Manikúra na mandľový tvar 2019

V sezóne 2019 bola deklarovaná manikúra na mandľovom nechtíka v tvare mandlí ako najobľúbenejšie a najelegantnejšie riešenie. Ukážeme vám mnoho z najrelevantnejších myšlienok, s ktorými máte istotu, že budú v trende (a zároveň av centre pozornosti) novej sezóny. Ste pripravení na inšpiráciu?


Vlastnosti

Je zrejmé, že tento formulár dostal tento názov kvôli majetku s rovnakým orechom. Graceful zaoblené a zúžené v hornej časti nechtíka - je stelesnenie rafinovanosti, elegancie a starostlivosti. Mandľovité obrysy sú naozaj elegantné a upratané, a to je najlepší doplnok k obrazu modernej dámy.

Poďme zistiť, kto je dokonalá manikúra pre mandľové nechtíky.

  • Keď sú prsty široké a bacuľaté, potrebujú sanitku vo forme najjemnejšieho tvaru nechtíka. Mandle sú bezpochyby také.

  • Takéto zaoblené tvary sú potrebné pre stredne veľké prsty. Ale na suché a veľmi tenké ruky, mandľový tvar nevyzerá veľmi atraktívne.

  • Takmer každé dievča pozná problémy v podobe trhlín a rozbitých dosiek. Ale s mandľami v tvare nechtov môžete pokojne spať (obchodovať a dokonca umývať riad). Charakteristické obrysy otáčajú klince do pazúrika a nedovoľujú im, aby sa zlomili od mechanického poškodenia.

Pozor! Dievčatá so širokým lichobežníkovým alebo štvorcovým nechtikom by mali byťzabudnúť na mandľový tvar. Je lepšie, aby neboli v rozpore s prirodzenými vlastnosťami a podali doštičky v súlade s nimi.

Ak vsádzate na mandle, budete potrebovať vedieť o niektorých jeho vlastnostiach.

  • Módne trendy tentoraz predstavujú prirodzenosť a presnosť. To je dôvod, prečo na vrchole popularity nechtík s dĺžkou voľnej hrany 4-5 mm.

  • Ak ste vyzbrojení pilníkom na nechty a rozhodnete sa vytvoriť manikúru sami, budete potrebovať presnosť šperkov. Mandľový nechtík a priori by mal byť rovnaký, symetrický a dobre upravený, inak je všetko preč.

  • Nie je možné nájsť jedinú farbu, ktorá by kazila nechty v tvare mandlí. Okrem toho je ideálnym základom aj pre tie najodvážnejšie myšlienky nail art.

Mnohé možnosti manikúry v tvare mandlí, ktoré celosvetové internetové ponuky ponúkajú v sezóne 2019, sú úplne zastarané. Tento fantastický dizajn, množstvo farieb a dekorácie, čínska maľba a akvárium nail art sa rozplynuli na pozadí, čím sa vytvorila cesta k viac umiernenej a štýlovej manikúre. Takéto nápady nájdete v našej zbierke!

Francúzske lekcie

Elegantná servisná bunda je dokonalým doplnkom ženského mandlí. Mnohé ženy módy dnes klasicky odmietajú kánony francúzskej manikúry. Samozrejme, že biely úsmev môžete urobiť na transparentnom základe (klasika je vždy nadčasová), ale bude oveľa zaujímavejšie pozrieť sa na francúzsky jazyk s upravenýmtvar úsmevu. Takéto premeny sú vo vrcholových trendoch sezóny 2019.

Svetlá a štýlová manikúra

Francúzsky jazyk je tiež úspešne kombinovaný s inými technikami navrhovania nechtov. Napríklad, s trendom vzor "oko vidieť vás".

Návrh mesačného svitu

Jemný, elegantný, diskrétny a elegantný - je to všetko o dizajne mesiaca na mandľových nechtoch. V novej sezóne pravidlá takejto manikúry prestanú existovať vôbec: otvor nie je len biely a transparentný, ale mení aj svoj tvar alebo umiestnenie a je zdobený rôznymi materiálmi.

Najviac zasiahnutý je chladná kombinácia dizajnu mesiaca s technikou „negatívneho priestoru“.

Gradient

Zaslúžime si čestné tretie miesto v hodnotení súčasného dizajnu nechtíkovitých tvarov mandľového tvaru na gradient manikúru. Ale absolútne, ombre efekt bude mať dlaň medzi najviac jemné vzory.

V novej sezóne neexistujú žiadne prísne obmedzenia výberu farebnej palety pre takéto nechtové umenie, ale ženy módy stále často uprednostňujú bielu farbu v kombinácii s jemnými pastelovými odtieňmi. V manikúre "na ceste von" módna hra farieb, vedená červenými alebo modrými tónmi, vyzerá skvele.

Zaujímavé! Celebrity často robia ombra manikúru v jasných pastelových farbách pre zvláštne príležitosti. V tomto prípade sa spoliehajú na slávnostné dekoračné kamene.

Nude Design

Bezpodmienečný trend sezóny 2019 -Táto nahá paleta manikúra. Béžová, mliečna, kávová a ružová kremeň vyzerá úžasne v kombinácii s mandľovým nechtom. Nude dizajn je krásny v hrdosti samote a zvyčajne nevyžaduje ďalšie ozdôbky v podobe komplexného interiéru.

Ak chcete urobiť luxusnejšiu manikúru, doplňte pastelovú základňu perlivým dekorom. Dvojnásobne výhodným vzhľadom bude kontrast matného povlaku s trblietavým dekorom.

Samotná elegancia

Zaujímavé:Jemná nahá manikúra: 10 módnych nápadov

Manikúra s glitrami

Elegantné iskry v dekore pomôžu vytvoriť akcent na rafinovaných a dobre upravených nechtíkoch. Takáto manikúra vyzerá veľkolepá a zároveň neuveriteľne jednoduchá. Pre najviac ponáhľaných fashionistas prišli s laky s trblietkami, trblietky, kamienky a bujóny - návod na ich použitie poteší jeho základné.

Zlaté pravidlo štýlového nechtového umenia je toto: nemali by ste robiť všetkých 10 nechtov šumivých, aby ste neoslepili všetkých okolo. Uisťujeme, že 1-2 akcenty na každej strane budú stačiť.

Etnický štýl

Etnické vzory na mandľách vyzerajú báječne. Najlepšia možnosť je biely povlak s čiernym vzorom. Jarno-letná sezóna vám umožňuje používať jasnejšiu a šťavnatejšiu paletu tónov.

Geometria

Prečo nezakryť klince hladkým náterom a ozdobiť ho štýlovými geometrickými motívmi? To je spôsob, akým si väčšina ľudí myslímódy v sezóne 2019. Áno, grafické postavy, jasné čiary a koketné puntíky nestratia svoje vedúce pozície.

Zaujímavé:Manikúra s geometrickým vzorom

Matná povrchová úprava

Neuveriteľne módne v novej sezóne sú matné mandľové nechtíky. Aby sa nenudili, trendy nail art ponúkajú doplniť takúto bázu s brilantným dekorom alebo lesklými kresbami.

Upozorňujeme, že matný vrch vyžaduje dokonalý tvar nechtov, ich dobre udržiavané a bezchybné pokrytie.

Minimalizmus

Nie každá móda si môže dovoliť svetlé a provokatívne návrhy nechtov. Častá zmena oblečenia a striktný obliekanie si vyžaduje niečo stručnejšie a na zem. Vynikajúcou možnosťou je elegantný minimalizmus, ktorý dokonale ladí s mandľovým tvarom.

Geometrické vzory, airbrushing, elegantné vetvičky a listy dokonale zapadnú do tohto módneho trendu.

Rub v

Vytvorenie drahého a štýlového obrazu vám pomôže vytvoriť manikúru s vložkou. Je to nielen krásna, ale aj neuveriteľne módna dekorácia sezóny 2019. Ste absolútne neobmedzený výberom vzoru alebo farby: žiarivý dizajn je krásny v každom prejave.

Zaujímavé:Rub: nápady na manikúru

Dizajn mramoru

Základom štýlovej mramorovej manikúry bol presne mandľový tvar nechtov. Dnes v trende je kombinácia krásneho vzoru minerálovs brilantným dekorom a minimalistickými škótskymi páskami. Pre základný kryt, ženy módy najradšej vybrať pastelové farby ako na fotografii.

Skutočné výkresy

Trendy vo svete nechtového umenia sa vyvíjajú tak rýchlo, že v každom ročnom období sa stávajú relevantnými úplne odlišné vzory na nechtoch. Tentokrát je to floristika, zviera, monogram, čipky, nápisy, abstrakcie, hmyz a geometria. Je pozoruhodné, že všetky obrázky vyzerajú skvele na mandľových tanieroch.

Aký dizajn by ste opakovali?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Teraz nebudete zmätení pri výbere ďalšieho nechtového umenia. Nájdite si v našej zbierke fotografií manikúru pre mandľový tvar podľa vašich predstáv a buďte najmódnejší v sezóne 2019!Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané31.3.2019Štítky: