Kaskáda so šikmými rany

Kaskáda so šikmými rany je najlepšou kombináciou štýlu, praktickosti a pohodlia. Tento účes má toľko výhod, že je naozaj ťažké odolať. Povieme vám o nich a mnohých ďalších veciach v tomto článku. Ale buďte pripravení na to, že potom, čo jej dievčatá ľahko rozhodnúť o štýlové zmeny v podobe kaskádové účes!


Výhody

 • Univerzálnosť kaskády vo výške. Nielen že sa zmestí do akéhokoľvek tvaru tváre, dĺžky a typu vlasov, ale aj úspešne skryje rôzne nevýhody.

 • Legendárnou výhodou kaskády je možnosť pridať objem. Tenké vlasy s takýmto dizajnom sú výrazne transformované a vyzerajú oveľa silnejšie.
 • Rôzne možnosti stylingu potešia módy, ktorí milujú experimentovať na svojom obraze.

 • Jednoduchosť starostlivosti je nepochybným plusom, ktorý možno oceniť len na naliehavých ranných stretnutiach.
 • Kaskáda so šikmými rany vyzerá štýlovo a dobre upravená a zodpovedá módnym trendom sezóny 2019.

 • Je ťažké preceňovať schopnosť šikmých rán korigovať vlastnosti a tvar tváre.
 • Chelochka na jednej strane v kombinácii s rôznymi krokmi vlasov krásne rámuje tvár, a tiež robí obraz ženský, romantický a štýlový.

 • Kaskáda v duete so šikmými rany je považovaná za ideálny strih na štvorcovú alebo okrúhlu tvár.
 • Takéto rany sú skutočným profesionálom v maskovaní mimických vrások.
 • Najlepšie z tohto variantu dizajnuvlasy vyzerajú presne na rovných alebo mierne zvlnených vlasoch.

Zaujímavé:Strih Cascade pre krátke vlasy

Súčasné typy zrážok

Kaskáda so šikmými rany môže byť zvyčajne rozdelená do dvoch typov: hladká alebo výraznejšia. Posledná možnosť s jasne definovanými krokmi majstrovsky vytvára objem aj bez stylingu. Plynulý prechod je skvelý nápad pre fanúšikov klasického konzervatívneho štýlu.

Moderný trend je asymetrická kaskáda so šikmými rany. Tento zaujímavý kadernícky trik naznačuje rozdiel v dĺžke prameňov medzi pravou a ľavou stranou. S týmto výnimočným prístupom môžete naraz vytvoriť kombináciu dvoch zrážok. Napríklad, na jednej strane môžete vytvoriť módnu kaskádu účesov a na druhej strane predĺžený bob.

Takéto rozdielne šikmé rany

V sezóne 2019 sľubujú, že najobľúbenejšie typy šikmých rán budú zložité viacvrstvové, roztrhané, mleté, dlhé alebo krátke.

Pre pravouhlú alebo lichobežníkovú plochu možno zvoliť akékoľvek šikmé rany. Neexistujú žiadne prísne zákazy pre oblé tvary buď - v ktoromkoľvek z jeho prejavov, zužuje tvár a upravuje proporcie.

Krásny účes na stredne dlhé vlasy

V prípade trojuholníkovej tváre sa neodporúča zvoliť filigrán, je lepšie uprednostniť plochý rez od vrchu hlavy. Dievčatá s oválnou tvárou si môžu bezpečne vybrať ľahký šikmý tresk s otrhanými špičkami, ale dlhá verzia na jednej strane nebude fungovať. naštvorcovým tvárovým stylistom sa odporúča vybrať si viacvrstvové rany do stredu lícnych kostí.

Krátka verzia šikmých rán robí obraz tučným a odvážnym a dlhá verzia naopak zjemňuje a prináša ženskosť a romantiku. Dlhý tresk má ďalšiu trumfovú kartu - ak si želáte, ľahko sa bodne a otvorí čelo, a ako rastie, zapadne nádherne do kaskády.

Kaskádová technika pre krátke vlasy

Predpokladá sa, že kaskáda ostrihania je výsadou len stredných a dlhých vlasov. Aj keď je použiteľný na krátke dĺžky. Princíp implementácie zostáva nezmenený - vlasy sú narezané v niekoľkých úrovniach a zároveň horné kroky hladko padajú na spodné. Táto technika bude skutočným nálezom pre tých, ktorých vlasy nemajú objem a ľahkosť.

Krátke vlasy v kombinácii s kaskádou môžu mať veľmi rozdielny výkon. Zvýraznili sme najobľúbenejšie možnosti!

 • Kaskáda so skrátenou korunou pridáva k obrazu kôru kvôli neobvyklému tvaru viečka. Táto možnosť je ideálna pre tie dievčatá, ktoré majú šikmé chrbát hlavy.

 • Pri krátkej dĺžke a kaskádovej technike vyzerá tvarovaný šikmý tresk skvele - bude v súlade s dĺžkovými rozdielmi v zostrihu. Roztrhaný okraj na strane bude tiež skvelý nápad a vytvoriť svetlý hravý obraz.

Zaujímavé! Tam je univerzálne pravidlo, ktoré nikdy zlyhá pri výbere tresku na účes. Ak hlavné vlasystrihanie veľmi krátko, kaderník zvyčajne dopĺňa s dlhým okrajom na bradu. Krátke šikmé rany budú vhodné len v prípade, keď sa kaskádová technika objaví len na špičkách prameňov.

 • Kaskáda s krátkymi koncami dá šarmom a šarmom dievčatám v tvare tváre "trojuholník" alebo "kosoštvorec". Táto technika je zvyčajne strihaná viac ako dve úrovne a vizuálne rozširuje úzke črty tváre.

Akýkoľvek druh krátkej kaskády skrýva niekoľko nuancií, na ktoré je potrebné sa pripraviť. Po prvé, kombinácia špeciálnych techník a dĺžky vlasov vyžaduje časté návštevy v salóne - zvyčajne mesačná návšteva stačí na udržanie dokonalej účesu. Po druhé, vrstvenie a rozdiel v dĺžke zdôrazňujú špičky. V dôsledku toho budú neprijateľné delené konce a krehké pramene.

Možnosti strednej dĺžky

Náš výber fotografií ukazuje, aká odlišná môže byť kaskáda so šikmými rany na stredne dlhých vlasoch. Pomocou rôznych variantov tohto účesu môžete vytvoriť dôraz na určité časti tváre - oči, lícne kosti alebo nos.

Rýchla popularita získava v spoločnosti roztrhané kaskády so šikmými nárazmi - výberom odvážnych a milujúcich módy. S takýmto účesom môžete vyzerať odvážne, ak zdôrazňujete roztrhané tipy so stylingom. Ak na nich nevytvoríte dôraz, získate roztomilý a romantický obraz.

Nezabudnuteľný luk môže byť vytvorený pomocou odstupňovanej kaskády, ktorá je obzvlášť dobrá nastredne dlhé alebo dlhé vlasy. S takýmto strihom sú najkratšie pramene orezané v hornej časti hlavy a potom je vytvorený hladký prechod dĺžky s krokmi. Táto možnosť bude skutočnou záchranou pre jemné vlasy.

Novinkou pre strednú dĺžku je dvojitá kaskáda. Takýto strih znamená štýlové kombá štyroch druhov a dlhšieho účesu.

Jemné dlhé vlasy

Kaskáda so šikmými rany na dlhých vlasoch vyzerá čo najimpozantnejšie a najúčinnejšie vďaka niekoľkým kaskádovým vrstvám. Módne trendy tiež naznačujú: takýto zostrih je nesporným hitom sezóny 2019.

Zaujímavé:Kaskáda s rany - dobrá kombinácia

Voľba v prospech kaskády s rany je často robená krásami, ktoré sa nechcú rozlúčiť s dĺžkou vlasov, ale zároveň chcú diverzifikovať svoj imidž. S kaskádovou technikou a šikmými rany sa stane elegantnejším a ľahším. Navyše tento účes zdôrazňuje luxusnú dĺžku, hrúbku a krásu vlasov.

Moderný účes

V dlhej verzii je roztrhaná kaskáda neuveriteľne pohodlná. To vám umožní bez námahy vyzerať elegantne a upratané. Bol by si prekvapený, ale na to si musíš len umývať vlasy a hrebeň!

Rozšírená kaskáda vám umožní vytvoriť jemnejší a romantickejší obraz. Hlavným rozdielom je, že koruna na korune sa neznižuje. Prvá úroveň spravidla začína v zadnej časti hlavy v strede hlavy. Všetky štýly tejto úžasnej účesprichádza až k tomu, aby sa požadovaný tvar na konci s guľatou kefou. Je pozoruhodné, že táto možnosť je rovnako dobrá na rovné a kučeravé vlasy.

V novej sezóne na špeciálnu česť pre módne kaskády strih s šikmými rany a rozlúčka na jeho strane - táto možnosť vyzerá zaujímavejšie ako obvyklá verzia.

Akýkoľvek druh kaskády bude vyzerať ešte štýlovejšie a výraznejšie s pridaním módneho sfarbenia. Táto technika vám dá ešte väčší objem a hustotu. Zvýraznenie bude tiež skvelý nápad. Ombre by sa však malo opustiť - hladký prechod farieb vyzerá krásne na vlasoch rovnakej dĺžky.

Zaujímavé:Štýlové účesy pre husté vlasy 2019

Vlastnosti stylingu

 • Pre dievčatá s okrúhlym alebo štvorcovým povrchom sa stylistom odporúča otáčať hroty postranných prameňov na tvár.
 • Koketný a hravý stylingový variant je ľahko dosiahnuteľný, ak nasmerujete špičky od tváre. To je jednoduché s fénom a okrúhlou kefou.

 • Rovnaké nástroje vám pomôžu dosiahnuť závratný objem v koreňovej oblasti. Súčasne môžete s hrotmi vlasov urobiť nasledovné: - s modelovacím voskom, aby ste dosiahli módnu nedbanlivosť, alebo ležali úhľadne v jednom smere.

 • Pri narovnávaní kaskády železom vytvoríte dôraz na techniku ​​stupňovitého rezania.
 • Kaskáda a kučery sú úžasnou kombináciou pre najpozoruhodnejší pohľad. Ak chcete, môžete navyšebodne si vlasy na jednej strane, a na druhej strane nechaj padnúť.

 • S takýmto účesom na strednej alebo krátkej dĺžke, vysoký chvost vyzerá skvele. Pár kader, ležérne narovnané z vlasov, zdôrazňujú krásne črty tváre a pridávajú k vašej romantike.

Mali ste radi kaskádu so šikmými rany?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...
 • Kaskáda vám tiež umožňuje experimentovať na rôznych prameňoch, škrupinách, trámoch a tkaní.

Strihaná kaskáda so šikmými rany v sezóne 2019, ktorá znovu zažíva vrchol svojej popularity a naša fotografická zbierka ju opäť presvedčila o svojom šarte a všestrannosti. Nielen že kladie dôraz na krásu vlasov a dáva im objem, ale nevyžaduje komplexnú starostlivosť. Stručne povedané, výhody a len!Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Publikované02/20/2019Štítky: