Zelená manikúra - 2019: foto

Vzácne vzory nechtov budú schopné pozdvihnúť vašu náladu rovnako ako zelená manikúra. Tento osviežujúci odtieň dokonale kombinuje rôzne techniky a módne trendy vo svete nechtového umenia. Ak ste pripravení na štýlové pokusy so manikúrou so zelenou paletou na základni, prečítajte si pravdepodobne náš článok!


3 argumenty pre zelené nail art

 • Ide o non-banálny dizajn, ktorý vyzerá sviežo a zaujímavo. Je ideálny pre každodenné vytváranie vrcholov a nie je menej účinný v luku pre stranu.
 • Toto je skutočná krása antidepresíva! Pravdepodobne ste počuli, že zelená paleta má pozitívny vplyv na nervový systém. Takže táto vlastnosť je dôležitá aj v manikúre. Keď sa potrebujete upokojiť, pozrite sa na krásne umenie nechtov.
 • Toto je bezpodmienečný predtuch 2019. Tieto informácie budú určite apelovať na tých, ktorí chcú byť na vlne módnych trendov.

Krásna a luxusná manikúra v odtieňoch zelenej

Zaujímavé : Žltá manikúra - trend 2019

Čo je nové?

V tejto manikúre sa objavilo niekoľko nových trendov, ktoré budú zaujímavé pre našich módnych čitateľov.

 • Vivetta predstavila novú manikúru, ktorá vyzerá skromne a zároveň štýlovo. Bol to nahý povlak so svetlo zeleným srdcom. Takáto myšlienka bola okamžite zaznamenaná mnohými módnymi ženami a získala obrovskú popularitu.

 • Kolekcia Roksanda predstavila nail art fascinujúceho odtieňa čerstvého strihubyliny s čiernou čiarou na okrajoch nechtíka.
 • Na stvoreniach Komfortu bolo tiež miesto pre štýlové zelené nechty. To boli tmavo zelené listy - motívy rastlín sú stále v trende!

Obrázky z top show môžete zopakovať, alebo môžete prísť s vlastnými nápadmi!

Ako správne kombinovať odtiene

Kombinácia zelenej farby s inými farbami vám umožní vytvoriť štýlovú a krásnu manikúru. Vyberte si najobľúbenejší tandem odtieňov a neodkladajte vytvorenie harmonického nail artu neskôr! Najviac výherné možnosti pochádzajú z:

 • biela;
 • žltá;
 • ružová;
 • modrá;
 • zlato alebo striebro;
 • červená;
 • béžová;
 • modrá;
 • čierna.

Idea č. 1

Ak vám striktný odevný režim nedovoľuje pohybovať sa po fantázii pri vytváraní manikúry, na záchranu vždy príde klasická bunda - to je univerzálna voľba pre nechty rôznych dĺžok. Farebný francúzsky dizajn pred svojím klasickým riešením a bol o krok vpred. Charakteristický úsmev môže byť elegantne tenký alebo provokatívne široký ako na fotografii.

Myšlienka číslo 2

Mesačná manikúra určite nevyzerá nudne, ak k nej pridáte rafinované zlaté akcenty. Bude to skvelý nápad pre každodenné alebo dovolenkové umenie.

Módne trendy ponúkajú malú fantáziu nad klasickou verziou dizajnu mesiaca. Čo tak priehľadná alebo trojuholníková diera? momentálneTakéto myšlienky sú na vrchole popularity!

Venujte pozornosť! Zelený lak je veľmi zanedbateľný vo vzťahu k zanedbávaným nechtom. Vždy kladie dôraz na nezrovnalosti a čipy. Preto je hlavnou podmienkou pre dokonalý výsledok dokonalý stav nechtov.

Zaujímavé : Zlatá manikúra pre nový rok

Idea č. 3

Čo robí luxusná manikúra bez kamienkov? Tento dekor bude vždy na mieste, pokiaľ ide o dizajn pre špeciálne príležitosti. Luxusné kamene môžu doplniť vzor na nechtoch a môžu pôsobiť ako nezávislé zloženie.

Mimoriadne pôsobivé sú dizajny s kamienkami a iskrami. Pre úlohu základnej vrstvy si môžete vybrať vzácny smaragdový, mäta pieporný alebo jarný svetlo zelený odtieň.

Ak si myslíte, že trblietky nemajú miesto v každodennom dizajne, pozrite sa na túto prácu. Matný povrch s kamienkami malej veľkosti a vzoru v štýle minimalizmu vyzerá veľmi zdržanlivo.

Kamene môžete tiež nahradiť imitáciou pomocou kovového odtieňa laku - to dopadne elegantne a nie chytľavo. Koniec koncov, vulgárny dizajn pre každý deň je pre vás úplne zbytočný, však?

Zaujímavé! Manikúra zelenej farby na krátkych nechtoch je lepšie robiť s tmavými odtieňmi - to je čistý výsledok, s ktorým budú nechty vizuálne dlhšie a elegantnejšie.

Idea č. 4

Zlomený dizajn skla nechce opustiť módny podstavecNail art bol niekoľko sezón v rade a zdá sa, že plánuje zostať relevantný po dlhú dobu.

Máte radi manikúru v zeleni?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Idea č. 5

Výber mramorovej manikúry bude znamenať, že viete veľa o hlavných trendoch a nebojíte sa vystupovať z davu. Tento efekt môže byť použitý ako základný náter pre všetky nechty alebo ako akcent na niekoľkých prstoch. Varianty, ako byť v móde!

Nail art v smaragdových odtieňoch vytvára imitáciu malachitu a vyzerá úžasne.

Krása fascinujúceho mramorového dizajnu spočíva v tom, že je veľmi ľahké kombinovať ho s iným dekorom. Napríklad, vaše obľúbené kamienky a trblietky bude sto percent hit!

Zaujímavé : Manikúra z mramoru: krásne možnosti

Idea č. 6

Máte radi osviežujúci kivi smoothie? A čo keď preniesť tento nápoj na manikúru? Takúto zaujímavú textúru môžete získať špeciálnym lakom alebo aplikovaním zelenej základne a iskier chaotickým spôsobom.

Idea č. 7

V tejto manikúre sa naraz miešali dva súčasné trendy - tajomný efekt ombre pre pár s romantickou maľbou. Jemná pastelová paletarobí dizajn neuveriteľne ženský a bude nádherným akcentom v obraze modernej dámy.

Módne natiahnutie farieb sa dá reprodukovať rôznymi spôsobmi - a grafické tvary s gradientom sú jedným z najviac trendových. Toto umenie nechtov vyzerá tak krásne, že chcete, aby to bolo práve teraz, nie?

Idea č. 8

Kvetinové motívy vyzerajú veľmi harmonicky s prírodnou paletou. Ak je vápno zelená obyčajne výlučne letná farba, potom olivové a smaragdové tóny budú vhodné aj v zimnom dizajne rastlín. Trendy vítajú kvety kvitnúť na nechty, bez ohľadu na sezónu!

Jasne zelený lak v kombinácii s bielou alebo béžovou farbou sa môže ľahko zmeniť na vzor kivi na nechtoch. Urobiť taký dizajn nie je tak zložitý, ako sa na prvý pohľad môže zdať. Na pripravený šalátový základ je potrebné dať len svetlý bod s odlišnými prúžkami. Čierne bodky vytvorené pomocou bodiek pomôžu každému pochopiť, čo je na vašich nechtoch namalované.

Zaujímavé! Okrem kivi, citrusy, jahody, jablko alebo melón bude vyzerať skvele na tomto pozadí. Viac zábavy a veselej manikúry si nemyslím!

Idea # 9

Technika mačacieho oka vyzerá skvele v nádhernej izolácii, ale v kombinácii s dodatočným dekorom môže vytvoriť tie najpozoruhodnejšie vzory.

Zaujímavé : Manikúra - mačkaoko

Idea č. 10

Akékoľvek odtiene zelenej palety možno ľahko kombinovať so zlatými alebo striebornými akcentmi v dizajne nechtov. Existuje mnoho variácií zelenej manikúry s týmto dizajnom: môže to byť kresba, kovové hrany klincov, pruhy, trblietky alebo mozaika fólie.

Idea č. 11

Snívanie o veľkolepej manikúre? Potom použite ohromujúci lesk vo svojom dizajne! Nie je potrebné pokryť všetky nechty s nimi, jeden alebo dva prízvuk nechty bude dosť dosť pre dokonalý výsledok.

Myšlienka číslo 12

Geometrická manikúra si určite zaslúži čestné miesto v našom módnom dizajne v zelenej farbe. V tejto sezóne, najjednoduchší spôsob, ako nail art veľmi trendy je pridať geometrické tvary na to.

Zaujímavé : Foto čiernej manikúry so zlatom

Číslo myšlienky 13

Je veľmi jednoduché zamilovať sa do minimalizmu - na prvý pohľad dobýva svoju stručnosť a štýl. Tento dizajn je krásny v akejkoľvek farbe a zelená nie je výnimkou. „Menej, lepšie!“ - to je hlavné motto takejto manikúry. Vyberte si jednoduché obrázky alebo elementárnu abstrakciu a určite budete v trende.

Ak sa chcete obmedziť na jednotný náter, môžete vytvoriť rôzne odtiene zelenej palety na vytvorenie manikúry - čím sa návrh stane zaujímavejším.

Idea # 14

Taká paleta vMatný top je obzvlášť fascinujúce!

Idea č. 15

Ďalšia myšlienka veľkej zelenej manikúry zahŕňa použitie trenia nechtov. Sme si istí, že budete spokojní s luxusným dizajnom so zrkadlovým efektom alebo moduláciou farby!

Zaujímavé : Ruby: nápady na manikúru

Náš fotografický výber aktuálnych možností ekologickej manikúry v roku 2019 ukazuje, aká rôznorodá môže byť. V tomto dizajne každá móda nájde niečo vlastné: eleganciu, kreativitu, prirodzenosť alebo len skvelú náladu!Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané12/28/2018Štítky: