Chémia na krátke vlasy: foto pred a po zákroku

Chémia pre krátke vlasy je ideálna pre tých, ktorí chcú zmeniť zvyčajný štýl, priniesť do obrazu ľahkosť a ženskosť. Roztomilé kučery zjednodušia proces denného štýlu a dodajú účesu extra objem.


Charakteristiky postupu

Chemická priepustnosť sa vykonáva nanesením špeciálneho výrobku na jednotlivé pramene, po ktorom sa navíjajú na cievky alebo natáčky na vlasy rôznych priemerov. To vám umožní dať vašim vlasom požadovaný tvar, od veľkých až po malé kučery. Po dokončení curling kadere pokryté špeciálny nástroj, ktorý zabezpečuje výslednú vlnu. Nižšie sú fotografie pred a po perm pre krátke vlasy.

Pred a po

V súčasnosti odborníci ponúkajú veľké množstvo výrobkov určených na vytvorenie štýlových kučier. Moderné výrobky sú navyše bezpečné pre vlasy a nespôsobujú výrazné poškodenie vlasov.

Metódy curlingu krátkych vlasov

Typ zvlnenia by mal byť zvolený na základe tvaru tváre a typu strihu. Takže, majitelia zaoblené alebo oválne typ fit veľké kučery. Pre ženy s trojuholníkovým typom sú vhodnejšie jemné, čisté kučery s malým priemerom.

Dôležitým kritériom pri výbere metódy curlingu je typ zrážky:

 • bob-námestie je najlepšie kombinované s malými špirálovými kučeravkami, majitelia pretiahnutých štyroch druhov sa môžu pokúsiť zvlniť len špičky;
 • krátka kaskáda vynikajúcadopĺňajú chémiu, v ktorej sú vlasy navinuté na veľké natáčky, aby sa vytvorili veľké kučery;
 • účesy s rany dokonale kombinované s koketné kučery, čo vám umožní osviežiť luku, pridanie sexuality na to.

Chémia na bobovom aute

Venujte pozornosť! Základom pre štýlové kučery môže byť takmer akýkoľvek účes. Ale stylisti neodporúčajú kučery na asymetrické a príliš krátke účesy.

Zaujímavé: Módny ženský styling na stredne dlhé vlasy: hlavné trendy

Možnosti curl

Chémia má veľký počet odrôd. S výberom optimálnej techniky pomôžu informácie o najžiadanejších variantoch povolenia.

Radikálne

Na fotografii pred a po zákroku je jasné, že bazálna chémia pre krátke vlasy vám umožňuje vytvoriť objem, ktorý je pre ženy módy mimoriadne dôležitý s tenkými vlasmi. V tomto prípade sa špeciálna kompozícia aplikuje len na korene, táto metóda dáva špeciálnu hrúbku a nadýchanie. Jedinou nevýhodou - zánik objemu počas regrowth prameňov.

Radikálna kučera

Na konci

Táto možnosť zahŕňa spracovanie len špičiek. Tento štýl používajú dámy s riedkymi, riedenými vlasmi na zjednodušenie denného štýlu.

Mávanie na koncoch

Veľké kučery

Chémia s veľkými kaderami vyzerá dobre na krátkych vlasoch. Vyzerá najprirodzenejšie. Veľké kulmy sa používajú na vytvorenie objemových kučier.

Mávanie vo forme veľkých kučier

Špirála (mokrá)

Mokrá chémia sa vykonáva pomocou špeciálnych špirálových cievok, ktoré vám umožňujú vytvárať identické kučery pozdĺž celej dĺžky. To robí vlasy objemné a trvá až do týchto mesiacov. Výsledkom procedúry sú vertikálne kučery, ktoré sú dokonale kombinované s efektom mokrých vlasov. Chémia je ideálna pre majiteľov krátkych a stredných vlasov.

Varianty kučier na účesy na krátke vlasy

Kyselina

Táto metóda curlingu je najagresívnejšia. Vzhľadom k tomu, že nástroj preniká do vlasovej štruktúry, trvá jeho tvarovanie oveľa dlhšie ako zvyšok - kučery zostanú stočené šesť mesiacov. Acid perm je ideálny pre majiteľov vlasov náchylných na tuk, zatiaľ čo dievčatá s tenkými a krehkými vlasmi, tento postup je kontraindikovaný.

Zvlnené vlasy

Biovlnka

Tento spôsob zvlnenia vlasov sa považuje za najbezpečnejší. Účinok konania však trvá najviac tri mesiace. Biowave je variantom svetelnej chémie, ktorá je obzvlášť dôležitá pre majiteľov krátkych prameňov. V dôsledku toho je možné získať štýl s krásnymi, vzdušnými kaderami.

Biovlnka

Carving

Použité výrobky neovplyvňujú vlasovú štruktúru, takže tento postup je prakticky bezpečný. Výsledkom sú ľahké kučery, ktoré trvajú 1-3 mesiace. Ďalšou výhodou je nedostatok hraníc.s regrowth vláknami.

Carving

Poradenstvo! Rezbárstvo možno odporučiť tým dievčatám, ktoré chcú vyskúšať perm, ale obávajú sa stavu ich vlasov.

Módna svetelná chémia urobí obraz jemným a vzdušným, umožní vám vytvoriť veľa zaujímavého štýlu. Ak to chcete overiť, pozrite sa na fotografiu.

Zaujímavé: Kreatívne účesy na krátke vlasy: fotky a trendy v roku 2019

Výhody a nevýhody

\ t

Ľahké curlingy na krátkych vlasoch sa vyznačujú mnohými výhodami, avšak nie sú bez nevýhod.

Medzi hlavné výhody patrí:

 • vizuálne zvyšuje objem, dáva husté vlasy;
 • vám umožňuje vytvoriť štýlový obraz v čo najkratšom čase;
 • jednoduchosť transformácie, môžete vytvoriť štýlový štýl, v závislosti na vašej nálade;
 • účes po dlhú dobu si zachováva svoju príťažlivosť.

Vertikálny curling

Medzi nevýhody chémie patrí:

 • alergické reakcie na chemikálie;
 • výskyt suchých vlasov a vlasovej pokožky hlavy;
 • riedenie, oslabovanie, zvyšovanie krehkosti;
 • objavenie sa delených koncov, zníženie jasu.

Mávanie vlasov rany

Napriek nedostatkom, správnemu prístupu k postupu, používanie jemných prípravkov a výrobkov kvalitnej starostlivosti poskytne zaujímavý účes, ktorý poteší módu už dlho.

Zaujímavé: Dámske účesy na krátke vlasy: fotografie najštýlovejších možností

Starostlivosť po curlingu

Ak využijeme chémiu, aby bol obraz príťažlivý, je potrebné pripomenúť, že teraz budú kučery potrebovať opatrnejšiu starostlivosť. Moderné prostriedky sú menej škodlivé ako tie, ktoré používajú naše matky, ale stále obsahujú agresívne zložky.

Chemická vlna na kaskádu

Na zachovanie zdravých vlasov sa preto odporúča: \ t

 • umyte si vlasy najskôr druhý alebo tretí deň po curlinge;
 • používať iba mäkké šampóny;
 • pravidelné používanie špeciálnych masiek a balzamov pomôže zlepšiť a dodať vlasom prirodzený lesk;
 • nikdy nestriekajte mokré a mokré pruhy, pretože hrozí zničenie tvaru kučier;
 • Ak je to možné, vyskúšajte stohovanie prstami a hrebeň so vzácnymi zubami;
 • fén používajte iba ako poslednú možnosť alebo v režime „sušenie za studena“, čím sa predíde vzniku škodlivého sušenia.

Pred a po

Chémia vlasov nie je lacný postup. Každá žena si to však môže dovoliť raz za tri až šesť mesiacov. Cena za krátke vlasy v Moskve sa pohybuje od troch do šiestich tisíc rubľov, v závislosti na zvolenom type postupu.Materiál vypracovali redaktori internetovej stránky outletvoderady.sk


Uverejnené16.7.2018Štítky: