Šikmé nechty: nové vzory pre rok 2019 na jar-leto

Na jar av lete roku 2019 je hlavným trendom v umení nechtov prirodzený dizajn, ale napriek obrovskému zoznamu módnych nových výrobkov v manikúre mnoho dievčat stále uprednostňuje zväčšené nechty. V súčasnej sezóne je možné pozorovať rôzne fotografické nápady aj klasického francúzskeho umelého nechtu, pretože profesionáli berú do úvahy túžby každej módy.


Niekto dáva prednosť väčšej verzii, pretože ich prirodzené nechty majú neúspešný tvar a pre niektoré takéto manikúry je jediný spôsob, ako bojovať proti delaminácii dosiek. Tiež, mnoho žien módy vybrať umelú manikúru pre skutočnosť, že vám umožní experimentovať s tvarom, odtieňov, dlhé a dizajn.

Trendy v manikúre

\ t

Podľa odborníkov v oblasti nechtového umenia by dievčatá v roku 2019 mali stále upustiť od výstredných tvarov nechtov, napríklad styletov alebo jasne definovanej uhlovej dosky, ako aj veľmi veľkej dĺžky. Majstri odporúčajú dávať prednosť umelej platni, ktorá nie je dlhšia ako 0,7 cm. Táto možnosť vyzerá žensky a robí ruky rafinovanejšími.

Pokiaľ ide o trendy trendov v navrhovaní predĺženia klincov, v roku 2019 sú v móde tieto farby:

  • stlmené a nahé odtiene v rôznych farebných kombináciách;
  • odtiene modrej;
  • hlboká vínová a fialová;
  • tmavo hnedá a béžová;
  • Mäkká, mäkká modrá.

Francúzsky, ombre a kamienky

Baktuálna sezóna je stále v móde je hra s textúrami, ktorá sa prejavuje v kombinácii lesklej vrstvy s matným povrchom, "prášok" a kovový lak, lesk a čiernobiely.

Zaujímavé: Letná manikúra 2019 & # 8212; nové nápady, módne trendy

Harmonicky na kamene budú vyzerať kamienky, tekuté kamene alebo sochárstvo.

Akt je stále na vrchole

Jednou z hlavných módnych inovácií v umení nechtov bude kryt z chameleónu, ktorý je schopný zmeniť svoj odtieň v dôsledku teploty alebo osvetlenia. Unikátne vlastnosti tohto laku prekvapia okolitý dizajn nechtov. Tiež populárny bude originálny vzhľad maľby, pripomínajúci vzor na prírodnom kameni, presnejšie: na mramor, achát alebo tyrkys.

Návrh mesačného svitu

Lunárny dizajn bol relevantný pre niekoľko sezón. Toto je klasika, ktorá sa zamilovala do veľkého počtu dievčat, ale profesionálni majstri sa neunavujú s každou módnou sezónou a vytvárajú nové originálne riešenia, ktoré prinášajú určitú chuť k manikúre.

Kombinácia mesačnej manikúry, francúzskej a drahokamu

V roku 2019, tento krásny dizajn, vytvorený na umelej doske, je odporúčaný majstrami, aby sa skombinovali s inými technikami nechtového umenia, napríklad prechodom, nálepkami, potlačou, maľovaním a inými variáciami.

Zaujímavé: Módna matná manikúra 2019: najnovšie trendy, foto

Jednou z najmodernejších kombinácií tohto leta bude kombinácia mesačnej manikúry a francúzštiny, a to tak v nahých, ako aj vo svetlých farbách.odtiene.

Milovníci ostrých pazúr sa budú musieť deliť o dĺžku

.

Napriek tomu, že tento trend je v súčasnej sezóne prirodzený, pri použití mesačnej manikúry môžete zabudnúť na tieto pravidlá a vybrať si jasné a nasýtené farby. Vyberte si perfektnú kombináciu, môžete použiť fotografické nápady ponúkané na internete.

Diverzifikovaná servisná bunda

\ t

Okrem obvyklých variácií bundy v nahých tónoch bude táto sezóna módnym "farebným úsmevom". Takáto myšlienka manikúry sa môže rozveseliť aj na zamračený deň. Tento trend je teraz pomerne masívna línia kreslenia hrany, čo umožňuje pri návrhu použiť niekoľko farieb naraz. Takýto viacfarebný okraj nechtu vyzerá veľmi nezvyčajne a jasne a dokonale dopĺňa akýkoľvek obraz.

Kombinácia ombre a francúzštiny

Rovnako ako pri aplikácii mesačnej manikúry na umelú platňu sa pri vykonávaní servisného plášťa odporúča použiť dodatočné dekoratívne prvky. Napríklad môžete použiť kamifubuki, modelovanie alebo rôzne kamienky.
​​

Zaujímavé: Módna manikúra leto 2019: novinky

Na vytvorenie svetlého a moderného dizajnu môžete použiť kontrastnú bundu a pre tých, ktorí uprednostňujú manikúru s obmedzenejším záberom, bude mať klasickú verziu s akcentmi na dvoch nechtoch vo forme holografickej fólie. Jemnú verziu bundy je možné vytvoriť pomocou umeleckej maľby s rôznymi kučerami. Použite tento vzor jemným štetcom.

Matný povrch

Matný vzor, ​​\ tzískal nad srdciami milovníkov nielen prírodných, ale aj rozšírených nechtov, v roku 2019 poteší svojich obdivovateľov rôznymi novinkami, všetky fotografické nápady už možno vidieť na stránkach módnych časopisov.

Jemný matný povrch na predĺžených nechtoch

Samotný matný náter vyzerá celkom módne a luxusne, ale ak si prajete, aby boli vaše nechty ešte originálnejšie a farebnejšie, môžete ich pridať s nejakým vzorom. Môžu to byť buď štandardné hviezdy alebo bodky, alebo skrútené kučery.

Dokonale kombinované s matným povrchom kamienkov a trblietok.

Účinné a čisté predĺžené nechty

Na vytvorenie matnej povrchovej úpravy na predĺžených nechtoch môžete použiť špeciálny tón alebo zosilňovač v kombinácii so štandardným náterom akéhokoľvek odtieňa. Najobľúbenejšie tóny matného dizajnu sú hlboké burgundské, zelené, hnedé, ale tento rok sú v trende aj pastelové verzie.

Originálny dizajn

Pre väčšinu ľudí sú dlhé nechty často spojené s dizajnom určeným na oslavu. Avšak, moderné dievčatá už dlho začali vnímať vybudovanie, ako normálny postup, dávajúc príležitosť ukázať sa. Make umelé nechty módne a originálne v roku 2019, môžete použiť dizajn "rozbité sklo". Tento dizajn vyzerá veľmi moderne a krásne a obzvlášť skvele vyzerá na ostrých nechtoch.

Krátke a zaoblené tvary nechtov sú v módedosky

Tento dizajn sa vykonáva s použitím manikúrovej fólie, ktorá sa leskne vo svetle rôznych odtieňov. Špeciálny celofán je narezaný na malé kúsky a položený chaoticky na nechtovú platňu.

Šikmé nechty sú vynikajúcim riešením pre tie dievčatá, ktorých prirodzená doska nie je ani zďaleka ideálna, najmä preto, že na jar av lete roku 2019 gurus nail art pripravil obrovské množstvo nových produktov. V tejto sezóne, každý fashionista nájde vhodný dizajn, a dokonca aj klasická bunda bude vyzerať veľmi nezvyčajné a fotografické nápady vám pomôžu urobiť správnu voľbu. Stojí za to pripomenúť, že krása manikúry nezávisí od dĺžky a prirodzenosti nechtu, ale od správne zvoleného dizajnu.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené20.06.2018Štítky: