Chinchilla coats: prestíž, štýl a luxus

Naša fotografická zbierka najmodernejších činčíčkových kabátov vám umožní byť presvedčení o stave a luxusu týchto výrobkov. Majú históriu viac ako sto rokov a môžu sa pochváliť celým zoznamom ich zásluh. Avšak prvé veci ako prvé. Prečítajte si v našom článku všetko, čo žena módy by mala vedieť pri rozhodovaní o kúpe činčily elegantný kabát.


Zaujímavé : Kožušiny 2019: hlavné trendy sezóny!

Čo je to - činčila

Takýto vrchný odev si predtým mohli dovoliť iba kráľovské osoby. Po mnohých rokoch sa situácia veľmi nezmenila, pretože aj dnes je činčila koža srsti spojená s prestížou, vysokým bohatstvom a dôležitým postavením majiteľa.

Máte radi činčily kabáty?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Zaujímavé : Kožušinový kabát a klobúky: tajomstvo kombinácií!

Nie každá žena módy si môže dovoliť taký šatníkový diel, pretože činčila je v top 3 najdrahších kožušinách na svete. Minimálne náklady na takýto produkt je 400 tisíc rubľov.

Chic chinchilla fur coat

Charakteristická kožušina sa vyznačuje svojou nádhernou farbou - jej exkluzivita spočíva v postupnom gradiente odtieňov. Takéto povlaky sú spravidla prezentované včiernobielej stupnice od čiernej po bielu alebo v béžovo-hnedej palete. Dobrodružní chovatelia však nedávno odchovali modré zviera. Kto vie, čo nás prirodzené farby budú ohromiť v priebehu niekoľkých rokov.

Módna činčila modrá

Charakteristické znaky kožušiny

\ t

Okrem neuveriteľnej krásy srsti činčily má niekoľko ďalších vlastností, ktoré ju odlišujú od ostatných kožuchov.

 • Chôdza v takomto vrchnom ošatení je skutočnou radosťou, pretože činčila je veľmi ľahká a kožuch nie je vnímaný ako objemný a ťažký.
 • Cíti sa neuveriteľne jemne, nadýchane a príjemne na dotyk.
 • Živica činčila sa nemôže pochváliť vynikajúcou odolnosťou voči opotrebeniu. To je skvelý doplnok k večernému vzhľadu, ale pre každodenné nosenie takéto oblečenie rozhodne nebude fungovať.
 • V ponožke je táto srsť veľmi rozmarná. Kožušina má tendenciu utierať pri kontakte s akýmikoľvek povrchmi. Preto sa dievčatá v takomto vrchnom oblečení snažia ani niesť tašku na ramene. Obvykle sa pri špeciálnych príležitostiach nosia koža činčily, aby sa preukázal jej stav a finančná situácia.
 • Chinchilla je dosť hustá, takže dobre zvláda ochranu pred vetrom a chladom.
 • V takej srsti nenájdete nepríjemný zápach, čo je spôsobené nedostatkom potných žliaz v činčila.

Štýlová činčila krátka srsť

Hlavné trendy

 • Najnovšia dĺžka srsti činčily je v strede stehna.Takýto trend je diktovaný nielen krásou, ale aj praktickosťou. Vysoká cena kožušiny opodstatňuje krátku dĺžku, takže luxusné manto k podlahe tohto materiálu je dnes takmer raritou.

Chinchilla Manto

 • Dokonalý kožuch pre obézne ženy má strednú dĺžku, aby skryla všetky nedokonalosti na obrázku. Môžete si vybrať módne, tenké fit vytvoriť ženskú siluetu.
 • Strihaná koža chinchilla má menej volumetrickú textúru, ale nie je o nič menej pôsobivá. To je lepšie kúpiť pre dievčatá, ktoré chcú vyzerať luxusne, bez toho, aby strávili báječné prostriedky.
 • Pletené kožušiny s textilnou podšívkou sú relevantné nielen v zime, ale aj mimo sezóny.

Pletený kožich

 • Mód sezóny 2018-2019 umožňuje srsti činčily a dokonca môžu mať svetlé farby, ktoré nie sú typické pre toto zviera.
 • Hlavné trendy oznamujú nielen činčily, ale aj vesty a bolery.

Chinchilla Vest

Skutočné známky falošného obrazu

Chinchilla kožušina je drahý a exkluzívny materiál, ktorý nedbalí výrobcovia často falošné. Najbežnejšie možnosti pre takéto manipulácie sú bobor a králik. Ale nenecháme sa utratiť! Zapamätajte si vlastnosti falošného a zodpovedne pristupujte k nákupu.

Austrálska králičia kožušina, ktorá sa podobá činčila v štruktúre a farbe

\ t
 • Moderné bobrové alebo králičie plášte pozostávajú prevažne z:. \ Tstrihaná alebo trhaná kožušina.
 • Dbajte na farbu výrobku. Falošný problém jasné hranice medzi farbami, rovnako ako jasný neprirodzený odtieň.
 • Ďalším dôležitým ukazovateľom sú náklady na výrobok. Kvalitný kožušinový kabát sa nedá predávať na pochybnom mieste a má relatívne nízku cenu.
 • Ak cítite skutočnú jemnosť činčily, nebudete si ju zamieňať s inými materiálmi. Falošný bude výrazne horší, pokiaľ ide o nadýchanie a hodvábnosť hromady.
 • Chinchilla kožušina je takmer bez tiaže, hoci to nie je možné povedať pre väčšinu hromady.

Beaver Fur Coat

 • Podrobné preskúmanie výrobku môže odhaliť miesta šitia jednotlivých koží. Musíte odhadnúť ich veľkosť - maximálny parameter dosiahne dĺžku dlane. Ak je prešívaná textúra vytvorená z oveľa väčších častí, je tu jednoznačne trik.
 • Odlišuje sa aj tvar jednotlivých kožušinových plátov. V kožušine z králikov sú štvorcové a v činčíle sú obdĺžnikové.
 • Prečítajte si štítok. Ak nájdete nápis "Chinchilla Rex", potom sa uistite, že máte pred sebou králik.
 • Výhodou srsti králičieho králika je, že sa prispôsobuje teplote ľudského tela, zatiaľ čo činčila je trochu chladná.
 • Pri výbere kvalitného oblečenia činčily, dôverujú iba špecializované obchody, aukcie a módne domy. Preskúmajte recenzie, históriu a špecifiká spoločnosti a až potomzodpovedný nákup.

Umelé kožušiny pre činčil

Zaujímavé : Chic Eco-Fur Coats

Najlepší doplnok

Chinchilla kožušina je vec z kategórie tých, ktorí požadujú zvyšok obrazu. Ak ste sa stali (alebo snívate, že sa stanete) šťastným majiteľom takejto kožušiny, potom by ste mali určite vedieť, čo s ňou nosiť.

Takéto oblečenie si zaslúži byť hlavnou súčasťou vášho luxusného vzhľadu. Zostávajúce akcenty by preto mali byť stlmené, ale zároveň by nemali byť menšie.

Nádherné manto na podlahe bude vyzerať harmonicky s dlhými večernými šatami a topánkami s podpätkami. Skrátené činčily s kapucňou sa už dlho stali obľúbeným oblečením obchodnej ženy. Kombinujú ho s klasickými nohavicami, sukňou na ceruzky alebo šatami. Hlavnou podmienkou pre oblečenie je vysoká kvalita a lakonický dekor.

Orezanú kožušinovú bundu možno kombinovať s chudými džínsami, legínkami a šaty s mini dĺžkou.

Pri výbere čelenky pre elegantný kabát je lepšie zastaviť sa na kožušinovej čiapke v podobnej farbe. Vhodná je aj krásna hodvábna šatka.

Venujte pozornosť! Pri výbere príslušenstva musíte byť veľmi opatrní. Príliš objemné a nápadné dekorácie riskujú pridanie obrazu vulgárnosti a absurdity. Najlepšou voľbou by bolo elegantné a drahé príslušenstvo.

Chinchilský kabát si vyžaduje obrazminimalistický štýl

Pravidlá starostlivosti

Chinchilla coat je veľmi náročná starostlivosť. Ale ak sa k nej budete správať s náležitou starostlivosťou, poteší vás svojím luxusným pohľadom na mnoho sezón v rade. Postupujte podľa týchto jednoduchých pravidiel a činčily srsť vám bude slúžiť verne.


 • Kožušinový plášť ako žiak oka by mal byť chránený pred vlhkosťou a vlhkosťou. Preto by sa nemal nosiť v daždivom alebo zasneženom počasí.
 • Ak nie je možné zabrániť prieniku, výrobok dôkladne osušte pri izbovej teplote mimo dosahu batérií a ohrievačov.
 • Použitie ľudových prostriedkov pri čistení takéhoto citlivého materiálu by bolo zlou myšlienkou. Je lepšie zveriť tento proces profesionálom zo suchého čistenia.
 • Ohromujúca hromada je beznádejne pokazená, keď si vezmete tašku na rameno, opasky, šatky alebo brošne.
 • V letnom období je lepšie odstrániť kožušinu do priestranného šatníka v priedušnom puzdre. Je prísne zakázané zložiť alebo zložiť výrobok - to je istý spôsob, ako vytvoriť škaredé záhyby a odreniny.
 • Nie je nutné opäť sa dotýkať kožušiny, a ak sa tešíte z mäkkosti srsti, potom len s čistými rukami.

Náš výber fotografií dokazuje, že kožušiny z činčily sú vždy najlepším ukazovateľom vynikajúcej chuti a prestížneho postavenia. Sme si istí, že takáto investícia sa pri vytváraní luxusných obrázkov mnohokrát ospravedlní.


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené11/20/2018Štítky: