Farebná bunda: nápady na dizajn

Farebná bunda v tejto sezóne sa stala jednou z najobľúbenejších techník nail art, ktorá bola schopná nahradiť aj klasické vystúpenie na nechtoch tohto dizajnu a získala si veľkú popularitu medzi modernými dievčatami. Koniec koncov, vďaka kombinácii rôznych paliet a dekoru v jednej manikúre, výsledkom je veľmi efektívny a farebný dizajn, o ktorom budeme hovoriť podrobnejšie neskôr v našom článku.


Vlastnosti farebnej francúzskej manikúry

Farebná bunda je upravená klasická verzia, ktorá kombinuje základné vybavenie v kombinácii s jasnými farbami naraz. Hlavnou výhodou takejto manikúry je jej univerzálnosť, pretože vyzerá rovnako dobre na nechtoch akejkoľvek dĺžky a zapadá do absolútne akéhokoľvek štýlu oblečenia.

Ktorá bunda sa vám páči viac?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Zaujímavé : Čierna bunda: nápady na dizajn

Čo sa týka samotného dizajnu, dnes existuje niekoľko smerov v dizajne farebnej francúzskej manikúry, ktorá zahŕňa tieto varianty:

 • aplikovanie farebného úsmevu na klasický transparentný substrát;
 • úsmev sa stane bielym, zatiaľ čo základňa je pokrytá farebným lakom;
 • čiara úsmevu a zadná plocha sú pokryté dvoma úplne kontrastnými farbami.

Novinky a trendy

Módne trendy v segmente nechtového umenia sa dotkli francúzskej manikúry, a to aj v mnohorakom prevedení. Nižšie uvádzame najrelevantnejšie z nich.


 • Farby.Keďže dnes v trende absolútnej prirodzenosti, stylisti odporúčajú a dávajú prednosť prirodzenejším paletám. To však vôbec neznamená, že dizajn manikúry by sa mal vykonávať výhradne v oblasti nahých. Relevantné sú aj bohaté odtiene vínovej, zelenej, modrej, žltej a červenej.

Jemná bunda

Dôležité! Novinkou tejto sezóny je zlatý metalizovaný povlak, ktorý sa používa ako ozdoba francúzskeho úsmevu, ako aj dekoratívny substrát.

 • Tvar a dĺžka.Farebná francúzska manikúra je jednoducho vytvorená pre dlhé nechty, ale tiež vyzerá menej pôsobivo na krátke nechtové platne. Čo sa týka tvaru, ide o prevažne prirodzené variácie vo forme oválneho, mandľového a „mäkkého“ štvorca.

 • Decor . A tu nie sú žiadne obmedzenia. Môže to byť dizajn s prítomnosťou malého množstva príslušenstva, ako aj pomerne bohatý dizajn vo forme farebných kamienkov, fólií, glitrov atď. Môžu byť umiestnené, ako na základni nechtíka, a naplniť celú líniu francúzskeho úsmevu.

Štýlový dekor

Zaujímavé : francúzština na nechtoch -Módne novinky

 • Číselné údaje . Bez nich, nemôže robiť pri vytváraní farebné sako. V tomto prípade stylisti odporúčajú nepreťažiť francúzsky dizajn a rozhodnúť sa pre jednoduché umelecké diela vo forme pruhov, bodiek, rozvodov a monogramov.

Farebná francúzština so vzorom

Módne nápady v dizajne farebnej bundy

Dnes môžete na internete nájsť množstvo originálnych nápadov na dizajn farebnej francúzskej manikúry, medzi ktorými sme si vybrali najzaujímavejšie.

 • Rainbow . Veľmi neobvyklý dizajn, ktorého podstata spočíva v tom, že pozdĺž čiary úsmevu sú nakreslené vertikálne farebné pruhy. Prechody medzi farbami by mali byť čo najhladšie.

Dôležité! Je lepšie urobiť dúhovú manikúru na dlhých štvorcových tvarovaných nechtoch, pretože je možné úplne obnoviť celú myšlienku na nich skôr ako na oválnych alebo okrúhlych.

Zaujímavé : Novoročná manikúra 2019 - fontána myšlienok

 • Pruhované.Toto je druh interpretácie dúhovej manikúry, ale v tomto prípade by pruhy mali mať jasné hranice. Okrem toho môžu byť umiestnené ako vertikálne, tak horizontálne pozdĺž línie úsmevu. Pokiaľ ide o farbenie, môže to byť súčasná kombinácia dvoch alebo viacerých farieb v jednom dizajne.

 • Gradient.Po preskúmaní rôznych fotografií s príkladmi diel môžeme jednoznačne konštatovať, že francúzska farba na nechtoch vyzerá krásne nielen vo forme čírej línie, ale aj vogradientové strečovanie. Prechody možno kontrastovať a udržiavať v jednej palete kombináciou odtieňov od najtmavších po najľahšie. Farebná farba môže byť umiestnená nielen na línii samotného úsmevu, ale aj za jej hranicami, čím mu dodá úplne nový tvar.

 • S modelovaním . Krásna manikúra, založená na výbere modelovania prsteňov. Tento dekor je vytvorený pomocou akrylového prášku. Témy môžu byť úplne odlišné, od kvetinových motívov až po napodobňovanie najrôznejších chýb a plodov. Francúzsky by mal byť čo najjednoduchší, takže línia úsmevu je vyhotovená jednofarebne bez ďalšej dekorácie.

 • Mosaic.Originálna verzia farebnej bundy, ktorá je najviac harmonická, bude vyzerať na dlhých mandľových nechtoch. Je založený na vytvorení malých „buniek“ rôznych tvarov a veľkostí pozdĺž línie úsmevu s čiernymi alebo bielymi okrajmi, ktoré sú potom naplnené farebným gélovým leštením alebo malými leskmi. V tomto prípade môžete kombinovať podobné odtiene a absolútne kontrastné a nekompatibilné farby.

 • Páska.Konštrukcia manikúry s pomocou viacfarebných lepkavých pások nevynechala francúzsky plášť. V jesennej a zimnej sezóne 2018-2019, okrem štandardnej palety vo forme mäty, modrej, zelenej a modrej, je použitie zlatých a strieborných stuh aj v móde. Môžete ich uverejniť akopozdĺž línie úsmevu a ďaleko za ním.

 • S nálepkami.Svetlé samolepky predstavujú akúsi alternatívu k kresbám, ktoré dnes tiež vytvárajú farebný sako. Na nechty, môžu byť stanovené, ako malý dekor, a plne zaberajú celú dosku. Čo sa týka predmetu, ide najmä o rôzne nápisy vo forme sloganov, ako aj o zložité kresby, ktoré sa zriedka realizujú pomocou štandardnej maliarskej tvorby nail.

Zaujímavé : Manikúra s nápismi - trend 2018!

 • Akvárium.Veľkolepý a fascinujúci dizajn, ktorý je založený na položení odlišného dekoru pozdĺž línie úsmevu na farebnom podklade a následnom zakrytí silnou vrstvou transparentného gélu. V lete to môžu byť rôzne odrezky vo forme ovocia a kvetov, ale na jeseň av zime imitácia tekvica, zažltnuté lístie, rovnako ako novoročné tému.

 • S kamienkami . Bez týchto kamienkov dnes, jeden manikúra, vrátane farebné francúzske šaty, nerobí žiadny dizajn. Môžu byť rozložené, a to ako pozdĺž hranice úsmevu, a naplniť ho úplne. Čo sa týka samotného výpočtu, môže to byť jednoduché chaotické rozptyl, a to aj vo forme drobných ozdôb. Hlavná vec je, že kamienky sú malé a nevyzerajú hrubé v dizajne.

Farebná bunda s kamienkami

Zaujímavé : Dizajn nechtov s kamienkami: foto novinka v roku 2018

 • Matt . Nechýbajú nechtové nechty, ktoré sa používajú aj v dizajne francúzskej manikúry. Môže byť použitý ako konečný náter a ako ďalší dekor. Jeden má len zdôrazniť jeden prst alebo jednotlivé prvky dizajnu s matným vrchom, ako manikúra bude vyzerať úplne nové.

Burgundsko Matte French

Farebná francúzština už nie je novým dizajnom nechtov, ale plnohodnotným trendom, ktorý vyzerá harmonicky, a to na dlhých aj krátkych nechtoch. Okrem toho je tento dizajn vhodný nielen na denné, ale aj na večerné oblečenie, čím sa obraz stáva zaujímavejším a živším.


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené11/10/2018Štítky: