné predlžovanie postranných prameňov.

Pokládka

Američan je považovaný za jedného z najjednoduchších klasických účesov, ale záujem oň nezmizne z obdobia na sezónu, pretože má možnosť experimentovať so stylingom.

Denná úprava sa skladá z niekoľkých krokov. Najprv sa vytvorí požadovaný smer tresku. Potom sa kučery sušia na korunke s výškou v koreňoch a spodné pramene sú vyťahované správnym smerom hrebeňom a fénom. Ak chcete vytvoriť dôraz na jednotlivé pramene alebo ich tipy, vyberte ich pomocou gélu.

Elegantná nedbanlivosť je štýl, s ktorým americká žena dokonale kombinuje. Účinok ľahkosti vzniká sušením sušiča vlasov a texturovaním jednotlivých prameňov chaotickým spôsobom.

Zaujímavé: Strih na nohe: foto

Venujte pozornosť! S tenkými vlasmiTo zvyčajne vyžaduje viac stylingových produktov na dosiahnutie požadovaného účesu.

Zaujímavý pohľad sa získa, ak zvlníte špičky vlasov v určitom smere a výsledok opravíte lakom.

Rozšírená verzia Ameriky poskytuje viac možností stylingu. Pomocou horúceho železa môžete napríklad vždy narovnať pramene a nastaviť konce správnym smerom. Po takejto manipulácii sa vlasy ošetrujú voskom.

Možnosť pre najromantickejšie sú kučery, ktoré by sa mali otáčať z dolnej okcipitálnej zóny. S krátkou dĺžkou curl len rany a čiapky.

Máte radi americké vlasy?

Zobraziť výsledky

Nahrávam ...

Nevesty často uprednostňujú tento strih, pretože so závojom vyzerá skvele. Ak chcete vytvoriť jemný svadobný obraz, musíte vytvoriť objem v oblasti koruny, a odpočinok zámky hrebeň späť. Na upevnenie vytvoreného smeru použite krásne vlásenky alebo barretty.

Naša kolekcia fotografií dokazuje: účes americkej ženy je štýlový a praktický účes, ktorý vám umožní vždy pôsobiť s minimálnym úsilím. Ak chcete byť elegantný a výnosný vyniknúť medzi ostatnými - to je určite vaša voľba!Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané13. február 201Štítky: