Módna manikúra 2019: trendy jar-leto, foto

Po štúdiu módnych trendov na jar-leto 2019 môžete ľahko vytvoriť krásnu manikúru. Dobre upravené ruky sú pýchou dievčaťa. Zaujímavý dizajn je schopný vyzdvihnúť ženskú krásu a ukázať svoju individualitu.

Priemysel nehtového umenia nezostáva stáť: každá sezóna je jedinečná, bohatá na novinky. Stylisti ponúkajú veľa možností, ako ozdobiť nechty módy. Už teraz sa môžete oboznámiť s trendmi sezóny, študovať najnovšie ponuky od dizajnérov.

Hlavnou správou z módnych prehliadok je návrat k móde ostrých, dlhých nechtov. Sú nepohodlné pre každodenný život, ale večer umožní vystúpiť z davu. Nie je potrebné pestovať nechty, môžete použiť režijné náklady.


Módne trendy jar-leto: 10 nápadov

 • drahé kovy. Striebro alebo zlato je hitom sezóny. Vhodné pre klince akejkoľvek dĺžky a tvaru. Manikúra vyzerá perfektne. Fashionistas, ktorí si vyberajú tieto odtiene, sa nebojí zvýšenej pozornosti;
Odborníci odporúčajú farbenie nechtov v niekoľkých vrstvách, zhotovenie chrómovej manikúry alebo vykonanie niekoľkých ťahov. Tieto možnosti majú záujem o mnoho dievčat. V novej sezóne sa nové položky objavia pomerne často.

Štýlová manikúra so zlatistým a strieborným odtieňom

 • výkresy. Vyzerá to zaujímavé vzory na nechtoch. Môžete ich umiestniť tak, ako chcete, všetko záleží na predstavivosti pána. Výkresy sú na priehľadnom povrchu;
 • jemná manikúra. Veľa dievčatuprednostňujú pokojné farby. Priehľadné laky a béžové odtiene získavajú na popularite. Takáto manikúra vyzerá ženská, robí obraz jemnejším;
Okrem toho nie je ťažké vybrať si oblečenie pre jemné farby. Tienidlá sú univerzálne, vhodné na akékoľvek oblečenie. Lucky je možné zvoliť iskrou, matnou, lesklou. Každá z možností je zvláštna a zaslúži si pozornosť.

 • Francúzska manikúra. Classic, ktorý je tak rád módy. Snehobiele tipy na priehľadnom pozadí vyzerajú skvele. Dievčatá, ktoré uprednostňujú odvážne možnosti, môžu používať aj iné odtiene lakov. Jasné tipy vyzerajú originálne, vďaka čomu je obraz zreteľnejší;
 • lunárna manikúra - podľa módnych trendov jari - leto 2019, táto konštrukcia nie je horšia ako jej vedúca pozícia. Stylisti predstavili neuveriteľné nápady, každý z nich si ich chce vychutnať. Čím zaujímavejšia je manikúra, tým lepšie;
Nasledujúca konštrukcia vyzerá originálne: diera musí byť natretá 2 odtieňmi laku, nechtová platňa by mala byť prelepená korálkami. Otvor na vytvorenie trojuholníka.

 • manikúra s textúrou. Nové v oblasti nehtového priemyslu. Dajte si hrubý povrch, prípadne s použitím textúrovaného laku. Dizajn môže byť čokoľvek. Monochromatický náter vyzerá atraktívne, môžete tiež vytvoriť rôzne vzory.
  Na nechtoch bude možné vytvoriť 3D efekt. Táto manikúra vyzerá očarujúce. Ideálny pre akýkoľvek vzhľad;

 • nápisy na nechtoch. Novinkou sezóny, ktorá nečakane vybuchla v móde. Slová môžu byť písané tak, ako chcete. Nápis na každom klinec, nesúvisiace listy, slogan - to všetko priťahuje pozornosť iných;

 • manikúra v tieni. Stylisti ponúkajú zároveň zameranie na nechty a oči. Pracovať s použitím rovnakých odtieňov. Vytvorením nezvyčajného obrazu si môžete byť istí, že ho ostatní uvidia. Je to skvelý spôsob, ako sa vyjadriť, ukázať všetkým váš silný charakter;
 • zamerať sa na podrobnosti. Mnohí stylisti ponúkajú nechtík ozdobený ozdobnými prvkami. Myšlienky sú tak rozmanité, že je veľmi ťažké vybrať si jednu z možností. V poslednej dobe, veľké šperky bol populárny. V ich kvalite môžu byť drahé kamene, zlaté kúsky. Skromnejšia možnosť - na sivom pozadí je efektné aranžovanie kvetov.

Mnohí majstri umeleckých nechtov odmietli skromnosť a predstavili odvážne myšlienky. Marigold ženy módy boli zdobené perím, aplikácie, zlaté reťaze. A tiež zlatá hviezda vyzerá zaujímavo na červenom pozadí. Výkresy môžu byť urobené na všetkých nechtoch a na 1 alebo 2.
 • nepokoj farieb. Jeden z najobľúbenejších dizajnov, ktorý nestráca popularitu. Chcem, aby bol obraz počas letného obdobia živší. Táto sezóna je spojená so zábavou, dobrou náladou. Preto, bohaté farby chcú pridať a nechty.

Najjednoduchšia možnosť jemaľovať nechty v rôznych farbách. Na 1 môžete urobiť nezvyčajný vzor. Vyzerá zaujímavo striedavo niekoľko odtieňov. V každom prípade si tento dizajn zaslúži osobitnú pozornosť. Vyberajú ho odvážni a odvážni jednotlivci, ktorí sa neboja zmeny a odvážne napredujú k dosiahnutiu svojich cieľov. Gradient je stále populárny.

Podľa módnych trendov z jari - leta 2019 si manikúra získava na popularite. Prezentované nápady sú úžasné. Dizajn môže byť v upokojujúcich farbách, alebo naopak jasný a nasýtený.

Gradient je prechod z jedného tieňa na druhý. Ak chcete získať manikúru módne, je dôležité zvoliť správny tón. Najlepšie je použiť 2 farby.

Ombre vyzerá úžasne, robí rukoväte ženskejším. Vyberte si oblečenie nie je ťažké. Táto možnosť je ideálna pre každodenné aj špeciálne príležitosti.

Dúha na nechtoch

Prírodné javy vždy inšpirovali umelcov k vytváraniu skutočných majstrovských diel. Manikérke sa páčila aj táto myšlienka. Rozhodli sa preniesť svetlé odtiene na povrch nechtu.

Kombinácia všetkých farieb dúhy vyzerá jasne a farebne. Manikúra je ideálna pre letné obdobie. Dievčatá, ktoré idú na dovolenku, bude tento dizajn obzvlášť odvolať.

Aplikujte dúhu na nechty rôznymi spôsobmi.

Návrhári navrhujú zvážiť tie hlavné:

 • aplikovanie inej farby dúhy na každý klinec;
 • gradient;
 • Obraz na nechtoch všetkých farieb dúhy.

Takáto manikúra je ideálna na dovolenku. Dokonca aj na chladnom dni, môžete fandiť sami hore a psychicky skončiť na pláži.

Geometrické výkresy

Geometrické tvary sú stále populárne. V novej sezóne však dizajnéri pridali minimalizmus. Uprednostňujú sa tenké čiary. Na nechtoch je žiaduce znázorniť jeden geometrický obrazec.

Mini-geometria získava na popularite. Na povrchu nechtov sa môžu objaviť malé postavy, mali by byť usporiadané chaoticky.

Veľmi obľúbená je aj skutočná geometria. Nechty zobrazia obrázky v projekcii.
Zaujímavý pohľad je dvojfarebná manikúra. V tomto uskutočnení je obrázok vyhotovený v jednej farbe a okraj v inej.

Tento dizajn je vhodný pre poburujúce osobnosti. Marigold nebude bez povšimnutia. Bude zaručená pozornosť ostatných.

Neon manikúra

Nasýtené farby sú tak fascinujúce, že mnohé dievčatá preferujú bohaté farby. Neon je populárny vďaka tomu, že sa môže rozveseliť aj na zamračený deň. Musíte však pochopiť, že manikúra nie je vždy vhodná. Najlepšie je zvoliť tento dizajn v lete.

Stylisti prezentovali rôzne verzie neónovej manikúry. Originálny vzhľad kyselinových odtieňov s dekoratívnymi prvkami, môžete súčasne používať viac farieb laku.

BNasledujúce návrhy vyzerajú úžasne v neónových farbách: gradient, textúrovaná manikúra, geometria, aranžovanie kvetov, francúzština.

Matný povrch

Vďaka špeciálnemu laku môžu byť nechtíky semišové alebo zamatové. Dizajn vyzerá elegantne a sofistikovane. Stylisti ponúkajú kresby na matnom povrchu.

Vzory by mali byť skromné ​​a diskrétne. Tým sa vytvorí bezchybný výkon. Na jednom z nechtov môžete zobrazovať ruže, ornament, hada tlače.

Ako ozdobné prvky môžete použiť trblietky, kamienky. Ich počet by však mal byť minimálny.

Matné laky sú reprezentované obrovskou farebnou paletou. Výber odtieňov, ktoré potrebujete pochopiť, manikúra bude jemnejšia pri použití diskrétnych farieb. Bledé farby lepšie ako iné budú schopné preukázať atraktivitu matného povrchu, jeho bohatstvo. Okrem toho, vyzdvihnutie oblečenie bude oveľa jednoduchšie.

Ťahy štetca

Módne trendy jar - leto 2019 sľubujú, že manikúra s abstraktnými ťahmi bude na vrchole popularity. Takéto obrazy vyzerajú tajomne.

Osobitnú pozornosť treba venovať dievčatám s krátkymi nechtami. Na monochromatickom povrchu sa aplikujú kresby chaotickým spôsobom. Ak chcete vytvoriť premyslenú kompozíciu, môžete dať ťahy vo forme blesku alebo ohýbania.

Neobvyklý dizajn je vhodný pre extravagantné osobnosti, ktoré sa neboja byť v centre pozornosti.Jasné ťahy pomôžu vytvoriť originálny obraz a vyniknú v dave.

Návrhári predstavili niekoľko možností použitia ťahov. Bude zaujímavé pozrieť sa na francúzsku, dvojfarebnú manikúru. Akékoľvek experimenty sú vítané. Každá dievčina si bude môcť nájsť tú najlepšiu možnosť.

Aranžovanie kvetov

Vzhľad kvetov na povrchu nechtov hovorí o ženskosti. V letnej sezóne návrhári prezentovali nové predmety, aranžovanie kvetov sa mierne zmenilo.


Odborníci odporúčajú venovať pozornosť týmto možnostiam:

na bielom povrchu sú kvety pastelových tónov;

 • kvetinové kvety;
 • biely a modrý obraz;
 • kombinácia veľkých a malých makov.

Nie je potrebné kresliť kvety na všetky nechty. Stačí sa sústrediť na 1 klinec. Kvetinové motívy sú veľmi populárne, robia manikúru sviežejšou, pripomínajúcu jar.

Klasika v čiernom

Farba už dávno prestáva byť spojená s rebelským charakterom. Nové trendy zmenili koncept čiernej. Možnosti na vytvorenie úžasného dizajnu. Kombinácia matného a lesklého laku vyzerá úžasne.

Osobitnú pozornosť si zasluhuje čierna manikúra so zlatom. Práca vyzerá elegantne a elegantne. Každý fashionista chce vyskúšať obraz fatálnej krásy. Uľahčite to.

Účinok praskania, kaleidoskop, mozaika je tiež veľký. Marigolds získajú eleganciu.

Neobvyklé vzory

Ak existuje túžba odkloniť sa od klasiky a vyzdvihnúť obrázky pre dušu, môžete venovať pozornosť nasledujúcim myšlienkam:

 • športová téma - to všetko závisí od fantázie pána. Možnosti sú tak rozmanité, že je veľmi ťažké si ich vybrať. Na nechtoch sú zobrazené názvy značiek, log, vlajok;
 • znakov z karikatúr - zdá sa, že dizajn bude vyhovovať len malým módy. Stanovisko je však chybné. Podľa módnych trendov jari - leto 2019 bude manikúra na vrchole popularity.
 • Kresby s bicyklom sú ďalšou zaujímavou myšlienkou, ktorá osloví pokročilých módy.

Sezóna je bohatá na prekvapenia. Stylisti odviedli dobrú prácu a predstavili veľa originálnych nápadov. Ak chcete byť v móde, mali by ste sa s nimi zoznámiť vopred.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené27.11.2018Štítky:
2]