Čierna bunda: nápady na dizajn

Predstavujeme vám novú štýlovú interpretáciu klasickej manikúry: čierneho francúzskeho na nechtoch. V našej zbierke fotografií nájdete relevantné myšlienky tohto módneho dizajnu, ktorý budete chcieť okamžite preniesť do reality. Odporúčame vám, aby ste sa neudržiavali sami, ale aby ste vytvorili krásu doma, alebo aby ste sa zaregistrovali so svojím pánom pre úplne novú manikúru.

Zaujímavé : Francúzština na nechtoch - módne novinky

Výhody

Ak máte pochybnosti o tom, či stojí za to mať čierne sako na nechtoch, určite by ste sa mali dozvedieť o výhodách tohto dizajnu.


Čierna alebo klasická biela bunda - ktorá si vyberiete?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...
 • Ak úplne čierna manikúra vyzerá pochmúrne a často nevhodné, nedá sa to s istotou povedať o tmavej bunde.
 • Každému každodennému vzhľadu prináša dotyk elegancie a extravagancie.
 • Takýto dizajn by bol vhodný na sviatok, večierok a dokonca aj v kancelárii.
 • Vyzerá zaujímavo, kreatívne a vôbec nie banálne.

Bude to fungovať alebo nie?

Čierna francúzština je určite vaša voľba, ak chcete rozbiť stereotypy o tradičnej manikúre. Tiež vám to vyhovuje, ak dávate prednosť elegantnému dizajnu, ktorý nie je zároveň fantastický a poburujúci.

Krásna a zároveň jemná čierna bunda

Existuje však kategória dievčat, ktorým odporúčame byť opatrní pri tejto technike. Takže, ak máte krátke nechty, takáto konštrukcia je nepravdepodobná, aby vám vyhovovala, pretože to prispeje k ďalšiemu skráteniu nechtových platní. Ale keď je čierna bunda „fixnou myšlienkou“, môžete si nechty predĺžiť pomocou gélu alebo tipov.

Black Fren - jeseň

Pokiaľ ide o tvar nechtov, čierny plášť, rovnako ako jeho klasická biela verzia, je kombinovaný s akýmikoľvek variáciami.

Rihanna s módnou čiernou bundou v ombre technike

Medzi hviezdnymi fanúšikmi takejto manikúry sú Kim Kardashian, Rihanna, Jessica Alba. Naši krajania Ksenia Sobchak, Olga Buzova a Irina Sheik ocenili tento štýlový dizajn. Možno je čas, aby ste sa k nim pripojili?

Lunárny čierny kabát - módny príklad celebrít

Kombinovať s inými farbami

Klasická čierna bunda je, samozrejme, krásna, ale hra s farebnými kombináciami nebola zrušená. Okrem toho, univerzálny čierny priateľský berie do svojho tímu rôzne odtiene.

Čierna s odtieňmi červenej

Zaujímavé : Francúzska manikúra so vzorom

 • Čiernobiela bunda je pre vás výhodná, ak chcete vyzerať štýlovo, elegantne a vkusne. Klasika je vždy vhodná a dizajn nechtov nie je výnimkou.

 • Červená a čiernaDuet je ideálny pre vytvorenie zmyselnej manikúry, ktorá určite zaujme.

 • Relevantnosť modrej sľubuje, že bude pokračovať aj v roku 2019. Nezabudnite na módnu myšlienku manikúry: modrú základňu a čierny francúzsky úsmev.

 • Tandem čiernej a zlatej nemôže vyzerať zle. To je určite spôsob, ako vytvoriť elegantný drahý dizajn pod krásne večerné šaty. Najmodernejšie návrhy: čierny úsmev na zlatom podklade, brilantná hranica medzi základňou a úsmevom a zlatý okraj s uhlím.

 • Kombinácia čiernej a striebornej farby je stelesnením elegancie a štýlu manikúry. Tento tandem je možné použiť na všetkých nohách. Ďalšie možnosti - natiahnutie farby alebo zaostrenie na jeden klinec.

 • Romantický ružový odtieň pomôže urobiť dramatický čierny mäkší. Môžete tiež pripojiť k tejto manikúru a ďalšie pastelové farby.

Myšlienky módneho dizajnu

 • Otvárame najjednoduchší vzorec dokonalej manikúry. Vezmite klasickú bundu a zmeňte biely úsmev na čierny. Hotovo!

Zaujímavé : Francúzska manikúra 2018: módne trendy, fotografie, novinky

 • Dokonale dopĺňa čierny servisný plášť rôznych výkresov. V roku 2018 chceli majstrovi nechtov stelesňovať kvetinové motívy, šnúrky, monogramy a listy na nechtoch. Všetky tieto trendy perfektne zapadajú do témy servisnej bundy. Populárna technika s kresbami je to na tmavom úsmevenatrite ľahkou kefou, potom pokračujte v tomto motíve s tmavým lakom na neutrálnom základe.

Čierna francúzska so vzorom

 • Z módneho geometrického štýlu sa často používajú stručné body a grafické čiary.

 • Technika „negatívnych priestorov“ je v dokonalej harmónii s uhoľnou čerňou. Môžete pripojiť strieborné alebo zlaté akcenty na transparentné a čierne prvky - veľmi štýlové!

 • Luxus matnej manikúry je bezchybný vo francúzskej manikúre. Pravda, najzaujímavejšou a najzáhadnejšou možnosťou by bola čierna matná základňa v kombinácii s lesklým úsmevom.
 • Absolútny výsledok v konštrukcii čierneho služobného plášťa je technika tisícročia. Jej podstata spočíva v použití perleťového laku, trblietky alebo mikroprášku vo výzdobe úsmevu. Dokonalý dotyk na večerný obraz!

  Čierna bunda v technike tisícročia

  • Francúzi sa naopak zmenia na mesačnú manikúru, ktorá je tiež krásna pomocou čiernej. Zvyčajne sa používa na vytvorenie charakteristického úsmevu. Prírodné farby môžu byť použité ako hlavný povlak, ale módne kovové motívy nie sú o nič menej atraktívne.

  Neobvyklý lunárny francúzsky jazyk

  • Povinný úsmev v bunde v novej sezóne sa správa úplne nepredvídateľne. Môže sa stať trojuholníkovou, uhlopriečkou, posunutou alebo premenenou na dvojitú. Všetky druhy experimentovvyzerajú skvele v čiernych farbách.

  Zkosená línia úsmevu

  • Čierny francúzsky na nechtoch sa dobre hodí kamienkom. Hlavným prikázaním takejto manikúry je poznať opatrenie, pretože použitie čiernych tónov v samotnom dizajne je zarážajúce.

  Matne lesklá čierna bunda s kamienkami

  Zaujímavé : Najlepšie nápady na manikúru s kamienkami!

  V celkovom zložení vzoru môžete použiť buď veľmi malé iskry alebo skôr veľké kamienky. Väčšina majstrov umenia nechtov zdobí francúzsky úsmev pomocou umelých diamantov.

  • Rôzne vitráže a triesky na nechtoch sa ľahko vyrobia z fólie, dokonca aj doma.

  Francúzština v technike rozbitého skla

  Technika „rozbitého skla“ sa môže zahrnúť do manikúry rôznymi spôsobmi: použiť ju v čiernom úsmeve, v strede nechtovej platničky alebo na 1-2 nechtoch bez francúzskej manikúry.

  Zaujímavé : Čierna manikúra pre tých najmodernejších!


  Tajomstvo odborníkov

  Ste prekvapení estetikou a štýlom čiernej francúzštiny? Ale zároveň sa obávate, že na vašich nechtoch nebude taký dizajn vyzerať tak dokonale ako na fotografiách diel slávnych majstrov? Aby výsledok skutočne prekročil vaše očakávania, musíte poznať niekoľko životných hackov používaných gurusom nail art pri vytváraní takejto štýlovej manikúry.

  Módna čierno-biela manikúra v hrášku

  • Na tento účelDizajny sú dokonale bohaté hlboké odtiene čiernej. Rôzne variácie so sivastými tónmi často vyzerajú menej krásne.

  Bohužiaľ, čierny plášť je zvyčajne ťažký na krátkych nechtoch a preťažuje ich. Najluxusnejšie prevedenie tejto manikúry sa zvyčajne získa na médiu alebo dlhých nechtoch.

  Optimálna dĺžka klincov pre pokusy s čiernym plášťom

  • Klasická francúzska technika zahŕňa použitie kefy na podrobné kreslenie úsmevu. Ak vás však príroda neodmenila umeleckým talentom, je lepšie použiť špeciálnu šablónu alebo škótku.
  • Mäkký a elegantný obraz sa získa, ak stelesníte tmavú bundu na mandľových a oválnych nechtoch. Ak chcete vytvoriť obraz fatálnej krásy, urobte takú manikúru na špicatej forme.
  • Tmavá bunda neznáša zlý stav nechtov. Preto pred rozhodnutím o takejto manikúre vytvorte dokonalý tvar a odstráňte všetky nezrovnalosti.

  Pôvodná verzia čiernej bundy

  Medzi všetkými novinkami nail art, čierna bunda na nechtoch pevne fixovala svoje módne pozície. Ak sú dobre udržiavané perá vizitkou akejkoľvek dievčatá, potom francúzska manikúra s čiernou farbou je ich krásny rám. Všimnite si túto myšlienku a buďte vždy najkrajší!


  Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


  Uverejnené02.11.2018 Štítky: