Štýlové obrazy pre ženy 40 +

Stylisti dávajú veľa rád, ako vytvoriť štýlový obraz pre ženy vo veku 40 rokov. Často, s vekom, ženy, spolu s ich životný štýl a tvar tela, tiež zmeniť svoje preferencie v odeve. Mnoho žien verí, že luky pre mládež sú pre nich kontraindikované, pretože vyzerajú smiešne a často vulgárne. Preto sú toho názoru, že štýlový a módny vzhľad je výsadou mladých dievčat. A ženy vo veku musia nosiť vrece a tmavé oblečenie, ktoré skryje všetky chyby ich postavy.

V tomto článku zničíme tento stereotyp, pozrieme sa na fotografie popredných stylistov a vytvoríme štýlové a živé obrazy pre ženy staršie ako 40 rokov.


Doplníme základnú skriňu 40+?

Pri aktualizácii šatníka je veľmi dôležité zvážiť niekoľko kľúčových parametrov: životný štýl, typ tela a individuálne preferencie ženy. Neexistuje žiadny "univerzálny" zoznam potrebných vecí, ktoré sú ideálne pre všetky dámy vo veku. Ale stylisti sú pripravení podeliť sa o svoje tajomstvá a dať niekoľko tipov na vytvorenie základného šatníka.

Úrad luku

Jeden z najpodstatnejších lukov v šatníku každej dospelej ženy by mal byť obchod. Takéto odevy sú potrebné pre ženy, ktoré pravidelne navštevujú prácu a pre nezamestnané ženy.

Prvá vec, ktorú predniesli poprední stylisti krajiny, je zabudnúť na prísne kostýmy rovného strihu, vybavené ramenami a pásovou potlačou. Tieto kostýmy vás okamžite vrátia do 80. rokovrokov.

Moderné kancelárske apartmány sú celkom vhodné pre ženy 40+. Zvyčajne sa skladajú z nohavíc a bundy. Ich strih a strih vám umožní pozrieť sa nielen striktne, ale aj štýlovo.

Štýlový kancelársky luk

Dámy vo veku by sa mali vzdať príliš tesných nohavíc. Sú perfektne prispôsobené voľnému strihu nohavíc.

Bunda by nemala byť beztvará. Zdôrazniť pás, ale skryť všetky ostatné chyby postava pomôže predĺžené vybavené bunda bez tlačidiel. Pod bundu môžete nosiť blúzku podľa svojho vkusu: môže to byť saténová top alebo bavlnené tričko. Nebojte sa kombinovať obleky s rolákmi a jumpermi.

Návrhári tiež navrhujú opustiť kabát a vybrať si štýlovú blúzku s doplnkami.

Štýlové blúzky obnovia akúkoľvek kancelársku luku

Doplnky a obuv pomôžu doplniť obraz. V lete sa nemôžete báť nosiť sandále so štvorcovými pätami a klasické pumpy. V zime si môžete dať pozor na semišové členkové topánky s nízkymi podpätkami alebo štýlové topánky.

Módne a pohodlné topánky pre ženy nad 40 rokov

Mimochodom, topánky sa nemusia podpierať. Štýlové mokasíny a oxfords dokonale dopĺňajú váš vzhľad.

Pri výbere oblečenia by ste si mali starostlivo vybrať farbu. Pre ženy, ktoré sa nebojí vyzerať svetlé, svetlé obleky nahých odtieňov alebo svetlé obleky dokonale.farby (červená, žltá, zelená). Klasickejšia verzia môže byť šedá alebo modrá. Hlavná vec nie je "zamknúť" v celkovom čiernom a nie vytvoriť tmavý a monofónny obraz.

Zaujímavé : Štýlové a módne šaty pre ženy nad 40 rokov

Večerný luk

Na slávnostnú príležitosť by sa mali v šatníku každej ženy zavesiť módne večerné šaty. Pre ženy 40+ je toto pravidlo relevantné. Pri výbere oblečenia by sa mal zohľadniť typ postavy. V každom prípade je lepšie upustiť od striktných štýlov a modelov s otvorenými rukami.

V tomto prípade nebudú fungovať ani jasné farby. Ružové, modré a fialové šaty sú najlepšie odložené. Pozornosť by sa mala venovať klasickým základným odtieňom: čiernej, modrej a bordovej.

Šaty sa dajú ľahko nahradiť sukňou a svetlou blúzkou. Najoptimálnejšie odtiene pre tento outfit:

  • Brown;
  • Horčica;
  • Bordeaux;
  • Modrá;
  • Béžová.

Dĺžka oblečenia a sukne by mala byť optimálna pre obrázok. Zúfalý nohy by mali byť skryté midi sukne. Štíhle nohy môžu byť otvorené z kolena. Hlavná vec: nepreháňajte to, a neskrývajte svoju postavu pod sukňou na podlahu. Tento štýl vám dodá ďalší vek.

S materiálmi môžete bezpečne experimentovať. V tejto sezóne bude trendom semiš, koža a kostým plátno.

Štýl „ceruzka“ a pásový pás sú vhodné len pre štíhle dámy. Plné dievčatá sa môžu rozhodnúť presukňa „slnko“ alebo šaty bez strihu.

Dámy, ktoré nemajú radi šaty, si môžete vypočuť užitočné tipy od Eveliny Khromtchenko. Ona odporúča pre ženy staršie ako 40 rokov štýlové obrazy, skladajúci sa z jasných rozšírené nohavice alebo večerné overaly vyšívané s flitrami alebo kamienky.

Nohavice môžu byť zúžené v bokoch, aj voľné, rovné.

Módne nohavice pre ženy nad 40 rokov

Musia ženy vo svojich 40-tich rokoch sledovať módne trendy?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Nebojte sa svetlého príslušenstva: šperky, tašky a šatky. Mimochodom, šál môže skrývať krk a nedostatky dekoltu, ale bude to vyzerať veľmi štýlovo zároveň.

Zaujímavé : Zrážky po 40 rokoch, ktoré sú mladé

Príležitostná cibuľa

Ženy 40+ môžu vyzerať štýlovo nielen na sviatky, ale aj každý deň. Hlavnou vecou je počúvať rady stylistov.

Čo môže pozostávať z každodenného obrazu?

Po prvé, pohodlné nohavice alebo džínsy. Existuje stereotyp, že džínsy môžu nosiť len mladé dievčatá. Nie je to vôbec tak. Zvýraznite svoju postavu a pozrite sa, že mladšie džínsy pomôžu dospelým ženám. Je dôležité jednoducho si vybrať štýl, ktorý vám vyhovuje.

V lete a na jar roku 2019 budú v trende orezané džínsy. Otvorený členok vizuálne vás robí mladším.

Tukové ženy by si mali dávať pozor na módne džínsy s priateľkou alebo "mama fit". Dokonale skryjú všetky nedostatky vašej postavy a budú vyzerať veľmi žensky a štýlovo.

Mimochodom, jedným z trendov v roku 2019 sú džínsy s vysokým pásom. Tento módny trend je ideálny pre dospelé ženy. Vzhľadom k tomu, za vysoké pristátie môžete skryť extra zväzky. A ak nedbanlivo naplníte džínsy alebo tričko v džínsoch, môžete nielen skryť chyby, ale tiež vyzerať veľmi módne.

Stylisti sa, samozrejme, ponáhľajú chrániť ženy vo veku niekoľkých chýb pri výbere džínsov. Po prvé, v snahe o "mládež" by nemali preháňať to. Na džínsoch by nemali byť žiadne roztrhané prvky, najmä kolená. Po druhé, modely ako chudá, dokonca aj na štíhlych dámach vyzerajú veľmi smiešne. Je lepšie sa rozhodnúť pre strih džínsov.

Vrch môže byť ozdobený všetkými druhmi tričiek, mikín a svetrov. Tu je dôležité zabezpečiť, aby boli všetky vekové zmeny skryté. Napríklad, ak máte problém s kožou v rukách, nemali by ste nosiť tričká alebo topy s krátkym rukávom. Je lepšie nosiť sveter na vrchole alebo si vybrať bundy s rukávom najmenej 3/4.

V zime a na jeseň môžete vytvoriť aj štýlové a jedinečné každodenné obrazy. Pre ženy nad 40 rokovniekoľko štýlov štýlového oblečenia.

V tomto prípade ideálny náter klasického strihu, transformujúci kožušiny a tradičný plášť. Jediné, čo stojí za to sa obávať, je farba vrchného oblečenia. Nebojte sa urobiť jasný akcent a vybrať výnimočné tmavé veci (čierne a hnedé). Svetlé farby na vrchole dokonale zdôrazňujú vašu individualitu a dodajú vášmu obrazu sviežosť.

Zaujímavé : Ako si vybrať elegantné klobúky pre ženy nad 50 rokov

Hlavné chyby pri príprave snímky

Stylisti analyzovali a identifikovali niekoľko významných a často sa vyskytujúcich nedostatkov pri príprave lukov.

Zvážte niektoré z nich:

  • „V mojom veku už nie som v móde“. Je to tento postoj a vyvoláva všetky veľké chyby. Móda je relevantná pre ženy akéhokoľvek veku. A pre každú dámu na trhu existuje obrovské množstvo módnych a štýlových vecí.

Správne zvolené oblečenie vám umožní vyzerať módne a atraktívne

.
  • Tenká čiara medzi „oblečením pre mládež“ a vulgárnosťou. Veľmi často, ženy vo veku toľko, aj keď vyzerajú mladšie, že už nevidia čiaru medzi štýlové a vulgárne veci. Jasné výtlačky, farby a hlboké výrezy sú najlepšie v minulosti. Oblečenie by malo predovšetkým zdôrazňovať vaše silné stránky a takéto jasné, „honosné“ detaily len zdôrazňujú vaše nedostatky.

Nudný obrazpodľa veku

Zaujímavé : Ako sa obliekať módne a štýlovo po 50

  • Neformálne veci tmavých odtieňov. Veľmi často sa šatník starých žien mení na širokú škálu čiernych beztvarých handier. Takéto veci nielenže neskrývajú vaše nedostatky, ale aj vizuálne vám dávajú najmenej 10 rokov.

Pre ženy nad 40 rokov existuje mnoho príležitostí na vytvorenie štýlového a jasného obrazu. Nemali by ste prebývať myšlienku, že žena by nemala vyzerať módne. Rozhodujete sa v akom veku vaša mládež končí. Ale je to vo vašich rukách príležitosť, aby sa to nikdy neskončilo.Materiál vypracovali redaktori webovej stránky outletvoderady.sk


Uverejnené12/25/2018Štítky: