Jemná manikúra 2018-2019: nápady na dizajn

Dnes v roku 2018 je jemná manikúra veľmi dôležitá a módne trendy diktujú rôzne techniky na jej realizáciu a kombinácie, najkrajšie z jej možností, ktoré môžete vidieť na fotografii v našom článku. V súčasnosti existuje mnoho zaujímavých a neobvyklých myšlienok, ktoré sú ideálne pre krásnu polovicu ľudstva akéhokoľvek veku. Jemné farby laku pôsobia skvele na krátke alebo dlhé nechty.

Modrý plášť a geometrické vzory

Čo je zvolené v tejto sezóne?

Krásne krajkové kresby v manikúre

Módna manikúra 2018-2019 poskytuje prirodzené odtiene pastelových farieb. Najžiadanejšie farby sú:

 • všetky odtiene modrej;
 • fialová farba sa stala módnou nielen na nechtoch, ale aj v odevoch krásnych žien;
 • klasická biela bez dodatočných tónov;
 • pokojná béžová (od „striekania šampanského“ po piesok);
 • mäkká ružová (nesmie sa zamieňať s kyslou ružovou);
 • sivá (od teplých tónov po studenú oceľ).

Krásne prechody z piesku na modré

Jemná manikúra v dymových tónoch

Bez ohľadu na to, čo si vyberú mladé dámy, je dôležité správne si vybrať farby medzi sebou. Nesprávny tónový tón môže viesť k smiešnemu výsledku. Pred nanesením náteru laku je potrebné konzultovať s majstrom manikúry.

Jasná a zároveň jemná manikúra

Maľovanie na farebné sklo

Skutočné myšlienky pre módy

MonochromatickýPovlak nie je jedinou technikou, ktorú majstri používajú. S príchodom gélu lesk leštiť krásny dizajn môže byť obmedzený len predstavivosť kvalifikovaného pracovníka. Jemná manikúra pre zimu 2018 - 2019 je relevantnejšia ako kedykoľvek predtým. Módne trendy sezóny môžete vidieť na fotografii v našom článku.

Pekný dizajn s použitím prúžkov

Nové manikúry pre krátke a dlhé nechty sú dnes odlišné. Geometrické tvary - vychádzajúc z tenkej, takmer neviditeľnej čiary, vzniká proporcionálny vzor. Štvorce, pravidelné trojuholníky, kosoštvorce sú určené pre bežnú manikúru. Ak k obrázku pridáte ozdobu trblietky, môžete sa pochváliť nechtami na sviatok. Profesionálni stylisti odporúčajú kombinovať tóny postele s jedným jasným akcentom, jedným - dvoma krátkymi pruhmi.


Kombinácia rôznych textúr v jemnej manikúre

Kvety - mnohí majstri preceňujú význam tohto slova a na nechty dávajú úplne nepredstaviteľné kombinácie. V tejto sezóne v trende je zvyčajné používať jemné odtiene pri zdobení. Jar, s jeho plachým krokom, je vždy svieža a rozmarná - a kvety na prstoch by mali prinášať jarnú náladu a ľahkosť (napríklad snežienky). Jedovaté fantázie sú najlepšie vyhradené pre Silvestra.

Jemná manikúra s kvetmi v akvarelovej technike

Jemné a zároveň svetlé vzory na neutrálnom povlaku

Biela ružová Ombre a Butterfly

Drahokamy - malé kvapky vody, duhovité zo všetkýchodtiene dúhy na jemných prstoch módy, vyzerajú hravo a koketne. A čo je najdôležitejšie, nedávajte ich do sérií na ruky. Vo všetkom by malo byť opatrenie. Štýlová potlač s niekoľkými malými kamienkami by mala zvýrazniť chuť držiaka na manikúru. Prebytok lesklých prvkov, naopak, bude elegantný dáma provinčné.

Zaujímavé: Najkrajšia matná manikúra

Jemná béžová manikúra s kamienkami

Matná manikúra s kamienkami

Francúzsky - klasika jemného povlaku, stále zostáva vo vedúcich pozíciách. Je vhodný pre ženy akéhokoľvek veku, vyzerá veľmi dobre na krátke alebo stredné nechty. Vyžaduje si dobre udržiavané ruky bez mozolov a hnevu.

Jemná bunda s kamienkami

Francúzsky a šablónovaný vzor

Akrylový prášok - vytvára zamatový efekt na prstoch, zdôrazňuje originalitu hostesky. Kvalifikovaní remeselníci môžu pomocou tejto techniky náteru vytvoriť skutočné majstrovské dielo.

Ako často robíte jemnú manikúru?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Jemná nahá verzia nail art

Povrchová úprava Matte - buďte opatrní pri tomto novom. Pred nanesením náteru na ruky vyhľadajte príklady na internete. Niektoré možnosti sú úprimne chutné.

Módny matnýmanikúra

Monochromatický lak - tajomstvo spočíva v tom, že na každý prst môžete použiť inú farbu. Je dôležité nezabudnúť, že teplé tóny nie sú kombinované so studenými. Dokonca aj použitie jednej jemnej farby vyzerá veľkolepé na dobre udržiavaných rukách, ktoré nie sú viditeľné inými.

Najtenšia čipka a monofónny povlak

Ombre - tento rok odborníci navrhli kombináciu tónov na vytvorenie manikúry. Predtým sa často používali sýte farby.

Spektakulárne ombre

Jemná manikúra je harmonicky prispôsobená prísnemu obchodnému imidžu, ktorý je relevantný ako možnosť svadby (napríklad ako ozdobu možno použiť čipky).

Jasný a jemný akvarel v manikúre

Pre mladých a dynamických

Jemný dizajn s perleťovými odtieňmi

Zaujímavé: Šedá manikúra: nie matný dizajn

Rok 2018 bol poznačený výskytom mnohých zrkadlových techník. Aj keď sa objavil pred niekoľkými rokmi, táto sezóna zrkadlo dizajn sa stal obzvlášť populárny. Na dosiahnutie výsledku použite niekoľko možností náteru:

 • "odlievanie" - aplikuje sa ďalšia vrstva gélového leštenia;
 • fólia - používa sa špeciálny materiál, podobný štruktúre ako fólia. Je pripevnený na nechtovú platňu špecifickým lepidlom a pokrytý vrstvou bezfarebného laku alebo fixačného prostriedku;
 • termofilm alebo minx postup - fólia sa zahrieva ultrafialovou lampou alebo sušičom vlasov. Potom vecizapína sa na nechty, zvyšky sa odstránia pilníkom na nechty;
 • zrkadlový prášok pridaný do laku;
 • Najjednoduchšou možnosťou je kúpiť lak s reflexným efektom.

Vložky vyrobené zo zrkadlovej fólie v jemnej manikúre

Všetky techniky možno vykonať doma. Vyzerá dobre na nechty rôznych dĺžok. Keď pridáte ozdobu pastelových farieb, je vytvorená slávnostná manikúra. Pre milovníkov aktívneho a dynamického životného štýlu - zrkadlový náter, najlepšia voľba pre zimu 2018–2019.

Jemný novoročný dizajn manikúry

Čo je vhodné pre dievčatá s dlhými nechtami?

Milovníci dlhého nechtíka by si mali pamätať, že nie každý vzor bude vyzerať harmonicky. Odporúča sa kombinovať vo vzoroch transparentné laky s výrobkami, ktoré nie sú svetlé. Môžete použiť lunárnu techniku ​​alebo akvárium. Vhodná francúzska manikúra a ombre. Nepoužívajte veľa dekoratívnych dielov.

Jemný dizajn manikúry a akvária

Ombre a Camufubs

Čo je to s dievčatami s krátkymi nechtami?

Môžete vytvoriť zaujímavý dizajn na krátkych pazúroch, existuje omnoho menej obmedzení. Nezabudnite však na niekoľko pravidiel:

 • Pre kombináciu viacerých farieb by sa mali použiť kontrastné tóny;
 • aby ste neuviedli veľa ďalších detailov, mali by ste zvoliť čipky alebo vertikálne prvky;
 • umožnilo použitie rôznych spôsobov použitia.

Elegantný francúzsky jazykvzor na krátkych nechtoch

Krátke nechty v roku 2018 sa stali najobľúbenejšími medzi módy.

Zaujímavé: Luxusné zlato v manikúre

Jemná manikúra na krátkych nechtoch

Vďaka moderným technikám pokrytia a módnym trendom si každá mladá dáma bude môcť vybrať možnosť, ktorá jej vyhovuje. Pri akejkoľvek dĺžke nechtov vyzerá jemná manikúra dobre, dodáva nositeľovi krehkosť, originalitu.

Bledoružová manikúra s trblietkami

Jemné nechtové umenie

Kombinácia béžových odtieňov a zlatých pruhov v manikúre

Je potrebné pripomenúť, že na vytvorenie obrazu by ste nemali prebývať len na manikúre, je potrebné si zapamätať účes, šperky, make-up. Každý detail oblečenia by mal byť harmonicky zladený. Dúfame, že módne trendy jemnej manikúry zimnej sezóny 2018-2019, prezentované na fotografii v našom článku, vás určite potešia a dodajú vám dôveru.Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Uverejnené30.11.2018Štítky: