20 najlepších nápadov pre kancelársku manikúru!

Kancelárska manikúra nie je len transparentným náterom na nechtoch, ale aj úplnou extravaganciou módnych dizajnov, ktoré spĺňajú súčasné trendy v roku 2019 a ktorých príklady sú uvedené na fotografii v rôznych módnych zdrojoch. Preto odporúčame, aby ste zabudli na monotónny a otrasný povlak v prospech viac originálnych možností, ktoré vám povieme v našom článku.

Svetlá manikúra

Zaujímavé : Ružová manikúra - fotografia módnych nápadov

Módne nápady kancelárskej manikúry

Dnes sú požiadavky na kancelársky štýl vrátane manikúry dosť náročné. Okrem toho, že nechtová platňa by mala byť krátka a mala mandľový alebo štvorcový tvar s mäkkými kontúrami, farebná škála by tiež nemala byť príliš chytľavá.

Má vaša práca "manikúru" pre manikúru?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Ale aj napriek takýmto obmedzeniam, majstri moderného biznisu stále neponúkajú veľa originálnych nápadov na dizajn štýlovej kancelárskej manikúry.

Dobre udržiavané ohrady na pracovisku

Č. 1 Klasická francúzština

Ide o základný dizajn, ktorý je ideálny ako konečný doplnok na vytvorenie podnikateľského imidžu. Okrem zavedených klasík môže byť tiež mierne diverzifikovaný a vyrobenýzaujímavejšie. Napríklad zmeňte tvar "úsmevu" alebo ozdobte priesvitnými kamienkami.

Manikúra pre úradníčku

Dnes je klasická služobná bunda v móde, v ktorej línia „úsmevu“ pokračuje a načrtáva hranice nechtovej platne.

Č. 2 Nude

Samotná paleta nahá je celkom ľahká, takže je pre kanceláriu celkom prijateľná, najmä s prísnymi pravidlami obliekania.

Nahá manikúra

V tomto prípade je potrebné venovať pozornosť takýmto tónom:

  • Mlieko;
  • karamel;
  • Béžová;
  • Svetlosivá;
  • Bledoružová;
  • Svetlohnedá.

№ 3 Pastel

Pastel farebná paleta dnes ako vždy v trende, takže je ideálny pre udržanie prísneho štýlu kancelárie. Majstri často používajú tieto odtiene:

  • Violet;
  • Bledomodrá;
  • Svetlo ružová;
  • Levanduľa.

Pastel manikúra

Č. 4 Kvetina

Jemné kvetinové kresby tiež nezasahujú do dizajnu kancelárskej manikúry. Hlavná vec - že neboli príliš chytľavé a objemné. Jemná kytica levandule, harmančeka alebo fialové púčiky zdôrazňujú ženskosť a nehu rúk a zároveň nebudem príliš pútavý.

Štýlová kvetinová manikúra

Zaujímavé : Jesenná manikúra - nový dizajn

№ 5 Matt

Štýlová matná povrchová úprava sa dnes dostala na vrchol módnych trendov v roku 2019 v segmente nail art,preto sa široko používa na vytvorenie kancelárskej manikúry, ktorej príklady možno vidieť na fotografii v našej zbierke. Vďaka matnej špičke je výsledkom veľmi nezvyčajný dizajn kašmíru.

Velvety Matte Manicure pre úrad

№6 Negatívny priestor

Pôvodná manikúra, ktorej podstata spočíva v tom, že určitá časť nechtu zostáva nenatretá, čím sa dopĺňa celkový dizajn. Pokiaľ ide o farby, ružové, modré, biele a svetlé lilac bude vyzerať najvhodnejšie.

Negatívny priestor - štýlová možnosť balíka Office

Zaujímavé : Delikátna nahá manikúra: 10 módnych nápadov

№7 Geometria

Geometrické motívy sú dnes trendom dizajnu nechtov, ktorý sa dá použiť aj v kancelárskom štýle. Rôzne bodky, pruhy, trojuholníky a štvorce dopĺňajú manikúru a robia ju originálnejšou.

Veľmi štýlová a originálna geometria

Č.

Základnou verziou jednofarebného dizajnu je bledoružový lak, ktorý sa často používa ako podklad v plášti. V tomto prípade však môžete experimentovať s hlbšími tónmi. Ružové, biele, sivé a béžové farby vo vysoko pigmentovanom povlaku urobia aj najjednoduchší monofónny dizajn efektnejším.

Štýlová monofónna manikúra

№9 Lunar

Jedna z najuniverzálnejších možností, ktorá vám umožní stelesniť všetky vaše nápady pri vytváranímódna kancelárska manikúra. Preto, okrem jednoduchého dizajnu, v ktorom otvor zostáva nenatretý, môžete tiež experimentovať s príslušenstvom a výkresmi.

Mesačná bunda - ideálne riešenie pre kanceláriu

Lunárny dizajn sa dá nosiť oveľa dlhšie, pretože nechty rastú, nenatretá oblasť jednoducho nezachytí oko. Je potrebné len predĺžiť hranice otvoru.

№10 Blokovanie farieb

Ide o originálny a moderný dizajn, ktorý sa v prípade potreby môže použiť aj v kancelárskej manikúre. Hlavná vec - vybrať správnu paletu farieb. Nemalo by byť príliš chytľavé a svetlé. Je lepšie obrátiť svoje oči do jasných farieb, ktoré harmonicky zapadajú do celkového štýlu.

Blokovanie farieb zadržaných tónov

Zaujímavé : Štýlová červená manikúra - foto

№11 S kamienkami

Ani jedna manikúra, vrátane jednej kancelárskej, nie je dokončená bez tohto roku. V obchodnom štýle takéhoto dekoru by mala byť minimálna suma. Najlepšia možnosť je 2-3 kamienky rozmiestnené v blízkosti kutikuly.

Manikúra s kamienkami pre kanceláriu

Č. 12 Ombre

Manikúra gradientu je dnes na vrchole módnych trendov, takže je prirodzené, že jej majstri používajú v obchodnom štýle. Tento dekor môže plne ozdobiť nechtovú platňu, alebo čiastočne vo forme širokého vertikálneho pásu, ktorý je teraz veľmi dôležitý.

Ombre Exquisite Manikure

Zaujímavé : Jemná manikúra: 10štýlové nápady na jeseň

№13 Minimalizmus

Trend tejto sezóny, ktorý sa zrejme vytvoril pre kancelársky štýl. Je založený na nenápadnom béžovom alebo bledoružovom podklade, na ktorom sú nanesené rôzne vzory, vetvičky a ornamenty v tenkých líniách av minimálnom množstve.


№14 Pearl

Veľmi jednoduchá, ale nie menej pôsobivá manikúra. Vďaka priesvitnému laku s perleťovým práškom aplikovaným v jednej vrstve je výsledkom krásny lesklý náter.

Pearl Ombre

№15 Mramor

Dizajn, ktorý napodobňuje povrch prírodného kameňa, sa tiež široko používa na kancelársku manikúru. Najlepšie je kombinovať ho s ľahkým monofónnym povlakom alebo sakom, ale je lepšie odmietnuť svetlé farby.

Manikúra z mramoru

№16 Pletené

Vzory, ktoré napodobňujú pletenie ihlami, sú dnes trendom jesennej a zimnej sezóny 2019-2019, ktorá je tiež prijateľná pre prácu. V tomto prípade by výlisok nemal byť príliš objemný. Čo sa týka základov, nemalo by to vyniknúť. Je lepšie používať ľahké a nenápadné tóny, ako napríklad mliečne, svetloružové alebo svetlomodré.

Krásna pletená manikúra

№17 Lisovanie

Veľmi originálny nápad na vytvorenie elegantného dizajnu v priebehu niekoľkých minút, ktorý možno vykonať aj doma. Je založený na doske so vzormi, na ktorých sa nanáša lak a pomocou špeciálnej pečiatky sa prevedie hotová ozdobapriamo na samotný klinec.

Manikúra na razenie

№18 Maľované

Kancelárska manikúra bez nej rozhodne nebude. Na svetlom substráte alebo plášti budú harmonicky vyzerať rôzne monogramy, vzory a kresby vo forme abstrakcie. Hlavná vec - nemali by byť príliš objemné a chytľavé.

Maľovanie na servisnom plášti

№19 Šach

Čiernobiela kombinácia je základom obchodného štýlu, takže je celkom prirodzené, že šachový dizajn dokonale zapadne do pracovnej manikúry. A aby sme sa neobťažovali s kresbami na dlhú dobu, dnes sa predáva veľa samolepiek napodobňujúcich povrch šachovnice.

Zaujímavá šachová manikúra

№20 Yin-Yang

V tomto prípade hlavnú úlohu zohráva aj čierno-biela kombinácia, iba pazúr je už vertikálne rozdelený o jeden riadok. Tento dizajn bude vhodný nielen pre každodenné nosenie, ale aj pre obchodné stretnutia.

Manikúra jin-jang

Zaujímavé : Módna manikúra - príklady zo svetových hviezd: foto

Ako vidíte, kancelárska manikúra v roku 2019 sa vyznačuje rozmanitosťou a nezvyčajnosťou, ktorá nie je taká typická pre obchodný štýl. V článku sme priniesli nové a základné techniky v segmente nechtového dizajnu, ktoré môžete vidieť aj pri pohľade na fotografie v časopisoch, ako aj v iných tematických vydavateľstvách súvisiacich s umeleckým priemyslom.


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené28.8.2018Štítky: