Najlepšie nápady na manikúru s kamienkami!

V tomto článku sme zbierali nápady na manikúru s kamienkami pre dievčatá, ktoré chcú byť krásne na špičkách nechtov. Brilantné kamene upozornia na vaše ruky a urobia z vášho obrazu šik a ženský. Nemôžeš sa dočkať, až začneš vytvárať krásu na vlastných nechtoch? Potom radšej vyberte to najlepšie z našich nápadov a začnite!

Krásna manikúra s kamienkami

Zaujímavé : Módna manikúra - nové položky!

Vyberte relevantné nápady

Dnes sa manikúra stala nielen nechtovým dizajnom, ale celým umením. Majstri milujú vytvárať celé diela pomocou lakov a dekoratívnych prvkov. A čo je dnes manikúra s kamienkami medzi hlavnými módnymi trendmi? Poznáme odpoveď!

Jemná a ultramoderná manikúra s kamienkami

 • Jednoradová bunda s kamienkami vyhovuje dievčaťu, ktoré hľadá kompromis medzi luxusom iskier a obmedzením každodennej manikúry. Táto technika sa môže opakovať nezávisle. K tomu, po použití klasického francúzskeho dizajnu, zabezpečte kamienky v jednom rade. Nádherné dekoratívne kamene 1-2 nechty.

Používate kamienky v dizajne vašej manikúry?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Jednoradový francúzsky

 • Dvojradová francúzska manikúra vyzerá elegantnejšie a elegantnejšievážne. Predpokladá sa, že kamienky ležia v 2 radoch.

Kamienky v niekoľkých radoch

 • Na nechty akejkoľvek dĺžky je vhodná kamenná dekorácia používajúca techniku ​​„košele“ alebo „pyramídy“. Monofónny povlak v kombinácii s jednou z týchto techník sa považuje za univerzálny.

Kamienky v tvare pyramídy

Zaujímavé : Luxusná manikúra - mačacie oči!

 • Čipka zdobená nechtovými platničkami vyzerá ešte elegantnejšie, ak je ozdobená šumivými kamienkami. Dnes sú tu desiatky variantov takejto manikúry - aj tá najnáročnejšia móda si vyberie dekor podľa svojho vkusu.

Čipka s kamienkami

 • Populárny gradient tiež harmonicky vyzerá s dekoráciou vo forme dekoratívnych kameňov. Hlavná vec je, že prechod jednej farby na druhú nie je príliš jasný.

Gradientové kamene

 • Luxusne vyzerajúci matný povrch s dekoráciou v podobe šumivých kamienkov. Dnes je trend kombináciou matných a lesklých nechtov v jednej manikúre s brilantným dekorom.

Módna kombinácia matnej a lesklej manikúry s kamienkami

 • Minimalizmus v rôznych formách je stále jedným z hlavných trendov manikúry. Ktorá možnosť sa vám páči viac: monochromatický náter s malými kameňmi alebo „úsmev“ z kamienkov?

Krásny úsmev z kamienkov

 • Ak si jednoducho nalepíte 1-2 kamienky na nechty pre vás príliš nudné, skúste rozložiť celú kompozíciu z kameňov rôznych veľkostí. Môže to byťsrdce, motýľ, kvet alebo snehová vločka. Neváhajte špehovať myšlienky vo fotografických majstrovstvách.

Snehová vločka

 • Kombinácia manikúry s kamienkami a bujónmi v jasných farbách so svadobnými šatami, odporúčame vám vziať na vedomie všetky nevesty!

Manikúra s kamienkami a bujónmi

\ t
 • Zastavením výberu na 3D výkresoch, aranžovaní kvetov alebo modelovaním akrylu môžete doplniť krásny dizajn o kamienky. Takáto manikúra určite pritiahne pohľady na vaše očarujúce ruky. Poznámka: farba dekoratívnych kameňov by mala zodpovedať hlavnému náteru.

Sochárstvo s kamienkami

\ t
 • Ak jemné návrhy nevyhovujú vášmu vzpurnému postoju, nie je to dôvod zabudnúť na kamienky. Ako sa vám páči myšlienka používať väčšie manžetové kamene s hrotmi? To je to, čo je naozaj odvážne a odvážne!

kamienky s hrotmi

Zaujímavé : Neobvyklá manikúra 2019 - byť výnimočná!

Nakupujeme kamienky

Pred odchodom do obchodu by ste mali vedieť, že kamienky pochádzajú z rôznych materiálov:

 • sklo;
 • kryštál;
 • plast;
 • akryl;
 • keramika.

Modely z krištáľu a skla vyzerajú inteligentnejšie a lepšie, ale sú drahšie. Môžete tiež nájsť farebné kamienky, saténové kryštály a možnosti s účinkom chameleónu. Takáto odroda vám umožní stelesniť aj tie najodvážnejšie myšlienky manikúry.

Druhy kamienkov na dekoráciu nechtov

Odporúčamepoužívajte rhinestones fixáciu za studena. Majú plochý povrch, ktorý zaisťuje bezpečnejšie uchytenie.

Vytvárame krásu doma

Dobrá správa pre všetky dievčatá: kamienková manikúra sa ľahko robí doma! Postupujte podľa našich pokynov krok za krokom a určite budete úspešní.

 • Predbežný prípravok na nechty je vám pravdepodobne známy. Ale len v prípade, spomíname. Urobte ručný kúpeľ s teplou vodou po dobu 15 minút. Potom odstráňte kutikulu a otrepy. Použite pilník na nechty, aby ste získali požadovaný tvar nechtov.
 • Dôležitým krokom, ktorý mnoho dievčat z nejakého dôvodu vynecháva, je použitie základu pre manikúru. Toto je tajné zariadenie, ktoré zabezpečí, že nový dizajn vás poteší dlhšie.
 • Potom je potrebné určiť farbu laku a aplikovať ho v 2 vrstvách. Nezabudnite nechať vyschnúť prvú vrstvu.
 • Bez čakania na vyschnutie druhej vrstvy pokračujte v tvorbe dizajnu s kamienkami. Chyť malé kamene s oranžovou paličkou alebo špáradlom, ktorých koniec by mal byť mokrý. Jemne zatlačte kamienok, aby ste ho upevnili na povrchu nechtu. Ak je veľkosť kameňov veľký, použite špeciálne lepidlo.
 • Manikúru zaistite čistým lakom alebo špeciálnym nástrojom.

Krátke nechty

Dnes majú majstrovi nechtov veľa nápadov na manikúru s kamienkami na krátke nechty. Vzhľadom na módu prirodzenosti a prirodzenosti vytvárajú stručné kompozície s použitím šumivýchšperky. Vybrali sme najobľúbenejšie možnosti dizajnu pre krátke nechty s kamienkami.

 • Nestarnúca klasika - francúzska manikúra - je známa svojou univerzálnosťou, pretože vyzerá harmonicky na nechtoch akejkoľvek dĺžky. Upozornenie: aby bola bunda naozaj elegantná, nemali by ste ju preťažiť nadmerným dekorom. Kamienky na základni nechta alebo v hornej časti rohu budú vyzerať elegantne v technike „trojuholníkového úsmevu“.

Jemná bunda s kamienkami

 • Mesačná manikúra je ďalšou módnou myšlienkou dizajnu pre krátke nechty. Pre jeho dekoráciu vyberte stredne veľké kamienky. Usporiadanie je pozdĺž línie diery, vytvoríte elegantnú a štýlovú manikúru.

Štýlová mesačná bunda s kamienkami

Zaujímavé : Lunárna manikúra - originálny dizajn 2019: foto

 • Monochromatické pokrytie s použitím vhodného dekoru označuje dobrý vkus majiteľa. Na krátke nechty, je lepšie použiť jasný lak, ktorý sa postará o ich vizuálne predĺženie. Ak položíte dráhu kamienkov pozdĺž dĺžky nechtu, potom tento efekt zosilnite.

Dekor krátkeho nechtíka lekárskeho

 • Bezpodmienečný zásah z roku 2019 - manikúra s výtlačkami. Krátke nechty nie sú dôvodom na popieranie tejto potešenia. Hlavná vec vybrať obrázky s malým počtom prvkov. Minimalizmus, geometria alebo lakonické kvety v kombinácii s kamienkami budú vyzerať úžasne.

Tlačená manikúra s monogramami a kamienkami

Pozor na všetky dievčatá s krátkymi nechtami! Akékoľvek kamienky vo veľkom množstve ovplyvňujú vizuálne zmenšenie dĺžky nechtov. Preto pamätajte na zmysel pre proporcie a vyberte stručné návrhy.


Pravdepodobne poznáte úžasnú závislosť dievčenskej nálady od jej vzhľadu. Krásna manikúra - záruka, že každý deň budete na vrchole! A dekorácia s veľkolepými kamienkami dodá dôvere +100! Dúfame, že myšlienky manikúry s kamienkami v našej zbierke fotografií sa vám páčili, a dokonca ste si všimli niektoré z možností.


Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Uverejnené25.9.2018Štítky: